Rasma Rozīte???

Kas ir Rasma Rozīte, kādu filozofijas virzienu viņa pārstāv?No kurienes viņa ir?
Re: Rasma Rozīte???

sveetvietu peetniece.
Re: Rasma Rozīte???

Svētvietu akmeņu pārvietotāja uz savu pagalmu.
nu tāda tantīte ir

Labprāt braukā pa pasauli, ij kā ko jaunu uzzin, tā aktīvi to sāk sludināt. Principā nekaitīga.
Re: RR

Dzimusi Latvijā, augusi emigrācijā, vairākus gadus pavadījusi Indijā, Himalajos pie Skolotāja (Babačijs jeb Sai Baba - viens no Lielajiem Gariem, spējīgs dziedināt jebkuru slimību, materializēt jebko, teleportēt utt.)
Viņai kā B.skolniecei ticis dots uzdevums atjaunot senos svētos ugunsrituālus... savā ziņā atjaunot lietu kārtību, ko izjaukušas iedomātās atšķirības starp reliģijām (mūsu gadījumā - starp mūsu seno latviešu reliģiju un JK īsto nesagrozīto Mācību, kas abas nekādā gadījumā nav pretrunā).

Tagad dzīvo Latvijā, pēta senās svētvietas,t.sk. Pokaiņus. Viņa uzskata mūsu zemi par vienu lielu pagātnes svētnīcu... latviešus par tik gaišu tautu, kādas citas pasaulē nav...

Indigo cilvēks, vārdu sakot. :)
Re: RR

duraki... visi skriešus pielūgt RR....liela guru, Latvijas glābēja un pasaules uzlabotāja.DDDD

bet vispār nekaitīga sievele, ja sēž savā pagalmā un sapņo savus sapnīšus..:)
Jona

Zini, tur kur mazais apalītis Sai Baba mitinās, Himalaju nekad nav bijis. Himalaji, saproties, ir vairākus tūkstošus kilometru tālāk, Ķīnā. :P
Re: Jona

Kuru nesagroziito - ezoteerikju nesagroziito?:)
Re: Sai Baba kults

Lai arī sabiedrībai ne mazums problēmu sagādā daudzas jaunās reliģiskās organizācijas, visgrūtāk kontrolēt to kultu darbību. Dažādu iemeslu dēļ tās nav iespējams reģistrēt. Citas pieteiktas kā sabiedriskās organizācijas. Šajā "Svētbrīdī" sāksim rakstu sēriju, iepazīstinot ar minētajām organizācijām, kuras pastāv arī Latvijā.

Pēc LR Tieslietu ministrijas Reliģisko lietu pārvaldē esošajiem datiem, nu jau vairākus gadus nereģistrēta Latvijā darbojas hinduisma sekta Satja Sai Babas kults. Tai ir aptuveni divdesmit sekotāju. Kulta dibinātājs Satja Sai Baba dzimis 1926. gadā nelielā ciematā Indijas dienvidos. Saviem pielūdzējiem Sai Baba nozīmē dievu un brīnumdari, mistiķa Šri Sai Babas pāratdzimšanu. Minētais Šri Sai Baba ir viens no Indijas svētajiem, kurš savulaik sludināja visu cilvēku (t.sk. indiešu un musulmaņu tautu) vienlīdzību un vienotību.

Kulta sekotāji vēsta, ka 1940. gadā Sai Baba pārdzīvojis mediķu neizskaidrotu stresu, kura laikā viņam bijušas spēcīgas sāpes un periodiski zudusi atmiņa. Pēc šīs slimības "pieaugušas" viņa parapsiholoģiskās spējas. Visa turpmākā Sai Babas dzīve līdzinās nebeidzamai brīnumu virknei. Ik dienas viņš dziedina, atņem sāpes un pareģo nākotni simtiem cilvēku. Taču vislielāko apkārtējo uzmanību viņš izpelnās ar savām īpašām spējām materializēt no gaisa dažādus priekšmetus - sākot no "svētajiem pelniem", "ārstēšanai un svētīšanai" domātiem gredzeniem, kuloniem, saldumiem līdz pat masīviem zelta dzimumlocekļiem, kurus Sai Baba izvelkot no savas mutes.

Sai Baba apgalvo, ka šajā pasaulē nācis, lai kalpotu cilvēcei - ar labestību un patiesību, atjaunojot ikviena ceļu pie Dieva, mīlestības un garīguma. Lai gan Sai Baba vairākkārt publiski apliecinājis, ka nedomā dibināt jaunu reliģiju, patiesībā viņš ar savu mācību pretendē uz vienīgās pareizās ekumēniskās reliģiskās mācības statusu un visu pasaules reliģisko mācību kvintesenci. Jāpiebilst, ka uz līdzīgu statusu pretendējušas vairākas kustības. To sludinājumi izrādījušies tikai šizofrēniski izdomājumi un pasaules lielāko reliģiju kopsavilkumi. Tāpēc pastāv šaubas par minētās mācības atbilstību patiesībai. Sai Baba vēl ir dzīvs un saskaņā ar paša pareģojumiem nomiršot 2022. gadā.

Baiba Knābe, "Rīgas Balss" 14.05.2002.
Re:

muuks :

nu liec komata vietā 'un', man ta pofig.
Tev, šķiet, piemīt spēcīga tieksme neatzīt pašmāju 'praviešus'. ;D

P.S. mazais apalītis? :))
manna:

kristiešu nesagrozīto! Tas taču nav noslēpums, ka pāratdzimšanu IZMETA ārā no JK Mācības, jau sen, pirms Origena vēl.
Re:Jona

KAM tas nav nosleepums?:) Tiem, kam domaat savadaak noziimeetu "maciibas" pamatu stipru sagriiloshanos?
Re:Jona

Sai Baba un Babačijs nav viens un tas pats cilvēks, Rozīte brauca pie Babačija.
Sai Baba vēl ir uz šīs zemītes, Babačijs to jau atstājis.
Re:

ab:

Ja? :) hmm.., Jonai abloms vai... :))
Patiesībā man dziļi vienalga, vai viņi ir viens vai dažādi cilvēki, tāpat viņi pārstāv Viņu....
Nu kāda starpība, kādā konkrētā iemiesojumā uzstājas? Viņi var atstāt šo zemīti, var atkal reinkarnēties... pēc vajadzības.manna:

Tu tiešām nepazīsti nevienu daudzmaz progresīvu mācītāju? Un nezini, ka Sātanam ir dota vaļa sagrozīt jebko?

Bez tam - mans veselais saprāts saka man priekšā, ka cilvji, kas spējīgi iet krusta karos, spējīgi arī sagrozīt JK Mācību.
Mierīgi.
P.s. Ja par pāratdzimšanu - tikai tā arī izskaidro , kāpēc uz pasaules ir ciešanas. Un ka Dievs nav ne briesmonis ne sadists.
Re:Jona

Nu redzi, man shii maaciiba toties skaidro pavisam citas lietas. Bet nestriideesimies, jo dazhreiz ir taa, ka cilveeks saprot tik, cik tam dots saprast. (iespeejams, Tu saproti vairaak:)
Re:

manna:

Nezinu gan vai saprotu vairāk, bet mani pāratdzimšanas teorija pavisam noteikti nomierina. Grūti būtu dzīvot ar domu, ka tevi Dievs nolēmis bezjēdzīgai un sāpīgai eksistencei... tapat vien, aiz gara laika... :(
Nu nafig tad pilnveidoties? ... nodzerties un miers.


Pavisam citas lietas skaidro? Lietas jau tās pašas vien, mīlestības un piedošanas likumu neviens jau nav atcēlis... ;)
Nedari otram to, ko ... utt.
Re:Jona

Es vienkarshi uzskatu, ka Dievs mums jau tagad ir devis visu, lai mums nebuutu japardzimst - lai jau tagad mees sasniegtu iespeeju PEEC tam buut kopaa ar Vinju. Protams, ja ticam Jeezum, kaadu to paraada ezoteerika-diez ko iespeejams tas nav, bet es vinju paziistu pilniigi savaadaaku -taadu, kaadu mums raada Biibele,ko Tu sauc par sagroziitu. Un man sirdii tieshi tas dod mieru, ka nav jaapardzimst, jo Vinjsh visu ir sagaadaajis jau TAGAD - njem un lieto. Bet nestriideesimies!!

Un jaa, tas tieshaam daudz ko neizsleedz arii no Tev pienjemamaa - labie darbi, piedoshana utt.

Vienkarshi tie labi darbi ir ljoti slidena meeraukla.
Re: RR

Vispār jau Sai Baba un Babačijs ir divi dažādi cilvēki ;)

http://en.wikipedia.org/wiki/Mahavatar_Babaji

http://en.wikipedia.org/wiki/Sathya_Sai_Baba
Re: RR

Jonai: - kristiešu nesagrozīto! Tas taču nav noslēpums, ka pāratdzimšanu IZMETA ārā no JK -

Nu gan samelojies!
Kristietība un pārdzimšana ir nesavienojamas.

P.S. - savā laikā SAPā postēja iekšā viņa izteicienus. Grūti piesieties. Svēti un pareizi.

P.P.S. Nau tik tālu jāmeklē. Pie mums Latvijā ir pašiem savi "pravieši " . Piem Garda un Štokmanis-Kalns.
Re: RR

kas velk aaraa tik vecas steemas!? undiines&co jau sen tusee citaa vietaa!
Ugunsrituāli

No 2001.gada Ugusnrituālus Latvijā rīko sahadža jogas pārstāvji.
Var rīkot arī telpās, uz svecēm.

Rasma Rozīte bija saistīta ar tā saucamo "new age" ezotēriku, kura pilna ar dažādām sēnalām.
Tagad Latvijā cilvēki palikuši gudrāki un "new -age" sēnalas vairs nepublicē avīzēs un tā ir drusku pieklususi.
PS kristiešiem labāk nekomentēt šīs norises, ja nepārzina tēmu.
Re: Ugunsrituāli

Nokomentēšu.

Te stāsts bija tāds:

Pie Satja Sai Babas 4 gadus dzīvoja āšramā.

Kas ir āšrams sk. googlē...

Tad tikai pie Babaji.

Haidakana Baba.
Re: Re: Ugunsrituāli

"(Babačijs jeb Sai Baba - viens no Lielajiem Gariem, spējīgs dziedināt jebkuru slimību, materializēt jebko, teleportēt utt.) " <<<< kas tev to teica? Esi mācījies par matērijas nezūdamības likumu?

Es jūtubē redzu tikai krāpnieku, kurš tēlo, ka "materializē", joprojām reliģija ir viens no visienesīgākajiem peļņas veidiem :)
Re: Re: Re: Ugunsrituāli

Viņš nopelnīja 9 miljadus dolāru tikai uzkrājuma veidā (sk. Wiki), ja nauda nozīmē Lielu Garu, tad - jā, tad viņš ir liels gars, ja neskaita bērnu seksuālo izmantošanu un nebeidzamās mīklainās slepkavības viņa apkārnē, ko, dabiski, Indijas policija neizmeklēja :D
Re: to

Šajā forumā Jonas sen vairs nav.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:
  
 
DELFI darbs
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.