Pāvests tvītero

Pāvests, kurš visus savus sprediķus raksta tikai ar pildspalvu, neizmantojot kompjūteri, vakar savā oficiālajā twitterī ierakstīja pirmo ziņojumu, izmantojot iPad:
http://www.youtube.com/watch?v=tC8s44MRGVA&feature=relmfu<\/a>
http://terramariana.org/archives/15582<\/a>
Jau pirmajās 3 stundās pāvesta twitterī paviesojās 15 000 apmeklētaju.
Re: Pāvests tvītero

Jā, jā, arī Romas Papa pievienojies "čivinātājiem" :))
http://www.apollo.lv/portal/life/articles/242501<\/a>
Re: Pāvests tvītero

„Ar vienkāršu tvītu varam veidot dialogu ar pāvestu” – ar šādu iniciatīvu Lielā gavēņa laikā nāk klajā Pontifikālā Sociālo komunikāciju padome sadarbībā ar Pontifikālo „Cor unum” padomi. Pirmās sekretārs mons. Pols Čia paskaidroja, ka katru dienu mikroblogošanas sistēmā Twitter parādīsies ieraksti, kas balstīsies uz Benedikta XVI vēstījumu Lielajā gavēnī. Tādā veidā ikvienam tiek dota iespēja izdzīvot šo laiku vienotībā un dialogā ar Svēto tēvu. Pāvesta „sekotāji” varēs atbildēt, izteikt savu viedokli un „retvītot” viņa domas tālāk saviem sekotājiem. Oficiālā adrese: http://twitter.com/#!/pope2youvatican<\/a> Vietnē atrodamie ieraksti ir angļu, franču, itāļu, spāņu un vācu valodā. Uz to var nokļūt arī caur internetlapu: <www.pope2you.net> Pontifikālās Sociālo komunikāciju padomes sekretārs intervijā Vatikāna Radio norādīja, ka jau pirmajās divās nedēļās lapai bija aptuveni 5 milj. apmeklētāju.

VR, Sir (C)
Re: Pāvests tvītero

ha
Katoļticīgo klātbūtne digitālajā pasaulē

Katoļticīgie aizvien vairāk izmanto digitālās tehnoloģijas, lai liecinātu par savu ticību – šādu secinājumu izdarīja ASV bīskapi, iepazīstoties ar pētījumiem, ko veica Džordžtounas universitātes pētījumu centrs, tiek ziņots Vatikāna Radio mājas lapā.
Aptauja liecina, ka Facebook, Twitter, blogi, kā arī You tube ieņem mūsdienu cilvēku dzīvē aizvien nozīmīgāku vietu. Aptuveni 80 % aptaujāto, kuri ir jaunāki par 30 gadiem, apliecināja, ka regulāri izmanto sociālos medijus, lai padziļinātu savu ticību un nodotu to tālāk citiem. Visvairāk tiek izmantots Facebook tīkls. Tajā ir savs profils 37 % katoļu, kuri dzimuši pirms 1943. gada. Savukārt pēc 1982. gada dzimušo Facebook reģistrēto lietotāju skaits pārsniedz 80 %. Bez tam, 24 % ticīgo izmanto mikroblogošanas sistēmu Twitter, bet 15 % sociālo tīklu LindekIn un 13 % fotoattēlu koplietošanas programmu Instagram. Baznīcas klātbūtni digitālajā pasaulē cilvēki vērtē caurmērā pozitīvi. Vēstījumā ASV bīskapiem Pontifikālās Sociālo komunikāciju padomes prezidents arhib. Klaudio Marija Čelli atgādināja, ka ir ļoti svarīgi, lai katoļticīgie laji liecinātu par savu ticību. „Daudzi katoļi ar savu balsi blogos, sociālajos tīklos un citos digitālajos forumos aizsniedz un uzrunā tos cilvēkus, kuriem citādā veidā nebūtu iespējas saskarties ar Jēzus vēsti,” raksta Vatikāna pārstāvis.

Sociālajos tīklos ir iespējams sekot līdzi arī latviešu katoļu medijiem. Twitter.com ir profili Katedrāle.lv un Katolis.lv, kā arī RGS (Rīgas Garīgais seminārs) un dažiem latviešu katoļu priesteriem.


(C) http://www.katedrale.lv/index.php?id=17568<\/a>
Re: Katoļticīgo klātbūtne digitālajā pasaulē

Kurš grib sarakstīties ar šo pamperoto veco žīdu, īpaši, zinot, kad ne jau viņš tev atbildēs, bet viņa pedofilētais sekretārs bez pamperiem...
Re: Katoļticīgo klātbūtne digitālajā pasaulē

http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=216966&t=216966<\/a>
Re: Katoļticīgo klātbūtne digitālajā pasaulē

HA
Pēc atkāpšanās pāvests pārstās arī tvītot

Pāvesta Benedikta XVI oficiālais tvitera konts deviņās valodās, kuram ir trīs miljoni sekotāju, tiks slēgts pēc viņa aiziešanas no amata nākamajā nedēļā, ziņo Vatikāna radio. Pēc konta @pontifex atvēršanas 12.decembrī tam pievienojušies vairāk nekā 2 miljoni sekotāju angļu valodā, kā arī ap miljonu sekotāju ierakstiem itāļu, vācu, spāņu, franču, portugāļu, poļu, arābu un latīņu valodās, kā arī bija plānots izveidot ierakstus ķīniešu valodā.
Sagaidāms, ka pasaules 1,2 miljardu katoļu vadītājs savu beidzamo ierakstu tviterī veiks 27.februārī, kad viņš atvadīsies no ticīgajiem Svētā Pētera laukumā.
Konts tiks slēgts 28.februārī, kad Benedikts oficiāli atkāpsies no pāvesta amata, ziņo Vatikāna radio.

http://www.diena.lv/pasaule/pec-atkapsanas-pavests-parstas-ari-tvitot-13995156<\/a>


Latvijas televīzijas 1. programma (LTV-1) trešdien, 27. februārī, pl. 11.30 translēs tiešraidē pāvesta Benedikta XVI pēdējo vispārējo audienci.

Noskatieties arī raidījumu "100 gramu kultūras", kurā par 2013. gada pašu svarīgāko notikumu - pāvesta Benediktam XVI atkāpšanos, stāsta LU teoloģijas fakultātes docents priesteris J. Priede un arhibīskaps - metropolīts Z. Stankevičs:
http://www.ltv.lv/video/100g-kulturas/23673/100g-kulturas-20.02.2013/<\/a>

LTV-1 demonstrēs arī dokumentālu filmu "Pāvests Benedikts XVI. Mans Vatikāns" svētdien, 24. februārī, pl. 21.40, ar atkārtojumu trešdien, 27. februārī, pl. 10.45 un ceturdien, 28. februārī, pl. 00.15
Re:Katoļu priesteri un Bībeles zināšanas!


"Cik labi priesteri pārzina Bībeli?"Šādu jautājumu uzdeva priesteris un Turīnas diecēzes katehētikas biroja direktors Andrea Fontānu.

Itālijas katoļu laikrakstā Avvenire A.Fontana rakstīja,ka šis jautājums viņam radies,kad kāds lajs pienācis pie viņa un vaicājis,vai diecēzē notiek Bībeles stundas.Šī vīrieša draudzē,pēc viņa vārdiem,Svētie Raksti vispār netiekot pieminēti.A.Fontana atzina:"Pēc samināra beigšanas daudzi priesteri diemžēl pārtrauc studēt Bībeli.Svētdienas svētrunas daudziem ticīgajiem ir vienīgais brīdis,kad viņiem ir iespēja dzirdēt kaut ko par Bībeles tekstu un pietuvoties tam.
Minētais vīrietis bija sacījis,ka viņš pats ejot pie Jehovas lieciniekiem,lai vairāk uzzinātu par Bībeli.
Re:Katoļu priesteri un Bībeles zināšanas!

Noskatījies filmu "Pāvests Benedikts XVI. Mans Vatikāns"? Man likās tajā filmā neparasti tas, ka Jozefs Racingers, būdams vienīgais Lielinkvizators baznīcas vēsturē, kas kļuvis par pāvestu, atļāvās 'pielais zinātniekus visiem Svētās Inkvizīcijas arhīviem.
Re:Katoļu priesteri un Bībeles zināšanas!


Varētu būt tā,ka Dievs redz katra sirdi un viņš saskata patiesības potenciālu Jozefā Racingerā-šādi viņu vadot sacelties pret patiesā Dieva noliedzējiem , uztaisot apvērsumu kristietības laukā un tad spēt iziet no Atklāsmes grāmatā minētās "lielas Bābeles"-jeb no viltus reliģijām,kas cilvēci visu laiku turējusi garīgā tumsā.
Re:Katoļu priesteri un Bībeles zināšanas!


Bravo!Dievs ved savus cilvēkus "patiesības gaismā"!Ir arī cilvēki,kas saprot Bībeles patiesību!
Re:Katoļu priesteri un Bībeles zināšanas!

Mūsu Pujāc jau sen slēdza savu kontu twitterī.
Re:Katoļu priesteri un Bībeles zināšanas!


Kas ir vainojams tajā,ka pastāv tik liela garīga tumsa?Pārsteidzošā kārtā tā ir reliģija-reliģisko organizāciju vadītāji,kas izplata mācības,kuras nav saskaņā ar Dieva domām.Bībelē par to var izlasīt Marka ev.7 nod.7 .un 8.pantos.Tapēc daudzi cilvēki maldīgi uzskata,ka pielūdz patieso Dievu,kaut gan viņi īstenībā rīkojas pretēji Dieva gribai.Visu šo reliģiju vadītāji ir vistiešākajā veidā atbildīgi par šo bēdīgo situāciju.

Viltus reliģiju aizsegā darbojas kāda neredzama būtne.Apustulis Pāvils par to rakstīja:"Šās pasaules dievs ir apstulbojis neticīgās sirdis,ka tiem nespīd Kristus godības evaņģēlija gaišums,kas ir Dieva attēls."Izlasiet 2.Korintiešiem 4. nod.4.pantu.
Vārdi"šas pasaules dievs"attiecas uz Satanu Venu,kurš ir galvenais viltus reliģijas veicinātājs."Pats sātans izliekas par gaismas eņģeli",rakstīja Pāvils."Tas arī nav nekas sevišķs,ka viņa kalpi izliekas par taisnības kalpiem."To lašām 2.Korintiešiem 11.nod.14,15.pantos.
Sātans cenšas ļaunu iztēlot par labu un pieviļ cilvēkus,mudinot tos ticēt meliem.
Viss minētais palīdz saprast,kāpēc Bībelē viltus reliģija ir stingri nosodīta.
Un Jēzus Kristus un viņa apustuļu attieksme pret viltus reliģiju bija tikpat stingra kā Jehovas nostāja.
Re:Katoļu priesteri un Bībeles zināšanas!

beidziet muldet cienita astra-- jums neizdosies sagraut Dieva vertibas-baznicu
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.