Nu vai ir pasaules gals?

Sodien ir 21. decembris. Un nekas nenotiek.
Re: Nu vai ir pasaules gals?

Aizpūta garam tas Pasaules gals.
Re: Nu vai ir pasaules gals?

Apsveicu visus ar veiksmīgu Pastardienas nosvinēšanu.

Viena laba ziņa : "Patiesais vārds" esot iegāzies Zemes viducī pa to caurumu pie pola.
Re: Nu vai ir pasaules gals?

Bet visi pagaidija ar komentariem lidz 22. decembrim. Un ja nu pienak?
Es vakar biju dusmiga uz viru. Butu pasaules gals pienacis, tad Svetam Peterim varetu skaidroties kapec dusmas turu sirdi. Bet nesanaca.
Re: Zenta

Zentiņ, nu vismaz šodien tu redzi, ka skeptiķiem bija taisnība jau no paša sākuma.
Kur šodien pazuduši pasaules gala, kvantu lēciena, polu maiņas sludinātāji? Aūūū!!!
Laikam apdi...šies un tagad "štuko", kad pasludināt nākamo..., patiesībā neko nedomā, jo to izdomā kāds viens, vai daži ezotēriskie "guru", bet viņu fani tikai vaukšķ un forumos "gaisu maitā"...
Re: Zenta

Pāreja uz 5. dimensiju notiek, tikai neviens īsti nezina, kā tas uzreiz izpaudīsies fiziski trīsdimensiju pasaulē.
Re: Zenta

Pasaules gals arī Notika, visticamāk. Dzelzs laikmeta beigas.
Tagad lēnām, lēnām vajadzētu palikt labāk...

Bet ja personīgu viedokli - tad arī es uzskatu ka pasaules gals nāk, un loti iespējams būs - un ne dēlj kāda datuma, bet - dēlj tā kas pasaulē notiek, un kā pasaule virzās uz savu sagrāvi. Mēs jau daudzus gadus dzīvojam lielā krīzē - morālā, ekonomiskā un ekologiskā, nepārtrauktos ASV izraisītos karos un cīņās par vienpola pasauli un varu visā pasaulē, aizvien biežākas ekologiskās kataklizmas u.c. .....Pasaules galam vienkārši ir jābūt.....
Bet Pasaule protams ir mūžīga, un tā vienmēr ir bijusi un būs, bet tā sagrūs un būs jauni laiki!
Re: Zenta

ASV ir tikai pretspēks Ļaunuma impērijai, kas arī ir gribējusi un vēl joprojām savos murgos vēlas iekarot, pakļaut visu cilvēci. Ja tas pēdējai tagad nespīd, tad viņa vismaz cer atkal iekarot, kolonizēt savas bijušās trofejas - Austrumeiropu.
Re: Remix

"Pāreja uz 5. dimensiju notiek, tikai neviens īsti nezina, kā tas uzreiz izpaudīsies fiziski trīsdimensiju pasaulē."(C)
- - - - -
Un kā tad Remix zina, ka šāda "pāreja" notiek, ja neviens nezina, kā tas izpaužas/izpaudīsies?
Vai kā "argumenti" kalpo "man tā šķiet", vai "tā tam jābūt"....?
Re: Remix

ASV IR ljaunuma impērija!

Pretspēks ir Krievija, Azijas valstis, kur vēl kaut cik ir saglabājušās seno miera laika vērtības!
Re: Remix

Krievijas propagandas aparāts nevēlas sevi adekvāti analizēt, tāpēc mēģina savu degradāciju noslēpt ar skaļu bļaustīšanos un uzbrukumiem citiem, piemēram, pat Latvijai šis slimais monstrs mēģina psiholoģiski uzbrukt un apvainot savu bijušo iekrievoto koloniju.
Re: Remix

Vispirms paskaties, kura ir tā valsts, kura nepārtraukti izsludina Launuma Impērijas un Launuma Asis, nepārtraukti ar kādu karo, vai brunjo pretvalstiskas bandas sev lojālu valdību iecelšanai, kas par kapeikām savāc naftu un citus dabas produktus no paklautajām valstīm Āzijā un Latīņamerikā, kas moca bez tiesas un bieži nevainīgus cilvēkus savos militāros cietumos Gvantanamo, Polijā un citur.
utt.
- Lūk - tas ir patiešām slims monstrs!

Krievija nevienu neiekaro, un apvaino daudz mazāk kā Tu, dārgais draugs!
Ja atceries no vēstures - Latvija nekad nebija neatkarīga valsts, kamēr Latviešu Sarkanie strēlnieki nodibināja komunistu varu Krievijā. Un vēlāk tā pati vara savāca Latviju atpakalj.
Re: Remix

Zenta tu tici tām muļķībām? Nekas nenotiks, nomierinies....
Re: Remix

Kā tad Krievijas impērija - PSRS nevienu neiekaro, visa Ļaunuma impērija sastāv no iekarotām, kolonizētām, rusificētām kolonijām? Bet NATO un ES tagad tikai pamazām bijušās Krievijas kolonijas un tās satelītus atbrīvo un pievieno sev.
Re: Remix

Kā zināms,viena no pēdējo laiku pazīmēm,ko Jēzus minēja Bībelē saviem sekotājiem,bija KARŠ,kur tauta celsies pret tautu...Kad Otrais pasaules karš tuvojās beigām,sāka risinātie citi notikumi,par kuriem bija vēstījis Dieva eņģelis pravietim Daniēlam:"Viņi ...darīs negantību un nesīs postu."(Daniēla11:31)Pirmajā gs.negantība bija romiešu karaspēks,kas 66.g.uzbruka Jeruzalemei,lai apspiestu ebreju sacelšanos.(Mateja24:15;Daniēla9:27.)Ko Bībele vēsta,kāda" negantība"ir"iecelta"mūsu laikos?Pēc visa spriežot,tā ir "neganta"Dieva valstības imitācija.Šāda imitācija bija Tautu Savienība,Bībelē saukta par "sarkano zvēru,kas,sākoties otrajam pasaules karam,pazuda bezdibenī,jeb beidza pastāvēt kā organizācija miera nodrošināšanai visā pasaulē.(Atklāsmes17:8.)Tomēr,Bībelē bija paredzēts,ka šis "zvērs""izkāps no bezdibeņa."Tas notika,kad 1945.g.24.okt.tika izveidota Apvienoto Nāciju Organizācija,kurā bija 50 dalībvalstis,arī toreizējā Padomju Savienība.Divos pasaules karos dienvidvalsts ķēniņa galvenais ienaidnieks-ziemeļvalsts ķeniņš-bija Vācija.Bet kam bija jākļūst par nākamo ziemeļvalsts ķēniņu?Ja interesēs ,varu turpināt!
Re: Remix

No lielkrievšovinistu viedokļa, visi tie ir slikti - velli, kas neļauj Krievijas impērijai, kas vienu brīdi tika dēvēta arī par PSRS, iekarot, kolonizēt, pārkrievot citas tautas. Tautu Savienība arī šajā jautājumā maisījās pa kājām.
Re: Remix

Divu pasaules karu laikā dienvidvalsts kēniņa -angļu un amerikāņu lielvalsts-galvenais ienaidnieks bija Vācija,kas bija ziemeļvalsts ķēnīņš.Taču pēc otrā pasaules kara šī valsts bija šašķelta.Rietumvācija kļuva par dienvidvalsts ķēniņa sabiedroto,savukārt Austrumvācija pievienojās citam spēcīgam grupējumam-komunistisko valstu blokam ar Padomju Savienību priekšgala.Pēc Bībeles iznāk, ka šis bloks,jeb politiskais spēks kļuva par ziemeļvalsts ķēniņu un nostājās stingrā opozīcijā angļu un amerikāņu savienībai.Abu valdnieku sacensība izvērtās par auksto karu,kas turpinājās no 1948.-1989.g.Iepriekšējais ziemeļvalsts ķēniņš,Vācija,bija vērsies"pret svēto derību."(Daniēla11:28,30.)Kā pret šo derību izturējās komunistiskais bloks?Piepildījās Dieva eņģeļa teiktais pravietim Daniēlam:"Ar glaimu un pavedinājumu pilniem vārdiem(ziemeļvalsts ķēniņš) pamudinās tos,kas sliecas pārkāpt deribu ,galīgi lauzt savu uzticību tam Kungam,bet tās aprindas tautā,kas pazīst savu Dievu,paliks stipras,pastāvēs un rīkosies pēc savas pārliecības.Saprātīgie tautā daudzus apgaismos,bet ar zobenu un uguni,ar iemešanu cietumā un mantas izlaupīšanu tos uz laiku nomāks un aizkavēs(Daniēla11:32,33.)
Re: Remix

Katru vietu Bībelē var katrs pasionārijs - filozofs iztulkot tā, kā viņam pašam būtu emocionāli un ģeopolitiski ērtāk.
Re: Remix

PSRS bija mana un vēl daudzu daudzu padomju cilvēku dzimtene, arī manu vecāku dzimtene, utt. - Visi bija laimīgi PSRS un neviens nejutās nekā pārkrievots vai apbižots.
Ja nu vienīgi biji kāds spekulants vai amerikāņu vai izraelas algots spiegs vai diversants, vai krāpnieks, un ar labiem cilvēkiem Tev nu nekā nebija pa celjam!
Neesmu ne krievs ne vēl kāds "lielkrievu šovinists." Bet latviešu šovinistus gan redzu internetā pārpārēm.
Krievijas Impērija un PSRS bija diezgan atšķirīgi lielumi.
ASV ekonomiski vienojoties ar Arābu valstīm par naftas cenu un citiem līdzekliem sagrāva mūsu dzimteni , ielika sev paklausīgu valdību, izdeva savus kredītus ko maksāt un cenšas ieviest savu politiku un pseido kultūru - nekā Atbrīvots nejūtos :)
Re: Remix

Tu esi tipisks demagogs - lielkrievšovinists un tāpēc jūties nēērti visur, kur vēl kaut kas nav galīgi pārkrievots un pakārtots lielkrievšovinistu interesēm. Vispār tā ir garīga novirze - fanātisms - psihopātija. Tev jājūt līdzi kā jau garīgi slimam.
Re: Remix

Runājot par religiju - PSRS ja arī kādas pret- religijas akcijas ir bijušas, tad laikam tikai kādos 30-tos un 50-tos gados, un tam lielā mēra bija tieši politisks zemteksts.
Bet principā - neesmu redzējis, ka kāds nevarēja praktizēt savu religiju - tie kas bija ticīgi vai gribēja būt baznīcā - tie arī bija. Atceros, ka tiku aizvests uz baznīcu kā bērns baznīcas ziemassvētkos laikam kadā 1980 gadā - un baznīca bija pilna, nebija kur apsēsties, mēs brītiņu pastāvējām, paskatījāmies....
Bet principā jau - visa Padomju valsts bija ideālu pilna un visi augām domājot par kalpošanu sabiedrībai, labdarīšanu, utt.
Toreiz nebija tādas religiju komercializācijas, vai ka avīzes rakstītu, kas baznīcā notiek... Un cik tagad ir patiesi religiozu cilvēku?! - droši vien vēl mazāk, un ir daudz nekaunīgu ateistu, kādi diez vai pat padomju laikos bija atrodami....
Nebija komercializācijas un popsa - bet kas tiešām bija religiozi, tie bija, un kas nebija tie nebija. Bet Dieva izredzēto visos laikos bijis maz.
Re: Remix

Padomju laikos bija atļauta čekas kontrolēta reliģija un lielākā daļa mācītāji bija spiesti darboties kā stukači, bet ezoterika bija aizliegta un par tās lasīšanu pat tūlīt draudēja represijas. Starp citu, sociālisma - komunisma ideja varbūt nemaz nav tik slikta un dažus sociālisma elementus it kā dzīvē varētu izmantot, bet PSRS jau tas komunisms, sociālisms bija tikai dūmu aizsegs, lai lielkrievšovinisti varētu ērtāk veikt savās, iekarotajās, okupētajās, kolonijās kolonizāciju un rusifikāciju. Bez kolonizācijas un rusifikācijas Kremlim nebija motivācija, kaut ko vispār darīt... Un tagad arī tā ir Krievijas impērijas lielākā problēma, jo Krievijā tagad valda demogrāfiskais karš, kurā krievi smagi zaudē. Un Latvijā nebūt vēl nav ne brīva, ne arī neatkarīga, jo tajā nav likvidētas okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošās sekas.
Re: Remix

Nuja, kad Staļina laikā normālo garīdzniecību izkāva vai pataisīja par čekas mankurtiem, tad jau vairāk Hruščova, Brežņeva laikā nevajadzēja tik ļoti piestrādāt, lai tas viss mehānisms kalpotu komunistu un lielkrievšovinistu kārtībai.
Re: Remix

Es nedomāju, ka vispār kāda milzīga okupācija, jo vairāk rusifikācija būtu notikusi.
Latvija nekad agrāk nav bijusi kāda neatkarīga valsts, un pat vienota teritorija tikai pa retam....
Latviju 1721 gadā vai apmēram godīgi nopirka Pēteris 1 no Zviedrijas karalja, kuram bija lieks zemes placis par 2 miljoniem rublju.
Ļeņina pēc-apvērsuma vienošanās par Latvijas neatkarību no starptautisko tiesību viedoklja vispār ir diezgan apšaubāma un var tikt atzīta kā nelegitīma un neatbilstoša Krievijas Cara Impērijas interesēm....
Rusifikācija - nezinu kas tas ir....Drīzāk tagad ir Anglicizācija?!
Manā ziemelj- latvijas rajonā visos laikos pat visi krievi ir runājuši latviski, un kas no tā ja nu kāds kur nerunāja, bet krievu valoda bija starpnacionāla saziņas valoda....
Re: Remix

Ja tu tā sāc dot vaļā, tad es atkal NEDOMĀJU, ka kaut kāda cariskā Krievija bija leģimitīvāka par to impēriju, kas izveidojās pēc viņas un saucās kādu laiku tikai bišķiņ citā vārdā - PSRS, jo Krievijas impērija izveidojās cietsirdīgi pārkāpjot Dieva un morāles likumus, izkaujot, kolonizējot, rusificējot dažādas tautas un no Bizantijas vergiem - slaviniem, kslāviem, vikingu kņazu vadībā, asimilējot som - ugru, baltu, tjurku tautas, izveidojot pavisam jaunu dīvainu etnosu - rusus(krievus). Bet kā var kaut kāds iekarotājs, laupītājs Pēteris I nopirkt no Zviedrijas karaļa arī iekarotāja, laupītāja kādu tautu kopā ar tās zemi? Tas viss ir karmisks noziegums un par to stāv priekšā karmisks sods kā Zviedrijas, tā arī Krievijas egregora mantiniekiem. Noziegums jau nekādas tiesības nerada. It sevišķi tas vēl jo nozīmīgāk ir par tiem notikumiem, kas notika 20.gadsimtā, jo ne jau velti bija Nirnberga 1. un izskatās, ka briest arī Nirnberga 2, jo lielkrievšovinisti negrib likties mierā.
Re:

2. Autors: Janka zambala
Datums: 23.12.12. 00:51

1. atbilde. ,,Dieva un morāles likumi". Kas tie tādi? Tad zini, ka gudrāki par šeit klātesošiem subjektiem ir teikuši sekojošo: - ,,tā (tava sapratne) lepojas ar jābūtību, ko tā (tātad, tava, zemākā, prastākā sapratne) uzdod par nepieciešamu arī politikas laukā, it kā visa pasaule būtu gaidījusi tieši viņu (to tavu tīri triviālo sapratni), lai uzzinātu, kādai tai (pasaulei) būtu jābūt; taču kāda tā nav. Jo, ja jau tā būtu tāda, kādai tai (tavuprāt) vajadzētu būt, tad kur gan paliktu šās (tavas) sapratnes izvirzītās ,,jābūtības" pārgudrība? .... Un kam gan trūkst gudrības savā apkārtnē saskatīt daudz ko tādu, kas faktiski nav tāds, kādam tam vajadzētu būt? Taču šāda (tātad, tava) gudrība maldās, ja iedomājas, ka nodarbojoties ar tamlīdzīgiem priekšmetiem un to ,,jābūtību", tā jau atrodas konkrētas patiesības interešu lokā."

Tātad, kas ir ,,Dieva un morāles likumi"? Protams ,,Dieva un morāles likumi" neatrodas konkrētas patiesības interešu lokā. Tie atrodas utopiskas patiesības interešu lokā. Vārdu sakot, visi tavi ,,Dieva un morāles likumi" ir tikai un vienīgi utopiski likumi, kam būtu jābūt pēc dažām muļķīgām tavām iedomām, bet kas nav tik cienījami vai spēcīgi lai tiešām būtu konkrēti un patiesi likumi.

2. atbilde. Tavs izteikums par rusificēšanu un vergiem ir mazvērtīgāks par pirdiena spēku pret vēju, jo ir teikts, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ, neskatoties ne uz kādiem Dieva vai morāles likumiem.

3. atbilde. Kas ir ,,Nirnberga 1." un ,,Nirnberga 2."? Tātad, Nirnberga 1. ir meli un nepatiesība, ko tu, acīm redzot nezini. Tātad, nekāda Nirnberga 2. nevar pastāvēt.

Vai saprati? Ko-ē? Ja nē, tad paskaidrošu sīkāk.
Re:Visiem,kas spēs saprast...

Paskatīsimies,kā piepildās Daniēla pravietojumi,kas minēti Bībelē.Enģelis Daniēlam teica:"Ziemeļvalsts ķēniņš griezīsies savās dusmās un bardzībā pret svēto derību un raidīs savus skatienus uz tiem ,kuri atkritīs no svētās derības,un piesaistīs viņus pie sevis."(Daniēla11:30.)Un tā arī notika.1933.g.janv.Hitlers kļuva par Vācijas kancleru,bet nākamā gadā par prezidentu.Viņa pārvaldīto valsti nacisti dēvēja par trešo reihu(pirmais reihs bija Svētā Romas impērija,bet otrais-Vācijas impērija).Nācis pie varas Hitlers tūlīt pat uzsāka niknu uzbrukumu "svētajai derībai",ko pārstāvēja Jēzus Kristus svaidītie brāļi.(Mateja25:40).Viņš "izdarīja"iecerēto,nežēlīgi vajādams daudzus no šiem Dievam uzticīgajiem kristiešiem.Hitlers guva panākumus ekonomikā un diplomātijā,"izdarīdams"iecerēto arī šajās jomās.Dažos gados viņš pārvērta Vāciju par lielvalsti,ar ko bija jārēķinās starptautiskajā arēnā.Kā zināms,pēc pirmā pasaules kara beigām,1918.gadā,uzvaru guvušie sabiedrotie uzspieda Vācijai ļoti neizdevīgu miera līgumu.Vācu tauta uzsktīja līguma noteikumus par smagiem,un jaunā republika jau no paša sākuma bija vāja.Vairākus gadus Vācijā valdīja galējs posts,un tad sākās vispārējā ekonomiskā krīze,tā sauktā"lielā depresija",kuras laikā bezdarbnieku skaits valstī sasniedza 6 miljonus.Līdz ar to 30.gadu sākumā bija izveidojušies visi priekšnoteikumi Ādolfa Hitlera nākšanai pie varas.
Re:Visiem,kas spēs saprast...

Hitlers" raidīja savus skatus uz tiem,kuri atkrīt no svētās derības,un piesaistīja viņus pie sevis".Uz ko attiecas šie vārdi?Acīmredzot runa ir par kristīgās pasaules vadītājiem,kas apgalvoja,ka Dievs ar viņiem esot slēdzis derību,bet kas patiesībā vairs nebija Jēzus Kristus mācekļi.Hitlers atrada kopīgu valodu ar" tiem,kuri atkrīt no svētās derības,"un ieguva viņu atbalstu.Piemēram,Romā viņš noslēdza konkordātu ar pāvestu,bet 1935.g.Hitlers izveidoja Baznīcas lietu ministriju.Viens no viņa mērķiem bija nodibināt valsts kontroli pār evanģēliskajām baznīcām.Un,drīz vien,Hitlers uzsāka karu,kā jau Dieva enģelis nekļūdīgi bija pravietojis Daniēlam:Tad novietosies svētajā pilsētā viņa sūtītie karavīri(no viņa celsies karapulki),kas liks negodā svētnīcu un pili;viņi pārtrauks dienišķo upuri."(Daniēla11:31.)"Karavīri,"jeb"karapulki"bija karaspēks ,ko ziemeļvalsts ķēniņš izmantoja cīņai pret dienvidvalsts ķēniņu Otrajā pasaules karā.1939.g.1.sept.nacistu "karapulki"iebruka Polijā.Divas dienas vēlāk Lielbritānija un Francija pieteica Vācijai karu,lai palīdzētu Polijai.Tā sākās Otrais pasaules karš.Polija ātri tika sakauta,un drīz pēc tam vācu karaspēks okupēja Dāniju,Norvēģiju,Nīderlandi,Beļģiju,Luksemburgu un Franciju."1941.g.beigās nacistiskā Vācija dominēja Eiropā.'(The World Book Encyclopedia.)
Re:Visiem,kas spēs saprast...

2 Autors: astra
Datums: 23.12.12. 18:45

Nu pilnīgi no PSRS vēstures macību grāmatas. Tik Vestures tur nava.

Krievi (Staļins) iesēdināqja Hitleru tronī.
PSRS palīdzēja izveidot / atjaunot armiju un militāro rūpniecību.
Vācu virsnieki mācijās PSRS karaskolās , PSRS un Vācija organizēja kopīgus manevrus.
Nepieredzējušie GESTAPOvieši Lubjankas pagrabos mācijās taisīt manikīru politieslodzītajiem. utt utt
Tāds arī bij Staļina ģeniāLAIS PLĀNS - uzrīdīt Hitleru rietumiem lai varētu ierasties kā atbrīvotājs un viņu sagaidītu ar ziediem.
Hitleram jau no paša sākuma tur bij paredzēta grēkāža loma.

Incanti - pēc taviem vārdiem - kādus "uzticīgos kristiešus" ta Hitlers vajāja? Kaut kā nenāk prātā.
Re: astra

Absolūti aiz "matiem pievilkti" secinājumi....
1) ķēniņš, karalis, cars,... iegūst varu mantojuma ceļā. Hitleru ievēlēja pat demokrātiskāk nekā Putjinu
2) Pret "svēto derību", kas ir nenodefinēts jēdziens, kas var būt gan Vecā Derība, gan Jaunā Derība, bet līdzīgi tev arī es atļaujos brīvi interpretēt kā Veco Derību - tātad žīdiem ir vērsušies nevienas vien valsts karaļi, cari... Ne velti viņi klīda pa Eiropu un Ameriku līdz pat šim laikam.
Ja ar "svēto derību" saprotam Jauno derību, tad pret kristiešiem (brūkošās Romas romiešiem) vērsās daudzi, jo daudzi Viduseiropas cilšu/tautu vadoņi.
Visas Romanovu dinastijas pārstāvji, kopš Nikona reformas vairāk vai mazāk vērsās pret vecticībniekiem - konsekventākajiem agrīno kristiešu tradīciju mantiniekiem
--- - -
Zem tik miglaina "pareģojuma" ja ir vēlēšanās un dziļas vēstures zināšanas (kuru man nav), var pavilkt jeb ko!
Re:Visiem,kas spēs saprast...

2 Autors: zambala
Datums: 23.12.12. 00:33

Neko viņš ne no viena nepirka, bet ar lielām asinīm un vardarbību iekaroja. Un TAD sākās mūsu tautai verdzība.
Neesi manījis pārkrievošanu? Lielas teritorijas, līdz pat Maskavai bij mūsu senču radu apdzīvotas. Kur tie ir šodien? Viņu pēcteči runā krieviski un naidā spļauj uz neatkarīgas Latvijas ideju. Simti tautu Krievijas Impērijā ir vnk izzudušas. Čukči , jakuti evenki un citi pat savā starpā jau runā daļējā krievu valodā.
90 % Krievijas ir iekarotas / okupētas un tautas tiek asimilētas. Baškīrijā tikpat kā nav vietējo skolu palicis.
Likvidējot carismu , boļševiki turpināja iekarošanas un pakļaušanas politiku. Tāpēc jau viņiem bij liels tautas atbalsts, ka viņi (pirms revolūcijas) deklarēja visu tautu tiesības uz neatkarību. Bet, kad kāds pamēģināja, tie tika nežēlīgi apspiesti. Tikai Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija un Somija prata ar lieliem upuriem izcīnīt neatkarību. Ļeņins ne uzdāvināja neatkarību Latvijai - viņam nebij citas izejas kā atzīt to.
Bet - Gruzija un Armēnija pasludināja neatkarību - nospieda viņus uz ceļiem. Lāga nezinu kā bij Azerā. PSRS VidusAzija nemaz nebij Krievijas sastāvā - tika iekarota.
Tuva reiz bij neatkarīga valsts - tika iekarota.
Krievija (PSRS) visu savu pastāvēšanas laiku ir karojusi gandrīz nepārtraukti. Un tā NEBIJ aizsardzība.
Re:Visiem,kas spēs saprast...

Nacisti nebijpaipuisīši, bet, ja toreiz Hitlers būtu vinnējis , visai pasaulei, Latvija un , galvenais, Krievijai būtu daudz labāk. Mazāk būtu upuru un ciešanu.
Un mums būtu brīva , neatkarīga Latvija, demokrātiska Eiropa un miermīlīga un prognozējama Krievija. Un ne vēlāk kā 1960. gadā.

Un krievi jau nebūtu to karu vinnējuši, ja ne Rietumu palīdzība.
Vinstons bij gudrs onkulis, bet arī tas tik pēc kara atjēdzās un noteica : "Ne to cūku nokāvām" .
Re:Visiem

Lai arī Vācija un Padomju Savienība bija parakstījušas līgumu par draudzību ,sadarbību un robežām,1941.g.22.jūnijā Hitlers iebruka Padomju Savienības teritorijā.Līdz ar to Padomju Savienība iesaistījās karā Lielbritānijas pusē.Kaut gan sākotnēji vācu karaspēks iespaidīgā ātrumā virzījās uz priekšu,padomju armija izrādīja sīvu pretestību.1941.g.6.dec.vācu armija cieta sakāvi pie Maskavas.Nākamajā dienā Japāna,kas bija Vācijas sabiedrotā,sabombardēja Pirlharbonu Havaju salās.Kad par to tika paziņots Hitleram,viņš sacīja :"Nu jau mēs tikpat kā esam uzvarējuši".Līdz ar to viņš steigšus ,11.dec.,pieteica karu Amerikas Savienotajām Valstīm.Taču Hitlers bija pārāk zemu novērtējis gan Padomju Savienības,gan Amerikas Savienoto Valstu spēku.Padomju karaspēkam uzbrūkot no austrumiem,britu un amerikāņu spēkiem no rietumiem,notikumi drīz ievirzījās Hitleram nelabvēlīgā gultnē.Vācu armija sāka zaudēt vienu teritoriju pēc otras.Galu galā Hitlers izdarīja pašnāvību,un 1945.g.7.maijā Vācija atzina sabiedroto uzvaru un kapitulēja.
Re:Visiem

Bībeles pravietojumos ir parādīta lielvalstu maiņa līdz pat mūsu dienām.Pravietis Daniēls rakstīja:"Savas valdīsanas otrā gadā Nebukadnēcars redzēja nozīmīgu sapni,kas viņu tā satrauca,ka viņš uzmodās no miega."(Daniēla2:1.)(Nebukadnēcars bija Babilonijas impērijas valdnieks.607.gadā,kad Dievs Jehova viņam ļāva izpostīt Jeruzalemi un tās templi,viņš faktiski bija kļuvis par pasaules valdnieku.Otrajā gadā ,kopš Nebukadnecars valdīja pār pasauli(606./605.g.p.m.ē.),Dievs viņam sūtīja biedējošu sapni,kas viņam vairs neļāva gulēt,jo viņš ātrāk gribēja zināt šī sapņa noslēpumu.Dievs Jehova deva Daniēlam izpratni,un viņš varēja izskaidrot sapņa nozīmi Nebukadnēcaram.Daniēls viņam sacīja:"Ir Dievs debesīs,kas atklāj noslēpumus.Un tas ir ķēniņam Nebukadnēcaram darījis zināmu,kas notiks laiku beigās."Daniēls bija gatavs ne tikai pastastīt par Babilonijas impērijas nākotni,bet arī galvenajos vilcienos pavestīt,kā risināsies notikumi pasaulē no Nebukadnēcara laika līdz mūsu dienām un pat vēl tālākā nākotnē.(Daniēla2:24-30.)
Re:Visiem

Dieva un morāles likumi vienmēr ir valdījuši, valda un valdīs, neskatoties uz to, ka daži, auzās iegājuši, vieglprāši to meģina apšaubīt. Bet tā ir viņu problēma.

Jā, uz kādu laiku kāds var Dieva - Dabas - morāles likumus ignorēt, bet pēc tam viņš tikai ar to sev rada smagu, sarežģītu karmu un visu dabū kompensēt. Tas attiecas arī uz tautām un valstīm.
Re:Visiem

Ko tad īsti Nebukadnēcars redzēja sapnī?Daniēls atsauca to atmiņa un Nebukadnēcars uzmanīgi klausījās:'Tev,ak ķēniņ, bija parādība,-tu redzēji lielu tēlu;tas bija vareni liels un stāvēja priekšā ārkārtīgā spožumā;tā izskats bija briesmīgs.Šī tēla galva bija no tīra zelta,tā krūtis un rokas no sudraba,tā vēders un gurni no vara.Tēla stilbi bija no dzelzs,un tā kājas pa daļai no dzelzs un pa daļai no māla.Tev ar visu uzmanību tēlā noraugoties,pēkšņi no kalna bez kādas cilvēku roku palīdzības atraisījās akmens un gāzās lejup;tas ķēra tēla dzelzs un māla kājas un sašķaidīja tās.Līdz ar to sašķīda smalkās druskās arī tēla vara ,sudraba un zelta daļas;tās izputēja kā pelavas vasarā uz klona,vējš tās aiznesa,tā ka no tām vairs nekā nepalika.Bet akmens,kas satrieca tēlu,kļuva par lielu kalnu,kas piepildīja visu zemi."(Daniēla2:31-35.)Pēc tam Daniēls paziņoja,ka dos sapņa izskaidrojumu.(Daniēla2:36.)"Tu,ak ķēniņ,tu ķēniņu ķēniņ,tev debesu Dievs ir devis spēju valdīt ,varu,spēku un godu,tavā rokā viņš nodevis cilvēkus visur,kur vien cilvēki dzīvo,kur ir zvēri laukā un putni apakš debess;Viņš tevi iecēlis tiem visiem par valdnieku,tu esi tā zelta galva."(Daniēla2:37,38.)
Re:Visiem

Ieskaties Bībelē!!!!

Bet dienu un stundu neviens nezina, ne debesu enģeļi, ne D ē l s, kā vien T ē v s.


Negriezieties pie pareģiem, netaujājiet zīlniekus; nemeklējiet tos, ka jūs ar tiem nesagānāties,-Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs!(3.Moz.19:31).
...ja jūsu vidū, lai tas būtu vīrs, vai tā būtu sieva, ja tik jūsu vidū būtu kāds pareģis vai kāds zīlnieks, tad viņiem ir mirtin jāmirst, tie ir ar akmeņiem jānomētā; un lai viņu asinis paliek uz viņiem. (3.Moz.20:27)....Priekš manis neviena cita Dieva nav bijis un pēc Manis neviena cita nebūs, vienīgi Es esmu Tas Kungs, bez Manis nav cita Glābēja (Jesajas 43:10,11)
...Es esmu pirmais un pēdējais, bez Manis nav cita Dieva!(Jesajas 44:6)
Es no iesākuma pasludināju gala iznākumu, kopš laika gala to, kas vēl nebija noticis, sacīdams: Mans lēmums piepildīsies! Es īstenošu visu, kas Man patīk!(Jesajas 46:10).

Tev būs Dievu savu Kungu, mīlēt no visas sirds un no visas dvēseles, un no visa sava prāta. (Mateja 22:37)
...tev būs mīlēt savu tuvāku kā sevi pašu; cita lielāka baušļa par šiem nav. (Marka 12:31)
Bet bez ticības nevar patikt. Jo tam, kas pie Dieva griežas, nākas ticēt, ka Viņš ir, ka Viņš tiem, kas Viņu meklē, atmaksā. (Ebr.11:6)
...Es esmu ar tevi, lai tevi pasargātu! (Jeremijas 1:19)
Un visu, ko jūs t i c ī b ā lūgsit, to jūs dabūsit. (Mateja 21:22)
... Tas visu spēj, kas tic. (Marka 9:23)
Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts. (Marka 16:16)

Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās. (2.Pēt. 3:9).


... Viņš sauc pie atbildības visu cilvēci, bezdievjus Viņš nodod zobena varā!”- tā saka Tas Kungs. (Jer. 23:31)
... debesu Dievs cels valsti(debesīs), kura pastāvēs nesagrauta mūžīgi un kuras vara nepāries ne uz vienu citu tautu.Tā satrieks un iznīcinās citas valstis, bet pati pastāvēs mūžīgi. (Daniēla 2:44)
Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams; jo pravietošana nekad nav cēlusies no cilvēku gribas, bet Dieva cilvēki ir runājuši Svētā Gara spēkā. (2.Pēt. 1:20,21).

Bet dienu un stundu neviens nezina, ne debesu enģeļi, ne D ē l s, kā vien T ē v s.

Jo Viņš nolicis dienu, kurā Viņš pasauli taisnīgi tiesās caur kādu Vīru, ko Viņš izredzējis un par ko visiem liecību devis, uzmodinādams To no mirušiem. (Apustuļu darbi 17:31)
Jo redzi, Es radīšu jaunas debesis un jaunu zemi, ka agrākās vairs nepieminēs, un tās nevienam vairs nenāks prātā. (Jesajas 65:17)
... līdz svaidītam valdniekam jāpaiet septiņām nedēļām (7x70g.=490g. no 455.g.p.m.ē-Jēzus nāve), un pēc tam sešdesmit divu nedēļu laikā to atkal atjaunos...(Daniēla 9:25)
Tika atvērta ... dzīvības grāmata. Mirušie tika tiesāti pēc ... viņu darbiem.
Jūra atdeva savus mirušos, nāve un viņas valstība atdeva savus mirušos; un tie tika tiesāti, ikviens pēc viņa darbiem. (Atkl. 20:12, 13).


Tāpēc es uz tiem runāju līdzībās, jo tie redzēdami neredz un dzirdēdami nedzird un nesaprot. (Mateja 13:13).
...Dievs lai piepilda jūs ar visu prieku un mieru ticībā, lai jūs kļūtu bagāti cerībā
S v ē t ā G a r a spēkā. (Romiešiem 15:13).
Un, ja tas nams ir vērts, tad jūsu miers lai nāk pār to, ... (Mateja 10:13).
Re:Visiem

2 Autors: astra
Datums: 23.12.12. 21:30

Krievi ar daudziem bij parakstījuši līgumus. Tik nevienu neievēroja.
Hitlers bij spiests negaidīti uzbrukt . Viņam vnk nebij citas izejas. Jo pēc 2 nedēļām būtu uzbrucis Staļins. Tad gan būtu ziepes. Nez vai krievi maz pie LaManša būtu apstājušies. Ne jau velti Staļinam bij vairāk kā 3 tūkst peldošo tanku.
Starp citu - Hitlers bij spiests uzbrukt PILNĪGI NESAGATAVOJIES. Tāpēc jau arī Staļins tādai iespējai neticēja.
P.S. Tu neatbildēji uz jautājumu.
P.P.S. Dāniela pareģojumi attiecas uz lokāliem konfliktiem Tuvajos Austrumos. Arī termiņi norādīti - tikai drusku vairāk par 3 gadiem.
Drīzāk tie varētu attiekties uz Aleksandru.
Re:Visiem

Daniēls pravietoja, teikdams Nebukadnēcaram,kas simbolizēja tēla zelta galvu:"Pēc tevis nāks cita valsts,kas būs vājāka par tavējo".(Daniēla 2:39.)Pēc Nebukadnēcara dinastijas bija jānāk valstij,ko simbolizēja tēla sudraba rokas un krūtis.Aptuveni 200 gadus agrāk Jeseja jau bija paredzējis šīs valsts parādīšanos un pat nosaucis tās uzvarām vainagotā valdnieka vārdu-Kīrs.(Jesajas13:1-17;21:2-9;44:24-4:7,13.)Minēta valsts bija Mēdijas un Persijas impērija.Kaut arī pēc savas attīstības pakāpes Mēdija un Persija neatpalika no Babilonijas impērijas,tā tomēr ir attēlota ar sudrabu-Šī valsts bija' vājāka'par Babilonijas lielvalsti tajā ziņā,ka tai nebija dota iespēja iznīcināt Jūdeju-Dieva Valstības pirmtēlu-un tās galvaspilsētu Jeruzalemi.Aptuveni 60 gadus pēc tam,kad Daniēls bija izskaidrojis valdnieka sapni,viņš kļuva par aculiecinieku Nebukadnēcara dinastijas galam.Daniēls bija klāt naktī no 5.uz 6.okt.539.g.p.m.ē.,kad mēdiešu un persiešu karaspēks ieņēma šķietami nepieejamo Babiloniju un kad tika nogalināts valdnieks Belsacars.Līdz ar Belsacara nāvi sapnī redzētā tēla zelta galva-Babilonijas impērija-beidza pastāvēt.Un Babilonijas vietā 539.g.p.m.ē.par ietekmīgāko lielvalsti izvirzījās mēdiešu un persiešu valsts.Mēdietis Dārijs 62 gadu vecumā kļuva par pirmo iekarotās pilsētas Babilonijas valdnieku.(Daniēla5:30.)Īsu laiku viņš valdīja kopā ar persieti Kīru.Pēc Dārija nāves par vienīgo Persijas impērijas galvu kļuva Kīrs.
Re:Visiem

Ebrejiem,kas atradās Babilonā,Kīra valdīšana nozīmēja atbrīvošanu no gūsta.537.g.p.m.ē.Kīrs izdeva pavēli.ar kuru atļāva ebreju trimdiniekiem atgriezties no Babilonas dzimtenē un no jauna uzcelt Jeruzalemi un Jehovas templi.Taču Jūdeja un Jeruzaleme vairs netika izmantotas,lai pravietiski noradītu uz Dieva Valstību.(2.Laiku36:22,23;Ezras1:1-2:2a.)Sapnī redzētā tēla sudraba krūtis un rokas simbolizēja Persijas valdnieku dinastiju,kas aizsākās ar Kīru Lielo.Valdnieki no šīs dinastijas valdīja vairāk nekā 200 gadus.Tiek uzskatīts,ka Kīrs gāja bojā karagājiena laikā 530.g.p.m.ē..Pēc viņa Persijas impērijas tronī kāpa apmēram 12 valdnieki,un vismaz 2 no tiem izturējās labvēlīgi pret Jehovas izredzēto tautu.tie bija persietis Darijs I(Darijs Lielais) un Artakserkss I.Dārijs Lielais sāka valdīt 521.g. p.m.ē.,kad Dieva tempļa atjaunošanas darbi Jeruzalemē bija pārtraukti aizlieguma dēļ.Bet 520g.p.m.ē.,kad Dārijs arhīvos Ekbatanā atrada dokumentu ar Kīra rīkojuma tekstu,viņš aizliegumu atcēla.Un tas vēl nebija viss:Dārijs piesķīra tempļa atjaunošanai līdzekļus no valdnieka mantnīcas.(Ezras6;1-12.)Nākamais Persija valdnieks,kas palīdzēja ebrejiem Dieva tempļa atjaunošanā bija Artakserkss1,kurš 475.g.p.m.ē.mantoja troni no sava tēva Ahasvera.Artakserkss tika dēvets arī par Garroci,jo viņa labā roka bija garāka nekā kreisā.Par Jūdejas pārvaldnieku viņš iecēla savu dzērienu devēju Nahemiju,kam bija javada Jeruzalemes mūru atjaunošanas darbi.Tad sākās septiņdesmit gadu nedēļas,par kurām runāts Daniēla grāmatas9.nod.,un līdz ar to bija iespējams noteikt laiku,kad parādīsies un mirs Mesija jeb Kristus.(Daniēla9:24-27;Nahemijas1:1;2:1-18.)
Re:Visiem

Pēdējais no sešiem valdniekiem,kuri kāpa Persijas impērijas tronī pēc Artakserksa1,bija Dārijs3.Viņa valdīšana pēkšņi aprāvās 331.g.p.m.ē.,kad pie Gaugamēlām netālu no senās Nīnives viņu smagi sakāva Maķedonijas Aleksandrs.Šī sakāve nozīmēja galu Mēdijas un Persijas lielvalstij,ko Nebukadnecara sapnī simbolizēja tēla sudraba daļa.Nākamā lielvalsts bija pa daļai pārāka par savu priekšteci,bet pa daļai vājāka nekā tā.Tas klūs saprotamāks,ja pieversīsim uzmanību tālākajam Nebukadnēcara sapņa izskaidrojumam.Daniēls paskaidroja,ka milzu tēla vēders un gurni bija "trešā valsts,no vara,tā valdīs pār visu zemi."(Daniēla2:32,39.)Trešajai valstij bija jāparādās pēc Babilonijas,kā arī pēc Mēdijas un Persijas.Tāpat kā varš ir mazvērtīgāks nekā sudrabs,jaunā lielvalsts bija vājāka nekā Mēdija un Persija,jo netika pagodināta ar tādu privilēģiju kā Jehovas tautas atbrīvošana.Tomēr par varam līdzīgo valsti bija teikts,ka tā"valdīs pār visu zemi",un tas nozīmēja,ka šī valsts būs lielāka gan par Babiloniju,gan par Mēdiju un Persiju.Kas par šo lielvalsti ir zināms no vēstures?
Re:Visiem

Visai interesanta un iespaidīga tēma!Manas vēstures zināšanas ir ierūsējušas,bet cik atceros no pasaules vēstures,tā kaut kad mācījos,viss lasītais atsaucas atmiņā.Nekad nebiju iedomājies,ka vēsture iet roku rokā ar Bībeles pravietojumiem.Un,no kurienes šādi materiāli?
Re:elma

Ir tāda maza grāmatiņa"Pievērsiet uzmanību DANIĒLA pravietojumiem!"To nevar nopirkt nevienā grāmatnīcā,nevar dabūt lasīt nevienā bibliotēkā.Ja nu ,vienīgi,pasūtot šo grāmatu izdevējiem,to var iegūt īpašumā.Viena no galvenajām Daniēla grāmatas tēmām ir tēma par valdību pasaulē,un šis jautājums mūsdienās ir ļoti aktuāls.Nebūs viegli atrast cilvēku,kas nepiekristu,ka mēs dzīvojam grūtos laikos.Katru dienu,klausoties ziņu pārraides un lasot laikrakstus,mēs saņemam drūmus atgādinājumus,ka cilvēku sabiedrība stieg arvien dziļāk sarežģītu problēmu purvā,-un tas notiek par spīti ievērojamiem sasniegumiem zinātnē un tehnoloģijā.Patiesi ir ķēniņa Salamana vārdi:"Cilvēks valda pār citiem sev par nelaimi."(Salamans Mācītājs4:1;8:9.)Neviens karalis,neviens prezidents un neviens diktators nav spējis iznīcināt slimības un nāvi.Cilvēki nevar atjaunot uz Zemes paradīzes apstākļus,kādiem uz tās jāvalda saskaņā ar Dieva nodomu.Turpretī Radītājs to grib un var.Viņam nav jāprasa cilvēku valdībām atļauja īstenot savu nodomu,jo viņam "tautas ir kā piliens pie spaiņa,tās viņam ir kā puteklītis svaru kausā".(Jesajas40:15.)Jehova ir Visuma Suverēnais Valdnieks.Viņm ir nesalīdzināmi lielāka vara nekā cilvēku valdībām.Noteiktā laikā visas cilvēku valdīšanas formas tiks nomainītas ar Dieva Valstību,kas nodrošinās cilvēcei mūžīgas svētības.Iespējams,visskaidrāk tas ir pateikts tieši tajā Bībeles daļā,ko sauc par Daniēla grāmatu.Iepriekš es jau aprakstīju,kā viena lielvalsts nomaina otru un tā tas turpinās līdz mūsdienām.Sekojot līdzi vēstures gaitai,mēs redzam,cik precīzi ir piepildījies un vēl turpina piepildīties Daniēla iespaidīgais pravietojums.
Re:elma, astra

Tomēr šausminošāka par Daniēla pravietojumiem ir cilvēku tumsonība runājot par Daniēla pravietojumiem. Bez tam, kā rāda Mamikina raidījums kopā ar abiem mācītājiem, tad tādi tumsoņi Latvijā ir 90%. Un nav jābrīnās, ka sekas un krīzes neliek ilgi gaidīt. Kāds katliņš tāds vāciņš. Tumsoņu tautām, tumsoņu liktenis.

Kāds tad ir konstruktīvs risinājums? Protams, vienīgais pareizais risinājums ir strādnieku padomju diktatūra un vara, kas likvidē tumsonību, liekēžus un tautas interešu nodevējus kā valstij un tautas dzīvības interesēm naidīgu šķiru.

Tamdēļ es nekādā dižā Staļina darbībā nespēju saskatīt nozieguma sastāvu ko cenšas iztēlot dažādas sīkas egoisma pārņemtās dvēselītes (vēstures atkritumi).
Re: visiem dažos vārdos

Pasaules gals, kā iedomājas sevišķi gudri, nebūs ne pēc Saules kodoldegvielas izbeigšanās un pat ne pēc visa mūsu visuma sairšanas, tie ir tikai cikli. Pasaulē nekas nav konstants un nemainīgs. Pasaules gals attiecināms tikai uz tumšajiem spēkiem, jo beidzas viņu pasaule beidzoties viņu ietekmei. Ne uz Zemi, ne cilvēku tas nav attiecināms, jo mēs esam Dievā un Dievs ir mūsos. Pasaules gala nebūs nekad, ja vien cilvēks savu dvēseli pilnībā un apzināti nenodos tumšajiem.
Re: Janka

2. Autors: Janka
Datums: 24.12.12. 00:22

Dieva un morāles likumi vienmēr ir valdījuši, valda un valdīs, neskatoties uz to, ka daži, auzās iegājuši, vieglprāši to meģina apšaubīt. Bet tā ir viņu problēma.

Jā, uz kādu laiku kāds var Dieva - Dabas - morāles likumus ignorēt, bet pēc tam viņš tikai ar to sev rada smagu, sarežģītu karmu un visu dabū kompensēt. Tas attiecas arī uz tautām un valstīm. /Cit./
---------------------------------------

Nu taču esi pateicis patiesību par atjaunotās Latvijas tautas sūdīgo likteni biržu un finanšu spekulatīvā kapitāla varas parādu verdzībā. Kā pats saki un rādi, reliģiskie tumsoņi rada sev sliktu karmu un visu dabū kompensēt.

Starp citu, kādā skolā tu esi mācījies, ja spēj uzrakstīt tik absurdu izteikumu ,,Dievs - Daba - morāle"? Jo taču, Dievs un Daba nav tāpatiski, jo pastāv atšķirīgi. Tas ir, piemēram, tāpat, kā kad grūtai sievietei vēderā ir embrijs (bērns), un tā sieviete un bērns nav tāpatiski, jo pastāv atšķirīgi (ar spermatozoīda klātbūtni), un galu beigās pavisam atšķirīgi, jo bērns ir dzimis, tāpat, kā dabai dievs ar visiem savas morāles likumiem jeb zīdaiņa sūdiem.

Nu, vai saprati? Ko-ē? Ja nē, tad skaidrošu sīkāk visus tavas morāles likumus.

Es, piemēram, neesmu studējis filozofiju, teoloģiju vai mākslu. Bet vidusskolā, tajos ,,nolādētos" padomju laikos man tomēr skaidroja un mācīja kas ir Dievs, kas ir ideālais, kas ir matērija un kā visu to vēsturiski ir skaidrojuši dažādi gudrie, sākot no senās Indijas, Ķīnas un beidzot ar Eiropu, un iepazīstināja ar ideālismu, ar materiālismu, ar duālismu, respektīvi - ar visu domātāju plejādi, kā arī, ar šo ideju un ideālu atspoguļojumu mākslā.

Vārdu sakot, iesaku tev padomāt, kas ir primārs, Dievs (iekustinātājs) vai dzīvā Daba. Ir taču dižais Hitlers teicis - mātes Dabas un finanšu kapitāla varas likumus var iepazīt, bet nevar gribēt grozīt (kā tu to gribētu, jo neesi cienījis Kurta Gēdela gudrības, līdz ar ko identificē Dievu un Dabu).
PSRS un tagad

salīdzinot ar PSRS - ir audzis stulbu aitu un āžu daudzums publiskajā telpā
tai skaitā - kristietības truleņu skaits
Re: PSRS un tagad

2 Autors: patiesais vārds
Datums: 25.12.12. 16:04

Vidusskolā .... skaidroja ... kas ir ideālais .... utt ...duālisms... utt.

Atvaino, kaut kā neticas. Drīzāk izskatās pēc Partijas skolas. Es tak ar skolā gāju.
Re: PSRS un tagad

2 Autors: astra
Datums: 24.12.12. 15:33

Aleksandrs bij visai populārs jūdu tautā. Jo viš ga'ja iekarot jūdu ienaidniekus - Babiloniju un Pērsiju (137.psalms)
Daži pat gribēja pasludināt Aleksandru par Mesiju , bet tas negāja cauri.
Toties daudzi žīdi ieņēma augstus amatus Aleksandra impērijā.
Bet tai nebij ilgs mūžs. Tūlīt pēc Aleksandra nāves to valsti sadalīja. Viņa draugi un karavadoņi (diadohi) .
Un, neskatoties uz draudzības zvērestu, daudzi pat karoja savā stasrpā.
Ptolemajs (Ēģipte) pret Seleiku ( Sīrija) .
Re: visiem

Neilgi pēc tam,kad godkārīgais Aleksandrs 336.g.p.m.ē.20 gadu vecumā bija mantojis Maķedonijas troni,viņš uzsāka iekarošanas karagājienu.Savu militāro panākumu dēļ viņš kļuva pazīstams ar vārdu Aleksandrs Lielais.Gūstot vienu uzvaru pēc otras,Aleksandrs pamazām iekaroja teritorijas,kas agrāk bija piederējušas Persijai.Kad 331.g .p.m.ē.viņš kaujā pie Gaugamēlām sakāva Dāriju,persijas impērija sāka grūt.Aleksandrs bija padarījis Grieķiju par visietekmīgāko lielvalsti pasaulē.Pēc uzvaras pie Gaugamēlām Aleksandrs ieņēma arī Persijas galvaspilsētas Babiloniju,Sūzas, Persepoli, un Ekbatanu.Tad viņš pakļāva sev atlikušo Persijas impērijas daļu,iekarodams teritorijas Indijas rietumos.Iekarotajās zemēs tika nodibinātas grieķu kolonijas.Līdz ar to visā valstī izplatījās grieķu valoda un kultūra.Teritorijas ziņā Grieķijas impērija pārspēja visas iepriekšējās impērijas.Kā jau Daniēls bija paredzējis ,vara valsts"valdīja pār visu zemi".Tā grieķu valoda(koinē) kļuva par starptautisku valodu.Šajā valodā bija iespējams ļoti precīzi izteikt domu,tāpēc tā izrādījās ārkārtīgi piemērota,lai sastādītu Kristiešu grieķu rakstus un izplatītu labo vēsti par Dieva Valstību.Aleksandrs Lielais valdīja 8 gadus.Viņš nomira 32 gadu vecumā 323.g.13.jūn.p.m.ē..Ar laiku viņa milzīgā impērija sašķēlās4daļās un katrā no tām valdīja viens no viņa karavadoņiem.Bija izveidojušās 4valstis,kas tika iekļautas Romas impērijas sastāvā.Varam līdzīgā lielvalsts pastāvēja tikai līdz30g.p.m.ē.,kad Roma uzvarēja pēdējo no četrām minētajām valstīm-Ēģipti,kur valdīja Ptolemaju dinastija.
Re: visiem

Daniēls turpināja skaidrot sapnī redzētā tēla nozīmi:"Tad nāks ceturtā valsts(pēc Babilonijas,Mēdijas un Persijas,Grieķijas),cieta kā dzelzs.Un kā dzelzs satriec un sagrauj visu,tā šī satrieks un sagraus visas pārējās."(Daniēla2:40.)Pēc sava spēka un spējas graut šī lielvalsts līdzinājās dzelzij-tā bija spēcīgāka nekā impērijas,ko attēloja zelts,sudrabs un varš.Šāda valsts bija Romas impērija.Roma satrieca un sagrāva Grieķijas impēriju un pakļāva sev to,kas vēl bija atlicis no Persijas un Mēdijas,kā arī no Babilonijas lielvalstīm.Neparādot nekādu cieņu pret Dieva Valstību,ko sludināja Jēzus Kristus,mūsu ēras 33.gadā romieši viņu sodīja ar nāvi pie moku staba.Cenšoties sagraut patieso kristietību,Romas valsts pārstāvji vajāja Jēzus mācekļus.Turklāt 70.gadā romieši izpostīja Jeruzalemi un tās templi.Tēla dzelzs kājas Nebukadnēcara sapnī simbolizēja ne tikai Romas impēriju,bet arī politisku veidojumu,kas radās no tās.Atklāsmes grāmatas 17.nod.10.p.ir teikts:"Tās ir arī septiņi ķēniņi:pieci ir krituši,viens ir tagad,viens vēl nav atnācis;un kad tas nāks ,tam būs palikt tikai īsu brīdi."Apustulis Jānis rakstīja šos vārdus atrazdamies Patmas salā,uz kurieni viņu bija izsūtījuši Romieši.Pieci kritušie ķēniņi jeb lielvalstis bija Ēģipte,Asīrija,Babilonija,Mēdija un Persija,Grieķija.Sestais-Romas impērija-vēl joprojām valdīja.Bet arī tam bija jākrīt,un vienai no Romas iekarotajām teritorijām bija jākļūst par septīto ķēniņu.Par kādu lielvalsti ir runa?
Re: visiem

Tagadējā Lielbritānija kādreiz bija Romas impērijas ziemeļrietumu daļa.Bet līdz 1763.gadam tā bija kļuvusi par Britu impēriju-par Britāniju,kas valdīja pār septiņām jūrām.1776.gadā Lielbritānijas 13 kolonijas Amerikā pasludināja savu neatkarību ar mērķi nodibināt Amerikas Savienotās Valstis.Vēlāk Lielbritānija un ASV kļuva par sabiedrotājām gan karā,gan miera laikā.Tā radās septītā Bībeles pravietojumos minētā lielvalsts-apvienotā angļu un amerikāņu lielvalsts.Tāpat kā Romas impērija,tā ir "cieta kā dzelzs".Tātad sapnī redzētā tēla dzelzs kājas attēlo gan Romas impēriju,gan divdaļīgo angļu un amerikāņu lielvalsti.Pēc tam Daniēls sacīja Nebukadnēcaram:"Tu redzēji,ka tēlam bija kājas(pēdas)un kāju pirksti pa daļai no māla,pa daļai no dzelzs,un tas norāda uz to,ka šī valsts būs savā būtībā nevienāda veidojuma valsts:tai piemitīs kaut kas no dzelzs stipruma,jo tu redzēji dzelzi,kas maisīta ar māliem;bet ka tu redzēji kājas pirkstus pa daļai no dzelzs un pa daļai no māla,tas dod aizrādījumu,ka šī valsts būs pa daļai stipra,pa daļai tieksies arī sadrupt.Un ka tu redzēji,ka dzelzs bija maisīta ar mālu,tas ir aizrādījums,ka abu daļu cilvēki sadzīvē un laulības noslēdzot gan saskaras cits ar citu("tie gan caur cilvēku dzimumu sajauksies",LB-1825),bet neviena daļa nesaraujami nesavienojas ar otru,tieši tā,kā dzelzs nesavienojas ar mālu".(Daniēla2:41-43.)Lielvalstis,kas pakāpeniski nomaina cita citu,Nebukadnēcara sapnī bija attēlotas ar dažādām tēla daļām-sākot ar galvu un beidzot ar kāju pēdām.Loģiski spriežot,no"dzelzs,kas maisīta ar māliem",veidotās kāju pēdas un pirksti simbolizē beidzamo cilvēku valdīšanas izpausmi"pēdēja beigu laikā."(Daniēla12:4.)
Re: visiem

juju tur gan saléja muljkíbas.....

PSRS nekā negatavojās uzbrukt Vācijai, vai vēl trakāk iekarot eiropu - tas pilnīgi nebūtu iespējams ar to laiku Padomju resursiem, ko pierāda arī pirmie 2-3 kara gadi kad PSRS armija bija spiesta bēgt un atkāpties praktiski visu laiku.
Un lielā mērā tikai pateicoties Stalina nepiekāpībai un prasīgumam izdevās karu saglābt.
Tāpat - ir praktiski visās vēstures grāmatās rakstīts - Vispasaules Revolūciju atbalstīja praktiski tikai Trockisti un citi ebreji, kas bija kopā ar Levu Trocki , kurus Stalins atstūma no varas un kuri pārsvarā aizbēga no PSRS. - jo Stalins bija pilnībā par to, ka vispirms jāieved kārtība savās mājās.
3kārt - aiz PSRS ieteiktu nelikt iekavās (Krievija) - arī Latvija un vairums latviešu ietilpa Padomju Savienībā un veidoja to, arī sastāvēja Komunistiskajā partijā, Lenina Komjaunatnē, pionieros un oktobrēnos un iestājās par kopēju lietu.
Re:

BEIDZ DIRST!
Re:

Nedzen, Kremļa propagandu, jo Staļins sākumā karā zaudēja tādēļ, ka bija sagatavojies cilvēces iekarošanas, nevis aizstāvēšanās karam. Viņš pirms uzbrukuma visai Eiropai un cilvēcei, dabūja nojaukt visas aizsardzības komunikācijas un mīnu laukus, jo uzbrukuma gadījumā tas traucē... Un Hitlers to izmantoja.
Re:

Stalinam kara sākumā nebija ne tanku, ne cita brunojuma, ne komandieru - vispār visa militārā industrija un personālsastāvs bija grāvī un neapmācīts - ar tādu neko nevarēja iekarot, pat somiem zaudēja, kur nu vēl Vācijai vai iekarot eiropu, smieklīgi.
Re:

Savukārt ASV bruņoja Vāciju kara pirmos gadus, tas arī ir zināms. Plaši zināms tas kluva, jo kluva zināms, ka Buša tēvocis ar to nodarbojās.
Re: juju

Autors: juju
Datums: 25.12.12. 17:17
Vidusskolā .... skaidroja ... kas ir ideālais .... utt ...duālisms... utt.

Atvaino, kaut kā neticas. Drīzāk izskatās pēc Partijas skolas. Es tak ar skolā gāju. /C./
------------------------------

Atvaino. JUJU. Tu varbūt gāji švakākā skolā. Padomju skolā visu to skaidroja gan. Un pat pirmajā klasītē man skaidroja pārstāvnieciskās attieksmes, to, kas ir tas, kas pārstāv citu kaut ko, un es labi atceros, ka mans pirksts tikai pārstāvēja, nevis nozīmēja vārdu viens. Tā, lūk, mācīja sociālisma skolā.

Nemaz nerunājot par politiskās ekonomikas mācību, kurā, lai vispār to saprastu, ir pilnīgi nepieciešams zināt pirmkārt Platona ,,ideālo" un tikai tad to salīdzināt ar Marx ,,ideālo". Un tamdēļ arī sociālisma vidusskolā skaidroja visu ideālisma, duālisma sistēmu, lai varētu to salīdzināt ar materiālisma sistēmu, kura, bez mazākām šaubām sevī ietver visu cilvēces sabiedriskās apziņas un domas attīstības vēsturi, tās izpratni un objektīvu vērtējumu.

Tā ka nestāsti man te pekstiņus, ko mācīja vai nemācīja padomju laikos vidusskolā. Tur apguva visu ideālismu un materiālismu kā vienotu, vēsturisku, nepārtrauktā attīstībā esošu sistēmu, kuras mērķis ir komunisms jeb vispusīgi un harmoniski attīstīts cilvēks un sabiedrība. Tātad, skaidra lieta, visi liekēži, tautas dzīvības interešu nodevēji jeb darba ļaužu ekspluatatori ir vēstures atkritumi (līķi).

Protams, ir arī starp maniem skolas biedriem zābaki, kas to neatceras un nesaprot pilnīgi neko par finanšu kapitāla ideālo varu vai tās iemiesojumu sadzīvē.
Re: juju

Un piebildīšu vēl, ka komunisms jeb vispusīgi un harmoniski attīstīts cilvēks un sabiedrība varētu būt šāda: http://goatse.info/<\/a>
Re: patiesais vārds

Un piebildīšu vēl, ka komunisms jeb vispusīgi un harmoniski attīstīts cilvēks un sabiedrība...

Kad Dievs redzēja, ka cilvēku ļaunums augtin auga zemes virsū un ka viņu sirdsprāta tieksmes ik dienas vērsās uz ļaunu, tad Dievam k ļ u v a ž ē l, ka Viņš cilvēku zemes virsū bija radījis, un Viņš Savā sirdī ļoti noskuma. (1.Moz.6:5,6).


Cerība uz kādu neuzticamu cilvēku /vadoni/ bēdu /krīzes/ laikā ir kā sapuvis zobs un paslīdējusi kāja. (Sal.pam.25:19).
Neatriebieties paši, mīļie, bet atstājiet vietu Dieva dusmībai, jo ir rakstīts: Man pieder atriebšana, Es atmaksāšu, saka Tas Kungs. (Romiešiem 12:19.
„Tā saka Tas Kungs, Israēla Dievs: ... Es viņus padarīšu par baigu nelaimes paraugu visām valstīm zemes virsū...”(Jer.24:5,9).

Jo ir viens Dievs un viens starpnieks starp Dievu un cilvēkiem-cilvēks Kristus Jēzus, kas sevi pašu ir nodevis par atpirkuma maksu par visiem, par liecību savā laikā. (1.Tim.2:5,6)
Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz n ā k o š ā (pēc augšāmcelšanas) mūžā. (Mateja 12:32)

... Dieva vārds ir dzīvs un spēcīgs un asāks par katru abās pusēs griezīgu zobenu un spiežas dziļi iekšā, līdz kamēr pāršķir dvēseli un garu, locekļus un smadzenes, un ir domu un sirds prāta tiesnesis. ( Ebr.4:12)

...sludināšanas mērķis ir mīlestība, kas nāk no skaidras sirds un labas apziņas un neliekuļotas ticības. (1.Tim.1:5)

„Tā saka Tas Kungs, (debesu) Israēla Dievs:
...Es viņus padarīšu par baigu nelaimes paraugu visām valstīm zemes virsū...” (Jer.24:5,9)
Jūs čūsku un odžu dzimums, kā jūs izbēgsit no elles sodības? (Mateja 23:33)
Gudro sirds ir bēdu namā, bet nelgu sirds ir prieka namā (Sal.māc.7:4).
Tātad, ikviens no mums atbildēs Dievam par sevi. Tāpēc netiesāsim vairs
cits citu...(Romiešiem 14:12,13).
Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams; jo pravietošana nekad nav cēlusies no cilvēku gribas, bet Dieva cilvēki ir runājuši Svētā Gara spēkā. (2.Pēt. 1:20,21).
Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā. (2.Tim.3:16)
Jo kā bija Noas dienās, tā būs arī Cilvēka Dēla.(Mateja 24:36,37).
Viņš arī nesaudzēja seno pasauli, bet sūtīdams plūdus bezdievīgajai pasaulei, izglāba tikai taisnības sludinātāju Nou līdz ar septiņiem citiem. (2.Pētera 2:5).


Tā Kunga lielā diena ir tuvu, tā jau ir klāt un nāk steigdamās....
„Es iedvesīšu ļaudīm bailes...; viņu asinis izlies kā samazgas un viņu miesas izmetīs kā mēslus!”
Tā Kunga dusmības dienā viņus neglābs ne viņu sudrabs, ne zelts, un visu zemi aprīs Viņa niknuma uguns, jo ātru galu Viņš atnesīs visiem zemes iedzīvotājiem. (Cefanjas 1:14, 17, 18)
Jo redzi, Es radīšu jaunas debesis un jaunu zemi, ka agrākās vairs nepieminēs, un tās nevienam vairs nenāks prātā. (Jesajas 65:17)
...Es esmu ar tevi, lai tevi pasargātu! (Jeremijas 1:19)
Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts. (Marka 16:16)
Re: visiem

Beidzamais karagājiens.Sacensība starp ziemeļvalsts ķēniņu un dienvidvalsts ķēniņu -vai tā būtu militāra,ekonomisks vai cita veida sacensība-tuvojas beigām.Bet Jehovas enģelis aprakstīja vēl kādu gaidāmu sadursmi abu valdnieku starpā:"Ziņas no rītiem un no ziemeļiem viņu(ziemeļvalsts ķēniņu)izbiedēs un uztrauks,un ar ārkārtīgām dusmām un bardzību viņš dosies kra gājienā,lai daudzus nogalinātu un izdeldētu.Viņš uzcels savas pilīm līdzīgās teltis starp lielo jūru un svēto godības kalnu;bet tad pienāks viņa gals,un palīdzības ne no viena tam nebūs."(Daniēla11:44,45.)Kad 1991.g.dec.beidza pastāvēt Padomju Savienība,ziemeļvalsts ķēniņš saņēma nopietnu triecienu.Kas būs ziemeļvalsts ķēniņš, kad piepildīsies Daniēla gr.11.nod.44.un45.p. lasāmie vardi?Vai tā būs kāda valsts,kas agrāk ietilpa Padomju Savienībā?Vai arī par šo valdnieku būs kļuvusi pavisam cita valsts,kā tas jau ne reizi vien ir noticis agrāk?Vai tas fakts,ka kodolieročus ir sākušas izstrādāt valstis,kurām to līdz šim nebija,izraisīs jaunu bruņošanās sacensību un palīdzēs noteikt,kurš ir ziemeļvalsts ķēniņš?Tikai laiks ļaus rast atbildes uz šiem jautājumiem.Pašreiz pats prātīgākais ir nenodoties minējumiem.Kad ziemeļvalsts ķēniņš uzsāks beidzamo karagājienu,visi,kas smeļas gudrību Bībelē ,skaidri saskatīs pravietojuma piepildīšanos.Taču mēs zinām,ko ziemeļvalsts ķēniņš drīzumā darīs.Satraucies par ziņām no"no rītiem un no ziemeļiem",viņš dosies karagājienā,"lai daudzus nogalinātu ."Pret ko būs vērsts karagājiens?Un kādas" ziņas" izraisīs šo uzbrukumu?
Re: visiem

Astra - ja nevēlies velti izniekot dzīvi ticot mītiem - saproti uzreiz - Jehova nav Dievs. Tam ir simtiem pierādījumu, gan tiešu, gan netiešu, ja vēlies, ieliec tēmu forumā. Nepievil sevi ar zombostāstiņiem. Kļūt brīvai nozīmē izcīnīt cīņu ar pakļauto apziņu un atbrīvoties no parazītiem, kam kalpo.
Re: visiem

Pievērsīsim uzmanību tam,kas Atklāsmes grāmatā sacīts par galu,kāds sagaida lielo Bābeli-viltus reliģijas pasaules impēriju.Pirms"cīņas Dieva visuvaldītāja lielajā dienā',Harmagedonā,šo nesamierināmo patiesās pielūgsmes ienaidnieci'sadedzinās ugunī".(Atklāsmes16:14,16;18:2-8.)Attēlojot lielās Bābeles iznīcināšanu,simboliskajā Eifratas upē tiek izliets sestais Dieva dusmu kauss.Upes ūdeņi izsīkst,lai"ceļš būtu sagatavots austrumu ķēniņiem."(Atklāsmes16:12.)Kas ir šie ķēniņi?Tie ir Dievs Jehova un Jēzus Kristus!(Salīdzināt Jesajas41:2;46:10,11.)Lielās Bābeles iznīcināšana ir iespaidīgi aprakstīta Atklāsmes grāmatā:"Desmit ragi,ko tu redzēji(ragi simbolizē valdniekus,kas valda beigu laikā),un zvērs(Apvienoto Nāciju Organizācija)-tie ienīdīs netikli,to atstās postam un izģērbs kailu,ēdīs viņas miesas un viņu pašu sadedzinās ar uguni."(Atklāsmes17:16.)Kāpēc valdnieki iznīcinās lielo Bābeli?Tāpēc,ka "Dievs būs devis viņu sirdīm tieksmi pildīt viņa nodomu."(Atklāsmes17:17.)Starp šiem valdniekiem būs arī ziemeļvalsts ķēniņš.Tas,ko viņš dzirdēs" no rītiem"-jeb no austrumiem-,pilnīgi iespējams būs saistīts ar to,ko izdarīs Jehova,dodot cilvēces vadītāju sirdīm tieksmi darīt galu lielajai reliģiskajai netiklei.Tātad, pravietojumam piepildoties ,saniknotais ziemeļvalsts ķēniņš dosies karagājienā pret Dieva tautu.Garīgā nozīmē vieta"starp lielo jūru un svēto kalnu"simbolizē Jehovas svaidīto kalpu garīgos īpašumus.Viņi ir iznākuši no "jūras",ar ko tiek apzīmēta no Dieva atsvešinātā cilvēce,un viņiem ir perspektīva kopā ar Jēzu Kristu valdīt uz debesu Ciānas kalna.(Jesajas57:20;Ebrejiem12:22;Atklāsmes14:1.)
Re: visiem

Staļinam kara sākumā bija pasaulē lielākā un spēcīgākā armija, vieni paši desantnieki bija vairāk nekā visām pasaules valstu armijām kopā, bet desantnieki paredzēti tikai galvenokārt iekarošanas karam. Un tas par to Staļina vājumu ir tikai tukša Kremļa demagoģija - propaganda, lai Ļaunuma impērija izskatītos ciešamāka un varētu novilcināt to Nirnbergu 2.
Re: visiem

Arī Daniēla laikabiedrs Ecehiēls pravietoja,ka'visu dienu galā"notiks uzbrukums Dieva tautai.Ka redzams,pirmo akmeni jau ir metis Ēzelis Makss.Ecēhiēls norādīja,ka uzbrukumu izraisīs Gogs no Magoga zemes,tas ir,Sātans Velns.(Ecēhiēla38:14,16.)No kuras puses Gogs simboliski ieradīsies?Jehova to atklāja ar Ecēhiēla starpniecību;viņš nāks"no galējiem ziemeļiem".(Ecēhiēla38:15.)Bet,lai cik mežonīgs būtu Goga uzbrukums,Jehovas tauta tajā neies bojā.Dramatiskā sadursme notiks tāpēc,ka Jehova būs veicis stratēģisku manevru ar mērķi iznīcināt Goga spēkus.Tāpēc Jehova saka Sātanam:"Es tev likšu dzelžus mutē un tevi izvedīšu cīņā.""Es tevi...vedīšu saitē no visattālākiem ziemeļiem un likšu tev doties virzienā uz Israēla kalniem un tajos nonākt."(Ecēhiēla38:4;39:2.)Tātad ziņas"no rītiem un no ziemeļiem",kas saniknos ziemeļvalsts ķēniņu,patiesībā nāks no Jehovas.Bet to,ko īti sevī ietvers ziņas"no rītiem un no ziemeļiem",noteiks vienīgi Dievs,un mēs to redzēsim tikai ar laiku.Gogs rīkos vispārēju uzbrukumu tāpēc,ka"Dieva Israēls",tāpat kā 'liels pulks"citu avju",vairs nepieder pie viņa varā esošās pasaules un dzīvo labklājībā.(Galatiešiem6:16;Atklāsmes7:9;Jāņa10:16;17:15,16;1.Jāņa5:19.)Gogs ar nepatiku skatās uz" tautu,kas sapulcināta,izvācot to no pagānu tautu vidus,kas jau ieguvusi lopus un mantu(garīgā ziņā)".(Ecēhiēla38:12.)Uzskatīdams kristiešu garīgos īpašumus par "ne ar ko nenocietinātu zemi,kurā vienīgi tikai zemnieku sētas"un kura ir viegli iegūstama,Gogs saņems visus spēkus,lai likvidētu šo šķērsli,kas viņam traucē pilnībā pakļaut cilvēci.Taču viņš cietīs neveiksmi.(Ecēhiēla38:11,18;39:4.)
Re: visiem

Kad zemes valdnieki ,starp kuriem būs arī ziemeļvalsts ķēniņš,uzbruks Jehovas tautai,"pienāks viņu gals".Ziemeļvalsts ķēniņa pēdējais karagājiens nebūs vērsts pret dienvidvalsts ķēniņu.Tāpēc ziemeļvalsts ķēniņš nekritīs no sava varenā sāncenša rokas.Arī dienvidvalsts ķēniņu neiznīcinās ziemeļvalsts ķēniņš.Dienvidvalsts ķēniņš tiks iznīcināts"bez cilvēku roku palīdzības"-to izdarīs Dieva valstība.(Daniēla8:25.)Harmagedona kaujā Dieva Valstība darīs galu visiem valdniekiem,kas valda uz zemes,un šāds gals acīmredzot gaida arī ziemeļvalsts ķēniņu.(Daniēla2:44.)Daniela grāmatas 11.nod.44.un45.pantā ir aprakstīti notikumi,kas risināsies pirms pēdējās kaujas.Nav brīnums.ka tad,kad pienāks ziemeļvalsts ķēniņa gals,'palīdzība ne no viena tam nebūs'!
Re: visiem

2 Autors: zambala
Datums: 26.12.12. 00:44

Uz kara sākumu Staļinam bij apm 5 x spēcīgāka armija kā Hitleram. Hitlers apsteidza Staļinu par 2 nedēļām.
Militārā joma ir plaša. Nebij nevienas nozares kur Staļins nebūtu vismaz 3 x spēcīgāks. Tikai tanku viņam bij 7 x vairāk , lidmašīnu 9 x vairāk , dzīvā spēka - 9 x vairāk.
Tikai viena viņam trūka - viņam nebij ARMIJAS . Bet bija milzīgs gļēvulīgu laupītāju un izvarotāju bars.
Re: visiem

2 Autors: patiesais vārds
Datums: 26.12.12. 02:17

Tu atkal SAMELOJIES ! Padomju skolā neko tādu nemācija. Kaut kādās spec skolās - varbūt.

Sociālisms/ komunisms ir noziedzīgs pēc būtības. Jo paredz vardarbīgu 100 % darba augļu atņemšanu. Ar pēcāku izdalīšanu. Ne jau pēc nopelniem , bet vadoties no uzticamības režīmam.
Sociālisms / komunisms vnk nevar būt humāns. Un nespēj eksistēt bez plaša vergu slāņa.

Tas jau ir spīdoši pierādīts praksē. PSRS , Kampučija ,utt

Gan Ķīna gan Vjetnama gan Kuba to jau ir sapratuši un tagad nesteidzoties pārkārtojas uz kapitālismu.
Kapitālisms ir daudzveidīgs. Pie mums, Latvijā ... hmm .. diez kas nav. Mežonīgais (pēc Marksa) .

Sociālisms "ar cilvēcīgu seju" ir nonsenss , tas ir neiespējams. Kapitālisms gan ir iespējams. Klases netiek likvidētas , bet tās nav antagonistiskas.
Tikai humāns kapitālisms , kas dzīvē reāli balstās uz Kristus idejām ir dzīvotspējīgs un var nodrošināt uzplaukumu.
Re: visiem

Komunisma paredz ideálu pasaules modeli - No katra pēc voņu spējām, un katram pēc nepieciešamības.
Komunisms paredz sirsnīgus, godīgus cilvēkus, kas tiecas pēc ideāliem, visa labā un kā labāk kalpot savi tautai un cilvēcei.
Vienīgais, ka vairums cilvēku nebija vēl morāli izauguši līdz komunismam - bija ierāvēji, kas grib izkalpināt citus, iedzīvoties uz valsts mantas rēķina, utt. - b. Stalins zināja kā ar tādiem tikt galā, bet pārējie bija par vārgu, kūtru un egoistisku!
Tagad vispār bērniem un cilvēkiem ir likvidēti visi ideāli un nav vairs uz ko tiekties.
Mani audzināja, ka es dzīvoju lai kalpotu valstij un lai visa cilvēce klūtu laimīgi.
- Tagad nekā tāda nav. Ja pats sev neesi vajadzīgs, vari nošauties, kāds cits nozags tavus īpašumus.
Re: zambala

Ieskaties Bībelē:

Jo redzi, Es radīšu jaunas debesis un jaunu zemi, ka agrākās vairs nepieminēs, un tās nevienam vairs nenāks prātā. (Jesajas 65:17)


... līdz svaidītam valdniekam jāpaiet septiņām nedēļām (7x70g.=490g. no 455.g.p.m.ē-Jēzus nāve), un pēc tam sešdesmit divu nedēļu laikā to atkal atjaunos...(Daniēla 9:25)
... debesu Dievs cels valsti(debesīs), kura pastāvēs nesagrauta mūžīgi un kuras vara nepāries ne uz vienu citu tautu.Tā satrieks un iznīcinās citas valstis, bet pati pastāvēs mūžīgi. (Daniēla 2:44)Tava "mūžam dižā Ļ" komunisma pasludinātā ideja(mācība) ir Bībelē pravietotā kristiešu dzīve paradīzē uz jauradītās zemes pēc Harmagedona!!!!!!!!!!!!!
Tavs Ļ & co nostādīja sevi Dieva vietā, gribēdams paveikt Dieva darbu!!!!!!!!
Komunismam bija jābūt 1980.gadā!!!!!!
Tāpēc reliģija bija jānoliedz, jo ideja ir nozagta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Re: zambala

Tāpēc,ka tika atņemti ideāli,un arī es piederu pie tiem,cilvēki sāka meklēt Dievu.Man "patika",kā šķietami iesīkstējis komunists ,kas bija it kā ateists,skraidīja pa baznīcām Dieva meklējumos-īsti nevarēja saprast,vai viņš bija bijis reliģiozs visu laiku,bet slēpās aiz komunisma maskas,vai tāpēc ka tā sāka darīt visi un līdz ar to viņš arī.Manā acu priekšā sagruva viss tas"pamats",kas bija ielikts no bērnības.Radās jautājums:'Kā cilvēki var būt tik divkosīgi"?Kā tik pēkšņi var apmest kažoku uz otru pusi?Un tad tu,cilvēks,sāc apjaust,ka nekā ideāla nav un nav arī bijis,ir bijusi tikai viena vienīga liekulība.Pārdomājot dzīvi no jauna un no jauna,nācu pie secinājuma,ka lielāka loma manā dzīvē ir bijusi kaut kam Augstākam par visiem šiem bijušajiem viltus ideāliem,ko borēja sākot no skolas sola.Arī es nodevos šo Augstāko spēku meklējumos.Atrast patieso Dievu ir ļoti,ļoti grūti.Es sapratu,ka ja es meklētu Dievu tur pat kur to meklē šie liekuļi,kas apmeta to kažoku otrādi,es kļūtu tāda pati liekule kā viņi.Un,ja jau Dievs redz visu,tad viņš redz,kāds liekulis tu, cilvēks, esi.Es sapratu,ka pilnas baznīcas ir ar liekuļiem un ka līdz ar to patiess Dievs tajās vienkārši nemājo.Tagad es esmu atradusi patieso,īsto un vienīgo Dievu un es esmu sirdī laimīga.
Re: zambala

2 Autors: zambala
Datums: 27.12.12. 01:37

Komunisms paredz verdzību.
KOmunisms paredz Pavļiku Morozovu kā ideālu un Pol Pota režīmu.
Komunisms slavē nelietību , līdzcilvēku aplaupīšanu un personīgo labklājību , kas balstās nevis uz konkrētiem sasniegumiem , bet lojalitātes režīmam.
Komunisms paredz: jebkurš jaunietis no 9 gadu vecuma jāieskaita "Darba Armijā".
Komunisms paredz : "Sievietes ir kopĪPAŠUMS ".
Komunisms paredz : Nepilnvērtīgas tautas/ rases un nepiešamību tās iznīcināt. Un gāzes kameras tam.
Komunisms paredz : Darbs. Ar cērti izstrādāt 8 kub m granīta. Arī bērniem.
Trockis par "1. Darba Armiju" sauca GULAGa mocekļus.

Tu, O divkārt vienlīdzīgais, vnk neesi spējīgs saprast Augstāko Patiesību. Jo esi tikai DIVKĀRT vienlīdzīgais. Ja labi centīsies , varēsi kļūt TRĪSKĀRT , un saņemsi sievieti katru nedēļu nevis reizi mēnesī. Izpelnies 4-kārt un dzīvosi dzīvoklī nevis barakā. Un sievioete tev būs pastāvīgi , pēc tavas izvēles.

Un tev nebūs vairs jāuztraucas, ka, ja pēdējais nostāsies ierindā pēc signāla, tevi uz vietas nošaus.
Utt Utt

Galvenais - censties un tad tev labi ies. Un neaizmirsti regulāri stučīt un meklēt Tautas ienaidniekus.
Re: zambala

Solžeņicins, naprimer, gulagā nemocījās. Bija brigadieris rakstīja grāmateles ,kamēr viņa līdzpilsoņi cīnījās pret fašistiem un leģionāriem. A ko jus vel gaidijāt no jūda?
Re: juju

Autors: juju
Datums: 26.12.12. 13:00

Tu atkal SAMELOJIES ! Padomju skolā neko tādu nemācija. Kaut kādās spec skolās - varbūt. /Cit./
-------------------
JUJU. Tu taču esi piemirsis vienkāršu faktu, ka visas komunisma idejas sabojā slikti cilvēki http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=212923&t=212923<\/a>

Esi piemirsis arī objektīvus faktus par sociālistiskās demokrātijas sasniegumiem cilvēces vēsturē.

Ливия при Кадаффи
1. Бензин стоит дешевле воды. 1 литр бензина — 0,14 $
2. Новобрачным дарится 64 000 $ на покупку квартиры.
3. Образование и медицина полностью бесплатные.
4. На каждого члена семьи государство выплачивает в год 1 000 $ дотаций.
5. Пособие по безработице — 730 $.
6. Закрыл военные базы НАТО.
7. Зарплата медсестры — 1 000 $.
8. За каждого новорожденного выплачивается 7 000 $.
9. На открытие личного бизнеса единовременная материальная помощь —20 000 $.
10. Крупные налоги и поборы запрещены.
11. ВВП на душу населения — 14 192 $
12. Образование и стажировка за рубежом — за счёт государства.
13. Сеть магазинов для многодетных семей с символическими ценами на основные продукты питания.
14. За продажу продуктов с просроченным сроком годности — большие штрафы и задержание подразделениями спецполиции.
15. Часть аптек — с бесплатным отпуском лекарств.
16. За подделку лекарств — смертная казнь.
17. Квартирная плата — отсутствует.
18. Плата за электроэнергию для населения отсутствует.
19. Продажа и употребление спиртного запрещены — «сухой закон».
20. Кредиты на покупку автомобиля и квартиры — беспроцентные.
21. Риэлтерские услуги запрещены.
22. Покупку автомобиля до 50% оплачивает государство, бойцам народного ополчения — 65%.
23. Придя к власти, он изгнал из страны международные корпорации. Только при Муаммаре негры юга Ливии обрели человеческие права. За сорок лет его правления население Ливии выросло в три раза. Детская смертность уменьшилась в 9 раз. Продолжительность жизни в стране увеличилась с 51,5 до 74,5 лет. Кадаффи принял решение вывести Ливию из мировой банковской системы и его примеру хотели последовать ещё 12 арабских стран.

Protams, tādus sociālistiskās demokrātijas panākumus islāma svētajā Lībijas zemē ienīst finanšu un biržu spekulatīvā kapitāla varas pakalpiņi (piemēram, juju) un imperiālisma terora briesmoņi (piemēram, ASV un NATO)
pv

Protams, tādus sociālistiskās demokrātijas panākumus islāma svētajā Lībijas zemē ienīst finanšu un biržu spekulatīvā kapitāla varas pakalpiņi (piemēram, juju) un imperiālisma terora briesmoņi (piemēram, ASV un NATO)(c)

a kapēc lai kāds ienīstu banālus aģitpropa melus, nedaudz atšķaidītus ar daļēju patiesību? Mums jau arī, JA PAMEKLĒ, var atrast tādus pašus vai līdzīgus ciparus. Benzīns, BEZ pvn un akcīzes nodokļa, maksātu kādus 30-40 santīmus litrā, vakcīnas mēdz būt valsts apmaksātas, rīgas domes čiekuriem un viņu radiniekiem noteikti ir pieejami visādi pabalsti. Viens mūdzis, redz, saņēma bērna pabalstu 80'000 Ls apmērā, bērziņa kungs saņem pensiju 10'000Ls apmērā... pie Kadafi nekā tāda nebija... Proti - muldēt jau var par atsevišķiem izņēmumiem no oligarhu aprindām, tikai tie nemazākajā mērā neatspoguļo patieso situāciju.
Ibo JA par māju nav jāmaksā, pārtika lēta, apkure nav vajadzīga, benzīns gandrīz par velti, par mašīnu 50% maksā valsts, bet bezdarbnieka pabalsts ir 730$ - kāda mārrutka pēc jelkādam valsts pilsonim būtu interese strādāt???? Ģimenei ar 5 cilvēkiem, neko nedarot (!!!!) vien ir mēnesī 1700-4200$ lieli ienākumi no pabalstiem un dotācijām. Kāda būtu motivācija šiem ļaudīm kaut vienu dienu iet un strādāt lai papildinātu nacionālo kopproduktu? Proti - kurš ir TAS MUĻKIS, kurš strādā to lībiešu vietā un ražo to diženo kopproduktu 14 192 $ uz vienu iedzīvotāju??? Un tas pie tā, ka gadā šie paši ļaudis NEKO NEDAROT var saņemt vismaz 9'760$ katrs?
Tb - uzrādītā statistika ir vai nu par kaut kādu milzu bagātnieku leiputriju, vai vienkārši ir banāla dezinformācija. Elementāra loģika saka priekšā, ka vienīgais iespējamais variants ir otrais. Pie kam tas ir acīm redzami. Aiz ko šādus smieklīgus argumentus bīdīt ir vismaz dumji....
Re: pv

2 Autors: Katrīna
Datums: 27.12.12. 12:25

Mīļumiņ , visu cieņu, bet melot gan nevag , ja ?

Viš bij fizikas skolotājs, kara laikā artilērijas virsnieks. Arestēja viņu pašās kara beigās. Un izgāja cauri VISAM.
Un ilgi viņam pagāja , kamēr varēja saukties par Cilvēku .
Grāmatas viņš sāka rakstīt vēlāk - kad tika brīvībā un tika reabilitēts.
Re: pv

2 a-masiks: Bikiņ neprecīzi. "Nacionālais kopprodukts" ir visai nosacīts jēdziens. Šajā gadījumā tas NAV jāsaražo. Tas ir tikai jāpasmeļ ar spaini.
Bet kādam tak ir arī jāstrādā. Kaut vai tās lepnās mašinas jāremontē un mājas jābūvē . Neko darīt - jāieved viesstrādnieki.

Tas ir tradicionāli visās arābu valstīs. Ir nafta, ir ienākumi. Un no tiem ienākumiem jau iepriekš paredzēts % valsts izdevumiem, savs % valdniekam un savs % pat visnabadzīgākajam beduīnam.
Nav daudz , bet pilnīgi pietiek, lai tas lupatlasis uzbūvētu lepnu villu piepilsētā. Ar baseinu un kondicionieri.
Daži gara laika pēc (papildus peļņai) nodarbojas ar tirdzniecību, amatniecību , mākslu , utt Bet īstu darbu neviens nestrādā. To dara viesstrādnieki.
Re: pv

Nesaprotu, kada ideja ik pa laikam rīvēt mums degunā to Kadafi leiputrijas aprakstu? Vai kas tāds iespējams bez naftas laukiem un viesstrādnieku darba ekspluatācijas? Ko mums no tā būtu jamācas, varbūt jādodas kāda naftas zeme iekarot?
Re: vāja sapratne

Nu taču var vienīgi pabrīnīties par kungu (juju un masiks) neizpratni kā no viena, tā otra gala. Ak vai, ja būtu patika te strīdēties. Tik mani, diemžēl tas garlaiko.
pv

tjipa - ja naf ko teikt, tad atliek izlikties ka negribas? Bērnudārzs, jej bogu! Arī okeānu tu pārpeldētu, tikai šodien tev negribas un vispār mamma neļauj?
:)))))))))))
Re: masiks

Masik. Ho, ho, ho. Ko teikt jau man šad tad ir gan. Bet pieredze rāda, ka daudz ko no klasikas tu nesaproti. Un tamdēļ strīds ar tevi ir garlaicīgs. Jo kā nekā, bet tomēr savu personīgo viedokli es mēdzu bilst tik tad kad skaidri redzams, masiks tup jau krūmos.

Piemēram, ko tad tu jēdzīgu vari pateikt ar garu par garu, nevis teikt par garu? Nu taču, neko interesantu tu šajā sakarā nepateiksi.

Un uzsveru vārdu NEPATEIKSI, tā teikt, zem sakāmā, jo, kā teikts ,,par ko nu nevar ar tevi runāt, par to nu nevar ar tevi runāt".

Tā ka vispār, nevis man mamma neļauj, bet gan tevi ,,žogi attur", ja gadījumā zini, kas to saka.

Nu ko, masik? Ir vai nav tev pasakāmais piens aiz lūpas? Ko-ē? U, ū.
Re: visiem

Daudzās reliģijās var atrast labus cilvēkus,kas vēlas būt patīkami Dievam.Dievs redz visus šos cilvēkus,un viņam rūp ,kas ar tiem notiek.Diemžēl reliģijas nereti tiek izmantotas nekrietniem mērķiem.Pagātnē reliģiskie vadīāji pat ir spīdzinājuši tos,kam ir citādi uzskati.(2.Korintiešiem4:3,4;11:13-15.)Mūsu laikos bieži izskan ziņas par dažādu reliģisko vadītāju saistību ar terorismu,genocīdu,kariem un bērnu ļaunprātīgu izmantošanu.(Izlasiet Mateja24:3-5,11,12.)
Bībelē ir norādīts,ka pastāv patiesā reliģija un viltus religijas.Viltus reliģijas nemāca patiesību par Dievu.Bet Dievs Jehova vēlas,lai cilvēki zinātu patiesību par viņu.(Izlasiet 1.Timotejam2:3-5.)
Re: astra

Komunisti skraidīja pa baznīcām visticamāk jau ne tāpēc, ka būtu kur izlikušies, bet tieši otrādi - ideālists paliks ideālists vienalga kāda sistēma, vai tas sauksies komunisms, vai religija - jo viss kas mūs patiesi interesē ir lai Pasaulē beigtos ciešanas.
Es atradu savu vienkāršo un neapgāžamo religiju - budismu;
Cilvēki var ilgi strīdēties un diskutēt par to vai dievs ir vai nav - visbiežāk tas vairo neticību un cilvēki nesāk neko darīt un praktizēt, bet gari runā.
Budisma atskaites punkts ir 4 Cēlās Patiesības:
1. Pastāv Ciešanas
2.Ciešanām ir Cēloņi
3,Ir stāvoklis kurā nav ciešanu
4. Ir Celjš kurš ved uz šo stāvokli, kurā nav ciešanu => Cēlais 8 posmu celš kā : pareiza domāšana, launa nedarīšana, slikta nerunāšana, pareiza koncentrēšanās, atturēšanās no dzimumpārkāpumiem, utt.
----------------------------
- Tāds ir visu to Apskaidroto un cēlo celš, kuri ir sasnieguši mieru ar sevi un pasauli un visām būtnēm, sirds skaidrību un gudrību, utt.
- Un es domāju visam augstākminētajam piekritīs vairums cilvēku, gan komunisti, gan religiozi, gan labi domājoši.
-------------------------------------------------------------
Protams, budisms kā religija paredz ne tikai vispārēju atziņu piekrišanu, bet arī visu religiozo praksi lai mainītu cilvēku apziņu, kura ir tā, kas rada visas pasaules ciešanas un nelaimes..
Budisms uzskata, ka visas pasaules ciešanas rodas no 3 Prāta Indēm - Alkatības, Naida un Neizpratnes - ar šīm indēm ir piesārņots cilvēks pats un visa pasaule un ir rūpīgi jāstrādā, lai no tām notīrītos un cienīgi nomirtu.
Re: zambala

... Dieva vārds ir dzīvs un spēcīgs un asāks par katru abās pusēs griezīgu zobenu un spiežas dziļi iekšā, līdz kamēr pāršķir dvēseli un garu, locekļus un smadzenes, un ir domu un sirds prāta tiesnesis. ( Ebr.4:12)

Bet es esmu tevi patiesi tāpēc taupījis, lai parādītos Mans spēks un lai Mans Vārds tiktu teikts visā zemē. (2.Moz.9:16).
...Es esmu ar tevi, lai tevi pasargātu! (Jeremijas 1:19)
„Jūs esat mani liecinieki,” tā saka tas Kungs, ... (Jes.43:10).
Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā, to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs. (Mateja 10:32).
...sludināšanas mērķis ir mīlestība, kas nāk no skaidras sirds un labas apziņas un neliekuļotas ticības. (1.Tim.1:5)
Pravieti, kāds es esmu, Tas Kungs, Tavs Dievs, tev cels no tava vidus, no taviem brāļiem, klausiet viņu. (5.Moz.18:15).
...es likšu Savus vārdus viņa mutē, un viņš runās uz tiem visu, ko es tam pavēlēšu.(5.Moz.18:18)
Jo jūs neesat tie runātāji, bet jūsu Tēva Gars ir tas, kas jūsos runā. (Mateja 10:20).
...visu to dariet Dievam par godu. (1.Kor.10:31).
Ikviens lai paliek tai stāvoklī, kurā tas ir aicināts. (1.Kor. 7:20).


Jo es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus. (Mateja 9:13).
Tas Kungs ir tuvu tiem, kam salauztas sirdis, un palīdz tiem, kam satriekts un noskumis prāts. (Ps.34:19).
....Jo no sirds pārpilnības mute runā. (Lk.6:45)
Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums.
Bet jūsu vārdi lai ir: jā, jā! nē, nē! Kas pāri par to, tas ir no ļauna. (Mateja 5:37).
Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums.
...Dievs neuzlūko cilvēka vaigu, bet ikvienā tautā Viņam ir tīkams, kas Viņu bīstas un taisnīgi dzīvo. (Ap.d.10:34,35).
Jo ar sirds ticību panākama taisnība un ar mutes liecību pestīšana..(Rom.10:10).
Gudro sirds ir bēdu namā, bet nelgu sirds ir prieka namā (Sal.māc.7:4).

Bet šauri ir vārti un šaurs ir ceļš, kas aizved uz dzīvību, un maz ir to, kas to atrod. (Mateja 7:14)
Re: m

Cien. m , lūgtum izteikties skaidrāk, man tie Bībeles citāti praktiski neko neizsaka un slinkums lasīt; Bet ja ir kas interesants un saturīgs ko teikt vai jautāt, tad vienmēr laipni.
Drīkst arī ar citātiem, aizliegts nav, bet tad uzreiz savu skaidrojumu un izpratni klāt.
Re: zambala

Nu savas dzīvības glābšanai papūlies izlasīt citātu bloku par apspriežamo tēmu.

Cilvēku vāvuļošana pret Dieva vārdu rada haosu skaidrojumu jūklī!
Re: Autors: ?

Autors: ?
Datums: 28.12.12. 14:47

Nesaprotu, kada ideja ik pa laikam rīvēt mums degunā to Kadafi leiputrijas aprakstu? Vai kas tāds iespējams bez naftas laukiem un viesstrādnieku darba ekspluatācijas? Ko mums no tā būtu jamācas, varbūt jādodas kāda naftas zeme iekarot? /Cit./
------------------------------------------------

Ak vai, tātad tev, kuru es saucu vārdā kur mugura zaudē savu pieklājīgo nosaukumu, ir problēma saprast, ka mums (Latvijā) ir ,,zaļais zelts", respektīvi - mežs, kā dēļ ne uz kādiem naftas laukiem tos iekarot nav nepieciešams doties, bet tomēr mēs to darām NATO un starptautiskā, spekulatīvā finanšu un biržu kapitāla varas pakalpiņu īstenotāju jeb, precīzāk sakot, algotņu jeb nāves kulta, tas ir - rietumu kristietiskās pasaules garīgo, kristīgo vērtību jeb kapitālisma pārstāvju sastāvā un veidā ar Jēzus mīlestības veidola saukli priekšā un šaujamā pulvera dūmiem pakaļā.

Ja gadījumā tev, augstāk minētais literārais izklāsts ir grūti saprotams, tad tava, zemāk par pieklājīgo nosaukumu esošā prāta asināšanas nolūkos iesaku apgūt sekojošo interneta saites http://www.delfi.lv/news/comment/comment/mara-libeka-ekspluatacija-kurai-neredz-galu.d?id=42932056<\/a> sastāvu, saturu un secinājumus.

Tad nu tev arī ir skaidra ideja kamdēļ tev jābāž degunā patiesība, jo es, patiesais vārds, saku tikai patiesību un patiesību jebkurā tās pastāvēšanas veidā.

Tā kā zini, man nav svešs Dieva vārds un matērijas vārds, cilvēka vārds un cilvēks no priekšas un pakaļas, iekšas un pāri iekšām esošās iekšas, ko visādi vējagrābšļi sauc par imanenci vai transcendenci, permanenci vai komplementu. Ha.
Re: Autors: ?

Vispār Meluņicins bija nevis vienkāršs ofiņš bet poļitruks. Līdz 1943 gadams šis maita vispār izmanījās nenokļūt frontē. Kad sāka palikt bailes nolēma ka lēģerī tomēr būs labāk un iesēdās. A ko jūs vēl gaidījāt no jūda?
Re: misija

Bez baznīcas tradīcijā balstīta skaidrojuma, vai ikviena cita nopietni ņemama skaidrojuma tas texts ir:
"blablablabla matu želejas sastāvs ir saturīgāks"

Bībele diemžēl ir ljoti tēlaini sarakstīta grāmata, bet lai to saprastu ir vajadzīga noteikta pieredze un zināšanas.
Re: Autors: ?

2 Autors: Katrīna
Datums: 30.12.12. 12:14

Mīļumiņ, runā par saviem uniātiem un nemuldi ko nezini.
Viš bij baterijas komandieris. Un iesēdināja viņu pašās kara beigās. Bij palikušas dažas dienas. Vnk viš pārāk atklāti izrunājās par Staļinu savās vēstulēs draugam.
Tas žīdisms ir visai apšaubāms. Tipisks Krievijas Impērijas lielkrievšovinists. Bet viņš savu darbu padarīja Impērijas graušanā. Un ne jau mazu.
Un melojis viš nav neko. Izlasi kaut ko no viņa grāmatām. No žīdisma ne smakas.
Vēlāk viš apprecēja žīdieti, tas gan tiesa.
"Lēģerī labāk" (c) - tev jau galīgi smadzenes sviestā sagājušas ? Nav bijis uz pasaules bīstamākas / nežēlīgākas vietas kā GULAG . Nacistu nometnes tam nevelk ne tuvu.
Nav viņa grāmatās nekāda žīdisma, izlasi pati. Otrādi - viš atklāti paziņo, ka galvenie sarkanā terora izgudrotāji un īstenotāji bij žīdi . Protams arī citu netrūka. Bija periods kad lēģerus apsargāja paši ieslodzītie. Un visai centīgi. Jo varēja nokļūt darba komandā.

Viens autors - tas vienmēr ir subjektīvi. Nav slikti arī Jeļenas Ginsburg darbi vai V. Bukovskis .
Re: Autors: ?

Jeļena Ginsburg? Vēl viena jūdiete? Nabaga Krievija man patiesi viņas žēl.
Kāds tad ir Meluņicina tēva vārds? Nikolajs, Andrejs?
Re: zambala

Autors: zambala
Datums: 30.12.12. 06:14
Budisms uzskata, ka visas pasaules ciešanas rodas no 3 Prāta Indēm - Alkatības, Naida un Neizpratnes - ar šīm indēm ir piesārņots cilvēks pats un visa pasaule un ir rūpīgi jāstrādā, lai no tām notīrītos un cienīgi nomirtu. /Cit./
-----------------------------------------

Zambala. Vai budisms tiešām līdz ar cilvēku apziņas pārveidošanu paredz civilizētās pasaules militāro iestādījumu iznīcināšanu? Tā taču būtu šausmīga kļūda un pilnīga utopija bez jebkāda praktiska pamata, tāds pats murgs ko pauž pacifisti.

Tamdēļ Ādolfs Hitlers saka - ,,Mūsu pacifisti skaidro, ka cilvēks tamdēļ esot cilvēks, lai uzveiktu dabu sava labuma dēļ, bet ko viņi grib ar to pateikt, to pat saprast nevar, kā nekā, bet dabu uzveikt vēl nevienam nav laimējies, turpretim iepazīt dabu var, un galu galā, nevis cilvēks valda pār dabu, bet gan daba diktē cilvēkam savas likumsakarības, un tikai, iepazīstot tās, cilvēkam izdodas nostāties pāri tām radībām, kurām šo zināšanu nav, bet tiem, kam tās ir, tie par šīm lietām var saprast ar to, ka tā ir pilna ar Kolumba olām, tik pašu Kolumbu maz, tāpēc skaidrs, ka visupirms ir cīņa par dabas resursiem, un tik tad nāk pacifisms, jebšu citādi jāatzīst, ka cilvēce jau ir sasniegusi paradīzes robežas ar Mozus saukli - samīsim dabu zem savām kājām, kas arī ir pacifistu mīļākā darbības programma". (Skati ,,Mana cīņa" 201. lp. 1995. Kaunas)

Tur pat Ādolfs Hitlers turpina - ,,Ārpus cilvēka šajā pasaulē nevar būt nekādas cilvēciskas idejas. Un sekojoši - pašas idejas priekšnosacījums visu pirms ir cilvēka pastāvēšana. Un sekojoši - visu to likumu pastāvēšana, kuri paši ir priekšnosacījums tam, lai uz zemes rastos cilvēks...". Un tā tālāk.

Tā ka var izteikt vienīgi nožēlu pret tiem vientiešiem, kuri nav apguvuši Vācijas ģēniju un tās dižākā vadoņa Hitlera filozofiskās gudrības.
Re: zambala

Nu vai ir pasaules gals?
Autors: zenta
Datums: 21.12.12. 15:47

Sodien ir 21. decembris. Un nekas nenotiek.


A Tev vajag?
Re: patiesais vārds

Neko nesapratu no Tava teiktā.

Pasaule - tā ir Tēls Apziņā, Pasaule - tā vienmēr ir konkrēta cilvēka subjektīvā pasaule, kas cēloniski atkarīga no pagātnes iespaida konkrētā cilvēka apziņā.
ah-jā, - Budisms necenšas kaut ko kontrolēt vai pār kaut ko valdīt - bet - Atbrīvoties. Cilvēku, kurš domā, ka kaut ko kontrolē - tādu cilvēku vienmēr kontrolē viņa kontrolējamais objekts, viņa paša kontroles objekts, un tādu cilvēku nenosauksi par Atbrīvoto.
Pasaule - tā ir Uztvere un Domāšana. Ja Pasaulē ir militārās bāzes - tātad viņas ir Apziņā.
Re: patiesais vārds

Autors: Katrīna
Datums: 30.12.12. 13:25

Eh, Katrīn , Katrīn. Apdi#š godīgus cilvēkus par kuriem nekā nezini. Un vēl par kristieti uzdodas. Esmu tevī vīlies. Nu jā ... katoliete. Farizeji. Tev vairāk piestāvētu niks "Oļiņiete" .
Ginzburg ir tatāru zemniece. Precējusies ar Tatārijas komjaunatnes 2. sekretāru. Tāpēc arī iesēdās. Uz 11 gadiem, ja atmiņa neviļ. Un tas uzvārds viņai no 2. vīra kas bij vācietis. Nosēdēja "no zvana līdz zvanam" . Ļoti labi apraksta gan spīdzināšanas gan čekas provokācijas.
Jā , 90 % no Krievijas labākajiem rakstniekiem bij žīdi. Un nebūt ne visi viņi boļševikus atbalstīja. Daudzi gāja bojā mocekļa nāvē.
Zinātnieki arī.
Re: patiesais vārds

Es neticu jūdiem. Galu galā viņi nogalināja Jēzu Kristu. Kas attiecas uz jūdu ciesšanu aprakstiem, papīrs pacieš visu pat melīgos stāstus par holokaustu. Tracina mani tikai viena doma, jūdiem nav dvēseles tapēc viņi nevarēs ciest mūžīgas mokas ellē. "Sad but true" kā teica St. James no Hetfīldas.
Re: zambala

Autors: zambala
Datums: 30.12.12. 14:28
Neko nesapratu no Tava teiktā. .......
Pasaule - tā ir Uztvere un Domāšana. Ja Pasaulē ir militārās bāzes - tātad viņas ir Apziņā. /Cit./
--------------------------------

Nu, zambala, saprati jau gluži labi. Nevajag melot.

Vai tas ir budisma viedoklis, ka pasaule ir Uztvere un Domāšana? Ko budismā nozīmē ,,Atbrīvoties"? Kamdēļ tu vārdus ,,Uztvere" - ,,Domāšana" un ,,Atbrīvošanās" raksti ar lielo sākuma burtu? Kāda tam ir simboliskā nozīme? Tādi man ir jautājumi, jo es tiešām nesaprotu tevis sludinātā budisma pamatu pamatus.

Bet atsevišķi ņemot, ja runā par atbrīvošanos, tad tomēr nāk prātā kaut kāda gribas izpausme, vārdu sakot - vara pār kaut ko valdīt - atbrīvoties no kaut kā vai piesavināt kaut ko pār ko varētu valdīt.

Tad beidzamais jautājums tev. Cik lielā mērā budisms būtu salīdzināms ar subjektīvo vai objektīvo ideālismu?
---------------------------------------------------

Cienītā publika. Redzat. Latvijā pastāv pat budisms. Cerams, ka cienītais ,,zambala"
sīkāk paskaidros to, kas ir tas, ko sauc par budismu.
Re: zambala

2 Autors: Katrīna indīgi šņāc
Datums: 30.12.12. 19:20

Vah, vah, vah! Tas jau nu gan nav kristīgi ! Jūdi ir tavi brāļi un māsas. Tāpat kā eskimosi, jeņķi un nēģeri.

Dvēsele ir visiem cilvēkiem. Un lielais vairums žīdu ir ļoti labi cilvēki.

Jēzu krustā sita ne jau žīdi bet romieši, ja kas. Tiesa gan - pēc virspriestera provokācijas/ demagoģijas.

Un holokosts nav nekādi meli, bet bēdīga realitāte. Vienīgi žīdiem ar aritmētiku pašvaki. Nu protams - vairāk upuru, vairāk kompensāciju.
Kāpēc viņiem būtu jācieš ciešanas ellē ?
------------------------------------------------------------------------------
Un , galu galā - ko tieši tas onkulis Solžeņicins būtu samelojis? Pati par viņu uzsāki runu , bet nepateici. Tu maz lasījusi viņu esi ?
Re: Katrīnai

Dievs ir Mīlestība , bet Naids ir Sātana atribūts.

Esmu jau pieminējis, ka šur tur pasaulē sabiedrība ir harmoniska un plaukstoša.
Un tikai tāpēc ka viņi ikdienā ir pieņēmuši brāļu draudžu principus; dzīvo un rīkojas saskaņā ar tiem.

Pirmkārt - visi cilvēki ir brāļi un māsas. (neatkarīgi no tautības, konfesijas un ādas krāsas).

Tikai otrkārt - cilvēks ir labs, godīgs , strādīgs jeb dzērājs un narkomāns.

Un vēl zemāk - boss vai padotais

" " " - bagāts vai nabags

Un visi palīdz viens otram pēc iespējas. Ar ko vien var. Tā tas ir iegājies vēsturiski.

Un tā tas ir USA vidienē. Mazpilsētās un laukos.

Un tas nebūt nav pretrunā ar kapitālismu. Vecs ogļracis , brigadieris saka dēlam kas tikko uzsāk darba gaitas šahtā : Tētis es tev esmu mājās, šeit es esmu boss . Nestrādāsi kā nākas, atlaidīšu.

Bet rūpnīcas īpašnieks strādniekam pirmkārt ir brālis. Un viņš rūpējas par to. Jo tas turklāt ir viņa interesēs.
Un jebkurš policists tiešām tic, ka tā ir viņa svēta misija - aizstāvēt savus līdzpilsoņus.
Un jebkurš pilsonis zina, ka policists ir viņa glābējs un aizstāvis. Un, ja kas notiek, stāv rindā lai varētu ar ko palīdzēt nozieguma atklāšanai. Utt.

Protams, tas viss ir visai vispārināti.
Re:Juju

Ak tad katoļi ir farizeji? Jūs luterāņi atcēlāt augļošans aizliegumu , tā lūk! Un velti tu te slavē jūdus. Jūsu pašu Lūters uzskatīja viņus par mēsliem, palasi vien viņa izteikumus.
Mūsdienu izpratnē Martins ir rasists un fašists. Bet tev jau tādi patīk leģionāra dēliņ!
Re:patiesais vārds

Atvaino, neievēroju Tavu komentāru...

Bet nu principā, viss ko Tu it kā jautā - man liekas ir pamatlietas....
Un rakstu noteiktus vārdus ar lielo burtu, tāpēc ka tie ir būtiski pamatjēdzieni, piem "Atbrīvošanās"(a la Nirvana) - tas apmēram kā kristietis rakstītu kādu Sv.Gars ar mazajiem burtiem....Nu, manuprāt lielie burti bija attiecīgi svarīgi, lai izceltu kur uzsvars...
Re:patiesais vārds

2. Nu, kā jau teicu - pēc definīcijas - Pasaule ir : 1. Uztvere 2.Domāšana un Pasaule ir Cilvēka (Apziņas) subjektīvs priekšstats par pasauli, pasaule ir attēls apziņā - līdz ar to Tu droši vien vari to pieskaitīt subjektīvajam ideālismam.

Atbrīvošanās - kā jau augstāk teikts ir - pēc definīcijas - Atbrīvošanās - no prāta indēm - naida un alkām un neizpratnes = un no cēloņiem, kuri tos izraisa - negatīviem pagātnes iespaidiem Apziņā, kuri rada mūsu projicēto pasauli. Atbrīvoties - nozīmē Atbrīvoties no prāta viljņošanās, satraukumiem, bailēm, alkām un iekārēm, utt.
Prāts, kurš ir brīvs no afektu pieplūduma - ir brīvs jeb Atbrīvots Prāts.
Re:patiesais vārds

3. Redzi, Atbrīvošanās būtībā ir tieši tas ko tas apzīmē - visa liekā atmešana, visa, kas ierobežo vai cēloniski nosaka jeb determinē prātu (apziņu)...

Es saprotu, ka kaut kādā mērā katrs savas subjektīvās apziņas un priekšstatu ietekmē var to aplūkot duvējādi ,piem : Kāpēc Tu tāds mierīgs?! a) - A kāpēc ne? Mani nekas "nerausta" ; vai b) - Tu droši vien sevi ierobežo un "valdi" pār saviem instinktiem;
- bet, ne-e ; Budisms ir tāda slinka religija - kāpēc darīt, ja var nedarīt...:)
Budisms tomēr pamatā pārdzīvo a variantu , ne ko neierobežo un nevalda, vienkārši - nereagē un izzūd tādi afekti prakses rezultātā....
Re:patiesais vārds

2 Autors: Katrīna spļauj indi
Datums: 31.12.12. 14:16

Protams, farizeji ! Ne visi, protams, bet tu noteikti. Tev pienākas Mīlestību izstarot uz visiem (uz grēciniekiem pirmkārt) , bet tu ko dari ? Sātanam kalpo ?

Es tādās teoloģiskās niansēs neiedziļinos. Un Luteru par svēto neceļu. Bet kā tur sastāv? Tu gribi teikt, ka pirms Lutera augļošana neeksistēja? :)) Vah, vah ! Šķiet tu atkal samelojies. Un lielākais augļotājs bij Baznīca (katoļu) . Tūkstoši muižnieku zaudēja savus īpašumus , kurus bij ieķīlājuši Baznīcai lai varētu nopirkt labus ieročus un doties Krusta karā. Tie toreiz maksāja bargu naudu.
Un privātpersonas neatpalika . Tu "Dekameronu" esi lasījusi? Tur ir vairākas epizodes pieminētas.
TEV NEBŪS NEPATIESU LIECĪBU DOT !!!!
Re:patiesais vārds

Man ir lielas aizdomas ka tu juju esi sektants un ķeceris. Mīlestību tev izstaros inkvizīcijas sārts. Antīkajā pasaulē augļošana pastāvēja bet kad bija Baznīcas vara tad nē. Tā visa reformācija jau arī tika taisīta kapitālistu interesēs. Katoļu baznīcas tika izlaupītas. Luterāņi vēl atbildēs Dieva priekšā un katoļi labprāt kļūs par ieroci viņa rokās.
Re: Katrīna

Pirmajiem kristiešiem dievkalpošana un dzīves augstākā jēga bija mīlestība pret tuvāko un laba darīšana. Tad katoļu baznīca ielika sevi starp Dievu un cilvēku, tuvākmīlestības vietā nāca paklausība un kalpošana baznīcai; labdarība pārvērtās par nodevām baznīcai un tika organizēta ar tās starpniecību. Radās ķeceri, kas baznīcas autoritāti nepieņēma, un reformātori, kas norādīja uz pašieceltās katoļu garīdzniecības maldiem. Lai cīnītos pret katoļu prasītām nodevām kā labdarības augstāko formu, Luters labos darbus apzīmēja par liekiem un nenozīmīgiem, visu reliģijas jēgu likdams ticēšanā. Ar to viņš savos baznīcas reformācijas centienos aizgāja par tālu. Tie, kas labos darbus, joprojām, uzskata par reliģijas būtisku daļu, ir izstumti ārpusē un "ticīgo" acīs kļuvuši par sektantiem.
Re: Katrīna

Sargaities no rakstu mācītājiem, jo tie mīl apkārt staigāt garos svārkos un saņemt sveicienus tirgus laukumos un viņiem patīk ieņemt goda vietas sinagogās un viesībās. (Lūkas 20:46)
Visu, ko rakstu mācītāji jums saka, to darait un turiet; bet pēc viņu darbiem nedarait. Jo tie gan māca, bet paši to nedara.
Jo tie sasien smagas nastas un liek tās cilvēkiem uz pleciem, bet paši negrib ne ar pirkstu tās kustināt.
Bet tie dara visus savus darbus tik tādēļ, lai ļaudis tos redzētu. Tie darina sev platas lūgšanu siksnas un drēbēm garus pušķus.
Tie mīl mielastos sēdēt goda vietās un sinagogās pirmajos krēslos un ka ļaudis tirgus laukumos tos sveicina un sauc par rabi.
Bet jums nebūs saukties par rabi, jo viens ir jūsu m ā c ī t ā j s, Kristus,
... jums arī nebūs saukties par v a d o ņ i e m, jo viens ir jūsu vadonis, Kristus
(Mateja 23:8,10)
Bīskapam pienākas būt nepeļamam vienas sievas vīram, sātīgam, prātīgam, godīgam, viesmīlīgam, izveicīgam mācīšanā; ne dzērājam, ne kauslim, bet lēnīgam, ne ķildīgam, ne mantkārīgam; tādam, kas labi valda savu namu, kas bērnus tur paklausībā un pilnā godbijībā... (1.Tim. 3:2-4).
Svētīgs tas cilvēks, kas neseko bezdievīgo padomam, nedz staigā grēcinieku ceļus, nedz arī sēž paļātāju pulkā, bet kam prāts saistās pie Tā Kunga baušļiem un kas dienām un naktīm domā par Viņa bauslību. ... Viss, ko viņš dara, tam labi izdodas. (Ps.1:1-3).
Tāpēc es uz tiem runāju līdzībās, jo tie redzēdami neredz un dzirdēdami nedzird un nesaprot. (Mateja 13:13).

Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās. (2.Pēt. 3:9).
Un tad nāk gals, kad Viņš nodod Valstību Dievam Tēvam, kad Viņš būs i z n ī c i n ā j i s katru valdību, varu un spēku. (1.Korintiešiem 15:24).
Jo Viņš nolicis dienu, kurā Viņš pasauli taisnīgi tiesās caur kādu Vīru, ko Viņš izredzējis un par ko visiem liecību devis, uzmodinādams To no mirušiem. (Apustuļu darbi 17:31)
Bet dienu un stundu neviens nezina, ne debesu enģeļi, ne D ē l s, kā vien T ē v s.
Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās. (2.Pēt. 3:9).
Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams; jo pravietošana nekad nav cēlusies no cilvēku gribas, bet Dieva cilvēki ir runājuši Svētā Gara spēkā. (2.Pēt. 1:20,21).
Re: Katrīna

2 Autors: Katrīna
Datums: 31.12.12. 19:36

Tu atkal samelojies ! :))
Re: Katrīna

Oooo! Tu fano par inkvizīciju ! Varu tev pastāstīt , ka pirmais lielinkvizitors Torkvemada bija žīds !

Un zini , pirmais pāvests arī bij žīds !

Un ko nu darīsim ? Jo Jēzus arī bij žīds !
------------------------------------------------------------------------------------------
2 Autors: Katrīna indīgi šņāc
Datums: 30.12.12. 19:20

Nacismu atbalsti ?

Kāds sakars leģionam ar žīdu mīlēšanu ?
To gan varu tev pastāst''it - pirms kara vārdiņš "žīds" apzīmēja godavīru. Tik nav jau mums te žīdu palicies - nacisti pacentās izkaut. Tagad tik ebreji vien. Jaunībā pazinu vienu īstu žīdu. Ja nosauksi viņu par ebreju , varēja pa purnu dabūt.

P.S. Un tu tā arī neatbildēji - kāpēc tu piesējies Solžeņicinam un ko viš būtu samelojis ?
Re: Katrīna

Es juju nesaprotu vienu, kas ir slikts tajā ka noziedzniekus iesloga nometnē un liek strādāt. Tas mūsu demokrātijā noziedznieki sēž valdībā. Nu un solžeņicins to visu attēlo kā kautkādu netaisnību vienvārdu sakot melo. Es domāju ja tā tiešām būtu bijis, Dievs neko tādu nepieļautu, jo viņš mūs mīl.
Re: Katrīna

"Autors: Katrīna
Datums: 01.01.13. 19:30
...nesaprotu vienu, kas ir slikts tajā ka noziedzniekus iesloga nometnē un liek strādāt."(C)
- - - - -
Nu, Katrīna, esmu absolūti sašutis par to, ko tu šeit esi sarakstījusi... un tu vēl sevi uzskati par kristieti? Varbūt to neesi tu rakstījusi, bet tas jukušais, no komuņagu sūdu ratiem izkritušais, "patiesais vārds"?
Tas komunistu izveidotais režīms uz Krievijas impērijas bāzes, jau no paša sākuma bija noziedzīgs, kurš savā pastāvēšanas laikā ir iznīcinājis no 40 - 70 miljoniem cilvēku, - katru ceturto, vai piekto no pārvaldītās teritorijas iedzīvotājiem. Vai tie visi būtu bijuši noziedznieki?
Un nometnēs darbs pārsvarā bija nevis kā ekonomikas sastāvdaļa, bet gan kā pazemošanas un iznīcināšanas līdzeklis.
- - - -
"...Nu un solžeņicins to visu attēlo kā kautkādu netaisnību vienvārdu sakot melo."(C)
- - - - - -
Nē Solžeņicins nemelo, bet vēl nestāsta (nerakstīja) visu patiesību, jo atradās salīdzinoši "maiga režīma" GULAG'ā. Maz ir tādu, kuriem ir laimējies izdzīvot nāvei nolemto nometnēs un tā ir bijusi visdrausmīgākā vieta, kur cilvēks varēja nokļūt.
- - - - -
"Es domāju ja tā tiešām būtu bijis, Dievs neko tādu nepieļautu, jo viņš mūs mīl."(C)
- - - - -
Tur pat zirgam jāsmejas... "Dievs neko tādu nepieļautu" - Dievs ir pieļāvis tādas neģēlības, netaisnības,... bet nav ko brīnīties, jo ko mēs varam sagaidīt no Dieva, kurš iznīcināja veselu Cilvēci (Grēku Plūdi), kura nesastāvēja no absolūtiem noziedzniekiem, bandītiem un slepkavām, tikai ar tikumību bija tā pašvaki... Tad jau ņemot no viņa piemēru, mūsu pašvaldības policija varētu visu Čak-Marijas daiļavu korpusu izšaut, ak, sorry, viņiem stroķu nav,... ar stekiem apsist..
Re: Katrīna

Nu es jau neatbalstu Staļinu, kaut gan viņš ir mūsējais katoļu seminārists. Es nevaru saprast no kurienes tādi skaitļi 70 miljoni. Jā es saprotu ka latviešiem šis skaitlis patīk ( ooo,ooo tik daudz beigtu urlu ,prety cool) taču domāju ka solžeņicins būs konkrēti safleitējis. Tas tāpat kā ar holokaustu, nekādu gāzes kameru nav bet ir trīs jūdi liecinieki, viss leģenda ir dzimusi. Nevaru piekrist tev arī tajā ka darba nometnes bija domātas mocīšanai. Tas pat izklausās stulbi, tērēt nenormālus līdzekļus lai mocītu kaut kādus disidentus. Bet ja paskatamies uz to no ticības puses tad varbūt tas viņiem bija dieva sods. Piemēram tie paši latvijas izsūtītie. Tie jau nebija nekādi sīkzemnieki bet gan mantrausīgi rausēji kas savā negausībā bija aizmirsuši par dievu un krāja mantu. Par to arī dabūja savu. Lūdziet arī jūs lai dievs jums piedod jūsu grēkus.
Re: Katrīna

Angļu vēsturnieks Roberts Konkvests (Robert Conquest) ir rūpīgi analizējis ne tikai padomju iestāžu datus par Kolimu/Magadānu, bet arī zināmos ieslodzīto transportus ar kuģiem uz turieni. Viņa atzinums ir tāds, ka Kolimas apgabalā bojā gājušo ieslodzīto skaits pēckaŗa gados ir starp 3 un 6 miljoniem. Varbūt, tas tev palīdzēs saprast, ka 70 miljoni visā PSRS nav pārspīlējums.

Starp kuģiem, kas veda ieslodzītos uz Magadanu bija arī Latvijai nolaupītais "Hercogs Jēkabs", padomju laikā nosaukts par "Sovetskaja Latvija".
Re: Katrīna

Bet ja paskatamies uz to no ticības puses tad varbūt tas viņiem bija dieva sods. (?)

Un Staļins šī soda izpildītājs? Varbūt uz elli viņš arī gāja kā īsts katolis, "mūsējais katoļu seminārists", un ceļā saņēma pāvesta svētību?
Re: Katrīna

Nu, ne jau viens Stalins visus iznícinája.
Ir plaši zināms, ka lielāko dalu iznīcināja vēl 30-tos sauktā Ježova VDK banda, daudz likvidēja vietējie partiju pirmorganizāciju sekretāri, kuri paši gribēja īpaši izkalpoties un izcelties, ir zināms, ka tas pats Hruščovs ir notiesāji ārkārtīgu lielu skaitu - vispirms kā Maskavas apgabala līderis, kuru Stalins esot apsaucis, ka esot traks slepkava un izsūtīja no maskavas uz Ukrainu, kur sekoja milzīgas izsūtīšanas un sodi Ukrainā.
Līdzīgi arī par Latviju - zinu ka vairumu aizveda tāpēc, ka tos nosūdzēja kaimini - izslavētie latvieši nekad nevarēja panest, ka kaimiņš būtu bagātāks vai nedzīvotu pēc letiņa ieskatiem - tāpēc tos juku laikos viegli apsūdzēja padomju iestādēm vissmagākos pārkāpumos. No mana Z-Latvijas rajona ir zināms, ka 40-tā gadā izveda vienu gimeni, jo bija stingrs pašvaldības vadītājs, kurš necentās izkalpoties jaunajai varai. Bet tādi izrādījās retums.
Vēlāk Hruščovs visu notikušo tipa uzgāza Stalinam, jo tas viņa atsaldēto dēlu bija karā nosūtījis uz fronti.
Re: Katrīna

Roberts Konkvests bija PSRS naidīgas valsts pārstāvis, tākā viņa pētijums ir stipri apšaubāms, tieši tāpat kā padomju stāsti par miljoniem iznīcinātu indiāņu. Kaut gan ir skaidri zināms ka indiāņi mira no dzeršanas un antisanitāriem astākļiem. Jā alkoholu viņiem pārdeva baltie taču tie bija vai nu ķeceri vai ateisti. Par to viņi tagad deg ellē kopā ar indiāņiem.
Re: Katrīna

Dievs nevienu nesoda!!!!!!!!!
Cilvēki soda sevi ar nepaklausību Dieva prasībām!!!!!

Jo redzi, Es radīšu jaunas debesis un jaunu zemi, ka agrākās vairs nepieminēs, un tās nevienam vairs nenāks prātā. (Jesajas 65:17)

Tas Kungs nevilcina Savu apsolījumu, kā dažiem tas šķiet, bet ir pacietīgs ar jums, negribēdams, ka kādi pazustu, bet ka visi nāktu pie atgriešanās. (2.Pēt. 3:9).
Re: misija

Tādus nepaklausīgus nu dievs tos cilvēkus radījis :)
Re: Katrīnai (acīmredzot - neīstajai)

Staļins bija mācījies pareizticīgo seminārā. Ar katoļiem viņa dzimtai nebija nekāda sakara un Gruzijā nav un nav arī bijis katoļu semināru.
P.S. Tev ne visai labi izdodas atdarināt Katrīnas "stilu". Tāpēc labāk raksti komentārus ar savu niku.
misija

Dievs nevienu nesoda!!!!!!!!!
Cilvēki soda sevi ar nepaklausību Dieva prasībām!!!!!(c)

A ko tu saproti ar Lielo Tiesas Dienu? Cilvēki tur dievu tiesās? Liks atmaksāt par visām savām nelaimēm, savās dzīvēs?
Grēku plūdus kas sarīkoja? Kurš atvēra augšējo debesu slūžas? paši cilvēki?
Idiot, tev CIK reizes ir likuši bībeli lasīt? Tu kaut vienu reizi to esi izdarījis?
Re: misija

2 Autors: Katrīna
Datums: 01.01.13. 19:30

90 % politieslodzīto bij nevainīgi. Vismaz to, par ko viņus notiesāja viņi nebij darījuši.
Par politisku anekdoti pienācās 8 gadi.
Un dzīves apstākļi GULAGā bij daudz ļaunāki kā nacistu "nāves fabrikās" .

Spīdzināja gan GESTAPO gan NKVD . Bet , ja GESTAPO noskaidroja ka kāds ir nevainīgs, tas varēja cerēt uz atbrīvošanu. NKVD upurim cerības nebij.
% GULAGā bojā gajušo skaits bij daudz lielāks nekā Buhenvaldē vai Zaksenhauzenā.
Re: juju

Un par to atbildība jāuzņemas latviešiem ,kuru strēlnieki apsargāja Bolševiku valdību, bet vēlāk stučīja kaimiņus!
Re: misija

2 Autors: Katrīna
Datums: 02.01.13. 01:39

No Latvijas izsūtija tos labākos cilvēkus. Strādīgākos un centīgākos. Un inteliģenci.
Kaut gan - Latvija vēl lēti tika cauri . Tuvā (Tivā) 30% iedzīvotāju vnk apšāva .
2 zambala: Tas par to stučīšanu ir krievu/ čekas pasaciņa. Kaut gan - bija gadījumi. Bet izsūtija tāpēc un tik daudz cik saņēma pavēli no Maskavas. Un Vilis Lācis neiedrošinājās miesīgo brāli izglābt.
Gan Ježovs gan Hruščovs rīkojās pēc Staļina norādījumiem. Un ne jau Hruščovs pats tiesāja. Bija t.s. "troikas" . Atklāta tiesa bij retums. Tad kad bij vajadzīgs valdošajai kliķei .
Tu no Z-Latvijas . Pazinu vienu dāmu no tās puses. Viņas tēvs bij lielsaimnieks. UN vietējais čekists labs čoms. OK dabūja zināt par izsūtišanu jau iepriekš. Visa saime ar lopiem un bērniem aizgāja mežā. Padzīvoja dažas dienas. Bet cik ilgi ar maziem bērniem mežā sēdēsi ? Aizsūtija vienu puišeli pie tā čekista uzprasīt. Tas pateica - plāns izpildīts, ejiet droši mājās, neviens jūs neaiztiks. Tā arī notika.
Re: misija

Vēsture rāda, ka vairums izsūtīšanu un tiesu notika pēc vietējo biedru iniciatīvas!
Re: zambala

Un par to atbildība jāuzņemas latviešiem ,kuru strēlnieki apsargāja Bolševiku valdību/c/


Vai netiek par daudz "atbildības" uzkrauts jau tā pazemotajai un pie zemes nospiestajai latviešu tautai - par Ļeņina sargāšanu, par žīdu šaušanu, par krievu "minoritātes" "diskriminēšanu" utt. utjp. Lai nu katrs atbild pats par sevi!
Re: Mille-Dille

Uzkrauts vai nē - lai latvieši sāk apzināties savus nopelnus un atbildēt paši par sevi, nevis nepārtraukti kādu apsūdzēt un nogrūst vainu!
Nav latvieši nekādi bāleliņi, un tas mums jāapspriež pirmkārt!
Re: Mille-Dille

Tā viš i. Arī vēsturnieki apraksta bāleliņus kā laupītājus un izvarotājus, pat primitīva verdzības sistēma bijusi. Kā attaisnojumu viņiem var minēt to ka tajā laikā tā bija visur.
Dievs pasargi mūs no bada un slimībām un no Kuršiem.
Re: Katrīna

Neesi nu tik vientiesīga, Rietumos vēsturnieki valdības viedokli nepārstāv. Ar savām publikācijām vini ir atbildīgi tikai citu vēsturnieku priekšā: viens viltojums - un savu reputāciju viņi būs uz visiem laikiem pazaudējuši. Roberts Konkvests par Staļina laiku ir publicējis vairākas grāmatas; pēc PSRS archīvu atklāšanas arī "neticīgie" ir atzinuši viņam taisnību.

Nejauc te indiāņus iekšā. Tas ir cits temats. Ar valsts varas gādību Z-Amerikā indiāņi nav iznīcināti.
Re: Leģionārs

Jā, diezgan daudz ko varēja uzzināt pēc daļējas arhīvu atvēršanas, bet ļoti liela daļa tiešo pierādījumu ir iznīcināta, vai pat tādu rakstītā veidā nav. Piemēram Katiņas mežā apšauto lietās liela daļa pierādījumu ir netieši, jo pavēles un rīkojumi pārsvarā bija mutiski. Tā apšaušanas intensitāte un apjomi tika noskaidroti pēc pasūtīto "Parabellum" un aptveru skaita, jo visi praktiski tika nošauti tieši ar šīm pistolēm un rīkojumiem par autotransporta lietošanu. Autoritatīvi demogrāfijas speciālisti apšauba PSRS iedzīvotāju skaitīšanas datus jau 1926. gadā un praktiski visi ir pārliecināti par 1937. gada skaitīšanas datu falsificēšanu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Soviet_Census_(1937)<\/a>
Katrīnai:
Pie milzīgajiem Sarkanās Sērgas upuriem jāpieskaita arī izprovocētais bads, Pievolgā, Ukrainā, Ziemeļkaukāzā, Dinvidsibīrijā, Kazahijā (4 + 10 + 1 +1,5)=16,5 miljoni...
Pie milzīgajiem zaudējumiem jāpieskaita arī nemākulīgās karošanas upuri kādi 15 miljoni 3-4 reizes vairāk nekā vāciešiem, jo kaut cik sagatavotos virsniekus apšāva 1936-1939 gada tīrīšanās. Piemēram kara beigās karavīrus no latviešu strēlnieku 130, korpusa dzina uzbrukumā pilnā augumā pretī ložmetējiem ar lozungu: "Не будем кланится фашистким пулям!". Kas mēģināja virzīties uz priekšu īsiem pārskrējieniem un rāpošanu "по пластунски", tika pasludināti par gļēvuļiem un nodevējiem ar visām no tā izrietošām sekām
Pie milzīgajiem upuriem tiek pieskaitīti arī Pilsoņu kara, kuru izprovocēja boļševiku apvērsums, kopumā kādi 9 -12 miljoni
Pie milzīgajiem upuriem pieskaitāmi kādi 20 miljoni NKVD, VČK apšautie, Gulagos un izsūtījumos mirušie.
Vēl pie upuriem pieskaitāmi PSRS invāzijas rezultātā ārpus PSRS - Mongolija, Ziemeļaustumu Ķīna, Somijā, Polijā, Ungārijā Čehoslovākijā, Afganistānā, kā arī PSRS okupēto valstu pretošanās kustības apspiešanas upuri un ierobežota karaspēka līdzdarbībā Ziemeļkorejā un Vjetnamā nogalinātie.
Tos 70 miljonus novērtēja vairāku desmitu zinātnieku,- vēsturnieku, demogrāfu, kriminālstikas speciālistu komanda, kuras idejiskais vadītājs bija Solžeņicins un tas bija vēl Jeļcina laikā, bet diemžēl mūsdienu Krievija mēģina visus šos pētījumus "paslaucīt zem tepiķa", jo paši zinām, kas notiek, ja par dārznieku ieceļ āzi... Kamēr tur prezidents/premjers būs čekas aģents, tikmēr negaidiet uz īpašiem jaunatklājumiem arhīvos. Ko paspēja Jeļcina laikā izķeksēt, ar to jāapmierinās,... pagaidām.
Dīvainie ļautiņi(((

Cik var tupīt...???///pasaules gals katram no mums-jums var ietāties kaut pēc sekundes jeb nākamajā dienā,tam ir biljons iespēju un iemeslu. Jo tam cilvēkam kas mirst un pamet šo pasauli notiek reāls pasaules gals,paskatieties statistiku...cik cilvēku katru dienu nāk-dzimst un iet-mirts. Dažam laikam liekas ka uz viņu tas neattiecas...izmantojiet savu atlikušo laiku godam-labiem darbiem...lai pēc tam ar savu grēku nastu nav jākrīt ...tur kur citi te sapņo aiz sava tupuma nokļūt-"tukšajā zemes vidū"...esiet tač saprātīgāki un pacentieties aiz krūmiem mežu saskatīt...savu patieso eksistences jēgu.
Re: desertTramp

Autors: desertTramp
Datums: 02.01.13. 22:55
pacentieties aiz krūmiem mežu saskatīt...savu patieso eksistences jēgu. /Cit./
---------------------------------

Varbūt būsi laipns un teiksi ,,savu patieso eksistences jēgu''? Jau iepriekš pateicos par atbildi.
Re: desertTramp

2 Autors: zambala
Datums: 02.01.13. 10:47

Galīgas muļķības un meli (Kremļa) . Nekādu tiesu nemaz nebij. Un izsūtija saskaņā ar plānu ko atsūtija no Maskavas.

Latvju strēlnieki nebij nekādi komunisti. Vnk godīgi izpildīja to ko bij uzņēmušies.
Naivi būtu domāt, ka , ja Ļ. apsargātu kāds cits , kaut kas būtu savādāk.
Un, ja izdotos Ļ . nožmiegt , kaut kas mainītos. Trockis nebij labāks.
Un naivi iedomāties , ka 10 tūkst latviešu strēlnieku izšķīra revolūcijas / [pilsoņu kara iznākumu. Boļševikiem bij 1,5 milj armija.
Re: Harons

2. Autors: Harons
Datums: 02.01.13. 22:30

Ko tu te vaimanā par sīkumiem, par tūkstošiem vai 70 miljoniem, kas ir tīrais nieks priekš vēstures vaiga.

Tikai ASV bez uztraukumiem ir iznīcināti 300 miljoni indiāņi. Neskaitot Āfriku un Āziju, kur visur Europa ir saimniekojusi. Tie jau ir miljardi nevis miljoni upuri.

Tā ka liec svētu mieru krievu čekistiem. Iznīcinātie 20% no iedzīvotāju daudzuma ir optimāls daudzums strādnieku šķiras ienaidnieki.

Tāds pats 20% daudzums ir mūsdienu Latvijā strādnieku šķiras ienaidnieki. Tie visi ir tādi paši liekēži un krāpnieki, kurus vienīgi dižie vadoņi ir neitralizējuši.

Turpretim, indiāņu iznīcināšana ASV nepārprotami ir globāla agresija pretstatā vietējiem sīkiem higiēnas pasākumiem atsevišķās valstīs.

Tā ka atzīsti labprātīgi vienkāršu faktu, ka visa padomju varas darbošanās ir tikai higiēniska darbība, nevis vardarbība.
Re: juju

Es priecājos, ka čekistu no Maskavas atsūtītais plāns paredzēja no Limbažu rajona izsūtīt tikai 1 gimeni 5 cilvēku sastāvā!
Un pirms tam Ziemelju karā Limbaži netika izpostīti, jo dižie karavadoņi kuri nodedzināja Cēsis un citas pilsētas atstāja neskartus Limbažus, jo neesot tos atraduši kartē!
Savukārt citos novados tautas ienaidnieku vienmer bijis daudz vairāk!

Un man neinteresē, kādi bija Latviešu Sarkano strēlnieku privātie uzskati, svarīgi ka viņi apsargāja Leninu un bolševiku valdību, un daudzas smagas kaujas pret "baltajiem" - jebšu demokrātu krieviem.

Tā laikam var tikai latvijā - cīnīties par bolševiku uzvaru un nebūt bolševiki, cīnīties par fašisma uzvaru un nebūt fašisti!
Re: juju

Arī pārkrievošanu nekādu neesmu redzējis, Limbažos visos laikos visi ir zinājuši latviešu valodu, pat ja te bija daži simti krievu , tāpat visi zināja un runāja latviski arī padomju laikos!
Tas gan nenozīmē, ka būtu trūcis atsaldētu latviešu!
Re: patiesais vārds

"Autors: patiesais vārds
Datums: 06.01.13. 18:29
....Tikai ASV bez uztraukumiem ir iznīcināti 300 miljoni indiāņi. Neskaitot Āfriku un Āziju, kur visur Europa ir saimniekojusi. Tie jau ir miljardi nevis miljoni upuri. "(C)
- - - -
Nu tu gan sad...si ar skaitļiem! Laikam jau skolā ar aritmētiku ir bijušas problēmas...

======Major_area 1750 1800 1850 1900 1950 1999 2050 2150
===========World _791 _978 1262 1650 2521 5978 8909 9746
==========Africa _106 _107 _111 _133 _221 _767 1766 2308
============Asia _502 _635 _809 _947 1402 3634 5268 5561
==========Europe _163 _203 _276 _408 _547 _729 _628 _517
===Latin_America __16 __24 __38 __74 _167 _511 _809 _912
Northern_America ___2 ___7 __26 __82 _172 _307 _392 _398
=========Oceania ___2 ___2 ___2 ___6 __13 __30 __46 __51
---- - - - - -
Tas ir iedzīvotāju skaits pasaulē dažādos laikos un klāt vēl prognoze.
http://www.un.org/esa/population/publications/sixbillion/sixbilpart1.pdf<\/a>
Re: patiesais vārds

Jā, nu - 300 miljoni protams ir nedaudz pārspīlēts, bet 30 tūkstoši pilnībā varēja būt!
Re: juju

Tā toreiz bija, jo Vācijas ķeizeram bija izdevīgi, ka pie varas tiek boļševiki, jo viņi parakstītu miera līgumu un samaksātu Vācijai kontribūciju, tādēļ viņš deva pavēli Krievijas impērijā, gūstā esošajiem, vācu karavīriem karot boļševiku pusē. Vairākus simtus tūkstošus vācu karagūstekņus apbruņoja un demagoģiski pasludināja par "internacionālistim", lai gan kādi 99% no viņiem nebija ne boļševiki, ne arī saprata kāpēc spiesti šaut tik dīvainā karā, pašā Krievijā, krievu mužikus. Kad 1918. gada ziemā notika sarkanās armijas parāde, Leņins bija licis visiem krieviski saukt - "Lai dzīvo, vispasaules revolūcija!", bet viņam par nepatīkumu pārsteigumu vācu internacionālisti vāciski bija klieguši - "Lai dzīvo, Vācijas Ķeizers!".
Līdzīgi, lai tiktu ārā no koncentrācijas nometnes, vai netiktu vienkārši nošauti, boļševiku pusē par internacionālistiem pieteicās vairāki simti tūkstoši austriešu, ungāru, čehu, slovāku - dažādu Austroungārijas tautību karagūstekņi. Bet kad viņi dabūja ieročus, ātri vien savā starpā saplūcās austrieši un vācieši ar čehiem, slovākiem un arī ungāri sašķēlās. Piemēram, čehiem varbūt tik pretīgi nebija ne krievi, ne arī boļševiki, kā savi kaklakungi austrieši, vācieši un ungāri, tāpēc izveidojās baltais čehoslovāku korpuss, kas vienojās ar Antanti, ka caur Sibīriju atgriezīsies Rietumeiropā un karos pret vāciešiem un austroungāriem. Bet vietējie krievi bieži vien neatšķīra, kas par ārzemnieku baru atkal nodibina savu kārtību un laupa, vai tie ir vācieši Trocka vadībā, latvieši, igauņi, austrieši vai čehoslovāki, ungāri, horvāti, kas ar kaujām laužas cauri Sibīrijai uz rietumu fronti un cīnoties ar boļševiku "internacionālistiem" arī, protams, lauž savu līniju un spiesti laupīt. Krievi parasti visu to ārzemnieku ķontingentu dēvāja par latviešiem.
Re: patiesais vārds

Bet citā ziņā gan tie ANO noklūdījušies - pēc viņu idejas iedzīvotāju pieauguma ātrumam būtu jāsamazinās un 7 miljardus mēs saniegtu tikai 2013 gadā, bet realitāte - 7 miljardi ir jau sen, un tas notika 2011 gadā , un cik šobrīd var apskatīt: http://www.worldometers.info/world-population/
Re: patiesais vārds

Limbažos, Talsos, Kuldīgā, Smiltenē un vēl vienā otrā latviskā pilsētiņā par cik okupanti nepaspēja uzcelt lielus un nevajadzīgus rūpniecības uzņēmumus, tā kolonizācijas, rusifikācijas programma noritēja lēnāk, nekā, teiksim, Daugavpilī, Rīgā, Rēzeknē, Liepājā, Jelgavā, Venstspilī, kur tā rusifikācijas cūcība sasniedza vienkārši astronomisku līmeni un ir sagrāvusi Latvijas valsti un latviešu tautas stratēģiskās pozīcijas un etniskos atbalsta punktus.
Re:zambala

Jā, tajā tabulā, kuru iekopēju ir tikai viens no prognozes scenārijiem (labvēlīgākais, ar mazākiem pieauguma tempiem), bet kas varēja prognozēt, ka Ķīnā faktiski atteiksies no 1 bērna ģimenes un to, ka Āfrikā turpināsies nenormāls pieaugums par spīti kariem un badam
Re:zambala

Ja Limbažos vai Talsos tā kolonizācija, rusifikācija bija mazāka, nekā Rīgā vai Jelgavā, tas jau nenozīmē, ka Limbažus vai Talsus, kas ir latviešu tautas sastāvdaļas, orgāni, tas genocīds - okupācijas, kolonizācija, rusifikācija nav skārusi un sabojājusi.
Re: patiesais vārds

patiesais vārds
Datums: 06.01.13. 18:29
Turpretim, indiāņu iznīcināšana ASV nepārprotami ir globāla agresija pretstatā vietējiem sīkiem higiēnas pasākumiem atsevišķās valstīs.(c)


Varēji jau arī pateikt, kur, kad un kādos notikumos šie indiāņi ir iznīcināti.

Arī zambala
Datums: 06.01.13. 20:16 varēja kaut ko paskaidrot par tiem 30 tūkstošiem.
Re: Amerikānis

Es vairāk jau ironizēju.
Patiesībā maz zinu par indiāņiem, kaut tas ir zināms, ka arī pret indiāņiem ir karots.

Bet daudz vairāk mani satrauc mūsdienu Amerikāņu kari visur pasaulē, un ar galvu slimās Hilarijas histēriskie smiekli par citas valsts vadītāja sadisku noslepkavošanu!

Tāpat arī bez tiesas ieslodzītie un nomocītie amerikāņu bāzēs Gvantanamo, Afganistānā, u.c. - Starp citu, nesen bija visur ziņās, kur ASV izlūkdienesti bija nolaupījuši Makedonijas lidostā Vācijas pilsoni, kuram sakritis uzvārds ar kādu talibu, piekāvuši, aizveduši uz afganistānu uz savu cietumu un vairākus mēnešus mocījuši!
Re: Amerikānis

šis bija rēcīgais raksts kā Amerikāņi nolaupīja un mocīja vācu pilsoni, un Eiropas Cilvēktiesību tiesas spriedums, kurš diemžēl nav saistošs ASV
http://www.presstv.ir/detail/2012/12/15/278255/court-rules-cia-tortured-german-man
Re: Amerikānis

ASV CIA varoņdarbi aprakstīti:

The France-based court ruled on Thursday that the treatment Khalid el-Masri, a German citizen, who was detained at an airport in Macedonia in 2003, suffered at the hands of a CIA rendition team amounted to torture.

El-Masri, who was kidnapped due to the fact that his name was identical to that of an al-Qaeda terrorist, was “severely beaten, sodomized, shackled and hooded, and subjected to total sensory deprivation” by the CIA rendition team in the presence of Macedonian authorities.

He was later transferred to a CIA-run prison in Afghanistan without access to his family, a lawyer or German consular officers.

According to el-Masri, he was kept in Afghanistan for four months before US officials realized he had been mistakenly detained. They then sent him to Albania where he was placed on a commercial flight back to German and advised against telling anyone about his ordeal.
Re: zambala

zambala
Datums: 06.01.13. 21:28

Patiesībā maz zinu par indiāņiem, kaut tas ir zināms, ka arī pret indiāņiem ir karots (C)

Nav, laikam, pasaulē vietas, kur nebūtu karots. Arī Amerikā, gan baltie pret baltajiem un indiāņi pret indiāņiem; gan baltie ar vieniem indiāņiem pret citiem baltajiem ar citiem indiāņiem. Kopsummā, tomēr, daudz mazāk karots, kā tai paša laikā Eiropā. Indiāņi ir dažā labā vietā izspiesti no savām zemēm, bet nekad indiāņi nav izkauti ar ASV valdības ziņu un piekrišanu.

Attiecībā uz Khalid el-Masri, tā pati franču tiesa par vainīgu atzina Albāniju un lika tai samaksāt cietušajam kompensāciju. Un, ne jau vārds bija vienīgais, kura dēļ viņu turēja aizdomās. Amerikāņu CIA, protams, var pārmest rupjo un ilgo tiesāšanu, bet CIA pati viņu atbrīvoja, kad fakti bija noskaidroti. Neviens gan neuztraucas, kad citi tādi Masri amerikāņus spridzina vai griež viņiem galvas.

Varēji jau gan pameklēt kaut ko svaigāku par 8 gadus veciem notikumiem.
Re: zambala

Lielkrievšovinisti izmisīgi savās un citu acīs mēģina attaisnoties par saviem banālajiem un reizē briesmīgajiem noziegumiem pret cilvēci.
Re: Amerikānis

Autors: Amerikānis
Datums: 07.01.13. 00:51
nekad indiāņi nav izkauti ar ASV valdības ziņu un piekrišanu. /Cit./
---------------------

Kas tad galu galā ir tā ASV valdības ziņa un piekrišana? Es tev paskaidrošu. Tā ir Europas ziņa un piekrišana. ASV bija ir un būs Europas izdzimtenis. Europas ideja. Europas tieksme valdīt pār pasauli. Kroplās Europas (nevis Eiropas) kropļu ideoloģija. Tā, lūk, ir ASV valdības ziņa un piekrišana.

Piemēram, iekarojot Ameriku, Europas kropļi (ar pašu pāvestu priekšgalā) sprieda, vai Amerikas indiāņi ir vērtējami kā zvēri, lopi, dzīvnieki, vai - kā cilvēki.

Tā ka atvaino, Amerikāni, bet tev ir cits apzīmējums, maigi sakot - tradicionāls ASV melis, un tālāko sava apzīmējuma nepieklājīgo daļu vari iedomāt pats.
Re: patiesais (?) vārds

patiesais vārds
Datums: 07.01.13. 01:26
Kas tad galu galā ir tā ASV valdības ziņa un piekrišana? (c)

Tas nozīmē, ka visā ASV vēsturē nav bijusi neviena ASV valdības pavēle, rīkojums vai atļauja nogalināt kādu tāpēc, ka viņš ir indiānis.

Par saviem apgalvojumiem paskaties spogulī - ieraudzīsi, ka ausis kust.
Re: patiesais (?) vārds

Man kaut kā nospļauties par Ameriku, jo man aktuālāk ir tas, ka Latviju joprojām ir kolonizējuši un rusificējuši lielkrievšovinisti.
Re: Amerikānis

Neviens gan neuztraucas, kad citi tādi Masri amerikāņus spridzina vai griež viņiem galvas.(c)

------------------------------------------------------------------------------

Jā, jo ASV ir pasaules terorists Nr.1 , kura ir nepārtraukti karojusi citās valstīs un slepkavojusi, bruņojusi opozīcijas, mainījusi valdības, gan Latīņamerikas valstīs, gan Afrikas, gan Āzijas. Un mans piemērs bija, ka arī Eiropā neviens nevar justies īsti drošs, kaut pārsvarā ASV samierinās ar to, ka Eiropā ievieš savas karabāzes un cietumus un aplaupa finansiāli.
Re: Amerikānis

ASV jau tikai atbrīvo bijušās PSRS - Krievijas kolonijas un satelītus.
Re: Amerikānis

Autors: Amerikānis
Datums: 07.01.13. 02:23

patiesais (?) vārds /Cit./
-----------------------------------

Tā arī izpaužas īstenie ,,amerikāņi", kuri terorizē visu pasauli. Piemēram, šis konkrētais Amerikānis kropļo un niecina manu niku ar ,,?'' zīmi. Tāda ir ,,amerikāņu'' īstā daba. Pieķēzīt visu pasauli ar savas nepatiesās taisnības klātbūtni.

Otrkārt. Tā dēvētais ,,boļševisms'' Krievijā arī ir radies ar visnotaļ gādīgu ASV ziņu. Tā ka ASV nevis atbrīvo bijušās kolonijas, satelītus, bet gan turpina savu ekspansiju, lai glābtu savu dolāru uz citu tautu izputināšanas rēķina, tajā skaitā uz LV rēķina.

Treškārt, 1. un 2. pasaules karu visnotaļ cītīgi ir veicinājusi ASV. Un protams. Nav bijusi ASV valdības parakstīta pavēle vai rīkojums to darīt, tieši tāpat, kā nav bijusi ASV valdības pavēle vai rīkojums Afganistānas tuksnesī apmīzt līķus.

Ceturtkārt. ASV ir vienīgā valsts, kura ir lietojusi kodolbumbas. Tas nu ir īstais ASV goda un cieņas apliecinājums.

Tad es iesaku tev pašam skatīties spogulī lai redzētu savas finanšu un biržu spekulatīvā kapitāla varas ieviestās ideoloģijas sapuvušās ausis, kuras nemaz vairs nekust, bet smird pēc šaujamā pulvera dūmiem, bet manas vēl kust un nesmird.
Re: Demokratizēsim Ameriku

Kā ātri un demokrātiski sagraut Ameriku? Ja LV ir demokrātija 20 partijas/ uz 1,5 miljoniem iedzīvotāju, tad arī ASV jābūt proporcionāli vismaz 100x vairāk - 2000 partijām, un lai tās demokrātiski strīdas nepārtraukti, kurai taisnība!
Re: Demokratizēsim Ameriku

2 Autors: zambala
Datums: 06.01.13. 19:00

Tevi mamma melot mācija?
Re: juju

Kur es būtu ko melojis Tavuprāt?!
Re: juju

- Tas, ka no Limbažu rajona 1940 gada "Lielajās izsūtīšanās" tika izsūtīta 1 gimene ir vispārzināms vēsturisks fakts.
Tāpēc, cik es zinu no citiem novadiem tika izsūtīti vairāk, jo bija milzīga vietējo aktīvistu degsme!
Re: Demokratizēsim Ameriku

2 Autors: patiesais vārds
Datums: 07.01.13. 07:01

NU gan melo, ka ausis kust.
Starp citu , USA NAV vienīgā valsts , kas lietojusi A-bumbu. USA ir vienīgā valsts kas to lietoja kara laikā pret ienaidniekiem. Un tas bij labi darīts!
Krievi to lietoja miera laikā , paši pret savu tautu. Tāpat vien, ziņkāres pēc.

Un Z-Amerikā nekad nav 300 milj indiāņu dzīvojuši . Tu laikam žīds esi ?! Kā daži izsakās - "krievžīds" . Tiem ar - Aušvicā nogalināti gāzes kamerās 3 x vairāk židu, kā tur vispār klientu bijis. Un bija tur ne jau tikai žīdi vien. Un dažs labs izdzīvoja.
Visādā ziņā šobrīd USA ir 2 - 3 x vairāk tīrasiņu indiāņu nekā uz kolonizācijas sākumu.
+ vēl 3 x vairāk jaukteņu.
Re: zambala

Autors: zambala
Datums: 07.01.13. 10:00

Kur es būtu ko melojis ...? (c)

Nevaru atrast, kur tavs nolūks būtu bijis teikt patiesību. Tāpat kā komunistu Pravdā. Tāpēc jau tā jāutājuma zīme.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.