Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

r ideja no vāczemes atdzīt 80to/90 gadu auto. Latvijā vnk īsti nav piedāvājumu + gribās piedzīvojumus...

Ir aptuvenās idejas kā viss notiek bet ir pāris jautājumi, kur visos rakstos domas dalās:

1. Tranzīta nr. sarkanie vai dzeltenie... Sarkanie - dārgāki, bet vari braukt uz LV, dzeltenie - lētāki, bet tikai vācija un prāmis vai piekabe... kas lētāk, labāk?

2. Tehniskā apskate... cik saprotu, jābūt vāģim ar turienes tehnisko vismaz uz laiku lai tiktu šurp... tā ir?

3. Apdrošināšana? Saistīta ar nummuru iegūšanu, vai jāpērk piem benzīntankā tur?

4. Nodokļi? kas un kā? diezgan tumša bilde...

5. Īpašnieks? kā atrast mašīnu? censties sakontaktēt kādu īpašnieku vai doties pa plačiem?

Padalaties lūdzu ar pieredzi/viedokli...
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Atbildēšu uz 5. jutājumu - www.mobile.de, www.autohus.de(pati caur siem esmu pirkusi, loti labi un erti) www.unfallauto.de
Pie sludinajumiem ir telefoni( iznemot autohus kas ir kompanija(placis) tie ir gan individualie gan placji... ta ka veiksmigi.

Cik atceros apdrosinasana, nodokli jamaksaa kartojot tranzita numurus. Par apskati neatceros, bet ja neatceros tatad nebija nekads cakaris.
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Labāk aizbraukt uz to pašu autohus vai citurieni un to autiņu ar savām acīm apskatīt, pirms samaksā par to.

Bildītēs internetā jau daudzas detaļas neredz.

Placī, kad pērc, tev iedos instrukcijas uz kurieni tev jādodas, kad cikos pie viņu csdd, kur iedos tos numurus.

Ja tā ir 1 mašīna un labā tehniskā stāvoklī, tad laikam lētāk un ātrāk ir dzīt pašam, ja esi kaut cik pieredzējis braucējs. No Vācijas uz Latviju jābrauc gandrīz diennakti, pagrūti, ja nepaguļ. Tā ka jāņem sev līdz kāds kompanjons.

Ja dārgs mašiņš, tad varbūt vērts doties uz prāmi, tomēr mazāks ceļš braucams, un mazāks risks, ka kaut kāda skāde pa ceļam piemetīsies vai avārija.
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

visupirms nolūko auto (vairākus) Vēlams vienā reģionā, pilsētā (es parasti mobile.de meklēju un braucu uz hamburgu 1600 km = 20 h ceļā ar pāris stundu pagulēšanu) Vari sazvanīt, pieteikt vizīti, bet tāpat to auto ir pilni plači, pilna vācija, tik brauc un skaties, tad ar pārdevēju vienkārši vienojies, ka par tādu un tādu cenu tu ņem, BET, viņam jānojārto visi papīri, numuri utt, lai tu bez problēmām vari atbraukt un uzlikt viņu te uzskaitē. Un nelauzi galvu, ka valodu nezini, un pārējās nianses. Vienīgi izvairies no apšaubāmiem pleķiem, kas parasti ir zem čigānu vai turku kontroles, lai gan arī satarp tiem no simta atradīsies kāds godīgais. Un tur tiešām līdz 1000 eur var atrast sakarīgus, nenodzītus to gadu auto. Varbūt varētu piebiedroties, ja plāno pasākumu uz marta sākumu. Atstāj meilu. Tā ka veiksmi un posies ceļā.
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

paulsb@inbox.lv

mees mekleejam (esam 2) golf 1 cabrio :)
gaidu veestuli ;)
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

autiņa meklētāji izklausās pēc gejiem, kas meklē sev pludmales vāģi
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Mhm jauku tev arii dienu Kaarleen
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Kad pirku sev Golfu, pilnīgi par visu maksāju vienā un tajā pašā ofisā, kur pārrakstīju auto no īpašnieka uz sevi. Laiks gan gāja, kādas stundas trīs - četras. Skate jau bija, sarkanie tranzīta Nr. un uz priekšu. Tikt līdz Latvijai, līdz savam pagalmam, nu nekas pārāk grūts gan tas nav. Ar prāmi ir daudz mokošāk. Bet nu, tas kā nu kuram. Vēlams pašam būt ar labām šofera iemaņām, protams. Ja tādas nav, tad var ņemt kādu palīgu līdz.
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

atradis izklaides. ble ka d atpizgis polija tevi un tavu gejdraugu, atnems vagjus un panems prieksha tad nekada izklaide vairs nebus prata.. labak ja gribi sajutas, iespraud pakaljaa slotas katu un nolec no vantenieka iiblis ble
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

MAn vairak tumsha bile ir taa njemshanas ar papiriem, ka tik nesanak taa ka fricis palaizh tevi maaajas, a majas nezini kaa tgd pieregistreet! angljia ar to teica nekadu problemu, uzraksta kkadu lapinju un palaiz uz maajam ^^
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

sakiet, kadas izmaksas tad ir LV? cik aptuveni visa dokumentu nokartosana izmaksa? LV nodokli, muita, utt?
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Tikai nepērciet no šīs firmas, tie ir baigie čakarētāji. Pēc naudas pārskaitīšanas trīs mēnešus dokumetus nevarēja dabūt no apdrošinātājiem, tad atsūta tikai daļu no dokumentiem. Vēl līdz šim brīdim (pagājis gads) nav atsūtīta otra atslēga un visas servisa grāmatiņas.
Auto Gems,
Gruitener Strasse 13, DE-40233 Düsseldorf
Telefon: +49 (0)211 730411,
Fax: +49 (0)211 730419,
Mobiltelefon: +49 (0)162 2143487
eMail: auto-gems@mobile.de. Besuchen Sie auch http://www.auto-gems.de.
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Gribu padalīties individuālajā pieredzē auto dzīšanā no Vācijas

*Noskatījām www.mobole.de Audi A4, 1.8, 1998. g., universal

*Tulīt sazvanījām pārdevēju (privātais), tas izrādījās sakarīgs - uz visiem mūsu jautājumiem labprāt atbildēja, tā uz sajūtu tāds godprātīgs, pateicām, ka gribam pirkt, uz reiz pat mazliet nokaulējām cenu, sarunājām, lai pāris dienas aiztur auto ,kamēr tiksim līdz Vācijai. Ok.

*automašīna atradās Rostokā (Rostock)
- no Latvijas līdz Berlīnei braucām ar "Ecolines" autobusu 33.30Ls (1 personai)
(Ecolines labi ir tas ka vajadzības gadījumā līdz pat pus otrai stundai pirms izbraukšanas var atteikt biļeti un dabūt atpakaļ naudu ar minimāliem zudumiem - jo vēlāk atsaki jo mazāk % atmaksā)
- no autobusa pieturas līdz Berlīnes centrālajai dzelzsceļa stacijai (DB BAHN) braucām ar S Bahn (iekš pilsētas vilcienu tīkls) 2.40 EUR 1 pers
- Ar starppilsētu vilcienu no centrālās vilcienu stacijas līdz Rostock 38 EUR

* Sarunāts bij ka mūs stacijā sagaidīs pārdevēja draugs, jo pats darbā - ok - tā arī notika, ar viņu aizbraucām apskatīt mašīnu, pārbaudījām visu ko varējām, izbraucām, izskatījām visus mašīnas dokumentus - labi ņemam, aizpildījām pirkšanas pārdošanas aktu (Kaufvertrag), kuru iepriekš jau bija sagatavojis pārdevējs - kā runāts, savācām papīrus, un visi kopā devāmies uz vietējo CSDD izņemt dzeltenos tranzīta numurus (der uz 5 dienām).

Svarīga informācija visiem kas grib izņemt tranzīta numurus - Vācijā no 1. novembra 2012. g. ir pieņemts likums, ka ar tranzītnumuriem var braukt tikai tas, uz kura adresi šie numuri ir reģistrēti - lai izņemtu numurus agrāk pietika ar Kaufvertrāg un automašīnas tehnisko pasi, tagad vajag arī izziņu par šofera, kurš dzīs mašīnu, reģistrēto dzīves vietu. Doma ir tāda - ja tas, kurš dzen mašīnu izdara kādu pārkāpumu uz ceļa, tad sods pienāks uz vinja deklarēto dzīves vietas adresi, ja nav šīs izziņas tad (ja pareizi saprotu) paliek iepriekšējā īpašnieka adrese un sods pienāks viņam! - lai tas tā nebūtu pieņēma šo likumu. Galu galā tas nozīmē ja jums nav līdzi tās izziņas tad ar jūsu izņemtajiem tranzīta numuriem varēs braukt tikai iepriekšējais īpašnieks, bet ja jūs apsēdīsieties pie stūres un tiksiet policijai rokās tad sods būs 50 EUR un tas būs jāmaksā iepriekšējam īpašniekam.
Tāpēc jau laicīgi - pirms brauciena uz Vāciju ir jāizņem šī izziņa.
Mums šito faktu izstāstīja pārdevējs, kad bijām jau Vācijā, protams, šis likums bija tikai pāris dienas kā pieņamts - maz kas par to vispār ko zināja. Galu galā viss nokārtojās labvēlīgi - sazinājāmies ar savu ciema padomi Latvijā, viņi atfaksēja uz Vācu csdd vajadzīgo izziņu un galu galā numurus mums izsniedza.
Numuri + Apdrošināšana 93.10 EUR

*Ielējām kādus 20 L degvielas uz 32 EUR un no Rostokas uz Lubeck - Travemund ostu, kur bij pieteikta vieta uz kuģa, vieglā automašīna 60 EUR + 2 šoferi 2x75 EUR , jau devāmies ar jauniegādāto auto, aptuveni 150 km

* Pirms Travemundes ostas ir maksas tunelis tur nokāš 1.3 EUR

Iebraucām ostā nolikām auto specialajā stāvvietā pie vieglajām mašīnām (ja noliek nepareizi var dabūt sodu!) tad uz reģistratūru - nomaksāt un saņemt biļetes, un caurlaidi šlakbauma pacelšanai.
Mums uzreiz lika virzīties uz rindu pie kuģa, tā arī izdarijām ... un uz kuģa.
28 stundas peldēšana, Tulīt ar kuģa atiešanu 18:00 (Vācijas laiks) vakariņas, tad nākamajā dienā brokastis, pusdienas, vakariņas. Baroja ļoti labi, visas ēdienreizes iekļautas biļetes cenā. 22:30 pēc mūsu laika iepeldējām Liepājā, cauri muitai uz mājām.
Kopējie ceļa izdevumi, rēķinot vienai personai, no Latvijas uz Vāciju un atpakaļ + tranzīta numuri, sanāca 349.64 EUR (243.35 Ls) + degviela no Liepājas līdz mājām aptuveni 30 L kādi 27 Ls

Stāsta beigas
Lai veicas :)
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Prāmja cena atkarīga no sezonas, un klases. 75 EUR par rumpi izklausās faktiski pēc guļamtīkla.
Re: Auto dzīšana (atbraukšana) no vācijas

Sveiki! Vēlējos pajautāt zinātājiem - varbūt varat uzrakstīt kādas Hamburgas autoplaču adreses, jo ir doma atvaļinājuma laikā pavizināties pa vācijas autoplačiem un varbūt arī ko iegādāties.
Jau iepriekš pateicos par atbildi!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.