a_masikam un Jonai

Pieņemt, ka esi psihiski slims - tas lielai daļai (ja ne gluži visiem) ir milzīgi smags un neizdarāms solis. a_masik, paldies par šo teikumu! Es jau gribēju foruma dalībniekiem atklāt, ka esmu slims cilvēciņš, un ka manas fantāzijas par Rakstiem var arī neuztvert nopietni, kā to dara Jehovas liecinieki.
Pirmo reizi pie psihiatra man nācās doties, kad tuvojās gads kopš bija miris mans dēls. Pirms tam jau arī domāju, ka mans mūžīgais nogurums un smagums krūtīs varētu būt saistīts ar nervu sistēmas problēmām, taču pie ārsta iet negribējās. Tikai tad kad draudēja atlaišana no darba (tobrīd strādāju par sētnieci) es aizgāju pie ārsta. Arī pēc tam vēl vairākus gadus staigāju pie visādiem citiem ārstiem, jo negribējās atzīt, ka esmu psihenes slimnieks. Šobrīd manā grupas lapā ir rakstīts: ekspertējamā ilgstoši slimo ar stabiliem veselības traucējumiem, kuru dēļ viņai ir attīstījušies smagas pakāpes funkcionēšanas ierobežojumi. Ņemot vērā konstatētos faktus, secināju: ir attīstījušies smagi darbspēju, pašaprūpes un iekļaušanās sabiedrībā traucējumi, kas atbilst smagas invaliditātes kritērijiem. - Man ir fobija-bailes, ka varētu zaudēt redzi, dzirdi, samaņu, vai sāktos krampju lēkmēs. Es ļoti slikti jūtos lielā cilvēku pūlī, sajūta ka es tūliņ nosmakšu, ausīs džinkst, gar acīm tumšs. Tāpēc izvairos no iešanas sabiedrībā, vislabāk jūtos mājās.

Jonai - es raudu un lūdzos par Jehovas lieciniekiem, jo patlaban mana sajūta ir saskaņā ar tavu ierakstu par viņiem - slepkavas ar agape azotē. Ja es sajukšu prātā pavisam, tad tas patiešām būs dēļ Jehovas lieciniekiem, dēļ viņu cietās sirds, ka var vieglu sirdi un vēsu prātu norakstīt neatgriezeniskā iznīcībā cilvēku miljardus, pat savus radiniekus, draugus, kaimiņus ... Agrāk es arī pati tā domāju, bet šobrīd man par to ir kauns, ka biju tik ļauna.
..........

takā šis topiks ir arī man veltīts, tad negribētu ka manā vietā te kāds cits ko ieķēpātu.
Ok, ja autors tiešām ir Tīna, nevis kāds trollis kurš grib Tīnu diskreditēt (internets šeit ir samērā anonīma lieta un tas principā ir iespējams) - un es domāju ka tā tiešām varētu būt Tīna pati.... tad... tad... lai arī esmu derdzīgs ciniķis kuram pēc teorijas būtu mūžam jādeg elles liemās - es te netaisos neko daudz vāvuļot, jo arī man ir dažas svētas lietas. Un ārstniecības noslēpums, kā privāta lieta, varētu būt viena no tām.
Katrā gadījumā veseļojies ja vari, un neņem PĀRĀK pie sirds te sacīto.
Re: ..........

2 Autors: Tīna
Datums: 16.07.13. 15:32

Viņu norakstīšana / nenorakstīšana nenozīmē galīgi NEKO. Tāpat kā ierakstīšana tajos 144 kilo.
:)) :))
Viduslaikos arī - katoļu mūki un priesteri bieži iegalvoja ļaudīm, ka viņu varā ir nosūtīt konkrēto cilvēku uz Debesīm vai Elli . Pēc saviem ieskatiem. Galvenokārt tās sievietes kas negribēja atdoties.

Paņem "Dekameronu" , palasi un nomierinies! Ja tevi uztrauc , ka jehovisti atļauj lasīt tikai Rakstus (ar jehovistu komentāriem) , tad ņem vērā , ka šito grāmatu sarakstījis fanātisks kristietis, franciskāņu mūks.
Re: Tīna

ak vai, Tīna... ņemot vērā tādus pārdzīvojumus, tur tiešām var sākties psihes problēmas. bet neuztraucies tik ļoti par JL, nav jau viņi ļauni, tikai maldināti. savukārt vadoņus - tīšos maldinātājus lai Dievs iztiesā. ka tu pati varētu būt ļauna? - man gandrīz smiekliņš paspruka - ne tu, ne astra, pat ne uz to pusi :)
tad drīzāk jāapkaunas ir man, kas te bezrūpīgi tērgājusi par psihenēm un tā... tas gan nebija mērķēts slimiem cilvēkiem, bet nekauņām, bet vienalga, varēja arī tevi sāpināt :((
tad nu man jāpievienojas masikam - neuztver visu še runāto nopietni, veseļojies (tavā gadījumā - lūdzies ik mirkli) un nepazūdi nekur, turpinām sarunāties/dalīties pieredzē.
arī masiks nav gluži TIK derdzīgs kā te iztaisās, vismaz ne vienmēr ;)
Re: Tīnai

Autors: Jona
Datums: 07.12.09. 16:14

... Nevienam bez Dieva Svētības nav ļauts ar aizgājējiem sazināties. Debesu pasaulēs cilvēki dzīvo pēc Debesu pasauļu likumiem. Tās no Zemes ir neaizsniedzami tālu un nodalītas. Vienīgā saikne starp dzīvajiem ir garā, caur cilvēku sirdīm.

Vienmēr lai ir ticība, ka cilvēki Debesīs ir dzīvi, un, novēlot sirdī labu, droši viņus pieminiet. ...

Cilvēkam aizgājušais tuvinieks ir jāpiemin kā dzīvs, bet nevis kā miris. Dievs nav mirušo, bet dzīvo Dievs. ...

Pasaulē ģimenes locekļu, tuvinieku un draugu starpā Dievs ir dāvājis ciešas garīgas saiknes, kas garā saskatāmas kā smalki gaismas pavedieni. Caur tiem notiek enerģētiskā un domu apmaiņa. Smalkas garīgas saiknes starp cilvēkiem saglabājas arī pēc viena vai otra aiziešanas no šīs pasaules. Tās ir arīdzan mīlestības saiknes.
Garīgas saiknes pastāv arī cilvēku un eņģeļu starpā Debesīs. Tā ir liela Dieva dāvana - ar sirdi sajust un ticībā zināt, ka visi, kas dzīvoja, - ir dzīvi. Pateicība Dievam par to, ka sirdī var runāt gan ar Kristus māti Mariju, gan ar apustuļiem, gan mūsu mīļajiem, kas jau Debesīs.

Bet šī saruna lai ir pēc Tēvreizes, lūdzot Dievam atļauju, - dziļi sirdī, garā. Cik Dievs dos šo sarunu izjust, tik lai arī notiek. Debesu garīgās lietas ir vienīgi Dieva ziņā. ...
Kad mēs domājam vai runājam garā, tad runājam ar savu Es un uzrunājam cita cilvēka Es. Tā kā gars nav ierobežots telpā, tad nav svarīgi, kur atrodas garā uzrunātais - otrpus zemeslodei vai Debesīs. ...

Jebkuri centieni izsaukt mirušo garus beigsies nesekmīgi. Vēl jo vairāk - ir liela iespēja, ka seansu laikā pie cilvēka dvēseles pielīp daudz kritušo un dēmonisko garu. No tiem vēlāk ir grūti tikt vaļā. Kas ir aizliegts, tas ir aizliegts.

Liktenis ir Dieva nolikts gan uz zemes, gan Debesīs. Aizejot no pasaules viņsaulē, miesa top par pīšļiem, bet dvēsele un gars iemanto Debesu mājas.
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=172736&t=172736<\/a>

es tieši tā arī daru - ne prātā man nav lietot pagātnes formu! bieži vien iedomāju, ko "aizgājēji" tur pašreiz dara, kā satikušies ar citiem tādiem pašiem utt.
un ir tik šausmīgi žēl neticīgos, kas staigā nelaimīgi, jo nezin un netic, ka TUR patiesībā visi ir dzīvāki par dzīviem, turklāt krietni labākos apstākļos kā mēs patlaban!

2 Autors: Jona
Datums: 16.07.13. 16:59

Esmu vairāk reizes redzējis sapņos. Dažādas situācijas. Bet izskaidrot pagrūti. Nezinu vai tie ko nozīmē.
Daži apgalvo , ka "redzēt mirušos sapņos" - tas nozīmē tikai to ka tu esi viņus piemirsis un pametis novārtā. Laiks aiziet uz kapiem un aiznest kādu puķīti.
Re: juju

es arī redzu radiniekus sapņos, parasti vecvecākus un parasti tie ir kādi varen kruti piedzīvojumi iz saulainās bērnības :)
laikam jau neko īpašu nenozīmē, jo tikai pravietiskie sapņi ir zīmīgi/neaizmirstami. šie tomēr ātri izbālē.
Re: Jonai

Par vienu gadījumu esmu gandrīz pārliecināts, ka tēvs man deva ZĪMI.

Mans tēvs gandrīz visu mūžu bija neticīgs. Reiz, kad mans dēls viņam prasīja par Dievu , viņš lepni atbildēja : "Dievs vajadzīgs vājajiem" .
Pēdējos gadus viņš dzīvoja pie manas māsas Kundziņsalā privātmājā. Un tikai pēc viņa nāves radi atklāja ka viņš pēdējā laikā ļoti interesējies par Dievu. Atrada Bībeli , dažādu filozofu darbus, utt Visur atzīmēti citāti, komenti , utt. Laikam vecais mēģināja tikt skaidrībā.
SAPNIS : (es gulēju savā dzīvoklī, pussnaudā, uz dīvāna. Nebiju pilnīgi aizmidzis. redzu sapni) :

Esmu Kundziņsalā lielajā istabā. Pievakare, krēsla. Pa istabas diognāli no manis uz dīvāna kāds guļ. Nevar saredzēt, bet droši zinu ka fāters. Te viņš sakustas un tādā skaidrā , skaļā un jauneklīgā balsī saka : " Jā , IR " !
Viss.
Tikai vēlāk sarēķināju ka tā bij tieši 40. diena pēc nāves.

kāpēc ne, ļoti pat iespējams. redz, tu vēl šodien to īpaši atceries.
Pilnīgi atklāti.

Jā tā tiešām esmu es Tīna. Ja ir interese, var draugos.lv sameklēt Valentīna Kalna, dienasgrāmatā ir mans telefona numurs, ar piezīmi, ka nezināmus numurus neatbildu, tāpēc vispirms īsziņā uzrakstīt, kas ar mani grib runāt, kāpēc.
Es savu dēlu - Edgaru audzināju būt atbildīgam, patstāvīgam, arī grūtībās nečīkstēt. Tāpēc brīžos, kad ir pavisam smagi iztēlojos, kā viņš man teiktu: "Nu, māt, esi taču stipra, vēl jau nav pasaules gals!" Šī frāze mani uzmundrina, palīdz saņemties, sapucēties, jo bērni grib priecāties par saviem vecākiem.
Sapņi tiešām nav jāuztver pārāk nopietni, jo kad guļam smadzenes strādā, šķiro informāciju, svarīgo no mazāk svarīgās. Patiesībā jau mēs ļoti maz ko zinām par šo ļoti sarežģīto orgānu. Sapņi parasti man ir ļoti spilgti, krāsaini. Redzu arī tuviniekus, kas ir kapiņos. Ja sapņus sāk izskaidrot un pēc tiem dzīvot, tad gan var iekulties nepatikšanās, nokļūt dēmonu nagos, kas mūs bīdīs pēc saviem ieskatiem.
Jona, paldies par uzmundrinājumu! Tikai grūtībās visvairāk izjūtam Dieva bezgalīgo mīlestību un reālu atbalstu caur apkārtējiem. Vārds, kas teikts īstā laikā, ir kā zelta āboli greznos sudraba traukos. - Salamana Pamācības 25:11.
a-masik, man arī gribētos, ka vismaz šinī tēmā netiktu ķēpātas stulbības.
Re: Pilnīgi atklāti.

labāka ārsta pašam par sevi sev nav ... cik gudrs būsi- tāds palīgs sev !

Sveiki forumā, esmu atgriezusies!
Pateicoties "Stirnēnam"
Tā nu ir sanācis, ka visi mani Bībeles skolnieki ir ārpus JL organizācijas.
Ērika ir mana cītīgākā skolniecīte, kas man palīdz saprast un labot arī savas vājības, cik nu tas šobrīd ir iespējams. Cenšamies noģērbt to veco cilvēku, un apģērbt to jauno, lai varētu kaut kripatiņu no Jehovas brīnišķīgajām īpašībām atspoguļot savā dzīvē, jo pēc Dieva tēla un līdzības esam radīti.

Čau! Tu darbojies kādā kristiešu skolā vai tāpat mājas kārtībā?

Šobrīd nepiederu nevienai reliģiskai organizācijai.
Bībeli pētu sava prieka pēc gan mājas kārtībā, gan komunicējot ar cilvēkiem, kam ir garīgas intereses.

Ja psihiatrijas klients māca "garīgas" lietas - tas tiešām ir ļoti "saistoši"...
Jūtu līdzi dēla nāvē, jo tas ir ļoti traki... labi, ka esi ar kaut ko aizrāvusies, bet ceļš ir nepareizais...žēl...

Par vienu gadījumu esmu gandrīz pārliecināts, ka tēvs man deva ZĪMI.

Mans tēvs gandrīz visu mūžu bija neticīgs. Reiz, kad mans dēls viņam prasīja par Dievu , viņš lepni atbildēja : "Dievs vajadzīgs vājajiem" .
Pēdējos gadus viņš dzīvoja pie manas māsas Kundziņsalā privātmājā. Un tikai pēc viņa nāves radi atklāja ka viņš pēdējā laikā ļoti interesējies par Dievu. Atrada Bībeli , dažādu filozofu darbus, utt Visur atzīmēti citāti, komenti , utt. Laikam vecais mēģināja tikt skaidrībā.
SAPNIS : (es gulēju savā dzīvoklī, pussnaudā, uz dīvāna. Nebiju pilnīgi aizmidzis. redzu sapni) :

Esmu Kundziņsalā lielajā istabā. Pievakare, krēsla. Pa istabas diognāli no manis uz dīvāna kāds guļ. Nevar saredzēt, bet droši zinu ka fāters. Te viņš sakustas un tādā skaidrā , skaļā un jauneklīgā balsī saka : " Jā , IR " !
Viss.
Tikai vēlāk sarēķināju ka tā bij tieši 40. diena pēc nāves.(C)

Redzi, juju, lasot Bībeli, var nonākt pie daudzām atklāsmēm, ari pie tās, ka Bībele ir māns un meli!!! Ta tas notika ar mani!
Re: Tinai

Ērika ir mana cītīgākā skolniecīte, ...(cit.)

Pastāsti par Ēriku.
Re: RIO

neko neviens par mani nestāstīs:) Es gan labprāt par Tīnu jums pastāstītu,bet man slinkums rakstīt:) bet ar Tīnu vajag personiski iepazīties,tad tikai var aptvert,bet patiesībā neaptvert,tas ir tikai tā,mute vaļā un brīnīties,kur šajā skarbajā pasaulē tik jauks,nesamaitāts cilvēciņš:)
Tīnai

nu redz,nevajadzēja jau teikt par to psiheni,paskat kā citi to uztver...
ai,nu labi,bet nu pierakstīšu priekš citiem-Tīna nav ne muļķe,ne psiha
es nezinu,Tīn,vai gan vajadzēja tev šeit tai forumā atgriezties,bet zini,būtu forši,ka varbūt tu kādu skolnieciņu varētu sadabūt,bet nevis forumā,bet kaut vai parkā uz soliņa:)
stirnēns

atkārtošu - būt trakam nav gluži kauns. Katram mums ir savas uzvedības un domāšanas deviācijas.
Kādā momentā, konkrētos apstākļos, tā var tikt uzskatīta par ārpus normas esošu.
Ir labi, ja ir skaidrs ar ko ir darīšana. Un arī psihopāts var būt kaut kas, ko mēs dēvējam par "labu cilvēku". Tie paši dauņi - kaut nespēj adekvāti domāt, tomēr izrāda instinktīvu pieķeršanos un labvēlību.

Mani interesētu viens - vai Tīna ir pārdzīvojusi ekskomunikāciju no jegovas lieciniekiem, un kādā veidā? Veidojot savu jegovas liecinieku sektas sektu (noteikti labāku un progresīvāku), vai arī atrodot kādu citu personīgo nišu kādā citā reliģijas konfesijā? Opciju ka reliģija tiek atmesta kā destruktīva un ciešanas radoša atkarība - es neapskatu, tas laikam nebūs gluži šis gadījums... (tb - Tīna nebūs tas cilvēks, kurš pats saviem spēkiem tiktu galā ar atkarībām...)
Re: stirnēns

Autors: stirnēns
Datums: 09.04.14. 21:21

neko neviens par mani nestāstīs:)cit.

Nu,nu...!Par astru pastāstīja,gribu lai pastāsta arī par tevi.Astrai esot kupla ģimene u.tt.-tātad nav brīvs cilvēks un arī jau veca,ja jau oma.Ar omām nav aršana!Bet, iespējams, tu esi jauna un smuka,....vērts par tevi interesēties?Arī visas Linas,Jonas u.tt. te omas...,vajag kaut ko svaigu...,mūsdienīgi domājošu,ar ko vērts diskutēt.Citādi pelējuma smaka vien forumā.
Gan jau Tina pastāstīs un tu taču neņemsi ļaunā...domāju.

Tina-pastāsti arī to,cik tev gadu?Šķiet,ka esat jaukas meitenes....

2 Autors: Tīna
Datums: 08.04.14. 18:05

Arī labi. Jo iestājoties jebkurā organizācijā, tev jāievēro tās priekšraksti. Un VISĀM reliģiskām organizācijām ir ne tikai Dieva Vārds , bet arī politiski - ekonomiskās intereses.
Tātad pasaulīgais. Un daudzi tās tur pirmajā vietā.

sveika, Tīna! :)
Re: Tinai

Mani interesētu viens - vai Tīna ir pārdzīvojusi ekskomunikāciju no jegovas lieciniekiem, un kādā veidā? -cit.

Mani arī interesē šis jautājums.
Re: RIO

:):)man jau patīk tā pelējuma smaka,kā tu teici:)bet nu,diemžēl,mēs visas omes:)tev,diemžēl,man gan baigais prieks par to,bet,domāju,ka tas jau ar nekas,omes ir dažādas un man ļoti patīk smieties,arī Tīnai ļoti patīk mani smiekli un mani bērni ņirdz kā traki,kā es ņemos pa netu un ko smieklīgu atrodu,smejos es vienkārši briesmīgi,mute līdz ausēm,visa māja rīb un birst asaras:)nu tā kā zirgs,īstenībā tagad jau smejos mazāk,bet skolā mani parasti no klases dzina laukā:)
man, tāpat kā Tīnai,gāja bojā bērns,16.gadu jauna meita un tas bija briesmīgākais mans dzīves posms,man bija ļoti daudz draugu,es vismaz tā domāju,bet sanāca,ka mani draugi bija izkūpējuši,palika tikai Tīna,kura viena pati mani stutēja,gan morāli,gan fiziski(es gāzos no kājām nost),pat vīrs aizlaidās:)nabaga Tīna,viņa pati knapi stutējās pēc savas traģedijas,viņai vēl mani jāstutē...es,atsķirībā no Tīnas, par šo mūsu kopējo traģēdiju,nespēju runāt...
tālāk,kad sāku jau pēc cilvēka palikt,sāka ar visi pamazām atgriezties,arī vīrs,bet nu es jau biju visu sakārtojusi,viss jau saprasts,novērtēts,izvērtēts...
Tīna ir ļoti godīga,bet man laiku pa laikam sanāk sastrādāt kaut kādus kumēdiņus,bet es esmu(arī Tīna)ļoti labsirdīga,es ļoti mīlu cilvēkus un to man iemācīja Tīna,viņa iemācīja man uz cilvēkiem paskatīties ar Dieva "acīm",es strādāju veco ļaužu pansionātā un tur es arī sapratu,ka es patiešām ļoti mīlu cilvēkus,visus
un arī cilvēki izjūt mani,viņi mani gaida
vēlreiz saku,Tīnai par visu paldies
ai,man jau apnika,pārāk nopietni paliek,labāk ko jaukāku
Tīna,uzrakst tu ar ko,tu zini,drīz jau būšu atkal Īrijā un tad jau tikai rudenīī:)
bet tas pelējums man dikten patika,bet,vēl atklātāk,man uzreiz sajūta bija,ka pelējums ir Astra
ceru,ka Astra saglabās mieru,jo viņai dikti nepatīk...jo viņa tik laba,tik zinoša...
bet es jau ar urķis,ne,man jau vēl jāpaurķē:)
Tīnai

es neprotu izlikt un pastāstīt visas tās izjūtas,kas manī ir,to ļoti labi prot izteikt Tīna,tādēļ jau arī es iesaku visiem,kuriem ir interese par Bībeli,vērsties pie Tīnas,viņa iemāca pasauli redzēt skaistāku,nu kā teicienā,zāli zaļāku,debesis zilākas
tagad aizlaidīšu:) uz Iriju, un varbūt tiešām jāpiepalīz Tīnai atvērt savu mājas lapu

,to ļoti labi prot izteikt Tīna/CIT./
---------------

Manuprāt,katrs lai raksta pats par sevi to,kas kādā brīdī šķiet saistošs tēmā,nevis ienākt forumā un isklāstīt par otru cilvēku personīgas lietas.Atļaušos atgādināt,ka šī ir reliģijas sadaļa,kurā risina reliģiskas dabas jautājumus par tiem diskutējot.
astrai

Astriņ,es esmu bijusi Tīnas skolniece,kad viņa bija JL,pateicoties viņai es,mani bērni un mana mamma iepazina patiesību,arī JL savā laikā viņu ļoti slavēja,tas,ka Tīna nav vairs organizācijā,nenozīmē,ka viņa vairs neprot izskaidrot rakstus,es arī neesmu organizācijā,bet savā darba vietā sludinu saviem vecīšiem,acis viņiem mirdz klausoties
es jau tikai iesaku,bet tas nebūt nenozīmē,ka par skolotāju obligāti vajadzīga Tīna,varbūt kādam liekas saistoši tavi raksti,lai tev jauka diena
Tīnai

ir sanācis tā,ka citreiz braucu ar autobusu un vēroju cilvēkus,kā jau teicu,nepratīšu to izskaidrot,bet mani pārņem tādas asas izjūtas,ka pētu cilvēkus un izjūtu lielu,lielu saviļņojumu un mīlestību pret viņiem,katru cilvēku domās apglāstu un samīļoju un stāstu viņiem,ko Dievs mums ir apsolījis,ja jau es,parasts puteklis,spēju izjust tik lielu mīlestību,tad cik lielā mērā ir Dieva mīlestība pret mums
kas tad man ir devis tās izjūtas,ka es jaunā pasaulē vēlos redzēt VISUS cilvēkus,visus bez izņēmuma
Re: stirnēna

mani pārņem tādas asas izjūtas,ka pētu cilvēkus un izjūtu lielu,lielu saviļņojumu un mīlestību pret viņiem,katru cilvēku domās apglāstu un samīļoju /cit./
==========================

Kad tev pēdējo reizi bija labs sexss?
Re: stirnēna

Es jau arī tikai par to,lai risinātu reliģiskas dabas jautājumus,jo tik tiešam Tīna ir viens no tiem retajiem cilvēkiem,kas saprot Rakstus.Bet ir jāsaprot arī tas,ka Dievs vēsta to,ka Viņš šķiros cilvēkus tiesas dienā-tiklajos un ļaundaros.Ļaundarus Dievs nīcinās ārā,patīk tev tas vai nepatīk,bet Dieva gribu NEVIENS NEVAR UN NEDRĪKST APSTRĪDĒT.Tas neļauj cilvēkiem nopietni attiekties pret Dieva gribu,kas pateikta Bībelē.Tās ir kā sava veida OPIJS,kas cilvēkus nevis atmodina,bet tieši liek būt apātiskiem.Par tiesas dienu nedrīkst klusēt,jo tā var kādus cilvēkus vēl vest pie saprašanas,ka tā TIESAS DIENA NĀKS UN NEKUR NEPALIKS.Ir jābūt tam gataviem un Jehovas liecinieki cilvēkus tai dienai cenšas sagatavot,arī brīdinot par to,ka tos,kas turpinās atraidīt Dievu,tos pieskaitīs pie ļaundariem.
Bet man nepatīk,ka Bībeles principus saprotošs cilvēks par mani forumā raksta citiem par manām personīgām lietām un arī par JL raksta negatīvas replikas.Tas mani tracina.
astrai

pēdējo kom.šeit uzrakstu tev,Astriņ,man laiku atpakaļ viena jūsu māsa teica,ka man būs mana mirusī meita,paldies,mīļie,man vēl ir bērni, un es noteikti lekšu pāri tam grāvim,pie tiem bērniem,mazbērniem,kurus Dievs iznīcinās(tieši to jūs sludinat)un miršu kopā ar viņiem
ar šo komentāru arī izeju no šī foruma
Re: astrai

aizmirsu vēl piebilst,Astriņ,tā kā tu esi tā,kura dzīvos jaunā pasaulē,bet mani un Tīnu iznīcinās,samīļo mūsu bērnus,manu Aiju un Tīnas Edgaru un pasaki viņiem,ka mēs viņus ļoti mīlējām,bet Dievs mūs neatdzina un iznīcināja
stirnēns

bet Dievs mūs neatdzina un iznīcināja(C)

a nafig tu tādam dievam tici???? Kas tev spiež iedomāties ka eksistē dievs, kurš tevi ienīst tapēc ka neesi viņa vergs vai lišķīgs pielīdējs? Tak pasūti to dievu ellē! Tai brīdī kad tu pārstāsi no šī dieva baidīties - viņš nedz tev, nedz taviem tuviniekiem vairs neko sliktu nespēs izdarīt. Ibo dieva spēks un vara slēpjas tikai un vienīgi šim dievam ticīgo galvās! Nodauzi putekļus no zandalēm un ej prom no tāda dievnama!!!...

no foruma gan neviens tevi nepadzen, tā ka histērijas moš centies citādā veidā pārdzīvot, ibo par nevergošanu forumumam, foruma nepielūgšanu, neslavēšanu vai nedievināšanu - tevi neviens nesodīs un ellē mocīties neliks...

Dievs atzīst visus , kas atzina Viņu. Un tāpēc nav jābūt JL . Otrādi - JL aicina noraidīt visus kas nav viņi . Un tiks noraidīti paši.
Pat vairāk - jebkurš labs cilvēks kurā nav ļaunuma IR Jēzus skolnieks un sekotājs. Arī tad ja pats to nezina un neatzīst.
Re: stirnēnam

Autors: stirnēns
Datums: 11.04.14. 11:31

aizmirsu vēl piebilst,Astriņ,tā kā tu esi tā,kura dzīvos jaunā pasaulē,bet mani un Tīnu iznīcinās,samīļo mūsu bērnus,manu Aiju un Tīnas Edgaru un pasaki viņiem,ka mēs viņus ļoti mīlējām,bet Dievs mūs neatdzina un iznīcināja/cit./
--------------------
Stirnēn !Nestreso!Arī manējie mīļie netic,bet Bībelē ir rakstīts,ka MANA TICĪBA PIETIKS VISIEM-ARĪ MANIEM MĪĻAJIEM un mana ticība viņus visus izglābs,ja vien es palikšu UZTICĪGA DIEVAM un tāpēc ES VIŅU-DIEVU JEHOVU ĻOTI MĪLU,tieši par šo apsolījumu.
Un ja vien tu TICĒSI,tad 'jaunajā pasaulē' tu satiksi gan Aijiņu,gan Tīna Edgariņu,gan es savu mīļo maziņo Majiņu.

JL aicina noraidīt visus kas nav viņi . /cit./
------------
Juju,tu esi pārpratis!Jehovas liecinieki TO VIEN DARA,KA sludināšanas ceļā AICINA IEPAZĪT VIENĪGO PATIESO DIEVU UN PIEVIENOTIES VIŅA TAUTAI,nevis NORAIDA KĀDUS.Ne velti viņi tik daudz sava laika velta svešiem cilvēkiem,bet aiz mīlestības pret tiem un pret Dievu dara to darbu,ko PAVĒLĒJA darīt Jēzus Kristus !!!
Visiem interesentiem

1. Timotejam 2:3,4 - "Tas ir labi un patīkami Dieva mūsu Pestītāja priekšā, kas grib, lai visi cilvēki tiek izglābti un nāk pie patiesības atziņas."
Vai tad Visvarenais Dievs, kam visas lietas ir iespējamas, nevar īstenot savu gribu?
Romiešiem 11:32 - Dievs ir visus pakļāvis nepaklausībai, lai pār visiem apžēlotos."
Astrai

Astra,tu tomēr formulē nepareizi,tu,ticēdama Jehovam,nespēj izglābt savus mīļos.Ar savu ticību tu vari izglābt savus bērnus,kuri ir nepilngadīgi,bet pieaugušie jau atbild paši par sevi un viņiem pašiem ir jāpieņem lēmums,kurā pusē viņi nostāsies.Un tas tev ir jāsaprot,daudzām JL ģimenēm bērni ir aizgājuši no patiesības ceļa,vienīgais ir lūgt,lai viņi atgriežas.
Re: Astrai

to ?
juus tak redziet ka astra- kaa cilveeks nav savaas normas uzvediibas robezzas
neviens vinu netraucee- kad vina kopee savus sargtorna izvilkumus
vinai nav nekaada respect attieciibaa pret citiem- zeel
Re: ?

Es to PĀRLIECĪBU neesmu guvusi personīgi no kāda Jehovas liecinieka,bet gan no pašas Bībeles.Es Bībelē esmu atradusi kādus trīs piemērus,kas apstiprina MANU PĀRLIECĪBU,un šī PĀRLIECĪBA stiprina manu TICĪBU Dievam Jehovam un Viņa solījumiem.
Un to man NEVIENS nevar atņemt,vai viņš ir Jehovas liecinieks vai nav un tā ir tikai vienīgi mana un Dieva darīšana.

es nemanu kaa taa pati Moora- buutu vinai trauceejusi- kaa astra to dareiija Moorai- -- piemeera peec
- par Aglonu gan jau sapratiis-

tev taapat astra kaa mums visiem- buutu jaasaprot lietas kas ir kas
tu katolus nekad nepaarveidosi- nelien kur tevi neprasa- kaa jau laiku atpakal rakstiiju-
ja tev pielec kaut kas--domaaju diezin vai--
i nepatiikams cilveeks esi
kaut vai Tiina- liekas daudz inteligentaaka- nem kaut piemeeru no gudraakiem- liekas tak neesi in tiinu vecumaa jauniete-
gribeeju rakstiit jauku tev pupolsveetdienu-- bet tu nezini kas taa ir
so sorrryy

Jā,Astra,bet es tev ieteiktu tomēr pakonsultēties ar draudzes brāļiem,jo visās lietās jābūt vienotiem,tad jau sanāk,ka katrs JL sludinās savu versiju un savu izpratni par Bībeli.Tā,Astra,tas nenotiek JL organizācijā.
Re:?

Ja tā ir rakstīts Bībelē,tad to NEVAR groxīt neviens mirstīgs cilvēks,bet gan par to IR JĀRUNĀ un jāsludina.Es vēl neesmu JL organixācijas kristīts biedrs,bet ja arī būtu,tad visiem pateiktu priekšā,kur tas rakstīts.Iespējams,nav ,vienkāŗši, pamanīuši tāpat kā tu.

Tad kādēļ,Astra,tu uzspied savu pārliecību,piem.Tīnai?Tad jau arī Tīnai varbūt ir patiesība,jo viņa arī pati Bībelē ir atradusi sev pieņemamu pārliecību.JL organizācija nevar atbalstīt jūsu pieņēmumus,nevar iet un sludināt katrs savu pārliecību,JLorganizācija ir vienota visā pasaulē.

Jā,Astra,tas ir ļoti labi saskatāms,ka tu nepiederi organizācijai,bet tu esi mīļi gaidīta,JL ar vislielāko prieku tev palīdzēs pareizi izprast Bībeli.Tas jau ir ļoti labi,ka tu meklē Bībelē atbildes un tas parāda tikai to,ka tev ir dziļa interese.

Astra,JL nav biedri,bet brāļu un māsu saime.

Es nesludinu neko no sevis safantaxētu,bet to,kas rakstīts Bībelē.Varbūt jāatsāk citēt???Arī par ļauno CILVĒKU ixnīcināšanu varu nocitēt,ja vien vajag,kur Tīnas pārliecība ir tā,ka visus Hitlerveidīgos jāsamīļo un jāapčubina-visus tos,kas otram rīklē bex maxākās noxēlas var iesprausr 'bumbieri' vai uxsēdināt ux 'jūdas šūpuli' u.tt.
Un kopš kura laika tu uxskati,ka es Tīnai ko uxspiexu ?Man ar Tinu domstarpības ir tajā,ka viņa kā Bībeles principus xinošs cilvēks,nerisina viss reliģiskas dabas jautājumus vien,bet arī tīri personiskus par manu prīvāto dxīvi .Lai runā par sevi cik tik uxiet,bet par mani NEDRĪKST,pat ne labo NĒ,jo es NEMĪLU UXSLAVAS,-tas nav priekš manis,JO MAN NEPATĪK glaimi,kā arī nedrīkst slikti ixteikties par Dieva draudxi,jo reix pati bija tās sastāvdaļa.

Nu jau tie komentāri atkal sāk ost pēc 'kaut kā paxīstama'!Ievēro,'paxīstamā',ka runājot ar Jehovas lieciniekiem,es daudx reix esmu lietojusi teicienu "ticības biedri"-runājot tieši par pāri,kas ixiet sludināt(sievieti un vīrieti),bet neviens NEKAD man NAV par to muti aixbāxis,kā to centies darīt tu-pareixā.
Astrai

Astra,varbūt pacenties saglabāt mieru,tu esi ļoti saspringta un nervoza un šādos brīžos būtu jāpacenšas paklusēt.Es tev vēlu tikai visu to labāko un nevēlos apspriest kādu cilvēku personīgi.Man ir liels prieks,ka tu atdzīsti Dieva vārdu,man ir liels prieks,ka tu meklē atbildes Bībelē un man būs vēl lielāks prieks,ja kādreiz tu būsi arī JL brāļu un māsu saimē.

Meklēsim iespējas parādīt ticības biedriem cieņu

”Brāļu mīlestība jūsu starpā lai ir sirsnīga. Centieties cits citu pārspēt savstarpējā cieņā.” (Rom. 12:10.)

SAVĀ vēstulē kristiešiem Romā apustulis Pāvils uzsvēra, cik svarīgi draudzes locekļiem ir mīlēt citam citu. Viņš atgādināja, ka mūsu mīlestībai ir jābūt neliekuļotai. Viņš arī rakstīja: ”Brāļu mīlestība jūsu starpā lai ir sirsnīga.” (Rom. 12:9, 10.)
2 Brālīga mīlestība sevī ietver kaut ko vairāk nekā tikai siltas jūtas pret citiem. Šādām jūtām ir jāizpaužas darbos. Kā gan ticības biedri varētu zināt par mūsu mīlestību un pieķeršanos, ja mēs to nekādi neparādītu? Tāpēc apustulis Pāvils mudināja: ”Centieties cits citu pārspēt savstarpējā cieņā.” (Rom. 12:10.) Ko nozīmē cienīt un godāt citus? Kāpēc ir svarīgi ”censties citam citu pārspēt savstarpējā cieņā”? Kā mēs to varam darīt?

Rexi,noslēpumainā ? !Es tev iekopēju fragmentu no ticības biedru rakstiem,LAI TU TURPMĀK XINĀTU.
astrai

astrai toč čuras galvā sakāpušas

Autors: ?
Datums: 13.04.14. 00:07

Astra,JL nav biedri,bet brāļu un māsu saime./cit./
---------
Tev jāmācās NEPATURĒT GALA VĀRDU,jo ixrādās-VARI ARĪ KĻŪDĪTIES,jo kā redxi,tad...,

" Kā gan ticības biedri varētu zināt par mūsu mīlestību un pieķeršanos, ja mēs to nekādi neparādītu?"

http://wol.jw.org/lv/wol/d/r49/lp-lt/2010764?q=tic%C4%ABbas+biedri&p=par<\/a>
Re: astrai

Jā,Astra,ticības biedri jā.Tur es tev pilnīgi piekrītu.
Re: beskauņam !

Autors: lina
Datums: 13.04.14. 00:32

astrai toč čuras galvā sakāpušas/cit./
--------------
Netēlo Linu !Viņa tādas glupības NERAKSTA.
Tīnai

kur Tīna pazudusi...pīrādziņ nāc ārā...:)
Re: Tīnai un stirnai(jo esot arī oma)

Tīna!Parādies ...,gaidu kaut ko kodolīgu...Arī stirna miglā ietinusies...
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Business Development Manager
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
ASP.NET (C#) PROGRAMMĒTĀJS/-A
Lursoft IT SIA
Konkurss beidzas 2014-11-16

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.