zilesana ar gredzenu

kadus zilesanas veidus ziniet ar laulibas gredzenu?pastastiet:)!
Re: zilesana ar gredzenu

1. cik būs bērni (gredzens diegā uz plaukstas)
2. cik gados apprecēsies (gredzens diegā virs ūdens glāzes)
Tas jau tāds humors/izklaide, bet, ja kas, tad bērnu skaits visiem ir sakritis, mēģināju arī savai mammai :)
Redzēs kā man vēl būs - rādīja 3, pagaidām ir viens :)

bet kaa tas gredzens tad kustas? vari ludzu sikak pateikt,esu galigaa nezine:),ja par tiem berniem tad diegaa,un kaa tad nolsas to cik bus?

1. Gredzens diegā virs plaukstas, neatceros kuras, laikam kreisās, nostādini un tas pats pēc brītiņa sāks vai nu šūpoties vai griezties, tad apstāsies, tad atkal sāks šūpoties vai griezties, kamēr pavisam apstājas. Tas pats ar adatu diegā. Tikai vairs neatceros, kad bija puika, kad meitene.
2. Diegu ar gredzenu tāpat nostādina virs ūdens glāzes, kad tas sāks šūpoties, skaita piesitienus pie glāzes malām, tik gados arī apprecēsies.

ja gredzens taisa rinkveida kustiibas buus meitene, ja saak kusteeties turpu ssurpu buus puika. Un taa cik reizes kustaas tik buus arii beernu.

tatad taa kustiba griesanas vai suposanaas nozimee vienu,tad apstajas tad atkal saak kusteties tad nozimee otru bebi?:) un tt.tt.intresanti jau ir,var ticeet var neticeet:),patiesibaa es pateiz esu skirusies un par savu nakotni nezinu neko,bet vai var zilet ar to gredzenu kas man ir,kau ar kopaa vairs nesu ar to cilveku?

Par precēšanos vairs nevari, bet par bērniem gan.

ko tur vairs par precesanos!:),man pietika,paldies,esu tadaa stadijaa ka labak dzivot tapatas bez papiru smeresanas.

vel viens jautajiens.....nu labi uzlieku virs plaukstas to gredzenu diegaa un skatos kaa sistur kustas,bet es uzlieku un sis tik kustas un kustas un nestaajs....ka ta pateikt cik? vai pec katras suposanas atkal pa jaunu jaliek virs plaukstas lidz bridim kaer sis vairs nekustas?
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
DATU NOLIKTAVU UN BI INŽENIERI
CV-Online klients

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Country Manager, Latvia
International Company

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.