Asins noslēpums - lielākais noslēpums

http://www.youtube.com/watch?v=b6x_sou2ZhI&feature=iv&annotation_id=annotation_797584<\/a>
Re: Asins noslēpums - lielākais noslēpums

http://via-midgard.info/news/article/tajna-krovi-strashnee-spida.htm<\/a>

Par to, kas ir: slāvi vai protobalti - var pastrīdēties, bet asinis mums ir kopīgas!

Tas izskaidro kristietisma slikto ietekmi visā pasaulē.

Kārtējie lielkrievšovinistu murgi .

Starp citu, tieši krievžīdi ir šovinisti. Īstie krievi tādi nav.

Šokā .... sanāk nepieciešami tikai daži reaktīvi un par dažiem santīmiem var uztaisīt asins analīzi, kas ļauj noteikt reptiloīdus, svešos. Un ja monstrus izņemtu no politikas, ekonomikas, tad beigtos visi murgi, kas šodien vajā cilvēci. Tagad skaidrs, kāpēc politiķi uzliek vēlētājiem - jo ir necilvēki. Iespējams, ka jau uztaisīts skaners, kas ļauj uzreiz pateikt, cilvēks, vai reptiloīds ... pizdec ... es nespēju ielidot. Ko tik traku dzirdu pirmo reizi!

to juju

piekrītu, ka nav jāņem vērā lielkrievu šovinisms - par tiem slāviem (jo mēs sakām, ka visur bija protobalti)- bet pārējais gan viss ir tā kā ir... asinis ar ĪSTAJIEM slāviem mums ir vienādas.

... šo pirmo reizi dzirdēju, kas satriecošs, tagad uzreiz skaidrs, kas ir kas, ka tikai tā ir taisnība, bet izkausās, ka tā ir. Ne velti Hitlers sevi sauca par ārieti - cilvēku kas dzimis no Dieva, nevis uztaisīts mākslīgi. Jā - iespaidīgi. Ka tikai viss šis nevelk uz fašismu - rasu tīrību.
Es ceru, ka še ieskatīsies foruma gudrie un ieteiks materiālus šajā lietā, pagaidām kautkas traks. Vispār jāmeklē materiāli par cilvēces izcelšanos, jo tiešām esot tā, ka katra rase esot no savas zvaigžņu sistēmas un visos laikos ir centušies ievērot dzimtas tīrību, tikai mūsdienās uz Zemes visu cenšas sajaukt kokteilī, sapludinot vienā universālā rasē. Bet jebkurā gadījumā, ja cilvēks dzimis no Dieva - ārietis - slāvs, tad sajaukšana ar hibrīdiem ir nepieļaujama, jo tā ir degradācija. No šīs teorijas arī saprotams, kāpēc sabiedrība sajaucoties, asimilējoties degradē.

kapec neviens talak nekomente, ka tad tur gala ir?????!!!!

Šas atnāks astra un pateiks, ko jahvieši domā par asins pārliešanu!
Dziive bez jeegas.........

Sveicinaati visiem!
Saaksu ar to ka dziivoju UK vairaak kaa 3 gadus!
No LV aizbraucu jo nespeeju nomaksaat studijas kas man bija tikai 6dienaas un darbu ar nevareeju atrast,pat veikalaa jo 6dienaas maacijos un teicu ka nevaru tikt!
1. gads anglijaa man patika viss jauns tik daudz iespaidu un tt.
Ar laiku iestaajaas rutiina darbs maajas.... nav darba... atkal darbs un maajas... biezaak jo biezaak aizdomaajos par LV ka vajadzeetu atgriezties , bet nav jau kur, jo kaa runaaju ar mammu vinja man uzreiz saka ka Latvijaa jau nav darba un ko tad es tur dariishot....man saak maakties uzmaaciigas domas ka man ir 25 gadi un mana dziive ir beigusies, depresija ko es aizstaaju ar sportu, alkaholu un saldumu eeshanu.....
Ar sirdi un dveeseli veelos kko mainiit tik nespeeju, nezinu ar ko saakt mani ir apseedushas bailes, no visas pasaules, ... man ir draug, bet juutos viena esam divi dazaadi cilveeki un kopiigas intereses gandriiz nekaadas...
Veershos pie jums ar luugumu kaa iepaziit Dievu? zinu kad Vinjsh dziedee ,aarstee un paliidz , veelos mainiities tik nezinu kaa...man vienai pietruukst speeka...
Varbuut kaads var dot man kaadus padomus, vai atsuutiit kaadus saitus un linkus! Liels paldies!!
Re: Aleksandra

jāsāk vienmēr ar Jauno Derību.
ticības stiprināšanai ir paredzētas citu kristiešu liecības (btw, pilns i-nets) un jo īpaši šodienas praviešu atklāsmes, ko viņi saņēmuši Svētajā Garā, lai nodotu tālāk mums.
piem. šī, ko Jēzus Pats pasludinājis kā VISAI CILVĒCEI domātu Mīlestības vēstuli:
http://www.tlig.lv/<\/a>
ļoti uzrunājoša, turklāt nav jāpaļaujas uz citu ieteikumiem/noliegumiem, šo pravieti var izvērtēt katrs pats, vārda burtiskā nozīmē ieskatoties viņai acīs (sk. videopielikumus) ;)

ne mazāk lieliska ir pravietes Marijas Valtortas "Poēma par cilvēku - Dievu", kur sīki pierakstīta Jēzus zemes dzīve burtiski pa dienām
http://katolis.eks.lv/Dokumenti/gramatas.htm<\/a>

par pašu pravieti M.V. var uzzināt šeit
http://katolis.eks.lv/Dokumenti/maria_valtorta.htm<\/a>

bet brīdī, kad pašiem liekas, ka nu gan mums klājas SEVIŠĶI grūti, kā tāda 'ātrā palīdzība' noder šī lieliskā filma...
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&t=240658&a=2<\/a>
Jona

a kop­š kura laika valtortes poēzija kļuvusi par dokumentālu liecību? A kapēc ne Džonatana Svifta "Gulivera piedzīvojumi"? Ar ko vieni būtu sliktāki par otriem?
Re: Jona

2 Autors: Kā i tā i
Datums: 08.02.13. 17:25

Ne nu gluži vienādas.... bet līdzīgas gan. Jo 60 % krievu un 90% baltkrievu pēc izcelsmes ir pakļauti un pārkrievoti jātvingi un galindi .
Un daļa poļu arī.
Re: Jona

2 Autors: a_masiks
Datums: 02.04.13. 15:26

Nevarētu saukt par dokumentālu (precīzu) , bet ieskatu kristietībā var gūt.

Žēl, piemirsu rakstnieka vārdu un šobrīt netieku savām grāmatām klāt, bet viens rakstnieks ir sarakstījis grāmatas "Pestītājs" (bestselleris) un "Dievs" . Būtībā tas ir Bībeles pārstāsts saistošā , literārā valodā. Nemaz nav slikti, tiešām. Iesaku. Protams, autors ir piefantazējis dažas epizodes kas nepietiekami atspoguļotas Bībelē. Un ne visām tām var piekrist. Bet daiļliteratūra ir daiļliteratūra. Nav jau jātic visam ko kāds rakstnieks sacerējis. Tad jau Da Vinči kodu ar var ņemt par pilnu. Starp citu - ir kas tic. :))

Un jauka grāmata ir arī pareizticīgo priesterim A. Meņ sanākusi. Pārstāstīts evaņģēlijs + situācijas politiskā un ekonomiskā analize. Daudz kas maz saprotams kļūst saprotamāks. Grāmata : "Sin čelovečeskij " . Lielu traci pareizticīgo konfesijā sacēla. :))
Re: papildinu

2 Autors: Kā i tā i
Datums: 08.02.13. 17:25

Un pastāv versija, ka tie pārkrievotāji bij salašņas, bijušie vergi dažādas izcelsmes, kas Romas Impērijai grūstot , izklīda pa Eiropu.

Diemžēl gan zinātnieki, gan visādi citādu teoriju piekritēji (Sii) pilnīgi neņem vērā huņņu iebrukumu , tā radīto sajukumu un viņu izveidoto valsti. Pārāk maz par to mēs zinām. Bet visādā ziņā krievi un slāvi parādijās pasaules vēsturiskajā arēnā tieši pēc tam - apm 5.-6. gs .

Мифы не возникают на пустом месте. За каждым мифом скрывается некая реальность. Так китайские мифы говорят, что китайцы произошли от небесного змея, латинцы ведут своё происхождение от божественной собаки, евреи и аРАБЫ от созданного Иеговой АДА(ма).

Diemžēl gan zinātnieki, gan visādi citādu teoriju piekritēji (Sii) pilnīgi neņem vērā huņņu iebrukumu , tā radīto sajukumu un viņu izveidoto valsti. Pārāk maz par to mēs zinām. Bet visādā ziņā krievi un slāvi parādijās pasaules vēsturiskajā arēnā tieši pēc tam - apm 5.-6. gs .(C)

Tu pati aptver, ko uzrakstīji? Ka tad slāvi uzradās - uzauga kā sēnes no meža vai atlidoja no Meness. Kā???
Nosaukums varēja uzrasties - tas gan, bet ne jau tauta... Balti un latvieši jau ari diezgan JAUNI nosaukumi....

Patiesības grauds ir VIENMĒR pieejams izredzētajiem un VIENMĒR mazākajai cilvēces daļai!!
Visu, kam tic un zin vairākums VIENMĒR var uzskatīt par maldiem, puspatiesībām, ilūzijām. Tā ir iekārtota cilvēce!!!
Līderu, viedo, gudro, vadoņu VIENMĒR ir mazākumā - tāds ir dabas likums!
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/-E
Windows Factory SIA
Konkurss beidzas 2014-10-08

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
Technical Sales Adviser, Latvia
Henkel Balti

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.