Islams

Islams sobriid izplataas,ko juus par to domaajat?Ljoti interesanti zinaat!!
klasisko neta joku domāju...

proti, ka saprāts visumā ir konsants lielums, bet cilvēku kļūst aizvien vairāk!
Re: Islams

Cienītais kungs. Nezinu vai islams izplatās. Bet vēlos zināt, kā jālieto dieva un Allaha vārdi.

Kurš no tiem ir sugas vārds, kurš īpašvārds, kurš un kad jāraksta ar lielo vai mazo burtu?

Vai tiem ir viens vai atšķirīgs saturs? Kāda ir šo vārdu izcelsme? Cik tie veci? No kuras zemes cēlušies un tam līdzīgi.

Jau iepriekš pateicos par pareizu skaidrojumu. Līdz ar to, cienīts kungs, varat pieņemt, ka islams izplatās, jo man ir interese par vārdu Allahs.

Allah nav Dieva vaards.Araabu valodaa sis vaards noziimee Dievs.Vaards izceelaas no seno araamiesu valodas!

Varbūt varētu sniegt vārdam Allahs visu etimoloģiju? Arī vārdam Dievs? Cik esmu dzirdējis, tad laikam vārds Allahs varot būt Al-La vai tam līdzīgi?

tā rodas jauna apmā(u)to populācija.....

Lieta taada,ka Al-laa izmanto dievluugsanaas,taapeec tas sanaak kaa Allaahs ar garo a.piemeeram kaa pareizticiigo luugsanaas Boooozhe itkaa ar garo o

Nevis Islams izplatās, bet Eiropā savairojušies islamticīgie imigranti. Par laimi, Latviju šī sērga nav skārusi un domāju - pārredzamā nākotnē arī neskars!

Tie daži mūsu pašmāju "muslimiņi" - visādi Ahmediņi un Nūriņi - nav ņemami nopietni. Pieaugušu bērnu spēlītes. :))))

Un ko Rustam pats domā? Ka nakti tev nojūdzies fanāts rīkli ar līku nazi pārgriezīs un dienā uzlaidīs gaisā ar visu lielveikalu, kurā iepērcies ...

redz cik jus visi riebigi runajat par so ticibu,tikai tadel.ka neko jus nezinat..tie kuri nezin,vienmer daudz runa..un vienmer daudzko riebigu izdoma..
si ticiba ir loti jauka..man si skiet viss labaka.un Dievamtuvaka ticiba..
ja to iemacies cienit,milet..un ari ka lugt un ka dzivot.tad skiet ka esi labs cilveks..jo ta ari ir..nevis tie kuri neko nezin..un tikai daudz runa..

to-nav ko celt paniku..

redz ja tu to sauc par sergu,vai jebka tu gribetu..
bet varu tev teikt vienu..tici man si ticiba paris gadu vai desmitu laika ieviesisies visa pasaule..visi cilveki paries viena ticiba..jo ta tam jabut..ISLAM ticiba ir visspatiesaka...zinu to ka Dievs ir radijis sis ticibas..un sutijis sis Dieva svetas gramatas mums..KORANU,BIBELI..parejos latviski nezinu.kads tulkojums..bet zinu ka cilveki laiku gaita izmainija sis Dieva gramatas.tikai varu teikt to ka.KORANU nekad neviens neizmainis..neko neierakstis..jo Dieva svetia saj gramatai...bet ja velaties ko pamacities.dodat man zinu..zinu daudz par Islam ticibu..ka lugt un vel vius ko jauku..

tie kuri ir launi noskanoti.nemaz labak nerakstat.neko neatbildat..tie kuri velas ko uzzinat,jautat..laipni gaidu jusu atbildes.vestules

ja nenotiek intelektualizācija-tad notiek islamizācija !!!!!!!!

tikai Allahā Viņa būtība atrodas vienībā ar Viņa esamību.

To izsaka islāma vārds "anniyah".

Kurš latviešu valodas vārds to izsaka? Kur tāds ir?

Tātad, šeit runājošie jancīši, pēterīši vai antiņi lieto zemākas kvalitātes valodu. Ar iztrūkumu vai caurumu attiecīgā vietā.

Lai būtu miers mājā, paskaidroju, man ir LV pilsoņa pase ar visām iedzimtā tiesībām.

saki ,kas ir tā -būtība atrodas vienībā ?????

Islams ir topā. Islams ir unikāls.
Islams stāv pāri visām rasu un šķiru teorijām vispirms ar savu mentalitāti.
Jo:
paskatiet pašnāvnieku spridzinātāju tipu. Tas ir baltais - semīts un indoeiropietis, tas ir melnais - sudānietis, tas ir dzeltenais - uigurs. Analfabēts gans un ierēdnis vai dakteris ar augstāko izglītību.

Nekas no šiem faktoriem netraucē samaisīt asins un sūdu putrā pilnīgi nejaušu cilvēku pūli. Un pavisam nesvarīgi ir, ka tajā pūlī var būt gan viņa tautieši un ticības brāļi, gan sirmgalvji un zīdaiņi.

Tā ir universāla, rasei, un etnosam, un izglītībai, un politiskajām robežām pāri stāvoša mentalitāte.
Un tā rullē.

par to būtību un esamību. Par "anniyah". Par to, kas raksturo Allahu, bet nevis kaut ko citu, kā te un citur daudzi gribētu, lai tas tā būtu bijis, bet kas tomēr tā nav, jo īstenība ir un pastāv neatkarīgi no šo gribētāju iegribām, apziņas un nepamatotām fantāzijām.

Tātad, mīļais cilvēciņ FZSS, es tav šo lietu paskaidrošu, kaut arī es itin neko citu par islāmu nezinu, kā vienīgi šo vienu vārdiņu "anniyah".

Par šito paskaidrojumu tev, ka es tā pūlos vaiga sviedros, tev būs jāsaprot patiesība un tu nedrīkstēsi šo patiesību noliegt vai sagrozīt pēc sava nepilnīgā prāta.

Bet, tu, mīļais cilvēciņ, neesi vientuļš, kam to der padomāt. Tāda pati draudzene ir mūsu mīļā, sasapņojusies dievmīle varīte. Kura baidās no elles, kaut arī viņas pielūgsmes elks trīs dienas nokāpa ellē. Bet varīte tam neseko.

Tātad, tas, šis "anniyah" nozīmē to, ka par visu pārējo jebko iespējamo, pretstatā Allaham, var domāt, nezinot, vai pastāv tāda būtība un esamība vai nepastāv. Bet par Allahu to nevar domāt, jo Viņa būtība ir Viņa esamība. Tā ir šī vienība, ko islāms sauc par "anniyah". Un punkts.

Pats par sevi saprotams, ka mani paskaidrojumi var būt nepilnīgi, un arī tu tos vari nepilnīgi saprast, bet tas nu ir skaidrs, ka nav iespējama pilnīgāka būtības un esamības vienība, kā Allahs.

Varat izstiepties un sarauties, bet tas, kas ir teikts, tas ir teikts.

Fakc, tu paskaties visupirms uz Hirosimu un Aušvici. Tad sāc burbuļot par citiem. Mēsliem seko mēslu fakti ar Fakcu priekšgalā.

kāpēc zemēs kur agrāk bija zoļojoši dārzi un tīrumu,nu ir tuksneši ? tāpēc ka muslimi ir slinki un nevīžo dārzus kopt-šie beduīni .... vienkāršāk ir pārtikt no brivi ganošamies kustoņiem. kā kristieši pārņēma Romas organismu,tā muslimi domājas pārņemt Eiropas organismu. bet kādā brīdī pienāks notikumi ,kas noliks visu īstenības priekšā.

Bībelē ir teikts-cilvēku skaits ies mazumā,bet garīgums lielumā...
Re: FZSS

Vai skatījies pasaules lielākā debesskrāpja atklāšanu? Beduīni lika tuksnesī uzbūvēt... Tur pašā augšā arī mošeja ir.

katram faktam pie pakaļas Fakc
Datums: 06.01.10. 11:40

Ko īsti tu apstrīdi un ko apgalvo? Pamēģini to noformulēt, kaut vai pats sev.
Un vispār - Holodnokrovņej, ķoķa Moņa.

kadas muljkjibas.nav kaut kadas religijas kurai sekojot cilveks var nonakt tuvak vai talak no Dieva.jo visas tas kalpo sev ne Dievam.islama sekotaji ir saglabajushi visparejas vertibas ka gimene,lugshana.eiropieshiem to gandriz vairs nav galvenais pielugsmes objekts ir cilveks pie kam katram tas ir vinjsh pats.tikai laika jautajums kad eiropa vispar rietumu civilizacija ar savu modernismu kritis

nafta-sātana zelts,beduīnu valūta:DDD

Fakca domu gājiens ir skaidrs. Neļausim teroristiem spridzināt lielveikalus, bet paši vālēsim ar atombumbām un gāzēsim ar gāzēm. Pievāksi muslimu naftu, saražosim ieročus, apsitīsim muslimus un jautri dzīvosim.

Kas tad galu galā ir terorisms? Pret kuru ar nepatiku vēršas tādi tipi, kā Fakc.

Par terorismu sauc jaunāko karošanas paņēmienu, kas attīstījies pagājušā gadsimta nogalē.

Bet pati karošana, cik visiem bez izņēmuma ir zināms un saprotams, pastāv kopš cilvēku rašanās un nenovēršami pastāvēs līdz pilnīgai cilvēku iznīcībai.

Fakc, visupirms tu ķoķa Maņa noskaidro uz kā rēķina gribi dzīvot un tad man baksti ar pirkstu, un prasi man, eu paklau, vai es esmu pareizi izdomājis?

Tad es tev atbildēšu. Bet varbūt uzčurāšu. Skaties pats, kas labāk patīk.
Re:

principā par lielāko daļu reliģiju es domāju vienādi- tās atņem cilvēkam izvēles brīvību un atslogo no nepieciešamības domāt.

Jocīgi ir tas, ka neskatoties uz baušļiem kuri it kā būtu jāpilda pasaules vēsturē bijis bezgala piemēru par reliģiozu motīvu pamatotu slepkavību, laupīšanu, iekarošanu....
Re:

al-drs saka, ka reliģija traucē domāt. Es domāju, ka arī skola, skolotāji un vispārēja izglītības sistēma aprobežo domāšanu ne sliktāk, kā reliģija.

Priekš kam tad vispār pastāv reliģija un skola? Tāda taču ir al-drs jautājuma būtība.

Vai tad priekš kā cita, kā vienīgi sabiedriski derīgā darba spēka resursu atražošanai. Bet precīzāk sakot, tikai un vienīgi cilvēku ekspluatācijas vajadzībām.

To tad arī skola un reliģija ieborē paklausīgo ļautiņu smadzenēs. Bet citus, disidentus sit nost un nošauj par mācību un biedinājumu.

Populācijas uzturēšanai taču nav nepieciešama skola vai reliģija. Pat dinozauri ir dzīvojuši miljoniem gadus bez kādas skolas vai reliģijas.
Re:

Lieta taada,ka es buudams musulmanis nekad savaa dziivee nenoniecinaaju citas religijas,kaa to dara dazi no seit klaatesosajiem,jo vairaakums no jums ir graamatas cilveeki-biibeles,toras piekriteeji,citaats no Koraana!Visaam religijaam naacaas laika gaitaa saskarties ar asinainaam slepkaviibaam,tas pats arii notiek ar Islamu-notiek pasattiiriisanaas!
Re:

reliģijas kaut kādā mērā iepotē rasismu- viena tauta esot izredzētāka par citām.

un nevar teikt, ka rasisms ir tikai senos rakstos-
pāris gadsimtus atpakaļ bija atklātās verdzības laiki.
Re:

Pilnīgi piekrītu al-dram. Laikam nav labu vai sliktu reliģiju, ir kādam tuvākas vai vienaldzīgas vispār, taču bīstamība slēpjas tajā, ka reliģija pēc būtības ir instruments, ar ko ietekmēt un vadīt tautu. Un, ja šī tauta atsakās domāt un akli pakļaujas dogmām, tad reliģija var kļūt par bīstamu spēku.
Re:

man liekas, cilvēks bez reliģijas kļūst par bīstamu spēku, jo vadās pēc sev vien zināmiem noteikumiem, nevis dogmām, kas apraksta Dieva', Baznīcas, Cilvēka,Pē'dejo lietu būtību un baušļiem, kas rāda dzīves noteikumus kā Dieva atgādinošā gaisma
Re:

par bīstamu spēku kļūst reliģiozs cilvēks jo vadās pēc dogmām nevis objektīvi izvērtē esošo situāciju.:)
Re:

kā tas ir? ( es gan islamā ar kristīgām ielīdu, varbūt nevajadzēja)
Re:

Es arī esmu ziņkārīgs.

Kā tev tā gadījās, ar kristīgām padarīšanām ielīst pie muslimu padarīšanām? Vai tik tu neesi lielais spiegs?

Varbūt, ka vēlāk sadomāsi ielīst pie ateistu padarīšanām. Tad gan kritīs tā drausmīgā materiālistu būve, kad tu būsi satriekusi to drausmīgo materiālistu stūrakmeni matēriju.
Re:

matēriju radījis Dievs, es to netriekšu, bet pārvaldīšu, kā sacījis Radītājs
Re:

Kā tad tu, varīte, to matēriju pārvaldīsi? Vai ar kādu likumu, vai ar naudu, vai domu spēku? Vai varbūt pārvērtīsies par muslimu "džins aļ-adžnas" ?
Re:

par muslimu džin aļ adžnas , ja te muslimi neapvainojas
Re:

musulmani ir vislabakie..beidziet te daudz spriest:)
lieta tada,lai zem kadas ticibas jus butu,ja mes gribetu,tad visi dzivotu draudzigi un labi.neviens otram netraucetu..tacu cilveki ka cilveki..vienmer kautkur vajag piekasities..:)
Re:

Kā tad tu vari pārvērsties par 'džins aļ-adžnas" , ja esi tikai "aļ-džins aļ-akli" ?
Re:

Kā tas ir ?

Bet vispār 2. Vatikāna koncils deklarējis, ka Baznīca ar cieņu izturās pret musulmaņiem, kas pielūdz vienu Dievu, kuri cenšas paklausīt Viņa nosacījumiem, kā reiz pakļāvas Ābrahams, ko vērtē arī islama ticība. Kaut arī viņi neatzīst Jēzu par Dievu , bet tomēr godina viņu kā pravieti, kā arī godina Jaunavu Mariju .Bez tam viņi gaida tiesas dienu , kad Dievs atlīdzinās visiem cilvēkiem, kuri augšāmcelsies
Tādēļ viņi vērtē tikumīgu dzīvi un godina Dievu ar lūgšanu, žēlsirdības dāvanām un gavēni

Pieminot dažas nesaskaņas, kas bija starp kristiešiem un musulmaņiem, koncils aicina visu to aizmirst un tiekties pēc savstarpējās saprašanās, kopīgi aizsargāt un attīstīt sociālo taisnīgumu. tikumiskās vērtības, mieru un brīvību.
Re:

tur jau ta lieta..nezinu kadel islam ticigie,un kristiesi karo sava starpa..mes visi esam vienadi,Dievs ir viens,lai mes vinu sauktu,lai kada valoda.un zinu ka Islam ticigie tic ir Jezum i parejiem praviesiem.bet pateiksu skaidri un gaisi.mes Islam ticigie neticam tam ka Jezus ir Dieva dels..jo nez..kada veida varetu but..Jezum ir tikai mamma,Marija.vins ir dzimis bez teva..jo Dievs var darit jebko..ka ari dot sievietei bernu,bez viriesa..ja par to vairak pamacas un megina saprast..tad viss ir superigi..
Re:

Pie mums islāms tik drīz nedraud, nevar psihisku veselu eiropieti, kurš audzis liberālā sabiedrībā pievērst reliģijai, kas tik sveša eiropieša mentalitātei un dzīvesveidam. Latvijā dzīves līmenis pārāk zems, lai musulmaņi masveidā brauktu uz šejieni, tā ka pagaidām varam uzelpot. Cilvēki, protams, ir dažādi, arī islāmam ir dažādi novirzieni, bet teikšu, kā ir, reliģija, kura attaisno slepkavošanu, roku nociršanu, pātagošanu, sievietes nomētāšanu ar akmeņiem, ja viņa pārkāpusi laulību, ārlaulībā dzimušo bērnu diskrimināciju, u.tml. ir absolūts ļaunums, lielākais, kāds pasaulē radīts pēc nacisma un komunisma. Demokrātijas pēdējais karš būs ar islāmu.
Re:

Dievs mammai Marijai ir devis bērnu, bet bez vīrieša.

Tad rodas jautājums, kādas īpašas bioloģiskas konstrukcijas bērns tādā gadījumā var sanākt?

Tad rodas jautājums, kamdēļ nav dzirdēts par Jēzus vai Dieva sievu.

Tad tālāk rodas nesmuki jautājumi par mammu, tēvu, dēlu un svētu garu.

Man kauns tos jautāt.

Bet es neko nezinu.
Re:

Tas lions ir velna un sātāna kalps, viltus sludinātājs, kas grib samuļķot jūsu prātus un saprašanu.

Tas lions jums saka:"TICIET MANIEM VĀRDIEM, BET NESKATIETIES UZ MANIEM DARBIEM"
Re:

Dievam nav ne delu,meitu,ne sievu,ne mates.nekadu sadu attiecibu..Dievs ir viens.Dievs ir raditajs kur ne gul,ne ir noguris,vinam nav sadu pazimju ka mums,ja nogurusi tad zavejamies utt.vinam tadu nav.ne acis mirkskina neko..
Dievs deva Marijai delu bez viriesa.
man ir jautajums,kadel kristiesi saka ka Jezus ir Dieva dels..?
kas viniem to liek domat?
es nezinu kartigi par Bibeli,bet zinu par Koranu.ka Korana to Dievs ir skaidri teicis.ka vinam nav ne gimenes,neka.un ka Jezu vins ir davajis Marijai bez viriesa,bet no svetas lietas(sveta gara).mums vajag tikai ticet,tad mes esam kartigi cilveki..

Tad rodas jautājums, kādas īpašas bioloģiskas konstrukcijas bērns tādā gadījumā var sanākt?

tur nav ko ipasu jautat..lieta ir tada ka mes ticam,mums ir jatic neko neredzot.Dievs var radit jebko..Vins mus rada,visu sagatavo,un tad vins dod musu mammam iznesat un piedzemdet..bet Marija bija sveta sieviete.kurai Dievs velejas dot delu bet viriesa.vins bija sutits saja pasaule lai sludinatu cilvekiem ticibu,un glabtu so pasauli no launam lietam.jo ka redzam viss iet uz launo pusi.cilveki ir tik aprobezoti ka neko nevelejas zinat,un panema un nodarija pari Jezum.tacu Jezus nav miris,vins vel atgriezisies sai pasaule..lai velreiz glabtu mus..

Tad rodas jautājums, kamdēļ nav dzirdēts par Jēzus vai Dieva sievu. ?

tadel ka Dievam nav ne sievas,ne bralu,ne masu,ne delu,ne meitu..tadel ka Dievs ir pats par sevi..vins ir raditajs..
tadel ka Jezus naca saja pasaule ka sludinatajs,un vins bija radits lai palidzetu cilvekiem.bet ka redz cilveki bija dumji.un nema un mocija vinu..tacu Dievs zina ka sludinataji nekad nemirst..mums skiet ka nomirst..bet vini ir dzivi...vini ir debesis..un pienaks diena kad vini atgriezisies saja pasaule.bet tad tas bus dienas pirms tiesas dienas..(DAY OF JUDGEMENT)
tadel milie cilveki pirms sis laiks pienak.mes varetu visi mainities..un dzivot pareizi.un darit ta lai apkartejie jutas labi ar mums kopa..jo tie kuri saja pasaule sapinajusi,krapusi citus..vinu vieta nav paradize...

to lions;

Cilvēki, protams, ir dažādi, arī islāmam ir dažādi novirzieni, bet teikšu, kā ir, reliģija, kura attaisno slepkavošanu, roku nociršanu, pātagošanu, sievietes nomētāšanu ar akmeņiem, ja viņa pārkāpusi laulību, ārlaulībā dzimušo bērnu diskrimināciju, u.tml

tu man pastasti kur tu lasiji to ka religija attaisno slepkavosanu..?
es nekad budama Islam ticigato neesmu dzirdejusi..
lieta tada..ka mums eiropiesiem skiet divaini,ari man mazliet,ka ir lauts patagot cilvekus,un sievietes nometat ar akmeniem(ja viņa pārkāpusi laulību)bet lieta tada.mums tas skiet neiedomajami.jo eiropiesi ir pieradusi pie dzives ka,aprecies ar vienu,un kad apnik tad sac krapt.un skrien apkart pie citam..bet tas tacu nav normali..ir jabut ta.ja aprecies ar vienu tad dzivo ar vinu..
a eiropiesi to neievero..tadel ka neko nevelas zinat,ieverot..bet var tikai uzdot jautajumus..vai kkam nepiekrist..
ja redz si sieviete ir parakstijusies dzivot ar vienu viru,nekad nekrapt.tad kadel vina to dara,ja vina zina kas vinai draud..
varu teikt vienu.ka eiropa ari vajadzetu tadus sodus..i prieks viriesiem,i sievietem.tad cilveki vairak rupetos viens par otru..miletu savas sievas,virus..
jo kada tagad ir situacija..tas ir sausmigi..katrs dara ka grib..un tai sievai nemaz nav lielaka teiksana ka tajas aziesu valstis..
mes esam cilveki kuri tikai mak runat..bet pasi savu religiju lietam nesekojam..
bet gadiem biju dzirdejusi,cik slikti ir tie islamticigie,kadi teroristi utt...un baigie pagani utt...
cik drausmigi cilveki runa..
es jau paris gadus esmu Islam ticiga,un varu iebilst..man skiet si ticiba loti jauka..varbut eiropietim skitis mazliet strikta(daudz prasijumi),bet man skiet ka viss ir tik viegli un nav neka gruta,ja velies but labs cilveks..un darit labu citiem..
tapat tacu kristiesi dara daudz sliktas lietas,tapat musulmani..tapat ari citu ticibu parstavji..

lieta ir tada,ka varu teikt.ka nepaies ne paris gadi..nezinu kad,kura gada..vai seit vel busim.vai bus tikai musu berni,mazberni..bet zinu ka visa pasaule bus vienas ticbas vara.visi busim viena ticiba..specigakaja..un ta ir Islam ticiba..
es to saku.jo Dievs to ir minejis Korana..

ok.lai jums visiem veicas..un darat ta lai pasiem labi,ka ari citiem labi.:)
Re:

jūdu ticība Marijas jaunavībai neizrietēja no jūdu reliģijas, jo nebija tāda priekšstata, bet no fakta, ko saglabāja, jo Dievs varēja iedzimt arī citādi

Jēzus ir Dieva Dēls. Kristieši to apliecina
Kaut ko par to esmu rakstījusi Liona tīcības un darbu iedaļā 29.12.09. 23:22 pa vidu,
varbūt vēl ko kādā kristiešu iedaļā pierakstīšu, tad te atzīmēšu
Jēzus nācis pie jūdu tautas, kura aicinātie apustuļi nes šo ticību, mums tam jātic,
tālāk palikšu dialoga gaisotnē un nekomentēšu šeit savu pārliecību, kurai ticu
Re:

Jezus nav Dieva dels...!un nekadi nevaretu but,jo tas ta vienkarsi nav..ticiba ta ir teikts.un viss.palasiet Koranu.tur ir aprakstits par visam ieprieksejam ticibam.un Bibele cilveki ir daudz ko izmainijusi.ta ka viniem skiet labak.ta vini sarakstijusi.un ta ka vini doma.
bet zinu to ka Dievs nav tevs Jezum.
Marija ir Jezus mate.un Jezum nav teva.
Dievs ir viens.un vinam nav ne pecnaceji ne kas.ne sievas,ne masu,ne bralu..Dievs ir viens..Dievs var radit jebko.bet Dievs visu sveto dod tikai cilvekiem kuri ir sveti..Dievs ne vienmer dod bernu sievietei,tikai ja vinai bijis kontakts ar virieti..
Re:

Es par islamu neko nezinu. Varbūt stāstīsi vēl?

Man, piemēram nav skaidrs, kā te bija teikts, ka Allahs ir dievs pats par sevi, vai līdzīgi tām bija teikts. Ka Allahs nav līdzīgs cilvēkiem? Vai tas tā var būt?
Re:

tā ir tava ticība
musulmaņi savā ticībā izmantoja jūdu un kristietības elementus, kuri tur ir autentiski
Muhameds tos bija dzirdējis un izmantoja pa savam,
Kā var apgalvot , ka kristieši sagrozījuši
Kristieši autentiski vēsts saņēmēji, vispirms pravieši
tad apustuļi , kuri bija ar Jēzu un uzrakstīja ar saviem mācekļiem bībeli
Muhameds par to tikai kaut ko dzirdēja no kristiešiem

Viņš nebija Jēzus liecinieks, tieši aicināts Baznīcas veidotājs

Piem . burtiski nemainīgajā Korānā teikts , ka kristieši tic Trīsvienībai , kas ir
neatceros precīzi , kaut kas it kā - Tēvs, Jaunava Marija , nu tā tādā veidā

Ceru , ka mani nost nešausiet
Re:

Cik maksā korāna grāmata? Kurā veikalā tādu grāmatu var pirkt? Varbūt Sigita var pateikt arī tos korāna pantus vai lapas puses, kur tas, ko Sigita stāsta ir rakstīts.

Tad es domāju iet pirkt to grāmatu, ja tā nav pārāk dārga.
Re:

Islāma izplatībai pamatā ir naftas dolāri. Allahs deva naftu un neticīgie suņi iemācīja, ko ar to darīt. Līdz tam Tuvie austrumi bija nožēlojama nomale.
Re:

to ludzu sakat:
es tiesam nezinu kur Latvija varetu nopirkt Koranu(Latviesu valoda?)
bet man viena draudzene teica ka pirksot Koranu pa 7lati.bet vini esot uz izkersanu.
es tev nevaru uzrakstit pantus un lapas.atvaino.es visu neatceros no galvas..es atceros to ko biju lasijusi.man viram ir Korans.pati nekad to nebiju pirkusi.

to varite:
ne ne.ta nav.tad kad saja pasaule naca MUHAMMAD (SAW) tad nemaz vinam nebija neko janoklausas..jo vins bija sutits pat par sevi ka Dieva tuvakais sutnis.ka ari pedejais.pats pedejais. 27 gadu laika MUHAMMAD(SAW) atnesa no debesim visas Korana (verses).un 1470gada Korans bija pabeigts..
es varu teikt to ka ir loti daudz labu,launu cilveku jebkura ticiba..
to:muslimu sigitai:
lieta tada,ka ALLAH nozime tas pats Dievs..bet mes Islam ticigie,vinu saucam par ALLAH.kautgan nozime ir ta pati..
ALLAH ir pats par sevi,nozime ari to ka vins nav tads ka mes.un ka ari vinam nav ne pecnaceju neka,ka mes varetu teikt ka Dievam ir gimene..
Dievam ir seja.vins ir ari kermenis..bet mes to nekad nevaretu redzet,jo Dievs ir tik Labs,ka vins izstaro loti lielu gaismu..ka nemaz tadi cilveki ka mes vinam prieksa staties nevaretu..jo Dievs izsaro loti specigu gaismu..
esmu lasijusi to ka Dievs ir tikai radijies Muhammad (SAW) prieksa.neviens cits no Dieva sutniem nekad nebija ar Dievu saskaries..sis spejas bija lautas tikai Muhammad(SAW).ja Dievs ko velejas teikt vina sutniem.tapat Jezum,un citiem sutniem.vins tos uzrunaja..bet vini nekad Dievu nespeja redzet,satikt..bet kad Dievs uzrunaja MUHAMMAD(SAW),vinam bija dotas spejas satikt Dievu..satiekoties 7 debesis...

nu ja vel kadi jautajumi..ludzu jautajat:)
Re: sigita

Diez vai mēs spēsim vienoties jautājumā, kas ir Dievs, kas - Dieva Dēls. Jums Viņš ir un būs tikai Pravietis (tātad, tikai viens no) mums - daudz daudz vairāk... bet visi strīdiņi te bezjēdzīgi principā.

paliekam vismaz pie tā, ka reliģijām savā starpā nav jākaro - tb, pie mierīgas līdzāspastāvēšanas.
arī tas jau būtu ļoti daudz. :)

un gan jau Dievs Pats visu saliks pa vietām :)

nu ja.piemeram es tikai cilvekiem saku ka ir.un ka ari rakstits mana Dieva svetaja Korana.bet cilveki kas grib tic.kas negrib netic..un lieta tada ka Islam ticigie ir isti tikai tad kad tic visam citam ticibam.ka ari Jezum utt..bet mes neticam par to ka Jezus ir Dieva dels.tacu to parejie uzzinas tikai tad kad bus ta tiesas diena..jo tagad ir cilveki kass vispar Dievam netic utt..tacu neko nevaram parstridet..tacu nu velu lai jums visiem kadu dienu pienaktu si pareiza vests..:)

tu, ka rādās, laikam būsi riktīgs jānis.

Tu laikam neesi dzirdējis, ka pati paradīze, kur dievs radīja cilvēkus un kustoņus, ir bijusi Dilmunā (mūžīgi dzīvojošo zeme) pie Persijas līča. Tur kur ir muslimi. Bībelē šo Dilmunu sauc par E-Din (taisnīgo un valdītāju mājoklis). Tie paši Ēdenes dārzi. E-Din burtiski nozīmē līdzenums.

Kas par līdzenumu? Tas ir tas līdzenums, kas atrodas pie upēm Eifratas (Pratas), Tigras (Hiddekeles), Karunas (Gihonas) un Kuveitas (Fisonas). Pie tām pašām, ko nosauc bībelē.

Dilmunu jeb E-Din apsargāja Hu-Va-Va (ķēnišķais slepkavnieks, biorobots), tas pats kam Inanna jeb In-An-Na (Irninis) sakaisīja acīs putekļus un smiltis, kad bija sakārojusies kopoties ar Gilgamešu, kad tas kails peldējās Persijas līcī. Lai Hu-Va-Va nenosit Gilgamešu pirms kopošanās. Tad vairs nekā.

Otrais sargs bija Shar-Gaz (dievišķais slepkava). Tas prata šķirot iznīcināmos mērķus pēc bioloģiskās uzbūves.

Redzi jancīt, šitos pigorus muslimu priekšteči zināja sen pirms mūsu ēras, kad visi bībeles taisītāji vēl dzīvoja pie pērtiķiem kokos, ieskaitot tavus, jancīt, tēvus un tēvu tēvus.

Tā ka, pirms plāti muti, jancīt, tad visupirms apdomā vai tu to drīksti vispār plātīt.

tu izstastiji kko tadu divainu,ko nekad nebiju dzirdejusi..

D-pilii arii nav kur nopirkt Koraanu latviesu valodaa!araabu un krievu ir gan!Principaa Koraanu nedriikst tulkot un lasiit citaas valodaas,tikai araabu!

Vai korāns bērniem ir? Man ir 3 mazbērni. Sigitas kundze izstāstīja cik jauks ir korāns. Kā pareizi jākauj lopiņi. Es to gribu mācīt mazbērniem.

Veikalā ir tik bērnu bībele. Korānu neredzēju. Var būt arī krieviski, jo mani mazbērni ir divvalodīgi.
Re: "SVĒTAJAI" ķecerei Jonai

Autors: Jona Datums: 08.01.10. 18:36
Cien. Jona, spēsim, SPĒSIM!!!, vienoties jautājumā, kas ir Dievs, kas - Dieva Dēls, viņi abi, un vēl citas, nematerālās , pārdabiskās personas vai būtnes, kopā ar eņģeļiem, elfiem, troļlļiem, dieva dēliem un meitām, u.t.t.
Viņi visi ir grāmatu – pasaku grāmatu vai svēto rakstu – bībele, korāns, u.c. personas, kuras šajās grāmatās piedzimst, iemīlās, rada pēcnācējus, nomirst, tiek uzrauti debesīs (ko tas nozīmē, netiek īsti paskaidrots).
Lai viņiem TIEK!
Re: "SVĒTAJAI" ķecerei Jonai

Esmu dzirdeejis,ka ZVAIGZNE ABC paardot Koraanu!
Re: OLAM

Varu ieteikt tev tikai to, ko jau agrāk te ieteicu dažam labam visgudrelim... :

- pirms apšaubīt Personu, ar kuru sākam skaitīt ne mazāk kā JAUNU ĒRU cilvēces vēsturē, lai papriekš dabū gatavu, ka viņa vārdā nosauc kaut šokolādes tāfelīti!

aha!
Re: Jonai

Autors: Jona Datums: 09.01.10. 13:42
Mīļā Jona, Tu jau velc uz sava „iemīļotā”- Jēzus Kristus pusi, ar kuru Tev lūgšanu laikā tik labi „sanāk”.
Tavai un citu zināšanai – Jēzus Kristus dzīve un mocekļa nāve evanģēlijos ir ierakstīta, balstoties uz Bizantijas hroniku pamata. Vēsturē tā persona ir zināma ar Bizantijas imperatora Androņika I Komņina vārdu, dzīves gadi: 1152-1185.
Kā zināms, 1152.gadā pie debesīm parādījās „Betlēmes zvaigzne” – supernova, kuras paliekas vēl tagad redzamas debesīs kā Krabja miglājs.
Es ceru, ka par šokolādes tāfelītes nosaukumu Tu tikai „smalki” pajokoji, Tavs līmenis, varbūt, ir mazliet augstāks.
Re: Jonai

to: jautajums:

atvainojos.es tiesam nezinu kur varetu dabut Koranu Latvija.es pati atrodos Irija.un man majas ir diezgan liels Korans,kuram ari ir diezgan gadu.
vins ir anglu,arabu,urdu valoda..ta ka es angliski labi parzinu.es lasu angliski.
bet domaju ka jabut ir Koraniem berniem.skiet ka te Irija mums ir..ka ari skolas berniem sakot no 4,5 gadu vecuma..tur viniem maca Arabu valodu un visu ko jauku par Dievinju,ka ari vina sutniem:)

to:Rustam:

kadel ne?tacu vajag tulkot vinus,lai ari tie cilveki kuri neprot tas valodas kuras ir rakstits originalaja Korana,tad vajadzetu lai partulko latviesu,lai ari tie cilveki ko macas,un saprot.bet es nekad neesmu saskarusies ar to.man jau skiet kad partulko no vienas valodas uz otru.tad Korana daudz kas izmainas..tas ir manas domas.jo tulkojot no arabu uz latviesu valodu,nez vai visu precizi uzraksta..bet tas tikai manas domas..tacu labak ir macities,neka nedarit neko.tadel ir ok ari ja tulko..
Re: draugi

ne Korāns , bet Evaņģēlijs jāmeklē un jālasa katram , kurš patiesi grib atrast Dzīvo Dievu un Pestīšanu savai dvēselei - Jēzu Kristu, Dievu no Dieva.
Re: sigitai

Tiesi taapeec,ka tulkosanas procesaa zuud jeega!Skaitiit luugsanas islamaa arii vajag tikai araabu valodaa-taa ir teikts Koraanaa!

ne ne,es tadus nelasu,tikai Koranu..

Luugsanas naak no Koraana!

Viss,ko tu lasi Koraanaa ir lugsanas!Namaz-araabu valodaa!

ja.tas tiesa..Rustam,man interese vai tu ari esi ISLAM ticigais?
es ludzu Dievu,5 reizes diena..un Arabu valoda,ta jau vairak ka gadu..tacu paris gadus atpakal nemaceju lugt arabiski,ludzu latviski..un tu?

Es esmu musulmanis,teevs no chechenijas,maate no latvijas.Rustam-musulmanju vaards,persiesu,preciizaak!

jauki..tatad esi dzimis musulmanis,jau kops dzimsanas?kur tu dzivo?vai esi teta valsti bijis?un kada ir tava attieksme pret so ticibu?vai tu juties lepns ka tev ir tiesi si ticiba?
es esmu dzimusi latvija.man abi vecaki ir latviesi,kristiesi.bet es paris gadus atpakal atbraucu uz iriju.aprecejos ar Pakistanieti,kurs ir Islam ticigais.tadel ari es pec gandriz gada pienemu so ticibu.un nu jau pagajusi paris gadi kops macos par so Islam ticibu.un jutos loti labi.un lepna,ka Dievs man radija,deva so cela uz so ticibu..mans vards ir Fatima..so lietoju kad esmu starp cilvekiem kuri ir islam ticigie.bet ta parasti lietoju manu vardu sigita,siggy

Skaidrs ar tevi, Latvijā neviens vīrietis tev virsū neskatījās, aizbrauci uz svešu zemi, tur ieškatījies brūnās acīs, sapriecājās brūnacainītis, ka var dabūt sievu bez kalima, pie tam, kā var no tekstiem secināt, prātā pavieglu, kas tic un klausa visam, ko iestāsta. Tagad viņš liek tev dežurēt pie interneta un skalot smadzenes latviešiem, lai mūs arī pīevērstu islāmam. Pretīgi, ka tādi mankurti nodod savu tautu, lai mēģinātu iznīdēt savas saknes, uzspiežot svešu kultūru un ticību.

Tavi stāsti, ka islāms neatbalsta slepkavošanu, ir dzirdēti. Komunisti arī stāstīja, ka cīnās par mieru visā pasaulē, bet miljoniem cilvēku noslepkavoja, tāpat jūs stāstāt, ka reliģija jums slepkavošanu neatbalsta, bet nolaupāt lidmašīnas un spridzināt.

Tev liekas normāli sievieti nomētāt ar akmeņiem? Forši, es novēlu, kaut tavam vīram nekad nerastos aizdomas, ka tu viņu krāp, dienvidniekiem karstas asinis, var arī tevi nodurt, ja ieraudzīs tikai runājam ar citu vīrieti bez viņa atļaujas un viņam par to nekas nebūs, jo ticība viņiem to atļauj, turpretī sieva pret vīru, kurš viņu krāpj ir pilnīgi bezspēcīga.

Nedod dievs, ja gribēs atmest islāmu un atgriezties pie vecāku ticības, tad tev rīkli pārgriezīs ar garantiju, musulmanis, kurš atkritis no ticības, viņiem skaitās lielākais ļaundaris, tādu katram ir tiesības nogalināt, jo tāds viņiem vairs neskaitās cilvēks.

JUms bērni ir? Skaties, tu vis nevarēsi viņus audzināt pēc latviešu tradīcijām, mūsu tautas dejas, tautastērpi, Jāņu svinēšana, tas viss viņiem skaitās nešķīsts, jo nāk no pagāniem. Dēlu apgraizīs, bet meitai no divpadsmit gadiem būs jāstaigā parandžā . Tu pati jau parandžu nēsā? Un tavai meitai nekad nebūs tāda brīvība, kā tev bija, nekad tava meita nevarēs precēties, ar ko grib, kā tēvs un viņa ģimenes vīrieši izlems, tā būs, visticamāk izprecinās kādam draugam vai kolēģim, ne tev, ne meitai pat atļauju neprasot. Un nevarēsi tu viņu aizstāvēt, citādi pati dabūsi ar siksnu pa pakaļu.

Tagad tu te vari sludināt, bet paies daži gadi un tu raudāsi par to, ka esi nodevusi savas saknes un savu brīvību pārdevi pret lēcu virumu. Tici man, kādu dienu tu manus vārdus atcerēsies, un es par to nemaz nepriecājos, man tevis ir žēl. Jo tev neviens neļaus aiziet, ja tomēr panāksi šķiršanos, tad bērnus zaudēsi ar garantiju un tevi padzīs kā suni. Daudzas latvietes jau tā ir apdedzinājušās ar brūnacainajiem musulmaņu zēniem, pēc tam grib tikt vaļā, grib audzināt bērnus pašas, kā civilizēti cilvēki,bet nevar, tad jāsauc vien neticīgo tiesa un policija palīgā, un labi, ja vēl izdodas lietu nokārtot bez asinīm, ka neiziet tā, kā Baibai Saulītei.

Jona 09.01.10.13:42.
Par JAUNU ĒRU.

Kaut kā neticīgi ir tavs stāsts par jaunas ēras ieviešanu. Es protams neesmu zinošs šajā jautājumā, bet ko tu stāsti, to gan apšaubu.

Vai tik tai jaunai ērai nav pamatā kādi ekonomiskie nosacījumi, nevis tevis deklarētais Jēzus. Protams, nestrīdos, bet šaubas man lielas.

to lions:

es pat nezinu cik gari lai tev ko apstastu..ja,mes esam precejusies jau apris gadus.mums ir dels..vinam bus divi gadi..tur nav ko slept,vins ir apgraizits..jo ta tam jabut..es velku drebes kadas velos..man virs nekad nav spiedis neko..es pati par visu interesejops macities..un nevienu neesmu nodevusi..man nav prieks par to ka sievietes nometa ar akmeniem un vel ko.bet ir lieta tada.ja tiesam cilveki zin ka kas tads draud.i virietim,i sievietei..tad tas vismaz uzliek punktu vinu krapsanai..bet ja cilveki dara,ka tagad visur..nemaz lietu neizskata.nenoskaidro vainigo utt.tad nogalina.tas ir bedigi..
bet tad labak lai ir tadi likumi,neka eiropa..virs sievu neciena..sievu viru ne tik..un kad apnik.tad skrien pie citas.tas man nepatik..
nu nez..ko tev daudz stastisu..latvija puisu netrukst...bet gribu labak nevis puisus kuri nak un iet.bet gribu viru.kurs nodrosina ka nestaigas,ka sie medz darit..
bet par to es neko nevaru ne darit.ne ko mainit..ta tas ir..
es nevienam netrauceju.lai ka ari es sludinatu..tas ir visu musu Islam ticiego darbs..macit cilvekiem.protams laba cela..
ir visadi plusi vinusi jebkura ticiba..tikai nevajag malet to Islam ticibu..
ja tu vinu pienemtu..un pats darbotos ta ka vajag.tad ari saprastu..
mans virs nav stingrs,ka man liek vilkt to ko vins grib.un man nekad neprasa ko es velos..
tadas ir attiecibas meitenem,kuras jau sakuma nepastav par savu..es savu viru milu.un vins mil mani.tikai tadel mes ari esam atradusi vienu valodu ka runat.un ka just ko otrs velas..nevis ka jus te runajat..
lai tev veicas!

Fatima,es tevi pilniibaa atbalstu!Galvenais,ka tu pati esi laimiiga!Neklausies tajos,kas dziivi nav redzeejusi un taalaak par Zolituudi vai Kengaragu nav bijusi!Insh-Allah viss buus tev labi!

yeah..paldies.ta ari es daru..es vienmer domaju ka pati jutos,ta ari daru..ka ari lai tiem kas ir mana gimene,viniem butu labi.un justos labi..ka ari ja kadam cilvekam ir kada problema,mes vienmer palidzam,ziedojam..mes esam tadi ka visi cilveki..
un atkarigs no katra pasa..:)
tur ta lieta.es nekad nevienam nevelu launu.es vienmer velu labu,visu to labako,ka ari tuvak Dievam.
ALLAHAMDULILLAH.ES ESMU LAIMIGA..UN VELU TO CITIEM..!!!
Re: nu nu

Kāds aziāts ar šādas ilūziju apmātasmuļkes izmantošanu iekļuva Eiropas Savienībā .

to sieviete:

tu esi interesanti runajosa persona..:)
vai tu dzirdi mani ka pirmo sieviete kura ir aprecejusies ar azieti?paskaties tas meitenes kuras tiesam ir bijusas izmantotas del so eiropas dokomentu pec..
bet lai ka to visi latviesi gribetu..ta tas nenotiks..jo ir ari normalu,milu cilveku saja pasaule..lai ka jus neticetu..ari Islam ticigie ir jauki,jauki cilveki...
es zinu meiteneskuras ir tada veida aprecetas un padzitas..un visadi apsmietas..bet nenozime ka visam ta ir..
tapec labak tadus komentarus paturat pie sevis milie..
interesanti..

kā jaukie, jaukie ticīgie izturas pret savām tautietēm, kas aprecas ar islamneticīgiem cittautiešiem?

/pajautāja retoriski/

Nu, nu mans dārgais, esmu Eiropu krustu šķērsu izbraukājis, nevietā tavi mājieni par "tiem, kuri dzīvi tālāk par Zolitūdi un Ķengaragu nav bijuši." par to, kā latviešu,krievu un citu nemusulmaņu tautu sievietēm iet, kas pārāk dziļi brūnās acīs ieskatās un apprecas, esmu ne mazumu dzirdējis no latviešiem, kas Īriju izbraukājuši un tur ne mazumu stāstu par emigrantiem var pastāstīt. Baibas Saulītes gadījums ir tikai viens no daudziem, te pirms pusgada laikam Pēcis ielika forumā palagu no viena katoļu žurnāla, poļu emigrantes Vācijā stāsts, kā viņai izgājis, kad ar turku apprecējusies. Sākumā viss bijis labi un skaisti kā Sigitai, bet pēc tam...

Un tādu stāstu ir simtiem. Un es brīnos, kā cilvēks var otra cilvēka nomētāšanu ar akmeņiem līdz nāvei uzskatīt par mazāku ļaunumu nekā tad, ja sieva krāpj vīru. Cilvēka dzīvībai ir daudz lielāka vērtība nekā laulībai. Es, protams, negribētu, lai sieva mani krāpj, bet, ja viņu tāpēc gribētu tirgus laukumā piesiet pie staba un nomētāt ar akmeņiem, es pats ņemtu automātu rokā, lai viņu aizstāvētu. Latvijā tādi likumi nekad nebūs norma, nemaz neceriet.

Dzīvojot paši savā zemē, dariet, kā gribat, bet Eiropā tādas lietas neies cauri. Baidos, ka dzīve drīz piespiedīs Eiropu domāt, kā risināt jautājumus ar tiem, kuri grib Londonā vai Parīzē dzīvot pēc kalniešu likumiem. Vācijas prese nemitīgi raksta par turkiem, kuri nokauj savas meitas vai māsas par to, ka tās grib precēties ar "neticīgajiem." uz mūsu blondīnēm brūnacainajiem acis gan spīd, bet samierināties, ka pašu sievietes iet par sievām pie "neticīgajiem," to vis negrib pieļaut. Ai, kāda liekulība! Viss beigsies ar to, ka tos, kuri gribēs dzīvot pēc kalniešu likumiem, Eiropas valdības deportēs atpakaļ uz viņu kalniem, jo citas iespējas vienkārši nebūs.

ja kads cilveks individuali ir launs..un patik darit citiem sapes..tad tie ari ta dara..nejau musulmaniem ir lauts tikai preceties ar savas tautas sievietem,bet ari ar to tautu kuriem ir HOLY BOOKS.piemeram kristiesiem,islam ticigajiem un vel paris..
ja ir normali cilveki tad vini neiebilst..jo tas ir lauts..

to lions:

tici man.kautgan to nevelies..cik laimiga biju sakuma.tada ari busu.un esmu..lai ka latviesi neciestu Islam ticigos,vienkarsi mes te esam,un busim..un nepaies paris gadu desmiti..ka mes vinesim..un visa pasaule bus musu rokas..un viss bus tik labi...ta ir teikts..tatad ta bus

Ja kāds brauc uz citu valsti, viņam ir jāievēro tās valsts likumi. Es Ēģiptē neflirtēju ar musulmaņu sievietēm, ieejot mošejā, novelku kurpes, es ievēroju Ēģiptes likumus. Ja musulmanis grib dzīvot Eiropā, viņam jāsaprot, ka tur nekāda mētāšanās ar akmeņiem un nekādas slepkavības "goda" dēļ neies cauri. Ja nespēj no tā atteikties-Pakistāna ir liela valsts. Arī citās musulmaņu zemēs vietas diezgan. AAE, Omānā, Kuveitā dzīves līmenis esot augsts. Nez kāpēc tad musulmaņu imigranti bariem plēšas tik uz "neticīgo" Eiropu nevis pie saviem brāļiem musulmaņiem? Laikam jau tāpēc, ka Eiropā var darīt lietas, ko dzimtenē nedrīkst: kaut vai uz neapsegtām sievietēm palūrēt, iet uz kino, klausīties popmūziku, arī kādu glāzi iedzert. Turku jaunatne Vācijā (esmu tur bijis visvairāk) dzer tāpat kā vācu jaunatne, arī pa klubiem staigā, tur viņiem nekāds Korāns netraucē, bet, kad runa iet par to, ka turku meitene grib precēt vācu puisi vai aiziet uz kino bez parandžas, tad par Korānu pēkšņi visi atceras.

"Nepaies ne pāris gadu desmiti un pasaule būs mūsu rokās"

Pēdējais,kurš teica ko līdzīgu, bija Hitlers, tu zini, kādu galu viņš ņēma? Arī komunisti klāstīja, ka drīz pasaule būšot viņu rokās. Sludināja, sludināja, kamēr PSRS sabruka. :) Tu rūgti maldies, ja domā, ka visa pasaule tā vienkārši pieņems islāmu. Eiropas tautām jau apriebies, ka svešinieki grib diktet savus noteikumus. Lai gan neesmu Krievijas fans, cienu krievus par to, ka neļauj sev kāpt uz galvas, eiropieši jums to ļāva pādējos trīsdesmit gadus, tak vienreiz tas vadzis lūzīs. Arī ķīnieši neļauj sev kāpt uz galvas. Un ķīnieši būs tie, kuri teiks pēdējo vārdu. Visur, kur sarodas par daudz musulmaņu, sākas konflikti, grautiņi, spridzināšana. Musulmaņi neprot sadzīvot ne ar kristiešiem Eiropā, ne ar ebrejiem Izraēlā, ne ar hinduistiem Indijā, ne ar budistiem Taizemē un Filipīnās, visur, kur musulmaņi dzīvo, sarodas arī teroristi, pat Ķīnā, kur viņu ir tik maz. Nigērijā ap 50% ir kristieši, 50% musulmaņi, bet protestus un terora aktus rīko TIKAI musulmaņi! Kristieši ir gatavi iet uz kompromisu, musulmaņi-ne.

Es cilvēkiem vēlu tikai labu, bet pieņemt islāmu netaisos. Ja kāds te nāks un gribēs man to uzspiest, zini, ka es ņemšu kaut vai šaujamo rokā, lai neļautu sev kāpt uz galvas. Un tā domā lielākā daļa nemusulmaņu visā pasaulē. Jūs kasāties ar kristiešiem, ebrejiem, musulmaņiem, hinduistiem, budistiem, ateistiem. Tātad lielākā daļa cilvēces ir pret jums. Jūs domājat pieteikt karu visai cilvēcei? Hitlers gribēja karot ar visu cilvēci, komunisti arī gribēja. Ar ko tas viņiem beidzās? Tā ka izdari secinājumus.

nu es par citam valstim nezinu..un nekad neesmu dzirdejusi ka kads Islam ticigais ir eiropa izpildijis to sodu kadam..apmetajis ar akmeniem..teiksu vienu,ka Dievam svetas skiet tas sievietes kuram dzive ir tikai bijis viens virietis(vinas virs),un tas kuras nekrapj viru.un tas kuras apsedz savu kermeni..(nevis izkar savas krutis ka uz paplates un tik joz talak)
ari virietim islam ticiba ir teikts ka jaapsedz galvu.javelk cepurite(speciala Islam ticigajiem).ka ari jaapsedz kermeni,lai kailumi neregotos..tur ir daudz lietas ko cilveki negrib ieverot..vini tikai ievero pret savam sievam ka vinam jabut apsegtam,bet pasi ne..tas jau atkal ir individuali..

tas mani smidina..zinu to ka ja kads ar kadu karo.tad tur ir iemesls..bet sakot godigi man pret ebrejiem un parejiem tiem nav nekadu iebildumu..tikai ir kkas,kas trauce..ka cilveki var but aprobezoti ka pielugt kkadu akmeni.sauli,un kkadu hindu sievieti kurai ir vairaku roku utt...tas tacu ir aprobezoti..to visu ir Dievs radijis..un mums ir jaludz Dievu,nevis vina raditam lietam,butnem utt..lai ko tu teiktu..man ir tevis zel..skat,eiropiesiem nepatik ka uzspiezam Islam ticibu..ta nemaz nav..neviens tev to nevares uzspiest,ja pats to negribi..bet paris gadu laika..VISI KRISTIESI PARIES ISLAM TICIBA,JO ZINA KA SI TICIBA IR CELS UZ PARADIZI...
aga!

un vēl pūcei aste uzziedēs da vēži kalna galā sāks svilpot!
/papildina sigitas nākotnes vīzijas/
Re: aga!

lai ka tu loti gudrs butu mdog:

un lai ka tu sauktu un lai ka tu nirgatos..tikai tadel ka neesi gudrs..neko nezini..tas tapat ka Kristus laika bija cilveki tik stulbi,ka vini neuzklausija Kristus zinu..ko vins velejas teikt..bet nema un piesita vinu krusta..ta ari tu runa.jo neko nezini..bet kad pienaks laiks kad visu jutisim..tad bus cilveki kas atceresies Islam ticig runas..

Un vai tev ir žēl, ka kāds cits pielūdz akmeni, sauli, vai dievieti ar desmit rokām? Man nav žēl, manis pēc, lai katrs pielūdz, ko grib, kamēr viņš neiet un neuzspiež to citiem. Ne hinduisti, ne budisti, ne ebreji nevienam savu ticību neuzspiež, kristieši gan sludina, bet vismaz vairs nemēģina to uzspiest ar ieročiem rokās. Musulmaņi šodien ir vienīgie, kuri paceļ ieroci pret otru cilvēku ticības vārdā. Kristieši ar ebrejim un budistiem var sadzīvot, budisti un ebreji ar visiem pārējiem arī var, bet, kur parādās musulmaņi, tur mūžīgi sākas slaktiņš. Varbūt padomā, kāpēc budisti un kristieši vai kristieši un ebreji šodien nekaro savā starpā, bet musulmaņi karo pret visiem?

"Pāris gadu laikā visi kristieši pāries islāma ticībā..." nesagaidīsi! Tu man tā arī neatbildēji, kāpēc musulmaņi, kuri pieņēmuši kristietību, tiek no musulmaņu puses vajāti un kāpēc musulmaņu sieviete nedrīkst precēt kristieti, ebreju, budistu vai neticīgo, bet musulmaņu vīrietis drīkst precēt, ko grib?
saulīt tērētā...

jau pusotru tūkstoti gadu tās runas skan...ja nezināji!

bet labi...pagaidīšu vēl tik pa daudz!

Vēl mani interesē, ja islāms ir tik iecietīgs, tad kāpēc kristietim Eiropā būtu jāpacieš muedzina bļaustīšanās rīta agrumā, bet musulmaņu zemēs kristiešu baznīcām nedrīkst būt torņi ar zvaniem? Ja musulmaņu sieviete var staigāt parandžā pa Romu, kāpēc mūsu tūristes nevar pastaigāt pa Meku bikini? Jā, kāpēc daudzās valstīs, tai pašā Irānā, ir aizliegta gan Darvina teorija, gan kristiešu Bībele un kristiešu sludinātājus liek cietumā vai izraida no valsts? Kāpēc tad mums būtu jāpiecieš islāma sludināšana?
Re: saulīt tērētā...

kadel nedrikst preceties ar hinduistu utt?

Islam ticigajiem ir atlauts preceties ar musulmani,kristieti.ebreju.bet nav lauts ar hindiem,budam,utt..tadel ka ta nav nekada ticiba..to vini ir izdomajusi pasi pars sevi..ticibas ir tas,kuram Dievs ir sutijis HOLY BOOKS..(SVETAS GRAMATAS,ka piemeram BIBELE,KORANS,TORETS)
ja ir kads individuals cilveks kurs liedz preceties ar kristieti,ebreju u,c.tad tas atkarigs no viniem,ko atbildet nevaru..tas ir tapat ja tev jautatu..kadel latvija virietis aprecas ar vienu sievieti..un nepaiet ne iss laiks,ka sis jau meklejas kur citu varetu pameginat..atbildi kadel vini ta dara?
es neciesu ebrejus..un skaidri to varu teikt..jo vini visa pasaule kontrole i ekonomisko sistemu i visu..un vini ir kuri amerika ieperkt visus musulmanus lai lietotu vinus ka tos kuri spridzinasies utt..
ka ari vini ir lieli krapnieki..es zinu daudz stastus ko esmu lasijusi Korana,par ebrejiem.bet seit lai tev apstastitu ir bezjega..ka ari nav laika..un vietas to visu uzrakstit..ja tas interese,tad pasiem jamekle kur var uzzinat..

man nav zel ka vini pieludz kko nenormalu..tikai zel ka pec naves vini sadegs elles ugunis..un tie bus cilveki kuri atceresies mus Islam ticigos.ka bijam pareizi ka ludzam un darijam Dieva puse..un darijam ka Dievs velas..
man apnicis jau jums ko teikt..jo ka jau zinu lielaka dala latviesu ir aprobezoti..tie kuri domas ka saku uz viniem.ir tikai tie kuriem loti patik kasities..
Re: saulīt tērētā...

tadel ka MAKKAH ir loti sveta vieta..un tur ir atlauts staigat tikai tiriem.labiem cilvekiem..nevis sievietem kuras tikai velas paradit vinu kermeni..tur nav ista vieta..to var darit eiropa..jo seit ta ir pierasts..un aprobezoti cilveki nesaprot to ka MAKKAH ir loti sveta vieta.tur drikst iet tikai parandza..redz jus salidzinat kko tik loti divainu..redz kristiesiem ir vieglak noskatities uz sievietem parandzas,neka musulmaniem uz sievietem bikini..
jo tacu mums ir masas baznicas..(mukenes..)
vinas tacu ari apsedz visu augumu..kad vinas cilveki ierauga.tad saka..skat ticiga sieviete..kad ierauga islam ticigo sievieti..kura ir gerbusies diezgan lidzigi.sie saka..skat teroriste..
man pat negribas par to visu runat..bet zinu ka mes Islam ticigie to spesim.tas ir musu uzdevums..bet kristiesi tam piekritis tikai tad kad atjegsies no komas..:d
...

"lielaka dala latviesu ir aprobezoti."(c)

paskatoties, ko raksta te latviete sigita...roka neceļas ko pret to iebilst!
Re: ...

ja tev roka necelas..tad ko tu visu laiku cel to roku,lai man atrakstitu..neraksti ja tev tas liekas traucejosi..ta ir tava briva griba atrakstit un ko teikt..
...

komentārs 23:24 atkal pārliecina par apgalvojuma patiesumu!

natūrā vienalga- islamticīgs vai citādi reliģiozs=konkrēts pamuļķis bez loģikas ij citādaām saprāta pazīmēm!

:D:D:D ko es tev tur daudz macisu..galvenais ka pati sirdi zinu ka esmu gudra saja zina..ar to pietiek..bet kas ar tevi notiks,es nezinu...bet man ir zel...

Allāhs = Jahve = Dievs = Bog = God utt
------------------------------------------------------------------------------------------
Un islāms ir pārveidots, primitīvs kriestietības variants. Kas tika speciāli radīts lai arī mežoņi / arābi varētu sajust Patiesības Gaismu un iegūt cerību uz Mūžīgo dzīvošanu. Tāpēc islamā viss salikts pa plauktiņiem, kurpretī kristietības simbolisms būtu mežoņiem neizprotams.
mdā..

aknās gadienā ar kaut ko zini? tipa, ko vēl nezini, bet ko tāpat žēl!

/zin, ka smietis par pātā apdalīiem nav labi, bet nevar noturēties/
Re: mdā..

:D:D:D;):)
kas arī bija jāpierāda

visi padebīlie te spīd ar buriem "d"!
Re: kas arī bija jāpierāda

cik tu skaisti izsakies..par to jau vien tev paradizes varti ir arvien talaki no tevis..
Re: juju

aplam , brāl !
muhamedānisms TIKA radīts , lai tiktu izmantots kā ierocis pret kristietību, kas nozīmē : pret pašu KRISTU!

tās Patiesības drumstalas par Dievu/ visvarenība , majestāte, daži baušļi utt/ , kuras tur ir iestrādātas, tur ir iestrādātas TIKAI tādēļ , lai kā Lielu Patiesību tautas pieņemtu Lielus Melus . vislielākos Melus visā cilvēces vēsturē!
lai , noliedzot Jēzus Kristus Dievišķību, tautas paliktu Tumsas verdzībā.
to pierāda visa vēsture, to pierāda šodiena.

p.s
ka sattiecas uz šīs tēmas autoru , ne šīs, bet kadas citas tēmas sakarā , skat.
http://forums.delfi.lv/read.php?f=61&i=24450&t=24450<\/a>, par viņu vajadzētu painteresēties SABam. - un pilnīgi pamatoti .
sigia

teikšu kā ir! ja paradīzē spīd sastapies ar tik padebīliem ļauiņiem kā tu, ad es turēšos pēc iespējas tālāk no turiemes!
p.s.

pēča kompānijā ar dikti negribētos nokļūt!
Re: paturpinot

vēlreiz atgādināšu viltus pravieša vārdus,
kurus jāzin un JĀATCERAS jebkuram eiropietim, kristīgās kultūras bērnam.

"Jēzus ir Dieva apdāvināts pravietis. Lai ir pazudināti tie, kas Viņu atzīst par Dieva Dēlu. Nav cita Dieva kā Allahs un Muhameds ir Viņa pravietis!"
=
paldies Dievam , mūsu Laikā ir arī zīmes, kuras rāda, ka , ka musulmaņi jau sāk atteikties no daudzām savas reliģijas dibinātāja mācībām . piem , še:
http://www.delfi.lv/news/world/other/sauda-arabijas-garidznieks-aicina-nelugt.d?id=26722965<\/a>

Kristieshu un musulmanju striids par to, kuram taisniiba, atgaadina divu beernu striidu. Viens izlasiijis pasaku par Ansiiti un Grietinju, otrs - par Sarkangalviiti. Tagad abi striidaas, kura pasaka labaaka, kuraa vairaak taisniibas. Vai arii viens beerns tic Zobu Fejai, bet otrs saka, ka taada nv, ka jaatic Santa Klausam. Ko var gribeet no beerniem. Izaugs lieli, ies skolaa, maaciisies matemaatiku, fiziku, kjiimiju, biologiju, veesturi, pienjemsies gudriibaa un neticees vairs pasakaam.Dazhi beerni, piem. Sigita, Peecis, Variite, taa arii skolaa fvz ko dariis, zinaashanas vinju galvaas neaikjersies, paliks daudz vietas smadzenees, ko ar pasakaam aizpildiit. Un taa vinji nomirs,veeljoprojaam ticot Salateevam, zobu fejaam, kentauriem, maateem jaunavaam un citaaam bleenjaam.

Kāpēc humānie muslimi lūdz par neticīgo iznīcināšanu?

Vēlos zināt kā arābu valodā ir kundze. Vai arī cits piemērots vārds, ko var likt pie vārda Sigita, lai būtu pagodinājums par skaistu islama skaidrojumu.

2 Autors: sigita
Datums: 08.01.10. 16:22

Arī Korānā Jēzus ir dzimis brīnišķīgā ceļā. Tikai Viņu neatzīst par Dievu/ Dieva dēlu. Bet par ko tad?
Ja Jēzus ir dzimis no Svētā Gara? Kristieši ar par to ilgi strīdējās - par ko būtu Jēzus jāuzskata. Beigās izlēma, ka tomēr par Dievu.
Re: Mīļie draugi

Mīļie draugi, es te no malas skatos un klausos, kas tā par kņadu netālajā purviņā ?
Izrādās, „ticīgie” kārtējo reizi saķērušies, ne pa jokam, un ņemas: ”Mana ticība ir labākā!”, „Nē, mana ir pareizāka!”
„Ticīgajiem” pa visiem ir tikai viens deķītis- cilvēku „dvēseles”, kuru tad ticīgie arī staipa uz visām pusēm.
Bet, draugi, tā deķīša tak nemaz nav.
Atcerēsimies pazīstamo saukli no Andersena:” Tas karalis ir kails.
Re: juju

Jēzus Kristus iemiesošanās caur Svēto Garu vai arī Jēzus Dievišķība ir kristīgās ticības pamatu pamats .
ir bijuši atkritēji no ticības dažādu pašizdomātu maldu dēļ, kādēļ Baznīca jau sen ir definējusi skaidru un Ticības apliecinājumu . / Nīkajas- Konstantinopoles simbols/.
ISLAMAM NĒ!

Lūk kur noved pastiprināta aizraušanās ar islama reliģiju:
Niģēriešu terorista Umaru Faruka Abdulmutallaba tēvs, ietekmīgs Nigērijas baņķieris Umaru Abdulmutallabs pats pavēstījis par dēla pazušanu un iespējamo iesaistīšanos „džihadā” ASV vēstniecībai Nigērijā, un amerikāņi iekļāvuši jaunā ekstrēmista vārdu iespējamo teroristu datu bāzē. Pat bagātība un "visa pasaule pie kājām" nav par šķērsli, jeb nepasargā, lai apmātigu ideju vārdā mēģinātu uzspert gaisā sevi un simtiem cilvēku.
- - - -
Citādi muslimu reliģija ir par 4-6 gadsimtiem jaunāka par kristietību un viņi izdzīvo "pusaudžu pubertāti", kas kritiešiem bija Svētā inkvizīcija, tikai toreiz nebija ne kalašņikovu, TNT ne kodolieroču (par laimi)
Re:islam

to:jautājums Sigitas kundzei:

es tiesam nezinu..es arabu valoda neprotu lasit..es protu tikai ka ar musu alfabetu butu rakstits arabu valoda..tacu tadus vardus es nezinu..

es nezinu kurs tev ir to teicis ka kads ludz par neticigo iznicinasanu?
zinu tikai to ka vajag darit ta lai pasam labi,un citiem labi..redzeju ka cilveki delfos rakstija ka redz mes 5dienas Lugsanas mosejas.ludzam par neticigo iznicinasanu..ta tas nav..to tikai var izdomat tie kuri neko nesaprot ko mes ludzam..:)

TO JUJU:

Arī Korānā Jēzus ir dzimis brīnišķīgā ceļā. Tikai Viņu neatzīst par Dievu/ Dieva dēlu. Bet par ko tad?
Ja Jēzus ir dzimis no Svētā Gara? Kristieši ar par to ilgi strīdējās - par ko būtu Jēzus jāuzskata. Beigās izlēma, ka tomēr par Dievu.

Jezus dzimis saja pasaule ka sludinatajs tapat ka parejie(MUHAMMAD,JEZUS,MOZES.ABRAHAM.U.C.)

Dievs vinus neuzskata par vina deliem.ne par vina gimenes locekliem,bet Dievs vinus mil ka vina (prophet) sutnus.vini nekad negreko..nevel citiem launu.un vini ir nakusi saja pasaule lai tikai cilvekiem raditu celu religija..Dievs ir teicis ta Korana.pirmo es jums sutiju MOZES,tadel sekojiet vinam..kad naks nakamais mans sutnis,sekojiet vinam..tad naca Jezus saj pasaule.cilvekiem bija jaseko vinam.un tam ko vins sludina.tacu cilveki to nevelejas,ka lidz sim tas notiek..un tad Dievs teica,pedejais bus sutnis MUHAMMAD,sekjiet vinam.un dariet ta ka vins liek..tacu to ari cilveki negribeja.tacu Dievs ir teicis,sis ir mans pedejais sutnis.vairs citu nebus.tadel redz mes atteicamies vinus uzklausit.tagad pasiem jatiek gala..
..vini ir tikai Dieva sutni,neviens no viniem nav Dieva dels..
gari jaapstasta lai kads saprastu..

es nesaprotu.ka jus varat saukt Jezu par Dievu..vairak studejat milie cilveki..vairak interesejaties..palasiet veco bibeli.ja tadu vel var atrast..jo cilveki tik daudz ir izmainijusi..bet joprojam tur ir daudz tas pats kas rakstits Korana..(tadel ka Dievs ir viens,un gramatas ir celusas no vina!!!)
skataties video youtube..utt..tad saciet runat,un apsaubit..skataties pa televizoru,svetos kanalus,(ja jums tadi pieejami),bet nevis visu laiku tikai skataties zinas(kur islamu apskaidro savadak).
un tad saciet kko apsaubit..Jezus nekadi nevar but Dievs.!!!!
kada sakara kristiesi to saka?
ir tas ka..visi sie sutni ir bijusi saja pasaule.nakusi sludinat Dieva vesti.cilveku duluma pec vini ir mociti seit.tadel ievs vinus nemis atpakal debesis.un vini tagad dzivo paradize.tacu vajag ticet daudz lietam.ka Jezus atgriezisies,lai raditu mums celu..un lai sludinatu Islam ticibu.un visiem kristiesiem bus ta japienem.

Saūda Arābijas garīdznieks aicina nelūgt par nāvi neticīgajiem
www.DELFI.lv
08. septembris 2009 17:16
Padalies
Uždaryti
Padalies ar ziņu

#
Nosūti draugam
#
Facebook
#
Twitter
printout.tex Drukāt note2editor.alt Ziņot redaktoram Komentāri Komentāri (25)
Saūda Arābijas galvenais garīgais līderis šeihs Salmans al Avda aicinājis musulmaņus nelūgt par neticīgo iznīcināšanu, otrdien vēsta BBC.

Lūgums par to tiek bieži atkārtots arābu valstī tradicionālās piektdienas lūgšanas beigās, kas, pēc daudzu kritiķu viedokļa, ir pārmērīga radikālisma piemērs jauniešiem.

Kā norādīja šeihs Salmans al Avda, šādas lūgšanas ir pretrunā ar šariatu. Viņš tomēr piebilda, ka tās ir pieļaujamas gadījumos, ja tiek aizskartas musulmaņu intereses. Līdz ar to garīdznieka aicinājums var neradīt nekādu ietekmi uz Saūda Arābijas radikāļiem, kas iestājas pret ASV vai Izraēlu.

Lūgums par nāvi neticīgajiem, pēc kritiķu viedokļa, kalpo par publisku naida apliecināšanu pret citām reliģijām un kultūrām, un tam ir būtiska ietekme jauniešu audzināšanā.

Šis jautājums kļuvis par galveno debašu jautājumu par to, kā reformēt islāma pasniegšanu, pēc 2001. gada 11. septembra terora aktiem ASV. Toreiz uzbrukumu īstenošanā Ņujorkā piedalījušies 19 musulmaņi, lielākā daļā no kuriem nāca no Saūda Arābijas.
www.DELFI.lv

correze:

tu kka visu ta loti divaina cela meginaji pieradit,apskaidrot..
ta nav ka tu saki..te nav nekads bernu strids..tie kuru ta sauc.tatad pasi vel ir berni..un neko neatskir..un nezin ne par ticibu.ne par ko..bet lieta tada.ja redz seit si site ir domata.un ar virsrakstu islam.tad es vinu apmekleju.jo man loti interese.jo cilveki runa..tadel ka velos.lai cilveki beidzot sak domat..un iet uz pareiza cela.ja ne.tad vismaz lai nesmuki neruna..jo Dievs ir viens.lai kadu sveto gramatu vins butu sutijis.tas ir no vina.tatad mes visi esam vienadi..bet ja cilveki visu pargroza,tad nu gan tur vairs ticet nevar..bet Dievs zina kurs ko dara.vins visu dzird,visu redz..tadel nevajag te pasiem pazemoties..jo Dievs bus tas kur visus tiesas..

Pie mums saradušies islāma skaidrotāji naidīgā valodā. Tie sagudro nepatiesu islama skaidrošanu.

Es redzu, ka islams iekaro manu sirdi.

Bet, Sigita - Fatima, tie nepatiesie islama skaidrotāji jauc man galvu. Viņi nav islama ticīgi, bet runā kā viltīgās čuskas. Tamdēļ es saucu palīgā.

Man steidzīgi jāmācās slavināt Allahs.

Varbūt Sigita-Fatima var pamācīt, kādi vārdi jāsaka, kad grib lūgt Allahu?

Es gribu lūgt, lai tām indīgām čūskām izkristu visi zobi un izbeigtos inde.

Es tik zinu ALLAHU AKBAR. Tamdēļ saku - ALLAHU AKBAR.

2 Autors: sigita..
Datums: 10.01.10. 16:04

Izrādās tu Korānu nemaz lasījusi neesi! :)) :))

Pēc atmiņas, nav pie rokas :

.... un Allāh Visvarenais atdalīja gabaliņu sava gara. Un tas pārvērtās par skaistu jaunekli un nostājās zem vīģes koka tuksnesī netālu no Mirjam ciema...
Un Mirjama sastrīdējās ar sava ciema ļaudīm un devās tuksnesī....

Kas TIEŠI tur notika, nav teikts. Bet visādā ziņā Allāh tur ir iesaistīts vistiešākā veidā.

to:palīdzības sauciens Sigitai:

ja.es tevi pilniba saprotu..bet lieta tada.mums ir japalaujas uz Dieva.es velos cilvekiem apstastit jauka cela.bet redz ka sie uztver.es nevienu nepazemoju.bet gan meginu cilvekiem sludinat so ticibu,un versts vinus arvien tuvak tai.tas ir jebkura Islam ticiga pienakums..radit citiem celu pie Dieva,bet ja vini nevelas klausit,tad mums ir jasaka.meginaju visu kas manos spekos.lai viniem so vesti dotu.bet vini nevelas uztvert.tatad palauvos uz Dievu,vins visu nokartos..VINS viniem radis so celu,bet ja tad vini noraidis.tad cik zinu Dievs tos cilvekus uz gaismu vairs nemeginas vest.
INSHHALLAH,mes visi darisim ta lai visi butu laimigi.un daritu pareizi.
jasak ar to.lai ko mes daritu.vienmer pasakamies Dievam.sakot BISMILAH IRAHMAN IRAHHIM.(I BEGIN THIS JOB IN THE NAME OF ALLAH)-lai kadu darbu uzsaktu,lai ko es daritu,es to daru Dieva varda.atvainojos es nemaku ipasi precizi tulkot.es zinu nozimi.bet nazinu ka tulkot uz latviesu valodu..
ALLAHAMDULILAH.Pateicamies Dievam.
lai jus lugtu,ir jamacas lugsana..nav gruta..bet ja cilveks velas.tad visu var..es so lugsanu iemacijos loti atri.arabu valoda..jo lugt vajadzetu tikai arabu valoda.
vari lugt sadi pirms gulet iesanas,un ne tikai.piemeram ja zinat kas ir THASBI.(tasbi)
tas ir ka krelites,uz vinam ir uzvertas 100 bumbinas,un pa vidu,vai gala ir kkas iekarinats.lai atskirtu kur sakums,kur beigas.kad ludz.tadus var dabut.tikai nezinu vai latvija.un kad nejuties labi,vai tapat.vienkarsi apsedies un sac no tas vietas kur ir tas atdalijums.sac lugt pulkstenraditaja virziena.piemeram ir labi lugt.-ALLAH,ALRAFIO,SALALAHU ALEHE WASALAM,JANURU-JABASIRO,un ir vel daudz citi.sos vardus varat skaitit,virpinot krelites.viena krelite-vienreiz sis svetais vards.ka ari.ja nav sadas krelites.tad varat skaitit uz pikstiem.un ta simpts reizes..katrai rokai ir pieci pirksti.un uz katra pirksta varat saskaitit 3 locitavas.un vienai rokai 15.tatad sadi skaitat 3reizes jusu abu roku 5 pirkstus(10).tas sanak kopa 90.un vel tad vajag pieskaitit 3pikstus un vienu no ceturta..kopa 100.un ta visus tos ko mineju.ir loti labi.un palidzes..un ta turpinat katru dienu.ja ir velme..

ceru ka jus ko sapratat.izskatas sarezgiti..

es esmu lasijusi Koranu..un veljoprojam vinu lasu kad velos..

Nav taadu Sauuda Araabijas radikaaalju-visi tie ,kas meegina karot ar ASV it kaa Islama vaardaa ir CIP vai Mossada agenti!!!!IIstaa ciinja par islamu notiek tikai paestiinaa!viss paareejais ir politiskas speeles un intrigas,lai nopelniitu naudu!!!

tur jau ta lieta..es tadel seit cilvekiem teicu lai vini painteresejas vairak par Islamu.nevis tikai skatas zinas..kur viss ir tik loti izpuskots..
bet INSHALLAH taisniba vines..
Rustam,es vakar skatijos loti forsu video..par islam ticibu..un Prophetu..
vai tu angliski proti?

Nav taadu Sauuda Araabijas radikaaalju-visi tie ,kas meegina karot ar ASV it kaa Islama vaardaa ir CIP vai Mossada agenti!!!!IIstaa ciinja par islamu notiek tikai paestiinaa!viss paareejais ir politiskas speeles un intrigas,lai nopelniitu naudu!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tātad bin Ladens ir CIP un Mossad aģents? Hezbollah Sīrijā, Mehdi armija Irākā, Taleban Afganistānā, kuri karo pret amerikāņu armiju, Alqua-ida, tie visi ir CIP un Mossad aģenti? CIP pati sponsorē teroristus, ar kuriem pati karo un zaudē cilvēkus karojot? Tu pats tam tici?

Palestīnā nenotiek nekāda "cīņa par islāmu" Mērenajiem musulmaņiem Izraēlā ir gan savas skolas, gan laikraksti, gan politiskās partijas. Vajag tikai atzīt Izraēlas neatkarību un cienīt tās likumus un brīvības, tad viss ir kārtībā. Tur jau tā nelaime, ka visādi "Hamas," "Islāma džihāds" un "Al Aksas mocekļu brigādes" neatzīst Izraēlas tiesības pastāvēt. Viņi neskaitāmas reizes ir publiski zvērējuši IZNĪCINĀT IZRAĒLU! Vai Irānas prezidents akceptētu, ja viņa valstī šiverētu cilvēki, kuri publiski zvērējuši iznīcināt Irānu? Izraēla ir darījusi visu, lai nāktu pretī arābiem, bet viņu vidū ir cilvēki, kuri neatzīst ebreju tiesības uz savu valsti! Arābiem ir ļoti daudz vietas, kur dzīvot, visi Tuvo Austrumi, visa Ziemeļāfrika, ebrejiem ir tikai viena maza valstiņa, kuru viņi var saukt par savu dzimteni, kurā nepietiek pat vietas visiem pasaules ebrejiem.

Ja Eiropā turpināsies pašreizējie procesi, Eiropas valdības vai nu izraidīs visus neapmierinātos musulmaņus uz dzimteni, vai arī sāksies karš un 'visa Eiropa kļūs par milzīgu Izraēlu.

tu esi kkads savadak domajos,nepareizi domajos cilveks..
tu varbut neko daudz nezini par Palestinu utt...ta ir Palestinas piederosa valsts..tie kas karo ar viniem,un galina tos tukstosiem cilvekus..ir launie ebereji.kuri visu pasauli ved naida..
kadel viniem butu jalien citu valsti un jagalina..?tas tacu ir drausmigi..
man kadreiz oma stastija.cik kadreiz bija bedigi..kad Vaciesi ienaca un sava tos ebrejus..es tev teiksu atklati..labi ka vini ta darija..savadak tagad butu pilna pasaule ar viniem..

tu esi kkads savadak domajos,nepareizi domajos cilveks..
tu varbut neko daudz nezini par Palestinu utt...ta ir Palestinas piederosa valsts..tie kas karo ar viniem,un galina tos tukstosiem cilvekus..ir launie ebereji.kuri visu pasauli ved naida..
kadel viniem butu jalien citu valsti un jagalina..?tas tacu ir drausmigi..
man kadreiz oma stastija.cik kadreiz bija bedigi..kad Vaciesi ienaca un sava tos ebrejus..es tev teiksu atklati..labi ka vini ta darija..savadak tagad butu pilna pasaule ar viniem..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vai, cik žēl, ka tu esi ĪRIJĀ, nevis Latvijā, jo par šiem vārdiem tu esi pelnījusi nest atbildību. Mums ir instances, kas ar tādiem strādā. Vai nu tu esi psihiski slima un tev vajadzīga palīdzība, vai arī potenciāla teroriste, masu slepkava, kuru vajag steidzami izolēt no sabiedrības. Ja tu gribēji ar savu runāšanu mani noskaņot pozitīvi pret islāmu, tad ar šo tu esi sevi atmaskojusi, tagad man ir skaidrs, ka tu ne ar ko neesi labāka par Hitleru, ja attaisno veselas tautas vajāšanu un nogalināšanu.

Ebreji nevienā svešā valstī nav ielīduši, viņi cīnās par to, lai nosargātu savu zemi, kas viņiem peder kopš tiks seniem laikiem, kad tādu arābu nemaz pasaulē vēl nebija. Ne jau ebreji vainīgi pie tā, ka romieši viņus no viņu zemes izdzina, bet arābi to iekaroja tikai 7.gs., ebreji to zemi apdzīvoja jau tūkstoš gadus ātrāk. Kurš tad galu galā ir ielīdis svešā valstī?

Un vēl, ko es tev teikšu, lai gan starp ebrejiem, kā katrā tautā ir daudz kretīnu, piemēram, Kargins&Co, tak neviens ebrejs man nemēģina uzspiest savu ticību, neviens ebrejs neiet ar šahīda jostu lielveikalā, lai spridzinātu gaisā sevi un nevainīgus cilvēkus, neviens ebrejs nepieprasa krusta novākšanu nevienā skolā, kā to pieprasa Itālijā musulmaņi. Un neviens ebrejs, cik man zināms, nenodur savu meitu vai māsu par to, ka tā grib precēties ar neebreju.

Ja ebrejiem var ko pārmest, tad vienīgi finanšu blēdības un augļošanu, ebt to nevar salīdzināt ar nevainīgu cilvēku spridzināšanu visā pasaulē. Tā ka vari būt droša, ja man jāizvēlas starp ļaunajiem ebrejiem un "labajiem" musulmaņiem, es gan zināšu, ko izvēlēties. Musulmaņi gan ir salīduši pilna Eiropa, tā ka msuulmaņi faktiski ir tie, kuri okupejuši Eiropu un grib uzspiest tai savu ticību. Ir tāds sakāmvārds, kas ar zobenu nāk, tas no zobena krīt. Iesaku to atcerēties, pirms taisies uz džihādu pret "neticīgajiem."

Pārfrāzējot sigitas teikto, varbūt labi vien ir, ka krustneši 12-13.gs. slaktēja tos musulmaņus, citādi tagad šo būtu pilna pasaule. Kā sigitai patīk šāda filozofija? Viņas pašas vārdi par ebrejiem.

2 Autors: sigita
Datums: 10.01.10. 21:49

Tavai zināšanai - .zidi tur ir autohtoni. VISĀ Palestīnā. Un arābi ir okupanti. Viņiem tur vispār nav tiesību atrasties. Tas, ka viņiem ļauts tur dzīvot ir žīdu tolerance un miermīlība.
klasiski atbildot

juju atkal samelojies!
Re: klasiski atbildot

Lai arī juju parasti ir mans oponents, tomēr patiesība pāri visam. Žīdi-ebreji ir Palestīnas pamatiedzīvotāji, arābi iekarotāji. Un Izraēlā patiešām ir reliģiskā brīvība tik liela, kā nevienā citā Tuvo Austrumu valstī. Normāli domājoši arābi mierīgi dzīvo un strādā Izraēlā, integrējas valstī, bauda visas politiskās un reliģiskās brīvības. Izraēla ir liberālās civilizācijas saliņa agresīvo musulmaņu ielenkumā.
Re: klasiski atbildot

nekadu sajutu..jo tu vari teikt ko gribi..ta nav taisniba..zinu pati labak ka ir
lions

par patiesību. kas ev liek domāt, ka palestīnieši nav kaaānaa tautas pēcteči, tb palestīnas iedzīvotāju pēcteči, kuru zemi ebreji iekaroja saskaņā ar bībelē rakstīto? a?
p.s.

lions, kaut pilnīgi piekrītu tevis sacītajam par debīlo sigiu un pēci! labāk pēči, nekā sigitas ar šahīda jostām!
Re: p.s.

ar patiesību. kas ev liek domāt, ka palestīnieši nav kaaānaa tautas pēcteči, tb palestīnas iedzīvotāju pēcteči, kuru zemi ebreji iekaroja saskaņā ar bībelē rakstīto? a?
-----------------
Viena no jaunaakajaam veestunieku versijaam par biibelee mineetajiem kanaanieshiem ir taada, ka tie diezgan droshticami vareeejushi buut viena no seno ebreju ciltiim, kura tur apmetusies uz patstaaviigu dziivi labu laiku pirms citu ebreju cilshu ierashanaas. Kanaanieshi bija nometnieki - zemkopji. Biibeles aprakstiitaa Kanaanas iekaroshana atteelo ebreju klejotaaju - lopkopju apmeshanos starp zemkopjiem un paarveershanos par zemkopjiem. Starp kanaanas pirmiedziivotaajiem un klejotaajiem - lopkopjiem ebrejiem esot bijusi tuvaaka gjeneetiskaa un lingvistiskaa radnieciiba, nekaa starp knaanieshiem un araabiem. Protams, taa ir pagaidaam teorija, lai to atziitu visi veesturnieki, nepiecieshami papildus peetiijumi, kas sho versiju apstiprina vai apgaazh.
Lai nu kaa arheologjijas dati paraada, ka ebreju veesture biibelee ir pamatiigi saroziita, daudz kur ebreju priesteri par savu veesturi ir vareni melojushi.
Uzticeesimies veesturniekiem, lai vinji straadaa un peeta, peec tam pazinjos, kaa tad galu galaatur viss notika.
Ta regjions ir taads nemieriigs noseniem laikiem, tur dziivojoshaas tautas vienmeer karojushas par labaako, augliigaako zemes plekjiiti. Labas zemes par maz, iedziivotaaju par daudz, uudens truukums, klimata izmainjas, tuksneshu izpleshanaas. Vinjiem ir, ko daliit, taapeec arii muuzhiigi karo.
Re: nulles līnija

Aksioma:
Vēsturiskās taisnības atjaunošana vienmēr rada jaunu vēsturisku netaisnību.

Tautas ir nākušas un gājušas. Zemes ir tikušas iekarotas un tikušas zaudētas. Cik tālā pagātnē tad vajadzētu rakāties pēc vēsturiskās taisnības? Varbūt ungārus vajadzētu deportēt uz Urāliem? Indoeiropiešus uz Indiju?

Nezinu gan, ko par to saka reliģijas. Vai kāds zin?

Tātad, kur ir Vēsturiskās Taisnības nulles līnija?

Manas domas - tikai humānisma filozofijā.
Re: Lions

/Ja ebrejiem var ko pārmest, tad vienīgi finanšu blēdības un augļošanu, ebt to nevar salīdzināt ar nevainīgu cilvēku spridzināšanu visā pasaulē./c/

Nu nu... par dvīņu torņu spridzināšanu laikam esi tikai oficiozus vien lasījis... manā tuvākajā apkārtnē vairs nav NEViENA PAŠA vīrieša nedz sievietes sakarīgā, domātspējīgā vecumā, kas vēl ticētu šiem masmēdiju meliem - ir pietiekami daudz jau argumentu sakrājies, kas apliecina pretējo...
un Gazas sektors vien ko vērts - lielākais konclāģeris šodien, un visas pasaules acu priekšā! kura to vien spēj, kā absoluti impotenti pavaimanat ik palaikam... Tak kaut ko reāli izdarīt, lai tas beigtos, vismaz kārtīgi ekonomiski sapurināt to Izraēlu - pilnīgs un totāls čušš....

tas gan nekādi neattiecas uz sigitas (kristietībai absolūti nepieņemamo!) paziņojumu tepat augstāk - Mozus laikmeta reliģija, kā jau teicu - aci pret aci un zobu pret zobu.
Re: Fakc

Visus cilvēkus vajag deportēt uz Āfrikas vidieni, no kurienes tie nākuši. Tad būs taisnīguma triumfs.

Nezinu, kas tie par "vīriešiem un sievietēm" domātspējīgā vecumā, kuri tic, ka dvīņu torņus uzspridzināja ebreji. Ebrejiem nebija vispār nekādu interešu, lai iebruktu Afganistānā, 'tā atrodas pārāk tālu no Izraēlas un Izraēlu neapdraud. Sāksim ar to, ka tos torņus neviens neuzspridzināja, tika nolaupītas pasažieru lidmašīnas, ar kurām teroristi-pašnāvnieki ietriecās dvīņu torņos. Bin Ladens pats uzņēmās atbildību, musulmaņu radikāļi visā pasaulē gavilēja, ka "neticīgajiem" notikusi nelaime.

Izplānoja ebreji, izplānoja. Un arī labumu guva (bet es to nesaku visas tautības nomelnošanas nozīmē, protams). Bet protams, ka pamuļķie alkaidisti izlielījās, jo viņiem tak katrs tāds ekšens ir trekns bonuss šo dārziņā!

APŠAUBA ASV TERORAKTU IZMEKLĒŠANU

Britu žurnālisti Iens Henshols un Roulends Morgans izdevuši grāmatu, kurā apstrīd 2001. gada 11. septembrī ASV notikušo terora aktu izmeklēšanu, pat izsakot pieņēmumu, ka tas bijis ASV militāri rūpnieciskā kompleksa aprindu organizēts mēģinājums ar teroristu rokām īstenot valsts apvērsumu.
Jau drīz pēc 11. septembra traģēdijas, kad trijos terora aktos ASV gāja bojā gandrīz 3000 cilvēku, parādījās pirmās sazvērestības teorijas par šo ļaundarību varbūtējiem organizētājiem. Pasaules tirdzniecības centra drupās „brīnumaini” atradās lidmašīnu nolaupītāju vadoņa Mohameda Atas pase, tika ievērota kāda Izraēlas iedzīvotāju grupa, kas ar sajūsmu filmējusi traģēdiju Ņujorkā, prezidents Džordžs Bušs esot uzvedies dīvaini, vēl stundu pēc ziņas par terora aktiem turpinot lasīt bērniem grāmatu.
Viens no ticamākajiem, taču nepierādītiem pieņēmumiem par varbūtēju sazvērestību terora aktu veikšanā ir saistīts ar simtiem miljonu dolāru, ko sarausuši Ņujorkas biržas darboņi, kas jau iepriekš esot zinājuši par gaidāmajiem notikumiem.
Grāmatas autori izskata ekstrēmu varbūtību, ka ASV militāri rūpnieciskais komplekss ļāvis šiem uzbrukumiem notikt vai pat sarīkojis tos zem „sveša karoga”, lai iesaistītu Ameriku karā un saglabātu peļņu. Pētnieki atzīmē, ka 19. gs. beigās ASV izraisīja karu ar Spāniju, bet 20. gs. vidū ar Vjetnamu, nepamatoti apsūdzot šīs valstis uzbrukumos ASV karakuģiem.
Sazvērestības teoriju atspēkošanu nav veicinājis prezidents Džordžs Bušs, kurš sākotnēji paziņoja, ka 11. septembra uzbrukumu izmeklēšana neesot vajadzīga.
Grāmatas autori aptaujājuši ekspertus, kuri apgalvo, ka tehnisku iemeslu dēļ nolaupīto lidmašīnu pasažieriem nav bijis iespējams sazināties ar radiniekiem uz zemes. Nevienā firmā nav atrasti rēķini par šīm it kā notikušajām sarunām, kas deva gandrīz vienīgo informāciju par to, kas notika lidmašīnās. Terorista Hani Handžura vadītā lidmašīna, kas ietriecās Pentagona ēkā, pirms nogāšanās veica sarežģītu manevru, kas varētu būt pa spēkam tikai pieredzējušam pilotam. Pilotu skolas darbinieks, kas apmācīja Handžuru, liecinājis, ka viņš bijis neprasmīgs pilots, kas nav spējis tikt galā pat ar neliela lidaparāta vadīšanu taisnā līnijā.
Grāmatas autori secina, ka 11.septembra terora aktu izmeklēšanas komisijas ziņojumā ir daudz „melnu caurumu”, taču nav pārliecības, vai pierādījumus nav bijis iespējams savākt, vai arī sabiedrība ir apzināti maldināta.

/Valdis Bērziņš, LA, 7.sept., 2005./

tas protams, ne tuvu nav viss, kas par šo gadījumu pateikts, i-netā ir pilns, ja vien lasi angliski.
Re: Jona

Pilna pasaule ar viedokļiem. Un sensācijām.
Kritērijs - veselais saprāts. Arī tas var kļūdīties, taču Gausa līkne galu galā visu saliek savās vietās.

Un vērtējot viedokļu vērtību, apskatām katras personas domas ilgākā laika posmā. Par dažādiem jautājumiem. Un ekstrapolējam.
Piemēram.
Konkrētajā gadijumā - vērtējot Jonas viedokli par dvīņu torņiem, ņemu vērā viņas pārliecību par kāda mūsdienu pravieša dievišķo būtību. Ekstrapolēju. Secinājumi: buļļa sūds arī pārējais .

Jona - pardon, nekā personīga! :)

bet es neuzspiežu ne 'savu' pravieti, ne arī šo versiju. pilnīgi pietiek jau ar neitrāliem faktiem, lai sāktu aizdomāties par to visu....

http://en.wikipedia.org/wiki/Controlled_demolition_hypothesis_for_the_collapse_of_the_World_Trade_Center<\/a>

Bet kas jums liedz izlasīt Bībeli ,Korāna atstāstījumu ,palasīt vēdas( latv. val ir grāmatas -Rigvēda , Sāmavēda), un kaut vai reliģijas vēstures grāmatas ,lai uzzinātu ko par daudzām citām reliģijā (piem., budisms,daoisms,neokonfucionisms,totēmisms,fetišisms,entām sektām.....
Interesantas ir tādas mirušās reliģ.,kā grieķu ,romiešu. Lai labāk izprastu Eiropas tēlot. mākslu ,liter. salīdzinājumus ,vajadz. izlasīt bībeli ,grieķu romiešu teikas. Musulmaņiem cilvēkus zīmēt ,skulpt.veidot bija aizliegts ,arī mūzika nevēlama.
Bet maz ir kristiešu ,kas būtu izlasījuši Bībeli,kur nu vēl vēdas vai Korānu.Tas laikam atkarīgs nevis no ticības,bet intelekta. Kā arī -izlasot bībeli viņš var kļūt par neticīgo vai nolemt mainīt ticību(vismaz- kamēr par tām nav palasījis).

Lionam-tas ir fakts,ka Bin Ladena gimenei ir senas saiknes ar ASV valdiibas valstsviiriem,kopeeji uzneemumi-ierocu un naftas paarstraades!Un ja neatceries,ASV bija taa valsts,kas sponsoreeja Iraakas karu pret Iraanu!CIP ir vajadziigs attaisnojums,lai karotu Tuvajos Austrumos!
Re: Rustam

Domāju, ka tev ,aģent- zondētāj , nekas te nespīd.
Saviem saimniekiem maskavā vari pateikt : AR FIGU PA PURNU JŪS DABŪSIET, ne Latgali!

Izaarstee savas smadzenes-tie murgi par krieviem,kuri muus grib iekarot jau nav modee!ja mees neesam vajadziigi Rietumiem,tad arii Austrumiem mees nederam,ja nu tikai lai iemaaciitu dziedaat,izniicinaat ekonomiku un ieniideet viens otru vaarda vai uzvaarda izcelsmes delj!!!

Sazvērestību teoriju ir vienmēr bijis daudz. Simts gadu cilvēce ticēja, ka Napoleons noindēts ar arsēnu un tikai pērn analīzes pierādīja, ka tā nav bijis.Kur ir tie Izraēlas tūristi, kuri filmēja katastrofu un priecājās par to? Kāds ir redzējis viņu fotogrāfijas, publicējis viņu vārdus? Ja Handžurs skolā bija slikts pilots, tas nenozīmē, ka teroristi viņu pēc tam neapmācīja, lai sagatavotu operācijai. Bušs turpināja lasīt bērniem grāmatu? Nu un, kad notika lielais cunami Dienvidāzijā, kur gāja bojā skandināvu tūristi, Zviedrijas ārlietu ministre Laila Freivalde devās uz teātri tā vietā, lai aktīvi organizētu palīdzību. Tas, protams, neko labu par cilvēka attieksmi neliecina, bet es ceru, ka tu nemēģināsi apgalvot, ka Āzijas cunami izraisīja zviedri un pati Laila Freivalde kādu slēptu motīvu dēļ? ;)

Dvīņu torņu sagrāve bija tik dramatiska, jo tā bija pliķis sejā amerikāņu varenībai, vēl nepieredzēts izaicinājums pasaulē lielākajai militārajai lielvalstij, tā parādīja amerikāņiem, ka viņi ar savu vislielāko armiju, raķetēm, atombumbām un pasaulē ātrākajiem iznīcinātājiem ir BEZSPĒCĪGI pret šādiem teroristu uzbrukumiem. Pēc 11.spetembra smagi kritās ASV autoritāte, jo tika parādīts tās VĀJUMS. Tieši tādēļ amerikāņi bija tādā histērijā, no kuras nav atguvušies vēl šodien un bin Ladens ņirdza kamerā, bet radikālie fanātiķi dancoja un auroja no prieka visās musulmaņu valstīs, kamēr mērenie garīdznieki un valstu vadītāji izteica līdzjūtību ASV. Ņirdza un dancoja no prieka tāpēc, ka bija parādījuši, ka ASV nav visvarena un tās pilsoņi ir tikpat neaizsargāti kā jebkuras valsts pilsoņi. Ticēt, ka Bušs spēja izdarīt tādu lāča pakalpojumu savai valstij, kā sarīkot 11.septembri, lai cik liels maita viņš manās acīs nebūtu. Pilnīgs LOL:)

Bez tam, Bušs, cik man zināms, nav ebrejs, bet nāk no radikālas baptistu vai kādu citu ASV protestantu ģimenes.

Lionam-tas ir fakts,ka Bin Ladena gimenei ir senas saiknes ar ASV valdiibas valstsviiriem,kopeeji uzneemumi-ierocu un naftas paarstraades!Un ja neatceries,ASV bija taa valsts,kas sponsoreeja Iraakas karu pret Iraanu!CIP ir vajadziigs attaisnojums,lai karotu Tuvajos Austrumos!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Esmu dzirdējis, ka viņiem pagātnē esot bijuši kopīgi darījumi, kā arī to, ka padomju-afgāņu kara laikā bin Ladens strādājis CIP un palīdzējis vervēt modzāhedus, kuri karoja pret padomju armiju Afganistānā, tak tas nenozīmē, ka bin Ladens tagad nav nodevis agrākos saimniekus un pats nespēlē pēc saviem noteikumiem.

ASV finansēja Irākas karu pret Irānu, savukārt PSRS finansēja Irānu, tā bija rēķinu kārtošana divu lielvaru starpā ar trešo valstu rokām. Līdzīgas konfrontācijas bija Korejas karš, Vjetnamas karš, Angolas, Grieķijas un Nikaragvas pilsoņu kari. Arī arābu-Izraēlas kari, kuros ASV balstīja Izraēlu, bet PSRS-arābu valstis.

Lai iebruktu Tuvajos Austrumos, amerikāņiem nebija vajadzīgs 11.septembris, tā dēļ viņi jau bija ielīduši Afganistānā. Un tagad to nožēlo, jo redz, ka beigās izies tāpat kā krieviem.

man izskatās, tu to linku nemaz neapskatīji, atkārtoju - tur ir tikai fakti. 11. sept. gadadienā šoruden pa visām tv programmām rādīja ko nebūt par to visu, gan pa vācu gan krievu.

te vēl viens izsmeļošs links, un ja tad vēl neaizdomāsies par kopsakarībām... tad nav vērts turpināt, ir tādi USAs draugi, ko ne ar kādiem argumentiem nepārliecināt, viņiem viss melnbalts - krievi - tas ir slikti, amerikāņi - labi. ;)

šis links:

http://www.serendipity.li/wtcr.html<\/a>

starp citu, man bija vāja cerība, ka B.Obama nopietni ķersies arī pie šīs izmeklēšanas, bet...
bet var jau arī saprast - ja atklātos TIK drausmīgs sātanisms pret pašu pilsoņiem (torņos strādājošie nolemtie plus ugunsdzēseji, kurus iesūtīja tīšā nāvē) tad Amerikā sāktos ne mazāk kā pilsoņu karš... - viņu patriotisms tiktu absolūti neatgriezeniski iedragāts...

/Ticēt, ka Bušs spēja izdarīt tādu lāča pakalpojumu savai valstij, kā sarīkot 11.septembri, lai cik liels maita viņš manās acīs nebūtu. Pilnīgs LOL:)/c/

vai tad tu nezini, KĀDIEM jābūt meliem, pēc Gebelsa?
un kapēc tu brīnies par samaitātības pakāpi? vēsture ir pieredzējusi šajā ziņā absolūti visu - ne tikai svešu cilvēku, ne tikai dzimtenes, savu tautiešu, bet arī - savas ģimenes, vecāku, pat savu bērnu nogalināšanu...
sātanisms jau tāpec ir sātanisms, ka reāli spējīgs uz VISU iespējamo ļaunumu..

Man patīka kā Sigita skaidroja Islāmu.
islams

`paldies..
Re: islams

Jesļi v kraņe ņet vodi ,značit vipiļi židi.
Klintons arī ir babtists ,bet beidzis ēbreju ģimnāziju.
Re: islams

Es tev iesaku neticēt uz vārda visam, ko stāsta kaut kādā youtube. Nav amerikāņi nekādi eņģeļi, bet tāpēc nevajag viņus dēmonizēt. Ja sāksi ticēt visādiem ""youtube," tad arī mazajiem zaļajiem cilvēciņiem jāsāk ticēt:)

drīzāk sākšu ticēt mazajiem zaļajiem cilvēciņiem, nekā tam, ka tik nopietna ļotene kā Boeing 757: http://www.b757.info/<\/a>

, ar spārnu atvēzienu 38 m, atstāj tikai tādas prāvākas peles cienīgu caurumu sienā!

pat ja arī neesmu nekāda dižā eksperte, tak manam vīram tml. tehniskas lietas ir viņa tiešais darbs (un vismaz šajā gadījumā tik baltiem diegiem sadiegtam fufelim nenoticētu pat bērnudārza absolvents)

wtc sabrukshana jau arii bij pilligi acimredzams controlled demolition ;iesaku noskatities http://www.fahrenheit911.com/<\/a>

Vai, cik žēl, ka tu esi ĪRIJĀ, nevis Latvijā, jo par šiem vārdiem tu esi pelnījusi nest atbildību. Mums ir instances, kas ar tādiem strādā. Vai nu tu esi psihiski slima un tev vajadzīga palīdzība, vai arī potenciāla teroriste, masu slepkava, kuru vajag steidzami izolēt no sabiedrības.

Redzi, pirms kāda brīža Tu tepat šausminājies par to, ka muslimi Itālijā pieprasot noņemt krustus skolās, utml. Šis Tavs teksts ir tieši no tās pašas sērijas, tikai "pieprasītājs" esi Tu pats, Lion.

tiesi ta :d

Sigitta muslimu vīriešiem jau nav aizliegts mīlēt citu tautu sievietes ,toties viss ir aizliegts musulmaņu sievietēm .Jo nabadzīgaka valsts ,jo vairāk aizliegumu. Avganistānā bija aizliegts pat meitenēm skolā iet. Vai ir uz pasaules kristiešu zeme ,kur meit jāpaliek uz mūžu neizglītotām. Arī brūtēties ar tevi viņiem nav aizliegts.Sevišķi,ja tu kādu āfrikāni vai kaukāzieti apprecēsi un ļausi viņam deklarēties. Tie vēl tikai ziediņi būs ..... pārējais nāks pēctam.
Eiropas un Amerikas pārmērīgās demokrātijas un alkatīgo kapitālistu dēļ( lētais darba spēks) muslimu tagad ir pilns.Tāpēc jau Austrija savulaik noņēma pabalstus- visi muslimu plikadīdas kā uz burvju mājiena bija prom( tiesa gan ,ne jau etniskajā dzimtenē atgriezās ,bet uz Vāciju).Palika tikai labi situētie.

tas ir atkarigs no pasa cilveka.un vinu ieradumiem.vinu parazam.ir valstis,gimenes kur sievietes jutas brivi..tie nav tikai stasti,bet ta ir ari patiesiba..ir visadi ciemati kur dara launu,tapat valstis,pilsetas...visur pasaule ir sliktu cilveki,ne tikai starp musulmaniem..redz ka kristiesi,zidi vai visadi pagani kadu novac,tad to ta gaisa necel,redz to izdarija zidi,kristiesis utt..bet gan tas skiet ok..kad musulmani izdara,tad tak visiem jaruna..un japusko vel..
zinu gimenes kuras ir ta,ka vecaki nolemj lai berni precas at to un to.tad ta ir jabut..bet ir gimenes,kuras par to neiebilst..un lauj ari pasam spriest..eiropa ir tacu tapat..
bet lieta..mums skiet divaini,redz aizliegumi tadi,sadi utt...bet tas ir normali..kas ir pari limitam,tas ir pari..es nesaku ka tas ir labi,ja notiek netaisniba..bet vajag likumus..
jo ka ir eiropa..katrs gul ar ko grib.kaut masu,brali,masicu utt..virietis ar virieti..un vel viss kas cits..man rieb sadas lietas.neka labak likumi pec kuriem dzivo..

Redzi, viss tas ,ko tu uzskaitīji ir tieši musulmaņu vīriešu paradumi.Viss aizliegts ir tikai jūsu sievietēm.
Eiropā seksuālas attiecības starp radiem bija aizliegtas jau pirms kristietības. Tikai filmās un literatūrā tādus burlakstāstus sacer. Reālajā dzīvē - tie ir garīgi slimi cilv.
Par to liek cietumā vai psihatriskajā slimnīcā.
Musulmanisms galvenokārt izplatīts starp tumšajām rasēm ,un tas ,ko dara viņu vīrieši -negribas rakstīt'. Negribas arī rakstīt ko dažādas musulmaņu tautas dara ar savām meitām un sievām.
Baidos ,ka man pārmetīs rasismu, jo no kurienes vienkāršam cilvēkam to zināt....Kaut gan ,daudz kas ir rakstīts arī mūsu žurnālos , Latv. izdotās grāmatās.
cien. Dz. vietā

Cienītā Sigita. Tu ļoti labi paskaidro par musulmaņu dzīvi, par ģimeni. Es zinu, ka dažas musulmaņu valstis, piemēram Afganistānu, nav iekarojušas zvērīgās Eiropas valstis gadu simteņu garumā. Tagad tur skrien narkotiku un naftas tirgoņi. Viņi grib pakļaut musulmaņus pasaules naudas varai un paverdzināt.

Piemēram, Afganistānā izlauza zobus Anglija, Francija, Krievija. Tagad tur aplauzīs savus plēsoņu zobus ASV, tāpat kā tas notika Vjetnamā. Visi varmākas tur ir apkakājušies un apčurājušies.

Tāpēc es, iedzimtais oficiālais eiropietis, jūtu cieņu pret musulmaņiem, bet nicinājumu pret Eiropas un ASV varmākām. Kas pat iekārtojuši jaunas cilvēku spīdzinātavas
pa visu pasauli.

Tamdēļ arī lūdzu cienītai Sigitai piedošanu nekauņas Dz. vietā, kura rāda savu kaklakundzīgo eiropietes dabu un riebīgi izrunājas pret Sigitas musulmaņiem.
Re: cien. Dz. vietā

paldies..
es tiesam nezinu ko teikt..bet zinu ka to ko saku,zinu ka ta ir taisniba..ir cilveku sliktu jebkura tauta,ticiba..tacu kadel cilveki vienmer uzsver par islam ticigajiem..?mes esam visi vienadi..cik zinu tad pasaule visu ekonomisko..groza kas cits nevis musulmani..vinus izmanto ka vergus..bet nevis vini pasi salasas,un groza visu pasauli..
es zinu daudz loti jauku,nevainigu islam ticigo..un tadi ir parsvara visi vini..nezinu,lai ko citi pasaule dzivojosie domatu..zinu ka ar laiku tas pieradisies..lai jums veicas..

to:atvainojos sigitai:

man loti patika ka tu visu apskaidroji..ta ari tas ir,pasaule visu groza asv...vini verdzina cilvekus,un pectam izcel redz so slikto ticibu..vinus uzperk,un pectam pec kka nodarita,sie redz pazino ka atkal musulmani uzbrukusi.utt..tas tiesa..bet kadel ta vajag darit.tas nekad varbut nebus pieradits,kadel un kas..bet Dievs zin..tie kuri tic Dievam..tic ari tam ka Dievs redz visu..
lai jums veicas
paskaidrojums

vēsturiski attīstoties, Eiropa ir pamanījusies paverdzināt visu pārējo pasauli. Eiropā ir civilizējušies lielākie, pasaules pārējo tautu, rīkļurāvēji, kā tiešā, tā pārnestā nozīmē.

Šo rīkļurāvēju tradīciju Eiropa ir ieviesusi arī Amerikā, Austrālijā, Āfrikā, Okeānijā, Āzijā, visur, kur tik ielīduši Eiropas misionāri. No šīs rīkļurāvēju tradīcijas labprātīgi neviens rīkļurāvējs neatsakās, tieši tā, kā sērijveida slepkavas nespēj apstāties slepkavot.

Šis raksturojums ir Eiropas un ASV politiskās un fiziskās varas un domāšanas veida tēlains raksturojums. Citādi sakot, Eiropa un ASV vēsturiski ir patiesi un īsti pasaules varenākie varmākas un valstiskā terora iniciatori un izpildītāji. Piemēram, kolonizācija (arī Latvija), vergu tirdzniecība (arī Latvijas Kurzemes hercogs), okupācija (arī Latvija, Irāka, Afganistāna), genocīds, tautu un kontinentu pamat iedzīvotāju iznīcināšana (šāva un medīja kā kustoņus), jaunā kvalitāte - Aušvice-Hirosima, šodien, cilvēku spīdzinātavas, Abu Greiva, Guantanamo, Polija un nezināmas, bet droši esošas, varbūt pat Latvijā (nedod dievs). Un tā tālāk u.t.t. Saraksts ir biedējoši garš un šausminošs. Tas neapšaubāmi papildinās ik katru mūsu dienu ko mēs te dzīvojam. Šī legalizētā, valstiskotā slepkavošanas (nevis karošanas, kā stāsta politiķi) mānija ir pārvērsta par legālu darbu algotņiem (arī Latvijā).

Tālāk paskaidroju Sigitai. Ja sērijveida slepkava ir uzskatāms par psihiski slimu cilvēku, tad arī Eiropa un ASV ir uzskatāmas par psihiski slimām sabiedriskām kopienām.

Tālāk paskaidroju Sigitai. Pats par sevi saprotami, ka iepriekš minētais skaidrojums neapmierina Eiropas un ASV sabiedrisko domu. Tamdēļ tā safabricē apmelojumus par musulmaņu teroristiem. Kā saka - tāds tādu pazīst. Tādējādi šī sabiedriskā doma ir pašapmierināta (kā onānisti).

Tālāk paskaidroju Sigitai. Iepriekš minētā rezultātā Eiropa un ASV civilizējas (pārtop) par cilvēces garīgi un fiziski kroplīgām (deģeneratīvām) cilvēku kopienām. Tamdēļ tās sevī iesūknē jaunus, citus, savādus radošos (ģenētiskos) materiālus, musulmaņus, āfrikāņus, aziātus un citus cilvēkus.

Bez tam, tas ir izdevīgi peļņas nolūkos. Bez tam, tas ir izdevīgi dabas (tajā skaitā cilvēku darba spēka) resursu sagrābšanas nolūkos. Bez tam, tas ir izdevīgi, lai pamazām iznīcinātu un pakļautu pasaules naudas varai nevēlamus cilvēces slāņus vai indivīdus. Bez tam, tas ir izdevīgi, lai ieviestu totālu garīgu un fizisku kontroli pār jebkuru atsevišķā cilvēka izdarīto darbību.

Kā redzi, Eiropa un ASV ir savā neģēlībā smirdošas un pārejošas sabiedriski vēsturiskās parādības, tā teikt, visas cilvēces mazākums jeb izkārnījumi. bet Ķīna, musulmaņi, Ēģipte, Indija ir pastāvējušas tūkstošgades pirms Mozus un pastāvēs vēl tad, kad Eiropas un ASV smirdoņa būs gaisusi nebūtībā.

Te forumā tev daži mūsu nekauņas stāsta cik tumši ir musulmaņi, un slēpj faktu, ka paši latvieši nemaz nemācēja rakstīt, kad musulmaņiem jau bija tūkstošgadīga zinātne un rakstība, ka pat Eģiptes faraoni sauca Divupes ārsus un zinātniekus. Neminot astronomiju, par ko vēl mūsdienu astronomi brīnās un plāta neziņā muti.

Tāds ir visu Eiropas un ASV cilvēku spīdzinātāju, slepkavotāju, okupantu, iekarotāju, riebīgo biznesmeņu un citu šmurguļu, paverdzinātāju, izvarotāju, misionāru un izdzimteņu īstais vēsturiskais ģīmis. Ko protams paši viņi neredz un neatzīst, tieši tā, kā visi tumši ļautiņi, kas iedomājas, ka ir pasaules naba, gudrākie un pareizākie cilvēki, bet īstenībā izrādās pēdējie nelgas, meļi un liekuļi.

No kurienes tad viss tas riebīgais, mūsu, eiropiešu-amerikāņu švanckariem ir radies?

Arī to es tev Sigita paskaidrošu. Tas mums radies no patiesā ļaunuma ģīmja un līdzības. Mūsu švanckari gan stāsta, ka mūsu tēvs ir A-Lu-Lim, bet nē, mūsu tēvs ir A-Lal-Gar. Tas pats En-Lil. Nevis Ea, kā mēs gribētu, lai tas tā būtu bijis. Tad lūk, no turienes nāk tās riebīgās garīgās ģenēzes saknes. Bet tie ir tūkstošiem tūkstošus gadus seni notikumi, par ko te nevaru īpaši izvērsties, jo man nepietiek tik daudz zināšanu. Bet princips jau tev saprotams, ka A-Lal-Gar ir ļaundaris, bet A-Lu-Lim ir nopietni ņemams ģenētiskais tēvs. Un, kā saka, vēsture atkārtojas tāpat, kā gada laiki, un parādās pravieši, Jēzi un Muhameds. To jau pati zini, kurš īstais un neīstais.

Tu droši vari lepoties. Tev taisnība. Tavas asinis runā. Tamdēļ tu drīksti teikt jebkuram, kā švanckaram tā gudram - Allahu akbar.
Re: paskaidrojums

Autors: nav ko celt paniku
Datums: 06.01.10. 01:39

Nevis Islams izplatās, bet Eiropā savairojušies islamticīgie imigranti.

Luugt politisko patverumu var tikai tad, ja valstii ir kaads politisks konflikts, kapeec cilveeku vajaa, apdraud vinja dziiviibu.

Jautaajums.... kapeec tik daudz musulmanju meklee Eiropaa politisko patveerumu?

Atbilde.... kur musulmanji, tur arii terorisms un vardarbiiba... nav ko paarmest tiem, kas meklee politisko patverumu... lielaakoties tie tikai nevainiigi upuri, kam naacaas piedzimt islama valstiis
Re: paskaidrojums

nezinu cilveki ko varat nemties un rakstit launu par sim valstim..es butu bijusi tiesam laimiga ja butu dzimusi islam ticigo valsti,bet jauka gimene..visur ir labi,slikti cilveki..i gimenes,draugi,radi..ta ka nevar par to daudz spriest..

to:cienītai Sigitai:

paldies..izlasiju visu ar lielu interesi..pilnigi tev visa piekritu..ta tas ir ka tu rakstiji..es to nebutu macejusi uzrakstit,jo ka saka,tik gudri nemaku runa izplesties..dzivoju paris gadus arpus latvijas.un jutu ka man paliek arvien grutak ar valodu..vairs nav tik viegli kko apstastit,ko veletos..trukst vardu..:)
paldies par atbalstu..ALLAHU AKBAR....SUBHANILA...SALAM ALAIKUM...
cienītai Sigitas kundzei

Sigitas kundze, fakti runā skaidru valodu un patiesību. Pēc mana paskaidrojuma tev 24.01.23:11 par Eiropas un ASV atbaidoši riebīgo vēsturisko seju, mani tūdaļ piemeklēja virtuālā mocekļa liktenis. Jo man administrācija noslēdza piekļuvi forumam. Tā ka nevaru vairs uzrakstīt atbildi. Tagad man moceklim palīdz draugi.

Neaošaubāmi, tā ir cenzūra un nevēlamu virtuālo personu iznīcināšana. Nu burtiski, kā Aušvicē, pazūd bez pēdām. Lūk, Eiropa. Tagad man aizbāzta mute, ka nedrīkstu teikt patiesību par vēsturi un reliģiskām falsifikācijām.

Šīs savas virtuālā mocekļa ciešanas veltu Allaha godībai. Allahu akbar.

Bet tu nebīsties. Agri vai vēlu, bet fakti par īsto un neīsto dievu taps skaidri zināmi. Atceries tik A-Lu-Lim, tas pats Ea, tas pats El, tas pats Il.

Nevis En-Lil. Nevis A-Lal-Gar. Kas pašpasludinājies par pirmo.

Ne velti teikts, pēdējais būs pirmais debesu valstībā. Un viņš gaida.
Re: cienītai Sigitas kundzei

to: virtuālais moceklis

Salam alaikum...ka tev klajas?ka juties?
tas ir drausmigi ka ta cilvekiem ir jadara,un jaaizliedz tev iespeja pieklut forumam..ta ir cilveka briva izvele,runat parpatiesibu,runat par meliem..tad kadel neaizliedz tiem kuri seit sez dienam.un rakstas mulkibas.un melus par ticibu vesturi..un par ticibu..
tas ir nesmuki..bet ka jau teici.tu visu velti ALLAH godibai.tas ir pareizi.ja kadam ir kadreiz gruti kko iestastit,pieradit ar mieru..tad labak likt miera ka ir.un tikai teikt,ALLAH ir visu zinos,visu redzos..lai tas paliek vina vara..ALLAH zinas ko darit ar tadiem cilvekiem.ja ne saja pasaule.tad pec naves...skarbi bet patiesiba..

man jautajums tev,vai tu ari esi Islam ticigais?
un mums visiem jabut specigiem kopa,un jaatbalsta vienam otru..ta ir ALLAH davana musos.ka mes runajam par musu ticibu.ka ari citiem to paradam..nevis ka cilveki dara..parada ta ka nemaz nav patiesiba..ALLAH mil visus,kurus sutijis saja pasaule,ka ari kuri jau pametusi so pasauli..bet tomer MUHAMMAD(SAW)ir vina pedejais sutnis,un ta ari paliks..un mes esam pedeja ticiba saja pasaule.pec sis vairs nekas nekad nebus,neturpinasies..redz ALLAH sutija paris ticibas..un sava laika,kad tai bija seit jaatnak..bet kadel vairakas?tadel ka atsutot vienu ALLAH redzeja,ka cilveki tapat par neko nerupejas.un viniem nerup tas ko ALLAH mums zino..
tadel sutija velvienu,uzlabotaku..un tad cerot ka cilveki ko mainis,pasu laba..bet ka redzam neka..ir tik daudz cilveki kuri nogajusi no cela..
tadel ari pedeja ir ISLAM ticiba..si ir un bus specigaka..tas nav domats kara zina..ka jus visi uzreiz sakat.bet gan garigaja.un ticibas zina..

tadel pateicos tev mans draugs.ka mes so visu padaram arvien specigaku..runajot par to,aizstavot faktus.mes to panaksim..paies laiks,diezgan ilgs..un taisniba uzvares..:)

atvaino ja kko ne ta rakstu..man diezgan gruti iet ar valodu..apskaidrosanu..butu vieglak angliski:)
bet latviesu valoda tomer mana dzimta valoda..:)

lai jums veicas:salam alaikum wa rahmatullah..
lai jums visiem veicas :)
Sigitai

Labaak forumaa rakstiit mulkiibas, nekaa propogandeet ideologiju, kas aicina uz reaalu vardarbiibu... nevis kaut kad veesturee, bet tagad un muusdienaas.

Kristieshiem slepkaviiba ir vislielaakais greeks, bet Osama Bin Ladens par nevainiigu cilveeku slepkaviibu sola paradiizi un 70 jaunavas... un mulkiishi tam tic. Par taadu kaa Osama Bin Ladens biibelee rakstiits par viltus pravieshiem, kad aklais aklajam celju raada (kad bin Ladens teroristiem raada celju uz paradiizi... vismaz vinji pashi tam tic)

Biibelee ir teikts, ka koku atpaziist peec taa augljiem. Labs koks nevar nest sliktus augljus.

Ja paskataas uz islama valstiim.... kur ir musulmanji, tur arii vardarbiiba un terors
Re: Sigitai

redz,kur musulmani,tur ari vardarbiba un terors..:

redz tas ir viss ko jsu tikai zinat,ka tur ir tikai vardarbiba,terors..
un ka ir tur kur ir kristiesi?
nav slepkavosanas,seriju killeri.utt?
un ka viriesi izturas pret sievietem..?pret berniem?
labak cilvekiem kluset,jo tas ir pretigi ka cilveki tikai mal savu,un neko citu nedzird..
irlabu,sliktu cilveku visur..bet redz ja kads musulmanis ko izdara,tas viss tiek midija ta ari paradits,pluss vel izpuskots..
bet kad kristiesi ko dara,vini to neparada,jo viniem tas liekas normali..
bet ko daudz te nemties..Dievs pieradis kas un ka ir bijis,ka bija jabut..bet tas tikai pienaks pie jums pedeja diena(tiesas diena)
kad katram bus japastav par sevi..un tiesam Dievs ir solijis paradizi jebkuram islam ticigajam,tikai ja bijis slikts.vins vispirms cietis elle,un pectam uz paradizi..bet kristiesi visi sadegs elles ugunis..
jo nedrikst teikt ka Dieva dels ir Jezus..un cukgalu est ir liegts..
bet pats cinas par savu dzivi,un pec dzivi..:)

Kristieshiem nav dziivnieku upureshana kaa religiskais rituaals... musulmanjiem ir.

Galvas griezh ne tikai upura jeeram.... re kur viens musulmanis griezh galvu nost cilveekam... dokumentaali kadri

http://www.youtube.com/watch?v=we4_C2Hy64o<\/a>

biju redzejusi to video,drausmigs..
bet tie nav musulmani..
vini sevi varbut ta sauc,bet vini nav..vispar cilveks kurs ir launs,un vinam patik sitadas lietas,ir izmests no islam ticibas..tadi cilveki nedrikstbut skaistas ticibas paraugs...
bet tadi cilveki nav nekadi islam ticigie..islams maca par milestibu,un palidzibu viens otram..nevis tadas lietas..tas ko vini nogalinaja,bija musulmanis(shia).viniem nepatik shia islam ticigie.tadel vinus galina..drausmigi bet fakts..
Re: Pele

Nu, un kur tad Tevis norādītajā video notika tā galvas griešana?

Kur ir pierādījumi apgalvojumam, ka Islāms "aicina uz reālu vardarbību"? Tikai, lūdzu, bez mediju "objektivitātes"atgremošanas, bet - konkrēti - no Korāna ar visu tafsiru (skaidrojumu, kā to skaidro musulmaņiem, nevis kā to skaidro kaimiņu Jurka vai vēl kāds muldoņa).

Nepacietīgi gaidu!

es to pasu gaidu.bet zinu ka ir tads video kur pat notiek visa galvas griesana..bet tas tacu doesnt matter.tas nav teikts Korana.un tas nav islam ticigais kurs to dara.kaut ari butu,bet lieta tada tas nav nekur rakstits,likts uz papira,ka butu jadara launu viens otram..utt..bet cilveki ir dazadi..
tapat es nekad neesmu lasijusi Bibele,ka ir teikts ka cukgala ir loti veseliga..un vajag vinu est,bet redz cilveki rij visu..kust vai ne..
bet ka var tas but,ja Korans liedz est cukgalu,un Bibele to lauj..kka divaini ne.?tur ir daudz fakti par ko varetu runat,salidzinat..
vērtējums ir salīdzinājumā

ir teikts - sliktu koku pazīst pēc augļiem. Ja augļi slikti, tad koks jāsadedzina. Tāda atziņa ir jaunā derībā.

Vai tā ir pareiza atziņa? Nē. Tā ir nepareiza atziņa. Jo no indīgiem augļiem var un arī gatavo zāles slimību ārstēšanai.

Kādi ir jūdaisma augļi? Nepārprotami, tie ir pasaules bankas un SVF banku augļi, augļošanas procenti. Augļi. Naudas vara = Eiropa, ASV, jaunās derības garīgā vara debesīs un virs zemes, pasaules virskundzība, industrializācija, Aušvice, Hirosima. Tie ir tie augļi.

Kādi ir islama augļi? Nepārprotami, tā ir islama banku sadarbība darbos, nevis procentu augļi. Islama šariats (tiesiskie likumi) aizliedz bankām augļošanu. Ne velti pat Vācija šodien interesējas par islāma bankām. Jo islāma bankas, pretstatā rietumu bankām, nes līdzatbildību kopēji ar naudas ņēmēju.

Secinājums priekš islāma gānītājiem un muldoņām ir tāds. Ejiet skriešus uz islāma banku pēc naudas, jo esiet apčurājušies un apkakājušies. Varbūt islama banka jūs glābs no jūsu pretīgās slimības.
Re: vērtējums ir salīdzinājumā

ta tas ir..:)
bet ko te daudz cilvekiem meginat iestastit..vini tapat neko nevelas uznemt..:)

Kad Pelei uzdod konkrētu jautājumu, tad tā pazūd krūmos un vairs nerādās.

Nu, un kur tad Tevis norādītajā video notika tā galvas griešana?

_blakus nestaaveeju, neredzeeju.... bet nedomaaju, ka to buutu kaads ljaunpraatiigi falsificeejis

Kur ir pierādījumi apgalvojumam, ka Islāms "aicina uz reālu vardarbību"? Tikai, lūdzu, bez mediju "objektivitātes"atgremošanas, bet - konkrēti - no Korāna

Luudzu!

Vai atbilde apmierina?

http://www.youtube.com/watch?v=BgQdZgojOFI<\/a>

The first Sura of the film, Al-Anfal verse 60[8:60],

008.059
YUSUFALI: Let not the unbelievers think that they can get the better (of the godly): they will never frustrate (them).
PICKTHAL: And let not those who disbelieve suppose that they can outstrip (Allah's Purpose). Lo! they cannot escape.
SHAKIR: And let not those who disbelieve think that they shall come in first; surely they will not escape.

008.060
YUSUFALI: Against them make ready your strength to the utmost of your power, including steeds of war, to strike terror into (the hearts of) the enemies, of Allah and your enemies, and others besides, whom ye may not know, but whom Allah doth know. Whatever ye shall spend in the cause of Allah, shall be repaid unto you, and ye shall not be treated unjustly.
PICKTHAL: Make ready for them all thou canst of (armed) force and of horses tethered, that thereby ye may dismay the enemy of Allah and your enemy, and others beside them whom ye know not. Allah knoweth them. Whatsoever ye spend in the way of Allah it will be repaid to you in full, and ye will not be wronged.

Te ir atbilde

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Fitna_surah_4_verse_56.png<\/a>

to Mumins

Ir teiciens, ka nevajag raustiit tiigeri aiz uusaam (vai kaut kaa tamliidziigi)... vai arii raustiit "peli aiz astes" :)

Ja nebuutu man teicis, ka Kad Pelei uzdod konkrētu jautājumu, tad tā pazūd krūmos un vairs nerādās, es atrastu sev kaadu interesantaaku nodarboshanos kaa youtube un wikipedia mekleet vaardu "Fitna"

Varbuut veel pateiksi, ka tas, ka tavi ticiibas braalji sola noslepkavot filmas "Fitna" autoru, esot meli?

nu ko lai dara,ta tas ir:):d

nu nezinu,bet ja tas ir rakstits Quoranam,tad es tam ticu..bet tikai ir tadi cilveki,kuri izlasa un pat nemak saprast domu..tas nav domats ta ka jus to tulkojat...jo zinu to,ka Dievs ir teicis,ja tev kads dara pari,nestavi,neraudi,dari preti..bet tikai nekad nesac pirmais..:)

Piemeeri nav taalu jameklee, ka kur tik musulmanji, tur vardarbiibas draudi... viens piemeers tepat blakus

Autors: Mumins Lionam
Datums: 16.01.10. 21:28

Vai, cik žēl, ka tu esi ĪRIJĀ, nevis Latvijā, jo par šiem vārdiem tu esi pelnījusi nest atbildību

Draudi neatshkiras no mafijai piederosha bandiita

Lai cik negliitiem vaadiem shajaa forumaa citaadi domaajoshie lamaa kristieshus, neatceros ne vienu pashu gadiijumu, ka Peteritis vai Jona soliitu kaadam griezt galvu nost, jo kristieshiem, atshkiriibaa no musulmanjiem, tas buutu vislielaakais greeks

Sory, pirms to rakstiju, nebiju lasiijusi

Autors: Liosn to sigita
Datums: 10.01.10. 22:29

bet kaut kur citur bija dailjruniigs Mumina autentiskais komentaars, ka Lions esot saatana kalps

Saatana kalps..... tas ir latviski. Musulmanji vaardu "satans" saprot nevis kaa mistisku buutni, bet gan kaa islama ienaidnieku vai kritikji, saatans musulmanjiem var buut arii cilveeks.... liidziigi kaa viduslaikos inkviziicija tiesaaja KECERUS... viens taads keceris bija Jordano Bruno
Re: Pele 02.02.10. 22:57

Angliski saprotu ne īpaši labi.
Filmu "Fitna" skatījies neesmu. Būs laiks - noskatīšos un sniegšu Tev savu vērtējumu.
Vienīgais, par ko varu teikt Tev uzreiz - ne velti esmu pieprasījis ne tikai pierādījumus no Korāna, bet arī tekstu skaidrojumus (ko Tu ar gudru ziņu nejauši vai "nejauši" neievēroji). Atgādināšu manis rakstīto:

Kur ir pierādījumi apgalvojumam, ka Islāms "aicina uz reālu vardarbību"? Tikai, lūdzu, bez mediju "objektivitātes"atgremošanas, bet - konkrēti - no Korāna ar visu tafsiru (skaidrojumu, kā to skaidro musulmaņiem, nevis kā to skaidro kaimiņu Jurka vai vēl kāds muldoņa).

Tas, ko Tu, pati nesaprotot, esi uzrakstījusi, ir galīgi ne par tēmu - tas ir tas ko Dievs sola neticīgajiem pēcnāves dzīvē, nevis tas, ka mēs tagad kādu dedzināsim ugunī šeit, uz zemes.
Pilni visi forumi ar "Islāma zinātniekiem", visi to tikai vien zina, kā ķengāties, tikai kaut ko jēdz tikai retais. Ir aizdomas, ka Vilderss ir viens no tādiem, bet pat to vēl pārliecināšos.
Re: Pele 03.02.10. 05:33

Neliec manā mutē Liona rakstītus vārdus! Pirms ko raksti, iedziļinies, ko raksti! Teksts, kuru Tu esi piedēvējusi man, ir Liona rakstīts, es uz to tikai atsaucos, lai argumentētu savu viedokli, kuru izklāstīju Tevis norādītā komentāra otrajā daļā.

bet kaut kur citur bija dailjruniigs Mumina autentiskais komentaars, ka Lions esot saatana kalps

Saatana kalps..... tas ir latviski. Musulmanji vaardu "satans" saprot nevis kaa mistisku buutni, bet gan kaa islama ienaidnieku vai kritikji, saatans musulmanjiem var buut arii cilveeks.... liidziigi kaa viduslaikos inkviziicija tiesaaja KECERUS... viens taads keceris bija Jordano Bruno

No kurienes tāda informācija, ka "Musulmanji vaardu "satans" saprot nevis kaa mistisku buutni, bet gan kaa islama ienaidnieku vai kritikji, saatans musulmanjiem var buut arii cilveeks...." un kādi tam būtu pierādījumi? Pieņemu tikai Korānu ( ar skaidrojumu) vai hadisas.

Vārdi "Sātana kalps" vispār neietilpst manā leksikonā, nav mans stils, tāpēc, lūdzu, norādi konkrēti, kur es kādu tā esmu nosaucis. Pretējā gadījumā būsi ne tikai Pele, bet arī - mele.

http://www.montrealgazette.com/Girl+buried+alive+honour+killing+Turkey+Report/2521342/story.html<\/a>
kristietisma prāts

AUŠVICE......HIROSIMA.......BUHENVALDE......NAGASAKI.........11.09
05.02.10. 00:06

vai nu pamuļķis vai nu vnk krastus pazaudējis!

ja jau tā gribējās oponēt, tad būtu sacījis- raganu dedzinā'sana, etc...

bet nacisma sejas, mūsdienu kara vešanas seju da nez kāpēc klāt piepīto 11.09 pieminēšana izstāda kā konkrētu lohu!
Re: 05.02.10. 00:06

Atvainojos, sajaucu. Tas nebija Mumins, kas to teica, tas bija viens cits

Autors: cilvēki, neklausiet tam lionam
Datums: 08.01.10. 11:17

Tas lions ir velna un sātāna kalps, viltus sludinātājs, kas grib samuļķot jūsu prātus un saprašanu.

No kurienes tāda informācija, ka "Musulmanji vaardu "satans" saprot nevis kaa mistisku buutni, bet gan ...

Bijushais viirs taa teica.

Pati koranu neesu lasiijusi
Re: 05.02.10. 00:06

hei,hei!!!Loti labs viedoklis LION,pat smieklus parauj par šo Sigitas kundzi.Esmu sastapusi musulmaņu ticības vīrieti.Nju tas ir vienkārši dzīļš murgs.Pat šķiet daļēji atpalikuši.šie ticības pārstāvji pielūdz 5-6 x dienā uz tepiķa,pirms tam jāmazgājas.Daudz viņiem jāatpūšas,jo saprotiet ir pārguruši.Jautājums- kad tad ir laiks izdarit citus darbus,piem.mājās.Nju protams ,ka nav .viss uz sievietes pleciem.Pēc katras pātaru skaitīšanas tējas laiks.Un šī apgraizīšana!!!!!!!Murgs,murgs,murgs!!!!Arprāc!!!!!Vai šī Sigita jau ir apgraizījusies,pirms dēlam to izdarīja.Varbūt šī ticība vēl visu nav apšņikājusi,vēl viss ir priekšā.Diez kāpēc viņa gērbjas kā gribas????Ja jau tici,tad uz pilno klapi,nevis daļēji.
Sievietes !!!!!Ja Jūs vēlaties būt sievietes,labāk iesaku izvairīties no šīm personībām.Viņi mīl piestāstīt pilnu galvu.It kā sieviete ir gotiņas no multenēm,kas klusībā mirkšķina garās skropstas.Viņiem sievietes kā kājslauķis,,tu neesi nekas,,!-tukša vieta.
Sigita-Jūsu smadzenes jau tiek piekorigētas,kā Lions teica,, prātā plāna,,un vēl atspērusies mēgina te pārliecināt citus.Uz kuru pusi vējs pūš,uz to tu liecies:)
Un ja cilvēks kam tic,tad var to darīt mierīgi ,klusiņām,nevis trallināt pa visu pagastu.Katrs mēs esam personiba un atšķiramies ar savu domāšanu.
Ar cieņu!!!

Paldies par godīgumu!

:D:D:D
paldies ka tu man apskaidroju,jo redz neko notava teikta pirms tam neko nezinaju :D:D:D
es nevelos strideties,tas ir tavas domas..:)
un es tas respekteju..es ar tevi nestridesos,jo kadel man tev ko prieksa radit,pienaks diena kad Dievs tev to paradis,bet bus par velu :(((

Sigita jau ir apgraizījusies,pirms dēlam to izdarīja.Varbūt šī ticība vēl visu nav apšņikājusi,vēl viss ir priekšā.Diez kāpēc viņa gērbjas kā gribas????Ja jau tici,tad uz pilno klapi,nevis daļēji.

ne,apgraizisanas prieks sievietes ir liegta..nedrikst,bet ka redzi,ja grib lai dara..par to ne man tiesat
ja,dels ir apgraizits,un nenoliedzu,jo jutos lepna par to..ir vismaz ists virietis,nevis ar lieku adas gabalu staigas pa pasauli..ta tam jabut..

gerbjos ka gribu,tadel ka neviens neko nedrikst uzspiest,tikai Dievam ir vara mums ko radit,un macit..nevis jums..
gerbjos visadi.velku burkuejot uz lugsanu,bet ja eju ara tad nevelku,ko ir dazreiz parak auksts..
a kadel dev tas trauce?
vai zel ka tu nedriksti gerbties ka gribi..
drikstu vilkt ko gribu,un ka man patik,tikai nedrikst but ka p...... .nedrikst skriet plika neviena sieviete,neskatoties uz vinas ticibu,tautu..jo ja sieviete grib lai uz vinu skatas ka sievieti,tad lai rupejas par sevi,un apgerbu..nevis ir tik loti leta,un katram virietim atkailina savu kermeni,un citas vinas zonas..
pretigi..

liecies vienreiz miera..gaidi to dienu ka DIEVS tev paradis to ko visu es mineju..bet bus par velu..

apskaties vienu skaistu video..un biskit padoma..
cerams ka neesi ipasi aprobezota un pratisi tikmaz ka vismaz angliski :d

apskaties so video,tikai nebisties...
tas draud visiem kuri neievero lietas ka gerbties,ticet Dievam,un lugsana ir cels uz paradizi un Dieva milestibu..
http://www.youtube.com/watch?v=_GNnM6oJ8K0

lai tev veicas..un visi kuriem interese apskataties..
tas ir vairaks rakstits prieks musulmaniem,jo vini ir vienigie kuri par to doma,un baidas..bet jums ar deres,ka neka visi esam vienadi cilveki,no vienaDieva...
Re:

Nu, neesiet tachu galiigi tumsonjas. Ko var malt par sievieshu apgraiziishanas saistiibu ar islamu. Esmu dzirdeejusi islama gariidzniekus staastaam, ka tas ir greeks, tumsoniiba, noziegums pret sievietes kjermeni, barbariska afrikaanju parazha, kam nav nekaada sakara ar islamu. Taa nu ir sagadiijies, ka shiis afrikaanju valstis, kur eksistee shii stulbaa parazha, tagad ir islamticiigas. Vai islamticiigajiem Indijaa vai Indoneezijaa ienaaktu praataa apgraiziit sievietes? Nee tachu.

Arii runaajot par apgjeerbu - burkaam, lakatiem utt., Vajag izshkjirt, kur ir nacionaala tradiicija, kur religiska. Esmu dzirdeejusi egjiptieshu religiozaas sievietes skaidrojam, cik daudz no kjermenja, vadoties no religijas driikst atklaat, izraadaas, ka diezgan daudz, pat, ja interpretee visai stingri.

Veel viena lieta, kas nav jaajauc, ir taada, ka nevajag par visu islama kultuuru spriest peec Talebana izdariibaam un vahabiitu kustiibas. Tas ir mazaakums islama sabiedriibaa. Taapat kaa visaadi ekstreemie kristieshi ir piliens juuraa saliidzinot ar meereniem katoljiem, pareizticiigajiem un protestantiem. Vienkaarshi, stulbiibas un trakums vairaak kriit aciis. Vairums musulmanju nav trakaaki kaa parasts Eiropas vai Latiinjamerikas katolis.

Gribat redzeet ekstreemistus? Paskatieties dokumentaalo filmu "Gods Warriors" - dieva kareivji. Filma ir 3-daljiiga : Jewish Warriors, Cristian Warriors, Islam Warriors. Un tad saliidziniet. Redzeesiet, ka musulmanju trakie nav trakaaki par ebreju un kristieshu trakajiem.
Re:

nu ja..:)
Re:

Un kā gan šī latviskā musulmaņu sieva var būt mīļotā māmiņa!!!Tā ir mātīte,kas sava bērna priekšā krieviski sakot ir ,,pradažnaja škura,,.Viņa pat nedeva iespēju savam bērnam izaugt un izdarīt savu izvēli.Viņa uzspieda savu iegribu .Varbūt kad izaugs, viņam vispār neinteresēs tas ar ko tavs prāts ir aizņemts. 1000x tev izciest to, ko liki savam bernam ciest,nevainigai dveselitei!!!!
Tavs kniebiens ar to.......tev dargaks par pasas bernu.
Un ko gan tu saproti????-kas ir īsts vīrietis???Tikai tad ja apgraizīts???-Nu pilnīgākās muļķības.
Apgraizits musulmanis jau labu laiku mēgina iekarot manu sirdi- NEKAD,NE MŪZAM,NE PAR KO!!!!!!
Re:Leila

uzmanies,ka tas muslims nekļūst nikns...

Cienītā Leila. Lūdzu apskaidro. Kāda atšķirība ir starp musulmaņa apgraizīto un eiropas neapgraizīto peni? Vai tā ir jūtama atšķirība? Vai tik iedomāta? Vai tad, kad bāž iekšā, vai tad, kad velk ārā? Vai tad, kad darbina?

Man to svarīgi zināt. Vai turpināt ar to musulmani, vai nē. Pēc tavas pieredzes tad sapratīšu.

Apgraiziits ir labak, aiz priekshaadas sakraajas netiirumi, rodas iekaisums, mikrobi savairojas.

man jau sesdesmi gadi, vai ta man ar jāiet apgraizities. ka neka 3 reiz ned.jalieto. kur tie musliki ir?
mans viedoklis

Cien.interesenti!!!!:)Vai netīrumi,vai kas cits .Tas jau atkarīgs no paša cilvēka,no viņa personiskās higienas.Arī sievietes dazkārt korekciju veido,bet tas jau viņas pašas ziņā,ko un kā vēlas.Ne jau ar mazajām ,,kripatiņām ,,tā izrīkoties.
Un ja šajos laikos to pieļauj!!!!Nu apbrīnojami!!!Taču vajadzētu pieņemt kādus mērus-uz kapitālu sodu -ieslodzījumu,tos pārgudros,, griezējus,,.Tad mēs redzētu cik viņiem tuvu paliktu šī religija un cik tuva ,,paša āda,,.šīs iedomas ātri vien no galvas būtu ārā.Kas tā par religiju,ar šitādām izdarībām!!!!-cietsirdiba nr.1.
Re: vot interesanti

Nogriez visu kas karājas un rāpo uz Meku!

apgraiž tik priekšadu. tu vari grietst visu. man jalieto kur vajag. Kems ne meka. Kur ir tie musliki? saki adresi. sudbambul.

klau..redzka ievainoju nabaga dveseliti..tas ir mans bernins,kad vinam sapeja,es biju vinam lidzas,atbalstiju vinu..
ir lietas kad ir jabut izdaritam,vins nedrikst but adains.jo puisi kuri nav apgraiziti,vini nav un nebus isti Islam ticigie..

Leila:
!:)Vai netīrumi,vai kas cits .Tas jau atkarīgs no paša cilvēka,no viņa personiskās higienas.

bet lieta tada,pastasti kada ir eiropas viriesu higiena..?pacura,nokrati,ieliec bikses?

vispar ir jabut ta,ka pec katras tualetes lietosanas jaapmazga to savu lietu,un tad tu skaities tirs..ta butu ista higiena.ja i sieviete,i virietis rupetos parsevi,vienmer apmazgajot...

un apgraizisana ir tadel,lai tiesam nekratos netirumi aiz sis adas,un ka ari tam ta jabut..tas mums irteikts Korana...virietim jabut apgraizitam,bet sievieti nekad nedrikst graizit...

parasti so apgraizisanu veic zidainitim,3 dienas pec vinas dzimsanas..vinu apgraiza,ka vins pat toisti nejut..
man berninam tas tikai izdarits 9ar pus menesi..bija gruti..bernins loti raudaja,bet nepagaja ne divas stundas,un mazais jau bija aizmirsis..tadel te nevajag daudz teikt,redz cik drausmigi..es pari izdariju utt..

lieta tada,ka es vareju savam berninam pari izdarit,sapinat vinu,ja ta ir teikts ticiba,Korana,ka ir puisi jaapgraiza,vairaku apsevrumu del...

lai jums veicas..un vai tiesam neesat nekad dzirdejusi vai redzejusi par Latviesu viriesiem,kuri izvelas apgraizities?un tadu ir daudz ;)

Bet kāpēc viņi tik šausmīgi smird?

Visi apgraizītie čurkas šausmīgi smird!

nesmird gan..nevajagte muldet..klau ja viens no 100 smird,tatad visi vini smird?
un redz,ka Latviesi neapgraizitie smird..
man ir bijusi pazistami puisi kamer dzivoju latvija.un nebiju precejusies..sie vienmer smirdeja...nebiju nekad redzejusi ka sie mazgajas utt..

bet lieta tada,tu saki ka apgrazitie smird.kas tiesi viniem smird,varbut pat to tu zini?
un ja neapgraizits nesmird...?kas tiesi vinam tur nesmird?:D:D:D
sausmigi var smirdet tikai tads kurs netirigs,nerupejas par sevi..
bet tu vari but tirigs,apgraizits,neapgraizits..un nekada smaka nebus..
vari but netirigs apgraizits,neapgraizits un smirdesi,jo neviens tevi nemazgas ja pats nemazgajies..
bet zinu to riktigi,ka jebkurs Musulmanis pec tualetes apmeklesanas mazga i to vietu,i rokas..

Vai tad nevareeja apgraiziit slimniicaa pie pilnas narkozes?

nebija iespeja.mes viniem jautajam,ka piemaksasim,tikai lai taisa ar narkozi,sie teica ok..un panema mazo,ienesa ieksa..un pec minutes jau ara...un mazais jau bija apgraizits..un tad vedam vinu majas..lika mums nopirkt kkadas zales..kuras vinu iemidzinatu,lai vins izgulas un pectam sapes nejut..bet uz vinu nedarbojas..vins man raudaja vien laida..tacu pec paris hour pargaja..:)

mes vinam taisijam apgraizisanu Pakistana..
re: sigita

ah,nabaga Sigita !

man arī bija gadījums ar vienu latvju meiteni.Viņa strādāja Londonā,sapazinās ar musulmaņiem. pazina dažus no tās grupas,kas spridzināja tos autobusus.Es viņu mēģināju atrunāt no islama,bet nevarēju.viņas māte teica,ka meira pamazām jūk prātā,kad pievērsās islamam.tagad meitene ir Jelgavas psihenē un kā sacīja māte,uz ilgu laiku !
tādas lūk,lietas notiek.

nu man islams asociējas jau pirmkārt ar pašnāvniekiem,slepkavām,teroristiem,bērnu slepkavām(Beslana),mierīgo iedzīvotāju spridzinātājiem u.tt. un nevis ar labiem cilvēkiem.

nu Išmaēls jau ir mednieks,ceļu nevienam negriež,bet Izāks vienalga valda pār viņu. Ja Muhameds ir tuksneša laupītājs,ko tad jūs gribat no viņu sekotājiem? Kādi skolotāji,tādi skolnieki...

Danijaa ir redzeetas musulmanietes tradicionalajaa Pakistaanas apgerbaa un BEZ lakata

Benezira Buto Pakistaanaa arii nestaigaaja burkaa

klau..labak nemaz Dieva sutnus nezaimo,nenirgajies..vini ir tik sveti,ka tupat nespej apjegt..labak cieni vinus..tuneko nezinu..tadel aicinu tevi kluset..

nu ja,paris menesi un busu psihene..:D
es tada neesmu..es daru cilvekiem labu.aicinu vinus uz labu,nevis launu..
esmilu savu bernu,savu viru un sevi..ka ari Dievu un vina sutnus..tici sadi cilveki navdaudz..tadel ludzu saproties.naciet pie prata..ticiet Dievam.un zive bus jauka..nevis runajiet kko divainu..
citādi domātājam

Kādreiz ir bijis tāds slepkava, laupītājs, bandīts, kurš tapis izsūtīts uz vientuļo salu. Viņu sauca par Napoleonu.

Šodien tas slepkava ir nācijas lepnums. Tie tā pīšļus atstiepa mājās uz goda vietu.

Tā ka tu, citādi domājošais pievaldi muti. Ka pašam kādreiz nesanāk atdot godu tiem, ko tu sauc par slepkavām un teroristiem. Tie upurē savas dzīvības savas tautas nākotnei. Tu, sūdabrāli, pat savu savu māti un tēvu (pēc evanģēlija) nodosi sava labuma dēļ.
Re: citādi domātājam

ko lai vel piebilst..:)
atmiņa īsiņa, īsiņa

Tā ka tu, citādi domājošais pievaldi muti. Ka pašam kādreiz nesanāk atdot godu tiem, ko tu sauc par slepkavām un teroristiem.
-----------------------------------------------------------------------

uhhhhh,tev trāpīja,laikam !

mazohist,atdod godu pats saviem slepkavām ! nu riktīga kalpa nabaga dvēsele !

pasaki lai tev nagus nomauc un neaizmirsti paldies vēl pateikt !
sigita

klau..labak nemaz Dieva sutnus nezaimo,nenirgajies..vini ir tik sveti,ka tupat nespej apjegt..labak cieni vinus..tuneko nezinu..tadel aicinu tevi kluset..
----------------------------------------------

nu zini,sorry,man gan liekas,ka tie drīzāk ir velna sūtņi ! pēc viņu darbiem to var redzēt

vai tad velns palicis '' svēts '' ?

kā man būtu jādomā tagad '' svētais '' bērnu spridzinātājs?

vai '' svētais '' tukšneša laupītājs Muhameds ?

nu tāpēc arī nāk te pie mums tie '' svētie '' ar bumbām apkārušies !

nu jūs jau gribiet lai es klusēju,bet nu nesanāks !

a ko tu darīsi ar mani? varbūt spersi mani gaisā,ko? vajadzētu ar likumu aizliegt eiropā to jūsu ticību un visus musulmaņus izdzīt ārā,tāpat kā jūs dzenat ārā kristiešus no savām valstīm!

labi ēbreji izdarīja.noslēdza jūs tur Gazas joslā un tad nu tur variet vārīties savā sulā un šaut viens otru nost.

nu Irakā jau tas pats. ja nav amerikāņu ko šaut,tad sāk šaut viens otru nost. tas jau jūsu asinskārajā dabā- kad tik kādu nošaut ! ja nebūs amerikāņu - šaus šiīti sunnītus un otrādi,bet kaut ko obligāti šaus!

nu briesmīga tā jūsu ticība ! ko lai tur vēl piebilst !
citādi domājošais

Autors: citādi domājošais
Datums: 07.02.10. 22:09

nu zini,sorry,man gan liekas,ka tie drīzāk ir velna sūtņi ! pēc viņu darbiem to var redzēt

Man arii taa liekas
Re: atmiņa īsiņa, īsiņa

Citādi domājošai, arī tev vienreiz ir jāpienāk pie skaidrā prāta apcirkņiem un avotiem spēcināties un atspirdzināties no visādām ienaidnieku murgu idejām.

Tas, ko tu sauc par terorismu un slepkavošanu īstenībā nemaz neatbilst šiem, tevis lietotiem apzīmējumiem.

Tas,ko tu apzīmē ar vārdiem terorisms un slepkavošana, ir saucams pavisam citā vārdā.
Tu vienkārši jauc un putro lietu kārtības patiesos apstākļus un to apzīmējumus. Tu neprecīzi lieto valodu, attēlodams īstenības notikumus.

Sekas tu attēlo kā cēloņus un tāpat otrādi. Tas sanāk tā, ka tu attēlo notikumu gaitu ačgārnā kartībā. Un visa problēma ir tikai tur.

Lai tu skaidrāk saprastu, tad ņemsim piemēru. Cilvēks dzīvo un ēd maizi. Paēd. Tad iet uz tualeti izkakāties un dzīvo atkal tālāk. Bet tu stāsti otrādi. Redz, cilvēks izkakājas (izdara teroru un slepkavību), sabāž savus sūdus atpakaļ di..ā un ēd tos mutē kā maizi.

Tu taču saproti, ka tas ir pilnīgais stulbums. Bet redzi, pats tu atļaujies tādā veidā attēlot pasaules notikumus. Cēloņu un seku ačgārnā kārtībā.

Sanāk tā, ka faktiski tu esi viens no īstajiem terora un slepkavošanas teorētiskiem radītājiem.

Bez cēloņiem nekas nenotiek. Tamdēļ tas, ko tu sauc par teroru, faktiski ir tikai atsevišķas tautas pašaizsardzības veids īpaši apgrūtinošos apstākļos, ko pašaizliedzīgi veic šīs apdraudētās tautas atsevišķie pārstāvji.

Un viņu īstais apzīmējums ir speciālās nozīmes karavīri, kas iemantos vēsturisko slavu, kā varoņi. Tieši tā, kā to ir iemantojis tavs elks Jēzus.

Man tik viens jautājums tev. Kā tu sauc pēckara buržuāziskos meža bandītus, kurus apšāva čekisti? Par bandītiem, meža brāļiem vai varoņiem? Ko? Sūdabrāli.

Atbildi. Mēsls tāds. Gribu dzirdēt tavu patiesību.
fanīgi

ka viens trollis ar identitātes defektiem citus māca pareizi attēlot īstenību. Vēl fanīgāk ir tas, ka cītīgi spamojot reliģijas sadaļā - tā arī pagaidām nav spējis daudzmaz skaidri sevi identificēt ar kādu no reliģijām vai ar anti-reliģiju. Lai gan pēdējie komenti takā uz Ahmeda & Co pusi pavelkas. Ja tā taisnība - tas daudzko izskaidro. It sevišķi defektīvās identitātes sakarā...
Re: fanīgi

man patik ka jus izsakasties.. ,eslabprat tikai paklaussos...:)
m _ asik

m_asik, tu taču sen esi pārsniedzis ražošanas normu. Tā kā Čaplins logus dauzot. Gādā pats sev pacientus. Tev laikam darbs aptrūcies?

Varbūt pašam kārta identificēties.
debiilikjim ar identitaates probleemaam

Bez cēloņiem nekas nenotiek. Tamdēļ tas, ko tu sauc par teroru, faktiski ir tikai atsevišķas tautas pašaizsardzības veids īpaši apgrūtinošos apstākļos, ko pašaizliedzīgi veic šīs apdraudētās tautas atsevišķie pārstāvji.(C)

veelos uzjutaat - par kuru iipashi apdraudeeto tautu ir runa? Vai par to, kura muuk pati no savas dzimtenes un meklee daasni klaato mielasta galdu rietumeiropaa?
veel bikinj pasmiin

par to, ka trollis sevi nez kaada paarpratuma deelj pieskaita sevi cilveekiem... lai gan... gluzhi kaa al-drsam, buutu jaapavelk kopsauceejs: dievam visaadi vajadziigi - gan trollji, kas sevi par cilveekiem uzskata, gan teereetas babuliites...
Answer, how to solve this problem

Autors: skaidra saprašana
Datums: 07.02.10. 22:56

Citādi domājošai, arī tev vienreiz ir jāpienāk pie skaidrā prāta apcirkņiem un avotiem spēcināties un atspirdzināties

Pareizi saki, jaasaak domaat un pareizi saprast.... ko vajag iesaakt ar tiem "briviibas ciniitaajiem"

Ja taa labi padomaa, var nonaakt pie taadiem secinaajumiem, kaa shajaa video
http://www.youtube.com/watch?v=6m3nxUHvUXs<\/a>
Re: Answer, how to solve this problem

Es kljuudiijos... es biju domaajusi shito video

http://www.youtube.com/watch?v=EViPhYahbxQ&feature=related<\/a>
Re: Answer, how to solve this problem

FBI most wanted fugitive

DESCRIPTION

Date of Birth: 1957 Hair: Brown
Place of Birth: Saudi Arabia Eyes: Brown
Height: 6' 4" to 6' 6" Complexion: Olive
Weight: Approximately 160 pounds Sex: Male
Build: Thin Nationality: Saudi Arabian
Occupation: Unknown

CONSIDERED ARMED AND EXTREMELY DANGEROUS

is offering a reward of up to $25 million for information leading directly to

Sikaka informacija

http://www.fbi.gov/wanted/topten/fugitives/laden.htm<\/a>
atmiņa īsiņa, īsiņa

redzi m_asik, tu kāds bijis tāds palicis. Huļigaņčiks. To es ar pa laikam pārbaudu. Nu nelabojams. Maita. Tālāk par savu pagalmu nav ticis.

Redzi m_asik. tepat forumā ir arī citas sadaļas, kur runā par islamu. Nu tad paskaties tur. Tur runā acīm redzami zinoši cilvēki.

Es, piemēram par islamu esmu tikai kaut ko kaut kur dzirdējis pēdējās ziņās. Bet kad es lasīju tajā sadaļā zinošu cilvēku komentārus, tad iedomājos, o vellu, kā man laimējies tam masikam un citiem āpšiem sadot kārtīgi pa ribām, kaut gan esmu pilnīgais profāns dotajā jautājumā.

Tad es jutos, kā runcis pie krējuma poda.

Mjau, mjau m_asikiņ, mjau, mjau peles un citi dzīvnieki.
saprāts dažam vēl īsāks, nekā man atmiņa...

ibo spējīgs izfantazēt kaut ko par sadošanu pa ribām...
Šajā sadaļā, atšķirībā no citām, cilvēki mēdz pamatot savus apgalvojumus. Vai vismaz tiek aicināti to darīt. Ja apgalvojumi netiek pamatoti - tie gluži dabiski tiek uzskatīti par tukšu muldēšanu, vēlamā uzdošanu par reālo. Troļļiem šāda kārtība parasti neiet pie dvēseles, ibo nesaskan ar troļļošanās principiem.

Es atļaušos būtnei, kas sevi sāka identificēt ar mājdzīvnieku, tomēr atkārtot jautājumu - par kādu apdraudēto tautu ir runa? Kura tauta no islamistiem jūtas tik apdraudēta, lai rīkotu terora aktus, un kādi būtu pamatojumi tam, ka teroristi ir tieši no šīs tautas?
Nu. pamēģini - izspied kādu atbildi no sevis.... var būt arī šoreiz palaimēsies, neskatoties uz to, ka esi porfāns (tā vismaz pats sevi pasniedzi)?
anonīmajam plānprātiņam

šeit kāds dikti iestājas par to,ka musulmaņu slepkalvas īstenībā neesot nekādi slepkavas,tikai '' varoņi '',kas cīnās par savu brīvību.

Varu derēt,ja šim anonīmajam būtu kāds no viņa bērniem sēdējis vienā no tiem autobusiem,kurus uzlaida gaisā Londonā,neticu,ka šie musulmaņi viņam vēl joprojām būtu tādi brīvības cīnītāji. tad viņam šie '' varoņi '' atkal būtu nekas vairāk kā slepkavas.

a tu negribi šos ''varoņus'' ielūgt latvijā,lai pacīnās par savu brīvību,ko?

ielūdz viņus arī Šveicē,jo Šveicieši taču nobalsoja,ka neļaus celt tur mošejas ! vajadzētu kādu bērnudārzu uzlaist par to gaisā,ko?

a kas,ja kāds no taviem bērniem tur atrastos?

īstenībā musulmanim nogalināt kristieti ir kā viņi saka - '' dievam tīkams darbs''. tur arī slēpjas tas,kāpēc viņi te nāk un trako.
trakojošam plānprātiņam

a_masik. Huļigaņčik. Tev milzīgi patīk kašķēties, lamāties un apsaukāties. Šos netikumus tev derētu kā nebūt atmest. Skaties piemēru no manīm. Es neparko bez pamata nelamāju. Kad kāds ir pelnījis, tad lamāju. Man vēl nav gadījies, ka kāds mans vārds būtu jāatsauc. Ja tu man tādu parādīsi, tad es tev atvainošos par nepatiesu apvainojumu.

Ja gribi pierādījumus, tad es tevi aizsūtu turpat kur citādi domājošo. Sadaļā "starptautiskie notikumi" ir tēma "islams". Tur vari iepazīties ar pierādījumiem, pretargumentiem un piebildēm pietiekami labā veidā un tādībā ( tādībā=kvalitātē, jo tu nezini, ko nozīmē vārds "tādība", "kādība" u.c. latviešu val. vārdi).

Nu, tos argumentus, kuri tur ir doti, un kuri ir atbilstīgi manam viedoklim, tos, es ceru, ka tu tomēr spēj atšķirt no savējā. Tik daudz jau vēl tev saprāts ir saglabāts. Aiz žēlastības.

Citādi a_masiks atkal sāks trakot un ķēzīties pa pagastu.

Tā ka domā tik mierīgas domas, lēnprātīgas, kā visiem islāmistiem paredzēts. Tad nebojāsies tava veselība.
nu, vispār

ne es lamājos, ne apsaukājos. Tik vien kā konstatēju faktu. Un savu faktu konstatāciju pamatoju, ja kas. ja teicu, ka te viens identificēja sevi ar mājdzīvnieku, tad to var izlasīt komentārā "Autors: runcis laizās Datums: 08.02.10. 10:23", ja es kādu nosaucu par profānu - tak tā autors pats sevi nosauca. Tajā pat komentārā. Nedomāju ka šoreiz tas būtu kā īpaši autoram jāpamato...
Nu, tas ka autors iedomājās esam sadevis man vai mdogam pa ribām - tās ir slimīgas iedomas, nekādi nesaistītas ar realitāti - attiecīgi iedomu paudējs nav lāga garīgi vesels. Diagnoze lai ir uz ārstu sirdsapziņas, taču visnotaļ populāru diagnozi - "duraks", pielietot ir visnotaļ pamatoti.

Ja gribi pierādījumus, tad es tevi aizsūtu turpat kur citādi domājošo. Sadaļā "starptautiskie notikumi" ir tēma "islams". Tur vari iepazīties ar pierādījumiem, pretargumentiem un piebildēm pietiekami labā veidā un tādībā ( tādībā=kvalitātē, jo tu nezini, ko nozīmē vārds "tādība", "kādība" u.c. latviešu val. vārdi). (C)
Tautas valodā to sauc par pasūtīšanu uz vienu vietu. Foruma izpratnē - neatbildēšanu par savu bazāru. Citi komentāri te būtu lieki....
par ko tu īsti runā, m_asik

Par ko tu runā? Par metodi vai par lietu? Jeb tev tas viss viens?
nu, vispār

tas bija cēloņsakarību izklāsts radījumam /kurš sevi identificē ar mājdzīvnieku/ kapēc viņu uzskata par to, kas viņš arī ir.
Ņemot vērā iepriekšminētos argumentus - mani ne mirkli nepārsteidza šī indivīda nespēja apjēgt sev veltīto textu. Laikam tas pārāk sarežģīts iraid...
Labi. Lai paliek. Varam pacietīgi sākt atkal no nulles, no neatbildētā jautājuma: par kādu apdraudēto tautu ir runa? Kura tauta no islamistiem jūtas tik apdraudēta, lai rīkotu terora aktus, un kādi būtu pamatojumi tam, ka visi teroristi ir tieši no šīs tautas?

Jautājums radās no plātīga, populistiska un nepamatota paziņojuma:

Bez cēloņiem nekas nenotiek. Tamdēļ tas, ko tu sauc par teroru, faktiski ir tikai atsevišķas tautas pašaizsardzības veids īpaši apgrūtinošos apstākļos, ko pašaizliedzīgi veic šīs apdraudētās tautas atsevišķie pārstāvji.(c)
/mani gan māc stipras aizdomas, ka identitātes problēmu māktais pasažieris nevar būt šāda paziņojuma autors, tāpēc atbildēt par svešas idejas beztolcīgu pļurināšanu tālāk - diezvai spēs/
a_masiks

neesi domājis saistīt savu karjeru ar grūti audzināmu un garīgi atpalikušu bērnu aprūpi?

/ar neslēptu skaudību vēro a_masika pacietību komunikācijā ar trolli ibo man tas apnika ļoti ātri/
mdog

man ir liela prakse - jau treshais deels iziet beernudaarza vecumu, nesen lelbaa sanaaca ar Jonai liidziigu jaunharizmaatu padiskuteet... tas noruuda... :)
Re: mdog

Vācaties prom muslimu peģiki! Atradušies te Sigitas kundze un kādi tur vēl - apgraizītie.
visupirms jāiemācās kulturāli runāt

Par peģikiem nav nopietni lamāties. Rīgā tāpat tie ir. Sigitas kundze ir iedzimta latviete. Apgraizīšanās ir pēc katra ieskatiem.

Islāms itin nevienu nemusulmanizē. Tā nav islāmam raksturīga īpašība.

Turpretim kristietisms gan kristianizē un misionarizē. Piemēram, Āfrikā, Irākā, Afganistānā, un arī, ar tanku, lielgabalu un šauteņu piepalīdzību, bet savulaik Amerikā - ar masveida genocīda un slepkavošnas piepalīdzību. Tas ir īstais kristiānisms. Ko arī pats šeit uzskatāmi demonstrē. Naids. Paldies dievam, ka zobi par īsiem.

Es esmu redzējis kristiešu mācītājus ar naida putām uz lūpām un zvērīgām acīm, ja runā par Allahu vai Muhamedu. Varu nosaukt famīlijas un amatus.

Allahu var slavināt tikai un vienīgi pēc brīvas un apzinīgas izvēles, nevis piespiedu kārtībā.

Islāms galu galā izrādās ir progresīvāka reliģija par kristietismu.

Tad par ko īsti ir šis sašutums? Lai kāds kaut kur vāktos prom? Kāds iemesls?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Ražošanas projektu koordinators/-e
Starptautisks ražošanas uzņēmums

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
VECĀKAIS/-Ā PHP PROGRAMMĒTĀJS/-A
E-Global Trade & Finance Group, Inc.
Konkurss beidzas 2014-10-12

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.