Jaunā paaudze

Par šo ieskrietuvi. Respektīvi, to, kas Irlavas ielā?
Re: Jaunā paaudze

Es jau sen domāju un perinu - saorganizēt mazu bariņu un aiziet ievērtēt to kantori. Varētu būt izcils cirks - īpaši jau vārtīšanās pa grīdu un kliegšana :))) Varētu ne pa jokam izplosīties :)

Par nelaimīgiem cilvēkiem smieties nav labi!
Jaunā paaudze

Zintim laba doma, jaaiet un pashiem jaaieveertee..

ā, šitā ir tā vieta? vai tā vārtīšanās ir katru reizi? vispār vai kāds ir bijis, kas tur notiekās? esmu dzidējusi, ka ir katru nedēļu trežd un svētd saiešana.
autore

nu un kas tef tieshi interesee? kaada motivaqacija turp doties?
Re: autore

pazinja piedavāja aiziet uz vienu draudzi. sākumā nepievērsu uzmanību, bet tad ievēroju, ka iedotājā bukletā nosaukums ir "Jaunā draudze". jau tā neesmu nekāda ticīgā, bet vēl kaut kādas sīkas daudzītes, no kurienes tādas rodas. neērti attiekt paziņai.....

Nu, es dažus šīs organizācijas apmeklētājus pazīstu. Cilvēkiem jau nav ne vainas, bet žēl noskatīties, ko tas vadonis ar viņiem dara. Man jau izskatās, ka tur ar hipnozes palīdzību tos cilvēkus ievelk. Un tad vēl viņi atprasa to desmito tiesu no katra dalībnieka... Nezinu, man pret to visu tāda bijīga attieksme. Labāk tālāk!
Re: Zintim

Par nelaimīgiem cilvēkiem nav labi smieties, bet par viņu ganiem un atslaucējiem gan nav grēks ierēkt :)
Re: da gatavie mēsli, urlu atmarozki

Paziņojums par sektas 'Jaunā paaudze' un LPP destruktīvo darbību

Sabiedriskās organizācijas “Latvijas Nacionālā Fronte” (LNF) izdotā laikraksta “Deokupācija Dekolonizācija Deboļševizācija” (DDD) 13 (61) numurā lasāma plaša žurnālistes Lienes Apines intervija ar reliģiskās sektas “Jaunā paaudze” līderi Alekseju Ļedjajevu, kurā šīs skandalozās pseidokristīgās kopienas “apustulis” (Ļedjajevs sevi visā nopietnībā ir pasludinājis par apustuli un apgalvo, ka esot personīgi ticies ar pašu Dievu!) apbrīnojamā atklātībā pauž savus lielkrievu šovinisma zemiskā gara piepildītos politiskos uzskatus, kas visnekrietnākajā kārtā vērsti pret latviešu zemi un tautu. Ieskatam neliels fragments no laikraksta “DDD” sarunas ar Alekseju Ļedjajevu.
DDD: "Latviešu vienīgā kļūda bija tā, ka 1940.gadā necīnījās pret padomju okupantiem."
A. Ļedjajevs: "To arī vajag atzīt un samierināties, pieņemot dzīvi, kāda tā ir. Ja esat maza tauta, tad jāklausa lielajiem un viss."
DDD: "Jūs runājat kā šovinists."
A. Ļedjajevs: "Tā visi runā. Tu ko, gribi teikt, ka tāda maza Latvija, tik maza tauta kā latvieši var ar Krieviju un ASV runāt kā līdzīgs ar līdzīgu? Kas jūs traki esat?"
DDD: "Jūs gribat teikt, ka Dievs skaitliski lielās tautas mīl vairāk nekā maziņās? Visi, kas tā runā ir nekrietni šovinisti."
A. Ļedjajevs: "Mazajām tautām ir jāpakļaujas un jāievēro lielo tautu noteikumi. Ir jāsaprot, ka mazās tautas nav vienlīdzīgas ar pārējiem. Ja maziņie nezina savu vietu, bet sprēgā par daudz, tad nav ko brīnīties, ka saņem pa galvu.”

Bet, tas vēl būtu tas mazākais, daudz nopietnāka šķiet Ļedjajeva, intervijas laikā, pastāvīgi uzsvērtā ciešā saikne ar Latvijas Pirmo partiju, kas, kā zināms, ir pārstāvēta Saeimā un ietilpst valdošajā koalīcijā, kā arī atzīšanās, ka viņa sektas un Latvijas Pirmās partijas mērķis esot nostiprināt Latvijā divvalodību!
A. Ļedjajevs:"…Tas, ka Latvijas Pirmā partija tagad ir pie stūres, ir atbilde un pierādījums tam, ko Dievs man teica pirms desmit gadiem. Šodien mums, Jaunajai paaudzei, ir ļoti draudzīgas attiecības ar Latvijas Pirmo partiju. Šā gada 5. jūnijā Dailes teātrī notika koncerts, kurā piedalījās gandrīz visi Pirmās partijas vadītāji. Pēc koncerta, banketa laikā viņi visi atklāti atzina, ka ļoti augstu novērtē to, ko mēs darām Latvijas labā… "
DDD: "Tātad, jūsu- Jaunās paaudzes un Latvijas Pirmās partijas- darba mērķis ir vienots?"
A. Ļedjajevs: "Jā, un tas ir- divvalodības nostiprināšana Latvijā.”
Te nu arī rodas jautājums: vai politiskā partija, kurai ir tik cieša saikne ar sabiedrībai bīstamu reliģisku sektu, kuras vadītājs turklāt ir negatīvi noskaņots pret latviešu tautu, drīkst būt pārstāvēta Latvijas valdībā? Vai valdībā drīkst atrasties tādas politiskās partijas pārstāvji, kuras darbība ir vērsta uz divvalodības (krievu un latviešu) nostiprināšanu mūsu neatkarīgajā Latvijas valstī? Kam, vispār, kalpo Latvijas Pirmā partija, kurai ir saikne ar sektu “Jaunā paaudze”, kuras Saeimas frakcijas rindās ir deputāti, kuri Saeimā ievēlēti no antilatviskā vēlēšanu saraksta “Par Cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” (PCTVL), kuras pārstāvji Latvijas valdībā izcēlušies ar divdomīgām, valsti diskreditējošām izdarībām, piemēram, nesenā vicepremjera, Latvijas Pirmās partijas pārstāvja Aināra Šlesera ierosinājums ielaist Latvijā skandalozo, Latvijai klaji naidīgo Krievijas politiķi Vladimiru Žirinovski un Iekšlietu ministra Ērika Jēkabsona nesenā iniciatīva atļaut Latvijā iebraukt ar Krievijas mafiju cieši saistīto dziedoni Josifu Kobzonu, kurš netiek ielaists pat savā etniskajā dzimtenē- Izraēlā. Jāuzsver, ka Pirmās partijas pārstāvis, iekšlietu ministrs Jēkabsons šo lēmumu pieņēmis pretrunā ar Satversmes Aizsardzības Biroja (SAB) ieteikumu.
P/O “Nacionālā Spēka Savienība” uzskata, ka reliģiskās sektas “Jaunā paaudze” un tās līdera Alekseja Ļedjajeva darbība un neslēptās tieksmes ietekmēt valsts politisko dzīvi, rada ievērojamus draudus mūsu valsts drošībai, tādēļ šīs sektas darbības lietderība rūpīgi izvērtējama un būtu vēlams to pārtraukt. Tā pat būtu rūpīgi jāpārbauda Latvijas Pirmās partijas darbība un jānoskaidro, cik liela loma tās darbībā ir sektai “Jaunā paaudze”, vai šī partijas darbība nav pretrunā ar Latvijas kā demokrātiskas valsts drošības interesēm. P/O “Nacionālā Spēka Savienība” aicina premjeru Induli Emsi un valdības koalīcijā ietilpstošās politiskās organizācijas- Tautas partiju, Zaļo un Zemnieku savienību izvērtēt tāda destruktīva spēka kā Latvijas Pirmā partija, turpmākas atrašanās valdībā lietderību.

tā ir piektās kolonnas viltuskristiesu sekta Latvijā. bij aziņas par izkrāptām naudām no draudzes locekļiem.

zinu, ka beerniem tur dievkalpojuma laikaa esot izklaides, notiek 3dienu vakaros kaut kur priedanies ielas rajonaa (laikam jau tajaa irlavas ielaa). biezhi vien tur iet muzikaali cilveeki

nav konkrēta viedokļa par jauno paaudzi

Cilvēwka smadzeņu degradēšanas un pakļaušanas kantoris - neiesaku iet pat intereses pēc - sekas nav paredzamas, pat , ja uzksati, ka esi stiiprs un saprātīgi domājošs cil;vēks. Ir pieredze ar radu cilvēkiem, kas tādējādi aizgāja pa fāzi - tagad ir zombiji...
autoriit

".....neērti attiekt paziņai....."

sc, vai Tev nav arii kaadas citas Pazinjas, kas piedaavaa narkotikas, bankas aplaupiishanas plaaninju vai svingeru kluba apmekleejumus?.. Tu tak esi tik labi audzinaata, ka nevienam atteikt nespeej!.. ;P
2 rill

o thenx par padomu :) ņemšu vērā.
paziņa tas tāds izplūdis termins. tā ir mana manikīre.
nu tad Tev kā aktīvākām vajag tādus izkvēpināt, lai negandē cilvēkus!
autore

...vieniigais, ko es varu tef pateikt, nenjem veeraa cilveeku viedokli, kas nav tuvumaa bijushi shai draudzee un sklausiijushies par kaktiem nez kaadas runas....bullshits

Neviens tefi nehiptnotizee tur, un neviens ar varu nekaadu naudu arii desmito, tef neliek maksaat

Ja juuti savaa sirdii aicinaajumu aizej, pirmore reiz pat paluudz, lai shii pazinja ir kopaa ar tevi vaij peec Dievkalpojuma satiekaties un paluudz, lai paskaidro tef nesaprotamo

pareizi, aita
Re: aita

Andrejs Kavacis, Latvijas Evanģeliski Luteriskās baznīcas Prāvests emeritus:

Ļedjajeva sevis pasludināšana par apustuli ir vienkārši idiotiska. Tā mēs katrs sevi varam pasludināt un tas, ka viņš par sevi pats to saka ir tas vistraģiskākais, kas vien var būt. Tas ir reāls sātanisms. Sātans cenšas ieņemt vietu Dieva templī.

Valmierā šī sekta ar hipnozes palīdzību bija sev pakļāvusi daudzus cilvēkus. Pat izglītotas dāmas bija nonākušas viņu cilpās. Kad cilvēki saprata, ka tur viss nav kārtībā un gribēja šo sektu pamest, tad viņi tika pilnīgi vajāti. Man bija ko nopūlēties, lai cietušajiem cilvēkiem pēc tam palīdzētu. Bija arī kāda inteliģenta daktere (viņa tagad ir luterāņu draudzē un vairs nebaidās no tiem šmurguļiem), kuru viņi bija iedzinuši tik tiešām lielās šausmās. Viņi bija šai sievietei iegalvojuši, ka aiziedama no sektas, viņa atdodas ellei, sātanam, jo ir lauzusi vissvētāko solījumu Dievam/sektai un nu atkāpjas… Nu kur vēl lielāku "grēku"... Viņi to prot tik perfekti izkliegt, iekodēt, ka nabaga cilvēks no viņu važām vairs saviem spēkiem netiek vaļā. Vienīgā izeja ir atgriezties sektā. Šie sektanti paši sevi nostāda Dieva vietā! Tā ir bīstama sekta. Viņi ir ļoti agresīvi un, ja kādu sagūsta, vaļā nelaiž. Tā ir brutāla vardarbība!

Ja valsts valdīšana šais laikos būtu labāka par sātanismu, tad šo sektu noteikti aizliegtu, bet valdība jau pati nav labāka. Ļedjajeva atbalstītā Pirmā partija politiskā arēnā ir viskaitīgākā un melīgākā partija, uz kuru daudzi lētticīgie var uzķerties.

Tie pieklīdušā viltus apustuļa vārdi par to, ka Dievs liek pakļauties valdībai ir gaužām sagrozīti traktēti. Dievs saka pavisam kaut ko citu. Augstākais bauslis ir: "Tev būs Dievu mīlēt augstāk par visām citām lietām un tad tikai savu tuvāko kā sevi pašu". Pakļaušanās valdībai var notikt tikai tad, ja valdība pakļaujas Dievam. Ja valdība Dievam nepakļaujas, veicina netaisnību, atbalsta nelikumību, varmācību, tad tāda valdība nav pat runu vērta. Dieva plāna Valdība ir zobena nesēja, lai iebaidītu tos, kuri nepakļaujas Viņa Likumam. Bet, ja valdība veido citus, savus likumus, tad ne par kādu pakļaušanos nevar būt ne runa. Tas, ka jāklausa valdība, ir teikts tikai vienā vietā, bet visos Svētajos Rakstos ir teikts, ka Dievam ir jāklausa vairāk kā cilvēkiem!

Ar tādiem cilvēkiem, kas nepakļaujas Dieva likumam nav jārēķinās. Tā kā tāds Ļedjajevs ir galīga "nulle"! Vienīgais labums, ka viņš godīgi pasaka, ka viņa mērķis ir divvalodība Latvijā un latviešu apspiešana, nevis liekulīga latviskā vīkstīšana. Tad, kad žurnāliste nonāca līdz vēstures jautājumiem, viņš tikai izvairījās. Ja skatās atpakaļ, tad visa Krievijas valsts vēsture, no Krievijas Impērijas veidošanas, ir nepārtraukts noziegums! Tur nav neviena perioda, kad varētu teikt, ka ir pastāvējusi kristīga valdība. Visa centrālā Krievija līdz Urāliem ir Baltu zemes, mūsu senču zemes, ko šie smurguļi, sākot no 16.gadsimta, soli pa solim ir okupējuši. Šo vēsturi nevienam nemāca, bet tā ir zināma patiesība. To zina arī tāds Ļedjajevs. Esmu ievērojis, ka šādi šovinisti gudri bēg no vēstures. Tāda ir arī visa Krievijas politika,- nav ko rakņāties pagātnē, aizmirsīsim un iesim uz priekšu pa cilvēktiesību līniju! Bezkaunība augstākā mērā!

Tāds Ļedjajevs nav pat dialoga cienīgs, manuprāt, viņš lieliski zina, ka ir nelietis un dara savu nelietību, atsaucoties uz dažām brīvi traktētām tēzēm no Bībeles. Valdību pakļauj netīri politiski spēki, kuru Krievijā nekad nav trūcis, jo Krievijā reāli pie varas ir čeka. Nekāda "perestroika" nav notikusi, tas viss ir meli un ilūzija, un tie, kas sevi ar to māna, ir muļķi vai nelieši.

"Jaunā paaudze" ir briesmīga sekta, kas vervē cilvēkus. Kristus ir uzsvēris, kur Tā Kunga Gars, tur ir brīvība, bet pie viņiem nav brīvības. Cilvēks, kas nonāk viņu tīklos ir viņu gūsteknis, par brīvību viņš vairs nedrīkst runāt. Un, ja kāds iedomājas, ka no viņiem var aiziet, tad viņam ar draudiem un iebaidīšanu dzenas pakaļ. Pakļaušana notiek it kā ar solījumiem iesvētīt, tad ar hipnozi, cilvēkiem tiek sagrauta apziņa, viņi tiek it kā "nogāzti" zemē, tad pacelti un uzmundrināti. Faktiski cilvēki nonāk hipnotiskā, garīgā atkarībā. Traģiskākais, ka viņi zaudē savu personisko brīvību un savu "es". Šo sektu jau sen vajadzēja aizliegt, tas ir liels ļaunums. Ja vien mums būtu valdība, kas savalda tumsas spēkus, ne pati tiem pakļaujas... Taču maz tādu, kas, klausītu prātīgiem cilvēkiem. Oficiālā politika un pūlis klausa tikai idiotiem. Ja jau V.Vīķe-Freiberga godā un klanās pareizticīgo ikonām, piestaigā pie katoļiem uz Aglonu un šad tad "Domā" iebāž savu degunu, tad viņai vajadzēja apjēgt, ka visi tādi sektanti ir pasludināmi ārpus likuma un aizliedzami.
Re:

-> kristietim - naudas izkrāpsana jā bet ne tikai:

http://www.ddd.lv/ddd/ddd.html

Pēc laikraksta "DDD" 13(61) numurā publicētās sarunas ar sektas "Jaunā paaudze" līderi Alekseju Ļedjajevu redakcijā vērsās Gaļina Vaikina, kura gribēja dalīties savās pārdomās un pieredzētajā. Lūk, neliels ieskats Vaikinas kundzes stāstītajā:

– Gaļina Vaikina: Esam rakstījuši Satversmes Aizsardzības birojam, Drošības policijai un Ģenerālprokuratūrai. Pagaidām atbildi – formālu atrakstīšanos esam saņēmuši tikai no Ģenerālprokuratūras, kaut visiem bijām nosūtījuši vēstuli ar pielikumu uz piecām lapaspusēm, aprakstot faktus, kas pierāda, ka pie "Jaunās paaudzes" piederoši cilvēki nodarbojas ar dzīvokļu mahinācijām. Pie kam, ne tikai vienkārši ar mahinācijām, bet ar krāpšanos, kas balstīta uz reliģisko pārliecību. Viņi cilvēkiem iestāsta, ka ir ticīgie un, psiholoģiski iespaidojot, iedarbojas uz saviem upuriem. Beigās cilvēki paliek vienkārši uz ielas.

– DDD: Kāda bija jūsu pirmā saskarsme ar sektu "Jaunā paaudze"?

– G.V.: Sākās viss ar nekustamā īpašuma mahinācijām ēkā, kas atrodas Grēcinieku ielā un Peldu ielā, kurā es dzīvoju. Pēc tam kaimiņdzīvokļos, kuri pieder "Jaunās paaudzes" cilvēkiem, tika ierīkoti masāžas saloni, un tur notika vienkārši neiedomājamas lietas.

– DDD: Kas tad notika šajos dzīvokļos?

– G.V.: Tur bija īsts bordelis. Meitenes, kuras tur strādāja, bija apmetušās augšstāva dzīvoklī. Viņām bija jāstrādā 2-4 stundas diennaktī, bez brīvdienām. Mūsu mājā bordelis atradās pus gadu. Viņi aizvācās tikai tad, kad policijā tika saņemts iesniegums par līdzīgu bordeli Aspazijas bulvārī. Iespējams, ka iesaistītas arī mazgadīgas meitenes. Ar šo lietu nodarbojās Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Narkotiku apkarošanas biroja 2.nodaļa cīņai ar cilvēku tirdzniecību.

– DDD: Vai jums ir kāda informācija par savervēto mazgadīgo meiteņu iespējamo saistību ar "Jauno paaudzi"?

– G.V.: Kas to lai zina. Visa informācija joprojām ir pie Artūra Vaišļas, minētās policijas nodaļas priekšnieka.
kristieti

..man ir pilniigi vienalga, ko domaa luteraanju maacitasj X vai Romas paps Y

Vieniigais, kam ticu ir mana paarlieciba un tas, ko pati saprotu un redzu !

un zinu, ka puse no visa ir klaji apmelojumi ! Punkc.
Re: kristieti

ja tu latviešu aita tad gan stulba. un akla arī
a tu gudraa

vari kaut niku izdomaat ?

protams, visvienkaarshaak ir nolikt uz uztasiit par jampapinjiem jebko balstoties uz jebkadiem falsificeetiem faktiem, un vispaar simt gadu tur klaat nebuutot...
ai booring

Metodes nemainaas... ja taa ir taisniiba, tad standartsektas piegaajiens!

Visi tur aaraa ir ljauni un Saatanisti, Muuseejie ir tikai iistie un patiesie. Ja kaads jums ko sliktu staasta, tad vinjsh ir ljauns un Saatanists, atnaakiet pashi (mees jums izkompostrees smadzens) un pashi redzeesiet!

Znaajem plaavalji!

Ij ja Ljedajevs ir Apustulis, tad es ir Ercengjelis Mikjelis!
M

neko tu Mulder nezini, tik stulbi kaut ko ljarinaat maaki

bljaaviens nu tu esi taads divkosis, kaa tef pasham dahzbriid neriebjas...
aita

Acleegas vaards bij "ja taa ir taisniiba"!

Es pac neir redzeejs to Jauno Paaudzi taakaa man dzilji vienaldziigi. Fiicha taada ir tikai, ka ja es aizietu, es sameeraa labi atpaziitu - ir sekta vai nav... uz to es peedeejaa laikaa specializeejos... uz Sektu atpaziishanu un Evnagjeelija Veets saprashanu!

Ja kaads nesludina Jeezu Kristu paari visam, tad vinjsh ar savu "Runaashanu Valodaas", "Mariju", "Jehovu" vai dajebko citu var droshi iet ieseeties! :)

Taapat var iet bekot visi, kas sludina taadu Jeezu Kristu, kas ir Ercengjelis Mihaels vai Saatana braalis :)
Re: a tu gudraa

to kristieti

Neko stulbāku un vēl vairāk aprobežotu es neesmu
dzirdējis! Pilnīgs profānisms ticības lietās . Nevajag jaukt politiku ar Dieva likumiem! Izklausās pēc Šovinisma un ar stipri Šizofrēnisku ieskaņu . Kā gan tu vari palīdzēt šīm "sektas samaitātājām kundzē?"
Žēl ,ka daudzi izlasa tavas rindas un NOTIC , jo paši nespēj vai nevar izvērtēt šo situāciju ar "Jauno paaudzi".
Tu noliedz visu par ko tev nav īstas izpratnes.
Lai Dievs tev palīdz!
M

..tu vispirms paklausies, KO Aleksejs sludina un tad runaa, nevienaa vietaa vinjs nekad sevi nav nosaucis par Apustuli,,,,taadaa izpratnee kaa sheit tiek trakteets
aita

Un veerleiz... "Ja taa ir taisniiba".

Taakaa es shamo puisi nav dzirdeejs (nu tas tur pirmsveeleeshanu klipinjsh neskaitaas) tad man viedokls iisti nav. Pagaidaam ir tikai "to tur, kas aaraa" viedoklis! Tas ir, atziistu, nepilniigs! Kaadreiz, kad un ja radiisies iespeeja paklausiities ko shis staasta, tad jau matiis! Sv. Gars jau saveejos atpaziist, ij briidinaas saveejos ja kas ir wrong.
M

nu tad arii paklausies un runaa
Re: M

Viņš ir gan saucis sevi par Apustuli (Apostol) un pilnīgi atklāti. Vispirms tas bija lasāms minētajā LNF avīzē, vēlāk no Ļedj. norobežojās arī LELB, tikai žēl ne pietiekami skaļi.

Mulder, spried pēc darbiem nevis vai piesauc Jēzu vai nē. Ļedj. mēdz arī piesaukt, bet skaiaties uz viņa darbiem! Īstākā sekta cik nu vien var būt. Un vēl izteikti šoviniski-krieviska un pretlatviska.
-> aita

aita - patiess ticiigais, kas dziivo saskanjaa r sevi un Dievu, lai kaada buutu taa izpratne, ir liels savaa ticiibaa, un vinjam ir mazsvariigi tas, ko par vinja pieeju shai jautaajumaa domaa citi. nomierinies. elpo dzilji. audz.
MrCow

tad arii dziivo ar savu patieso pieeju

Mana pieeja ir aizstaaveet tos, kas sajaa gadienaa nevar aizstaaveet sevi, ja aju es esmu sajaa sadaljaa....man netiik, ka runaa par lietaam, ko nepaarzin un noliek konkreetu cilveeku, nezinot vinja ticiibu un meerkjus
Re: MrCow

pazinna uzaicinaja uz vinnu ssuninu. vina pati tur negaja. ir saprotams ka cilveks grib tik vala no atkaribam un ar muziku un citam patikamam lietam var parprogrammet cilveku. biju tajaa sunina. notika magiska divu jaunu meitenu iesvetisana. tika izmantota magija vinas tika no stavus stavokla nogulditas zeme. man vini centas izdzit satanu, pusloka nostajas un kliedza. es to visu iztureju. cilveks nav apmierinats ar baznicu un tapec vinam vajaga kaut ko patikamu jauku. ta ir tava izvele ko tu darisi, bet dievu jau atrast var sevi. iesaku izlasit desmito tiesu vai selinas paregojumu. ne uz jauno paaudzi, prieka vesti un jehoviesiem neiesaku iet. tads ir mans uzskats. lai cinietos ar atkaribam var mainit draugus, meklet un lai atbrivoties no atkaribam narkotikam, alhokola un smekesanas var savad ja bus interese dod zinu.
 Atbildēt uz šo ziņojumu
 Tavs vārds:
 Tavs e-pasts:
 Temats:

DELFI darbs
Klientu apkalpošanas centra vadītājs/-a Rīgā
Citadele

Vakance Tev!
Vadītāju vakances 
KATEGORIJAS MENEDŽERIS/-E - IEPIRKUMU SPECIĀLISTS/-E
НОВЫЕ ТОРГОВЫЕ СИСТЕМЫ
Konkurss beidzas 2014-08-24

Darbinieku meklēšana 
TŪKSTOŠIEM vakanču 
DELFI ceļojumi
Kontakti | Atsauksmes | Par Delfi | Komentāri portālā | Lietošanas noteikumi | Reklāma@DELFI | RSS | mDELFI | Delfi.ee | Delfi.lt | Delfi.ua
Copyright © AS DELFI. All rights reserved.